Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: ženich tam bude mít oba... teda aspoň jsme se domnívali,že by to bylo dobré,když se udržují i dobré rodinné vztahy nadále... skoro denně k nám chodí,pomáhá nám...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, uz jsem asi vymyslela, co bude k obedu. Nejdriv bude klasika: sunka s krenovou slehackou, pak polevka s jatrovymi a nakonec prirodni kureci medajlonky se sunkou a syrem a asi hranolky k tomu. Co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je jasný, to bych ho taky pozvala....
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - křen nesnáším, to bych škrtla hned :-D ale nějakou rolku bych nechala, jen bych to naplnila něčím jiným. Polívka v poho, a oběd je takovej univerzální, že ho budou jíst všichni, takže dobrá volba 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-kdeže !!! ;-) Auto jak auto, my vám z toho francouzáka uděláme..neboj sa nic :-D Toho pána jsi myslela jako mého "Skořápku"?! :-D kat-no já bych su tu mohla půjčit tak akorát auto?! :-D Ale to nevím, jak by byl majitel nadšený?! :-D Nevlastního otce - asi vedle maminky?! Pokud jsou spolu už dlouhou dobu?! Naši jsou rozvedení a přes 10 let spolu nežijí. Mamka má přítele, který bude sedět vedle ní tzn. já (nevěsta) vedle mě mamka+Jarek (její přítel) a na rohu stolu pak můj taťka a jeho přítelkyně... je to blbé, ale jinak to vymyslet nešlo :-S marrei-dívala jsem se tam i na další videa jedno se mi líbilo úplně maximálně, zkusím ho pohledat a hodím do odkazu.
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: tak kren ja zase miluju, takze se nic skrtat nebude :-D kdo to neji, tak ma smulu. K tomu obedu. uz jsme toho meli namyslenyho vic, ale vzdycky to nekdo zavrhl. Na tohle se vsichni tvarili, ze by to i mohli jist
Odpovědět
Ahoooj holky...tak zase o den blíž k svatbě :), letos jdeme na 3 svatby a to nepočítám tu naší :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my taky furt řešíme svatební menu. Ségra do mě dneska zase hučela, že zelí a knedlíčky s masíčkem, ale to já nechci a nic jiného mě nenapadá...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: tak jsem to přesně udělala,jako to budeš mít ty ... tak jsem zvolila dobře ;-) co se týče jídla,tak to vidím na nějakou lehčí verzi.... kuřecí masíčko a opékané brambory na nějaký způsob... odpol pak bude to prase a jiné masové pochutiny,tak ten oběd spíš chci volit lehčí.... standart šunková rolka... potřebuju najít nějakou písničku,na kterou bychom to mohli rozbalit... za ten ploužák svatební... tak jdu hledat...
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - já jsem si pod tím videem četla diskusi a někdo tam psal, že to rozbalí na Run DMC ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - prozradíš nám své budoucí příjmení? Kat - asi bych to řadila takhle: ženich - maminka ženicha - nevl.otec - nevl.maminka - vl.otec ...... šlo by to? Myi - obídek schvaluji, hned bych si vše dala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nepatří náhodou vedle ženicha maminka nevěsty??? =-) =-) =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marrei: ty vogo, Run DMC, to by byl hustej odvárek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: to by taky šlo... určitě... v restauraci to musím nějak takhle podat... Marrei: taky jsem to takhle myslela,ale nakonec to nechám,tak jak psala Sili... asi to bude nejjednodušší a všem stranám budu snad zadobře... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vedle ženicha maminka nevěsty? Hele to nevím, o tom jsem nikde neslyšela..... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no fakt... http://www.svatebni-centrum.eu/clanky...
Odpovědět
Profilova fotka
No a tak mi to bude i víc vyhovovat! Já furt řešila umístění miláčkova otce, který je rád středem pozornosti. To bude nadšen :-D Kat - ale v Tvém případě bych to fakt nehrotila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hi girls :-) tak já mám za sebou velké nákupy a mám z nich ohromnou radost :-))))) Koupila jsem si prádýlko na svatbu (v H&M za 600,-- i s kalhotkama). Je takové smetano-oranžové. Naprosto úžasné. Podprsenka je vyztužená - bez ramínek a po obvodu má takové ty silikonové proužky, aby neklouzala :-) Krásně drží a to mám velikost prsou 4-5 =-) dál jsem si koupila samodržící punčošky - smetanové, korunku a v galanterce pentličky na vývazky. Včera jsem jeden vývazek zkoušela...ale pěkně jsem se u toho vztekla :-( prostě budou mít takový jaký se mi povedou :-) a dneska také dorazili OZNÁMKA...HURRÁ, HURRÁ, HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :-) Všechno o víkendu nafotím a vložím do albíčka
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a co se týče zasedacího pořádku...u nás to bude rozdělený na větev naší a jeho. Moji rodiče jsou takvé rozvedení a každý má svého partnera, naštěstí ty vztahy nejsou uplně napjaté, takže ty dvě hodiny (obřad + oběd) přežijou vedle sebe - tak jako by byli spolu. Vedle mě bude sedět taťulda - vedle mamka - jakoby narohu pak přítel mamky a naproti němu (pravým bokem přes stůl) pak přítelkyně taťky. Já bych vedle sebe tchána ani nechtěla...už takhle mám strach co nám tam vyvede (rád a často se hodně napije) a na to já nemám nervy! Už to mám vymyšlený, ale musím to vyfotit a dát to sem...
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-patří, ale my tento způsob praktikovat nemůžeme kvůli rozvedeným rodičům... :-S A moje mamka by si nesedla jinam bez svého přítele, takže tak...
Odpovědět
Profilova fotka
No mě zas to "otec ženicha vedle nevěsty" úplně vytáhlo trn z paty 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, můj nejoblíbenější svatební tanec !!! :-D ;-) http://www.youtube.com/watch?v=HX19Qh...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: takhle nějak budeme plašit my.. :-D včera tady byl první pokus o taneční choreografii a málem jsem si dala do hlavy o topení :-D pak jsem se natáhla při rozběhu (ta plovoučka fakt není dobrá taneční plocha) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - superrrrrr!!! :-D :-D Téda ale takhle dovádět 5 minut ve svatebních šatech, klobouk dolů 8-) Ono teda bylo vidět, že nevěsta má problém, aby jí ty šatky nesklouzly :-p Ale jinak byli super!!!!!!!
Odpovědět
Hojký holky, tak jsme včera koupily ženichovi oblek :-D :-D :-D :-D konečně, sice jsem chtěla šedý, ale všichni mě přemluvily na černý tak jsem musela ustoupit!!! Jsem tak spokojená, že máme i tohle za sebou, takže pro ženicha už jen botičky a to je brnkačka ;-) Prstýnky budou tak za 3 týdny, takže se to taky dobře zvládne :-) Jak jsem minule otočila kalendář a tam květen tak jsem se celkem zhrozila, že UŽ se příští měsíc bereme!!!! A nemáme tolik věcí a dnes už je to 48 dní, no utíká to a zdá se mi že čím dál tím rychleji!!!! Jinak zasedací pořádek jsem ještě nedělala ale taky se na to chystám. No ale bude to normálně strana nevěsty a strana ženicha, jen kamarády asi trochu promýcháme t nám to nějak výjde ke stolu ať na jedné straně není třeba 20 lidí a na druhé 15 tak to by blbě vyadalo!!!! Jinak přeji hezky prosluněnou neděli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sluni: tak to u nás ještě ženich nemá oblek,boty sice má,ale ještě k tomu nemá košili a kravatu :-D A jelikož jsem ted marod,tak ho nevytáhnu ani nikam do obchodů... musím předpokládat,že to zmákneme ten další týden... bude to ale fičák :-D Včera večer mě drahý oslovil v posteli... tak to máme za pár skoro mladá paní moje :-D Vyslovil mi takovou poklonu ještě dalšíma řečma,že jsem z toho byla na měkko :-N Letí to letí....
Odpovědět
kat.:zase je fakt že je obleků všude hodně, tak se neboj zvládnete, a jinak přítel mě oslovuje "skoroženo" tak já na něj "skoromuži" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sluni - oblek máme, taky černej, a vypadá to fakt dobře ;-) Košili jsme včera "zapomněli" vyzvednout - už je ušitá, ale nám to prostě úplně vypadlo, no chápete to??? =-) Tak se musím utrhnout někdy v týdnu, brouček mě chce mít sebou.... a pak bychom vlítli na kravaty... A já jsem taky "skorožena" :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si představte,věším venku prádlo a tak asi dvěstě metrů ode mě se ozývá.. paní Janičatová už se řítím na ten řízek a brambory.... sousedi vytáhli hlavy zpoza svých plotů a nechápavě se mě ptali: vy už to máte za sebou,že jsme to ani nepostřehli... :-D Já zachovala klid a řekla jsem na to,že můj drahý takhle mele z hladu :-D Máme za sebou dnešní lekci tance :-D Jako ranní rozcvička... :-D Jak mě bolí břicho od toho smíchu... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,našla jsem píseň na náš první tanec.... http://www.youtube.com/watch?v=khfClq... a pak se to mixne a naváže to na písničku.... http://www.youtube.com/watch?v=lKikEq... a rozjedeme "Náš tanec" :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?