Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
karin- :-D :-D :-D to byste pak neměli děti !!! :-) Ale jojo, nápad je to dobrý, asi řeknu přítelové babičce, ať je někde na půdě pohledají a dají nám je jako svatební dar... :-)
Odpovědět
Majky82: tak drastická bych nebyla 8-) přeci jen mám děti ráda a taky bych je někdy ráda měla.
Odpovědět
Profilova fotka
Pane jo, se nám to tu zvrtlo do manželovražd :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili - né, jen přemýšlíme, jestli by byli užitečné hodiny s jelenem, nebo kukačky s kovovýma šiškama... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, berte všechno, to se hodíííííí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, však naší svatbou to nekončí, že jo!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj a až budeme vymýšlet, co komu za dar... hle jelen! A je to :-D
Odpovědět
Holky, já se pro dnešek loučím...mějte se!
Odpovědět
Profilova fotka
Páá Karin!
Odpovědět
Profilova fotka
no sili, nebo hle šišky a je to... :-D a nebo si můžeme některé dary, co dostaneme a nebudou se nám hodit, vyměnit !!! :-D Třeba, my dostaneme broušenou vázu a vy stříbrné podnosy.. tak si je můžem "čenčnout" :-D (ježiši, my máme téma) :-) Karin papapapa !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Broušené vázy dostáváme celkem pravidelně na závodech, takže kus sem, kus tam, pohoda... berem :-D To se můůůže hodit :-D :-D :-D Někde tu je ale fakt diskuze na téma o nejkýčovitější svatební dar......
Odpovědět
Profilova fotka
sili ahoj, zase u toho sedíš, jsi jak já !! :-D Do diskuse se pak přihlásíme, uvidíme, co dostaneme ... ?! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já hledám něco kamarádovi do školy, tak je škoda užívat jen jedno okno v notebooku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně, čím víc oken, tím líp, když nejsou po alkoholu ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kochej se melodiemi ;-) http://theresay.webovastranka.cz/file...
Odpovědět
Profilova fotka
224 8-)
Odpovědět
Dobré ránko všem!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko karin !!! :-) Chybí tu Silente, aby odečetla další dny, které zbývají do svatby.... :-) Halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, kde jsi???????????????????????? :-D
Odpovědět
Markétko, já jsem tady...teda jestli jsi volala mě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
do naší svatby 28.6.2008 zbývá tuším 222 dní to je doba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AAAAAno, 222 :-D Jsem vzorně nejprve pracovala a až pak šla závislasit :-D Jo a dneska hodím do alba fotečky těch vývazků od Mareky, co mám doma :-D Foceno jen mobilem, ale jde to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kočky, jen se na skok hlásím z Náchoda 8-) Máme za sebou matriku, takže už je to definitivní :-D Hostina = úplně S*U*P*E*R - paní nám dovolila vlastní víno, celej penzion ude jen náš, vč. bazénku se slanou vodou, no jsem fakt spokojená :) Co novýho u vás???
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - supééééér! Zase o starost méně, viď ;-) Já si v pátek objednala punčochy a tanga x-) Jo a dala jsem do alba mobilovou fotku vývazků, co mi dělala Mareka http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
No, já se prchám kouknout do jednoho obchodu na oznámení, tak se možná ozvu po obědě, ale spíš až zítra z práce ;-) Mějte se krásně a pááááááá
Odpovědět
sili, ahoj, vývazky vypadají super...to je nějaká Tvoje kamarádka nebo je možné si je u ní objednat? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky, já vás zase nestíhám :-) Sili, vývazky super !!! Krásná lososová barvička!!! Marrei-myslela jsem na tebe, jak jsi dopadla, je to skvělí !!! slaná voda ?? Tto se budete na svatbě i koupat?! :-D
Odpovědět
Maji, jak široké jsi kupovala mašličky?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - on je ten bazének fakt malej, tak jenom na osvěžení společensky unavených strejčků a na zabavení dětí :-D :-D No, jinak jsem hrozně zvědavá - nastínili jsme zhruba paní, jak by měla vypadat hostina, ona mi teď má poslat návrh, tak jsem zvědavá, co vymyslí. A na kolik to vyjde 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
karin-já mám cca 0,5 cm... myslím?! Zkoušela jsem to i se silnější, ale nebylo to ono, vypadalo to mohutně a nepěkně... s těma chudšíma je to lepší! marrei-aha, ale to taky stačí,na osvěžení, jak píšeš.. tam půjdou ti první odpadlíci :-) Tak až ti něco pošle, hoď to do albíčka, kuknem na to!!! Já jdu až příští rok na domluvu, jsem zvědavá na kolik nás ta paráda vyjde?! Ale kamarádka říkala, že byla kámošce na svatbě (hostinu i obřad měli, tam, kde my budeme mít) a pro + - 55 lidí to vyšlo na 62 000 Kč...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem uklízela jak ďas.... Karin - to je od holčinky tady na BRMS - Mareka. Vývazky tu taky dělá Nastynela. Tak se jim třeba ozvi a domluv se. Jde to suprově přes IP. Já si je u Mareky objednala v neděli večer a ve čtvrtek už jsem je měla doma... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?