Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem to video ukazovala Michalovi a vypadalo to, že by se dal ukecat =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já o prvním tanci doma radši ani nemluvila. Prostě se budeme na něco ploužit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Můj miláček: http://www.ewrc.cz/images/2008/ostatn... Mu furt říkám, ať stojí nohama pevně na zemi, ale to on ne.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Echm.... koukám, že máte kapáneček škrábnutej blatník... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ten můj: http://katarinkamat.rajce.idnes.cz/Vo... Nedokáže se orientovat v čase... :-D zda je den či noc... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - ale jen tošinku :-D Kat - máme to těžké :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: jojojo,a bude hůř :-D Jak to tak vypadá,tak budu doma ještě celej další tejden,no mě z toho mrskne :-S Tak to budu muset aspon zamakat na nedodělávkách... musím dozdobit družičce košíček... dodělat zasedací pořádek... sepsat občerstvení pro děti na odpol.slavnost... a pak to drahý nakoupí v makru...
Odpovědět
Profilova fotka
Já dnes udělala zasedací pořádek. Je na to super prográmek na www.svadbaonline.sk. Stačí se tam zaregistrovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tě nemít :-D díky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak to děláte s tím zasedacím pořádkem? Mícháte příbuzenstvo? Nebo je 1 část stolu příbuzenstva nevěsty a druhá ženicha? Já jsem je teda namíchala.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já hlavní rodinu šupla dle ženich/nevěsta a promíchala to přáteli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já je míchat asi nebudu... =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já hlavně řešila rozvedené rodiče a podobné lahůdky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hm já to mám taky luxusní, tátu nemám, takže v čele bude vedle mamky sedět můj brácha, ale přitom k oltáři mě vede děda :-D Babička bude určo hrozně uražená, že jsme je nedali do čela, když už má děda takovou funkci. Jo a ještě před něma bude sedět svědek, Michalův kámoš...
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak zbytek fakt namíchám nevěsta / ženich, samozřejmě páry (i s dětma) budou sedět vedle sebe, ale pak to prohodím párem z druhé rodiny :-D Ať si kapku pokecají, oni se vůbec neznají.....
Odpovědět
Profilova fotka
No z mé strany je nás jen hrstka, takže je to vlastně promíchané dřív než bych řekla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
50.... Rybka 51 Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kterápak dneska pracujete děvčátka? Já kdybych nebyla marod,tak bych taky pracovala ;-( Jináč,snažila jsem se včera vybrat song na náš svatební tanec... uděláme to ve stylu videí z Youtube.... ze začátku klasika a pak se to zvrhne :-D Nacvičovat musíme v kuchyni a v jídelně,jediné velké neveřejné místo v domě :-D Si dám na tlamu,už to vidím,na té kluzké plovoučce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný pátek pracující lide.. :-D sili-jsi objednaná k nám do servisu s autím !!! :-D ;-) Jdu se podívat na ten prográmek, který jsi tu dala jako odkaz... kat-fíha, co to nafukujete? Nějaké lehátko? :-D tak tady je zase můj miláček :-D při činosti, kterou umí ze všeho nejlíp ... :-D http://hodoninsky.denik.cz/ostatni_re... marrei-super taneček, já jsem to také ukazovala doma a Luky říkal, že mám vymyslet choreografii, že se přidá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: ukradla jsem v práci firemní lehátka :-D Místo karimatek,pak jsme je zlikvidovali na Vltavě :-D My též budeme vytvářet svatební tanec... už máš Majky písničku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-ty jo a nedošli na to?! :-D ;-) Jak ukradla?! Snad půjčila ne? To že jsi je zlikvidovala na Vltavě, to už je jedno !!!! :-D :-D No písničku máme "naši" od Bryana Adamse "Heaven" to je naše společná píseň, ale zřejmě to "uploužíme" celé. Nějakou takovou, co je tady na odkazu jsme si chtěli taky připravit, ale nevěděli jsme, čím to rozbalit?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maj - a nevadí, že to není francouzské auto? :-D :-D :-D Kat - už jsi zkusila prográmek na zasedací pořádek? Jde to v něm fakt super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, preji krasny den. Vidim, ze resite tanec. Budu rada, kdyz Ladu premluvim na obycejny plouzak. Nejak moc netancuje. Ale to video se mi libi moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - wooow, tak pán je sportovec velkého kalibru x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: včera jsem neměla moc času,ale od rána se v tom matlám :-D Je to super,díky za radu. Majky: já si takhle furt půjčuju věci z práce :-D Myi: já jsem taky měla co dělat,abych ho ukecala,.. jenže u něho je výhoda,že je pro každou prdel... tady srandu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: uprime receno, ja si nedovedu predstavit, jak bysme tancovali podobne jak na tom videu. A hlavne v nasi hospudce nebude ani tolik prostoru
Odpovědět
Profilova fotka
Bré poledne!!! Taky makám, ale doteď jsem se k vám nedostala :-( My to videíčko s tanečkem asi sprostě okopírujeme.... |-| Už máme staženou tu rychlou část, jen cajdáček na začátku možná změníme... ale myslím, že by to mohlo být super, já jsem to na české svatbě ještě nikdy neviděla, ale v USA je to už skoro tradice 8-) Míšan je taky pro každou prd.., to je možná důvod, že ho přemluvím ke zvýšené fyzické aktivitě, jinak tomu sportování moc nedá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,kam byste posadili nevlastního otce ženicha? :-S Si lámu hlavu...
Odpovědět
Profilova fotka
ženich tam bude mít oba? =-) Michal vlastního otce ani nezval (alkoholik). A jeho nevlastní otec bude sedět normálně vedle maminky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: posli ho klidne k nam, my otce zenicha nemame vubec ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?