Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - dorazilo a je čitelné. Suprácké a vtipné! Mně udělání gelovek stálo 800, doplnění 500. Vydržely mi celou tu dobu a fakt ty ruce vypadají pořád krásně x-) Jsem mile překvapena :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy jedete...jsem si odběhla na oběd a abych to hodinu dočítala :-) Marei: jj, gelový nehtíky už jsem měla cca před rokem (než jsme začali stavět). Zvykala jsem si asi dva dny (než jsem se naučila např. zapnout knoflík, zip u kalhot nebo třeba jen vzít z peněženky nějako minci) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: já jezdím k jedné kamarádce do Krchleb (to ty asi budeš vědět kde to je) - za 550,- a doplnění za 250,- :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem objednaná sem :-) http://www.studiobond.cz/index.htm Jsem fakt zvědavá. Modelace za 550,- a doplnění za 400,- - ale koukám, že v Brně nižší ceny nebudou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: nemáš na to pořadí aut takový ty obrázky autíček a pod tím jména kdo v nich pojede ? A itinerář, sím...mohla by jsi mi prosím poslat na mail - pro inspiraci ?
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - a je ta holčina v Krchlebách dobrá? Fakt ty nehty dobře drží? Ta moje na nehty je totiž těhu a s mimčem prý pracovat nebude ;-( Písni mi emílka, pošlu itinerář ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oukej, už mail vidím v IP :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Sil, vy to budete mít v Nepřevázce? Tam je to krásný!!! Vlastní to tam kamarádky teda, byla jsem jí tam na svatbe...nádhera. To Ti vážně závidím :-) Jinak děkuju za ten itinerář - máš to vážně moooc hezký!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuřím...už mi to pětkrát při posílání odpovědi spadlo. Sil: ta kamarádka v Krchlebích si myslím, že je dobrá. Všechny mé kamarádky k ní chodí a žádnou kritiku neslyším. Já od ní měla nehty cca 1 rok (než jsme začali stavět) a jestli mi za celou tu dobu ulítli 3 nehtíky...tak je to hodně. Jestli chceš, pošlu Ti číslo a zkus to...za to nic nedáš. Jen dopředu říkám, má 3měsíčního prcka, který se občas dožaduje kojení, tak dkyž to zrovinka vyjde na tebe, musíš mít 15 minut strpení... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - jsem ráda, že se itinerář líbí. Klidně zkopíruj potřebné ;-) To čísílko mi písni, se určo hodí! Sháním někoho, kdo se o mě pak postará x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já teď řeším, jak posadím naše do auta... (protože jsou rozvedení a každý má svého přítele) Budeme mít jen 2 auta a autobus... pro zbytek svatebčanů.. jsem bezradná a včera jsem kvůli tomu nemohla usnout. :-( Ach jo, asi půjdeme cca 20 km pěšky, jinak to nevidím.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: no jasně,udělej pochoďák :-D :-D aspoň jim všem pořádně vyhládne :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Silííí, prosím taky itinerář!!! ;-) Aspoň porovnám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: já chcu taky itinerář... svůj mám asi milionkrát přepisovanej a počmáranej... šipka sem,šipka tam a takhle a tohle přehodit.. na toho jsem zapomněla.. atd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: číslo Ti pošlu do IP...a fakt díky za ten itinerář, pokud nebude vadit, použiju ho :-) Majky: a opravdu to vedle sebe tu hodinu nepřežijí?
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no asi jo, každý vyfasuje brašnu, plynovou masku a půjdou směr čejkovic... :-D priori- :-( myslím, že mamka by to nepřežila. Ona prostě nechce byt odtrhlá od svého přítele. Vím, že naši už spolu nejsou víc, jak 11 let, ale mamka je prostě pořád na taťku nazlobená.. a taky nechci se zachovat k Jarkovi (mamčinému přítelovi) nějak odstrčeně. Protože nám v mnoha věcech pomohl. No asi to vyřeším tak, že Luky pojede se svými rodiči v autě a já pojedu v autě jen se svědkem nebo sama... musím to nějak probrat s mamkou... ať vím, na čem jsem a s čím můžu počítat... jen mě to zatěžuje v hlavě tady ty manéry, jak koho posadit u oběda (to už mám zaplať pánbůh vyřešené) ale i v té kapli, jsou tam jen dvě místa pro rodiče a já jich mám čtyři !!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No majky, já myslela že tohle budu muset řešit tak jako ty a nakonec se naši ukázali jako moudří a ty dvě hodiny to vedle sebe vydržej a prý se budou i usmívat...tak jsem na ně zvědavá. Hlavně si myslím, že to nebudeš nakonec vnímat ...nedělej si s tím hlavu. Buď v klidu a užívej si to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to bude tak,že vlastně maminka ženicha se vdala podruhé,tak že to je vlastně vyřešené... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha...Kat to mě zajímá. Mamina se taky vdala podruhé, ale sedět bude vedle mého biologického otce.
Odpovědět
Profilova fotka
Prostě maminka bude sedět se svým mužem (nevlastním otcem ženicha) u oběda,pojedou spolu v autě,a biologický otec bude sedět s přítelkyní....
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem se o tom bavila se skoromužem a on to navrhnul takhle sám a ptal se tatínka,jestli na to přistoupí a sám souhlasil...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se vratila z kadernictvi a domluvila se na zkousce. Cese tam borec a podle fotek moc sikovnej, tak jsem zvedava. Jak tady pisete o rodicich, tak ja mam trochu jinej problem. Pribuznych ze strany zenicha bude asi jen 10. Je jich malinko. A z moji strany asi tak 30. Premyslim, jak je posadit pri obradu a pri obede. Jedna varianta je, za cast moji rodiny bude na jejich strane, co je ale blby. A druha, ze rodiny budou mit kazda jednu stranu, coz mi pripada taky blby...
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - já jsem je promíchala :-D I když je pravda, že u nás obě strany mají cca stejně hostů....
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: hostů ze strany mé i ženicha je relativně stejný počet a já jsem je nemíchala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já hlavně nechci nikoho odstrkovat na vedlejší kolej. Vím, že mamka s taťkou spolu nežijí kolik let a dávat je teď na silu a na moc k sobě... ale taky nechci, aby jeden byl upředňostňovaný před druhým.. na obřad mi mamka řekla, že si vedle taťky sedne,ale na oběd už chce sedět vedle svého přítele. Což jsem taky udělala. Sedím já vedle mě mamka, její přítel, můj taťka (na rohu stolu) a vedle něho přítelkyně... Je to jak u hotentotů, ale bohužel, jinak to nejde pro spokojenost všech...? Chtěla jsem to mít všechno naplánované, ať před odjezdem na obřad nevznikne nějaká nečekaná a trapná situace... :-S myi-já bych je klidně namíchala, tedy, aspoň tu rodinu, která je ti vzdálenější... a nebo bych posadila na jednu stranu "mladších" a na druhou "starších"...? Jak to tak čtu, žádná z nás to nemá lehké !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jojoojooooo není to lehké... ale nějak to dopadne... ;-) Přemýšlím,jak s tím solárkem,abych nebyla jak bota černá... :-D Emča je už opálen,furt jak něco robí na zahradě,tak je hnedka opálenej,já jsem rudá jak rak...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vrhla jsem se na vývazky, když už je to jen 40 dní :-| První dva mám v albíčku. Kat - pošli mi, pls, oznámko, nestihla jsem ho. Sil - prosím, prosím, pošli itinerář.
Odpovědět
Ahojky holky, tak dnes se vyřešilo moje svatební auto, kámoška si koupila tm.zelenýho superba, no krása :-) Jinak jak tu řešíte nehty tak jsem měla ze uačítku akryl dělá mi to kámoška ale ted je těhotná tak dělá radji gelovky a jsou super, jinak udělání nových nehtů mě stojí 250 a dolití 150 za jeden nehet chce 25 a malování 25. Mám to hodně levný dělá to kámoška doma, je to taky moje svědkyně
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčičky, tak to my máme s autem zatím nevyřešený problém, protože z obřadu se přeci odjíždí autem nevěsty, takže abychom mohli jet naší krásnou lux oktávkou, tak by miláček musel jet na obřad jiným autem...a to se mu samosebou nelíbí, protože by řízení našeho autíčka musel svěřit někomu "neprověřenému". On to auto nechce pučovat ani mě ]-( takže asi budu muset domluvit jako řidiče na obřad mého skoro švagra, který nám to auto dohazoval...nikdo jiný, komu by můj skoromanžel dovolil řídit naše auto, mě už bohužel nenapadá :-( a čím se poveze ženich? tak to už vůbec netušíme... jeho rodiče si chtějí koupit nové "ojeté" auto, ale zatím netušíme co to bude...no prostě mam dilema :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno :-) Tak zase jedna fajnová bouračka kousíček od nás,ještě že Emča nebyl doma,je hasič,tohle by asi nebylo moc dobré pokoukání :-( http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=20.... Co se týče auta,tak můj kamarád a fotograf mě uklidnil,že auto mi zařídí... buď stará luxusní octavka a kdyby to ten mechanik nestihl dát dokupy,tak pojedu "pašíkem" (Passatem). Naši,ségra s jejím manželem a bratr ženicha mají funglofky nové Fabie combi, my máme Renaulta Scénica,tak že s autama to je vyřešený... doufám,to musím spočítat,zda se vejdeme... když tak půjde někdo do kufru že :-D Micha: s tím půjčováním auta tě zcela chápu,takhle to má moje ségra,její manžel má taky problém ji půjčit auto... a ona by tak ráda jezdila :-( Rybka: vývazky jsou super a moc pěkné,jsi šikulka ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?