Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, tak to je bomba.....ten chci taky!!! uplne si to představuju :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: ještě jsem to nepouštěla drahému :-) ale myslím,že by se mu to mohlo líbit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si řekla,že si půjdu dát rande s Patrikem :-D ... tak souhlasil,prej se sejdeme v osm večer u našeho DVDéčka a ukáže mi nějaký taneční triky z filmu Hříšný tanec :-D Aby jsme to trochu okořenily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si řekla,že si půjdu dát rande s Patrikem :-D ... tak souhlasil,prej se sejdeme v osm večer u našeho DVDéčka a ukáže mi nějaký taneční triky z filmu Hříšný tanec :-D Aby jsme to trochu okořenili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kasne rano holky, tak uz zacinam magorit i ja. Zdalo se mi o nasi svatbe. Konkretne o obradu. Nedorazil ani fotograf ani kameraman. Pak prisel oddavajici s medajli, ale v teplakovce. Byl totalne na mol. Obrad trval asi 2hodiny. Nectihli jsme kvuli tomu obed. A nakonec jsem si nevzala sveho milacka, ale kolegu z prace. Takhle spocena jsem se neprobudila uz dlouho. A pak jsem zjistila, ze muj milacek spal v obyvaku, asi jsem z toho snu kricela, nebo provadela nejake bojove umeni. Brrr
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo Myi, to si teď asi všechny užijeme :-D Já už jsem tady taky popisovala jednu moji předsvatební noční můru, a nedávno mi Michal říkal, že se mu zdálo, jak jsem na svatbě strašně opila s přítelkyní svědka a nebyla jsem ani schopná chodit :-D :-D No já a alkohol, fůůůůůj.... Jinak přeju krásný ráno!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem si myslela, ze tu svatbu diky miminku zase tolik neprozivam. ze vsechnu energii a planovani ted venuji jemu. Ale asi jsem se spletla. Jo a jeste jsem na sobe mela tmavehnede saty.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeju krásné ráno. Minulý týden jsme nafotili fotky na oznámení - teď ještě vybrat tu pravou a oznámení vytvořit ;-) A ve středu jsme vybrali prstýnky! Takže snad se nakonec vše stihne. Jen s tím oblekem asi Péťu zatím nevytáhnu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno děvčata,tak že: Myi: jsem ráda,že nejsem sama,kdo má šílené noční můry... vítej v klubu,viď Marrei :-D Rybka: koukám,že s tím oblekem to je stejné jako u nás :-D :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: já jsem z těch Tvých písniček pro první tanec tak nadšená, že jsem včera málem nestihla vlak jak jsme se zabrala do vymýšlení sestavy :-) Nebudeš se zlobit, když Ti tu písničku z "hříšňáku okopíruju" ? :-) Je naprosto úžasná. Jen jsem to ještě něříkala miláčkovi a asi to bude maličko problém ho do toho natlačit...není typ co je rád středem pozornosti. Ale zase bude mezi svýma, že jo ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky !!! slunicko-gratuluji k obleku !!!! Super, že se věci pohnuly. :-) kat-jé, ty jsi měla takovou romantiku !!! ;-) :-N Pustím si ten váš tanec doma, v práci nemám repráky, tak neslyším nic ... ]-( myi-mě po celou dobu mých snů o svatbě ještě ani jednou nedorazil fotograf... uvidíš, bude to dobrý... po svatbě :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: jen si to pusť... :-D Ta první je pomalá a ta druhá je z Hříšnýho tance,na tu rozjedeme naši sestavu... znáš to,.. zvedačky,vykroucečky a tak :-D :-D :-D Prio: To víš,že se zlobit nebudu ;-) Klíďo píďo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo jináč... mám radostnou zprávu ohledně našeho svatebního oznámení,které jsme do poslední chvíle pilovali :-D Nejúchvatnejší na tom všem je cena a ta je..... :-N ...... dvě lahve Berentzena :-D :-D :-D tímto jsme ušetřili minimálně 3000kč :-D
Odpovědět
Holkýýý pomoooc bylo mi vyčteno že jsme ženichovi koupily strakatou kravatu (viz album) prej má být jednobarevná tak nevím abych se nedopustila nějkého fópá! Co budou mít vaši skoromanžílkové????
Odpovědět
Profilova fotka
47.... Rybka 48 Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná
Odpovědět
Profilova fotka
Sluni - ještě to není definitivní, ale nejvíc se nám líbila krémová s bílýma kytičkama 8-) Prostě se nám líbí a měnit nebudem... podle mě je jedno, jestli je kravata strakatá nebo ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Sluni - vůbec to neřeš. Jde o to, aby ladil k Tobě a celkově jste byli hezký pár, tzn. sladit kytí a korsáž. Můj miláček bude mít tuto: http://www.beremese.cz/album/view.php... právě dnes přišla a byl k ní i kapesníček do kapsy ze stejné látky, to tam ani nikde nepsali, takže milé překvapení x-)
Odpovědět
sil. a jaká bude barva obleku a barva košile? jinak já budu mít tuto kytku www.beremese.cz/album/view.php?vImage... a na šatech budu mít vínové doplňky, taky myslíte že by ta kravata co má mohla být????
Odpovědět
Profilova fotka
sluni: ja bych to taky neresila. My jsme koupili taky vicebarevnou. Svagr se ted zenil a mel cervenou kosili i kravatu. Proste zalezi jen na vas Jinak rok se s rokem sesel a ja jsem zase o rok moudrejsi :-D , zacinam mit z toho cisla uz pomalu depky, tak vam ho radeji nereknu
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: Gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :-D No s těma číslama to je potíž a bude hůr :-D Sluni: ženich bude mít meruňkovou košili a do toho oranžovou kravatu,buď jednobarevnou nebo i se vzorem ;-) Tak můžeš zachovat klid ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: dekuju, s tema cislama to moje mamca vyresila po svem.Kdyz se ji nekdo zepta na vek, tak rekne, ze uz ponekolikate 29. Asi to zacnu taky praktikovat
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: no vidíš,mě už je asi pět let 20 :-D :-D :-D Jak se daří miminku? Kdypak jdete na další kontrolu?
Odpovědět
Profilova fotka
kat: dari se mu dobre. Aspon tedy myslim. Jdeme 28.5. v 11hod.A presne za mesic mame obrad.I na hodinu to vychazi :-D Hlavne si nesmim zapomenout zase rict o fotecku. Pak vam ho ukazu.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: fíha,to je náhoda v tom datumu i hodině :-D A kolikátý to máte už týden? :-) Samozřejmě tradiční otázka: co by sis přála? Holčičku nebo kluka? :-N (Hlavně aby bylo vše dobré) A mimochodem: .... je tam uhnízděné jen jedno? 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
k tomu tydnu: doktorka to zatim presne nevi. Podle MS jsem ted v 10tt, ale podle velikosti miminka v 8tt, takze uvidime na pristi kontrole. Jestli holcicku nebo kluka, je mi to jedno. Vzdycky jsem chtela holcicku, ale kdyz to prislo, tak je mi to opravdu jedno, hlavne kdyz to bude OK. A jedno mam slibeny. Tak snad tam jich vic neni
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: a necháte si říct pohlaví? My jsme na toto téma doma měli diskuzi (nevím proč,když ani těhotný nejsme a zatím ani nemůžem) ;-) .... tak já bych nechtěla vědět pohlaví a skoromuž ano :-| :-D To bude boj až na to dojde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se shodli, pohlavi vedet chceme. Teda asi. Posledni dobou o tom premyslim a zacinam vahat. Uvidime, zatim mame cas si to rozmyslet
Odpovědět
Profilova fotka
to věřím,že začínáš váhat.. moje sestra si nenechala říct pohlaví u obou dětí.... švagr říkal,že nikdy víc nebyl napjatej a takový překvapení... je to prej nádhera :-) :-N Jináč už jsem konečně sehnala svatební botky na ty moje obří nohy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsou paradni, gratuluju
Odpovědět
Profilova fotka
ja premyslim, jestli si nemam poridit jeste jedny botky na prezuti, nejaky balerinky. Precejen cely den na nohach na podpatku....nejsem na to zvykla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?