Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sichr je sichr 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
53.... Rybka 54 :-) Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné úterý nevěstinky. Nějak vás nestíhám skrz práci a už se mě po vás stýská !!! :-D Tak vás jdu alespoň pozdravit. Jů sili a marrei-pěkně se nám o tu databázi staráte !!! To je super, jste šikulky !!!!! ;-) Ježiši, to jako, že za 53 dní už budeme vdané?! Ty jo... neletí to nějak rychle?! Vzpomínáte si, když to bylo cca 170 ??? :-D a teď.. 53... holky, mě to bude i chybět, doufám, že se po svatbě budeme ještě tady scházet?:-.
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne dopoledne holky, Taky se vzdycky zdesim, kdyz uvidim to cislo. A pritom vim, ze vcera bylo 54. Tak proc vydesene ziram na tu 53?! Za hodinu jdu za zkousku ucesu. Beru fotak. Jsem zvedava, co mi na te moji palici vymysli.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - to víš, že se tu potkáme ... nebo na MK :-) Myi - hezky foť a hoď pak k posouzení! Já jdu na zkoušku až 6.6..... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
sili: ja mam tech kadernic nakonec malicko vic, tak at mam cas si vybrat
Odpovědět
Profilova fotka
Víc kadeřnic? :-N To já mám svou jednu jedinou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - tak ať se účes líbí ;-) Majky - JASNÝ ŽE SE BUDEM POTKÁVAT!!! Stejně bych nejraději uspořádala pak nějakou slezinu, vzala albíčka ze svatby a mohly bysme na sebe vychrlit zážitky..... Co vy na to?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, mam fotky v albicku, prosim o kritiku. Upozornuji, ze nejsem vubec nalicena.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo Myi, mě se to moc líbí.... taky budu mít ty prameny stočený do špičky a sepnutý do drdolu, akorát nebudu mít ty volný vlásky. Měla bych je jak dráty, mě nedrží žádný vlny :-( Závidím, že to tak můžeš mít, vypadá to moc hezky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - slusi Ti to. A co jinak ranni nevolnosti? ;-) Ještě půjdeš zkoušet další kadeřnice?
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: mě se to taky líbí, ale možná bych si na Tobě představovala něco jinačího...ale je to otázka vkusu...co Tobě, líbí se to?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
prio: me se to docela libi, chci mit nejaky vlasy volne, ne vsechno v drdolu. Ale klidne si necham poradit, jestli mas nejaky tip. rybka: ranni nevolnosti porad trvaji. Dneska jsem cely odpoledne prospala. Je to docela fuska byt tehotna :-D , nejhorsi ale je, kdyz je ti blbe a musis neco varit. Neznam nic horsiho.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - zepředu účes super, ale zboku mi tam něco chybí. Kytičky/kamínky do vlasů? např. http://ngvi.ebay.com/vi?ngvi&backtoid... Nebo drdol výš a korunku? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil: ja jsem zapomnela napsat, ze tam budou perlicky, nic tam bohuzel nemela, takze je to takovy prazdny
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - tak to pak jo, se mi to zdálo chudý ;-)
Odpovědět
Holkýýýý tak jsme dnes byly na prstýnky tak do měsíce budou, no sláva!!!! Jo a už jen oblek pro ženicha a bylo by to asi tak vše. Jen ještě nemám domluvenou floristku a kadeřnici jo a auto nevěsty ale to mi příjdou už takové větší maličkosti :-) Jinak přeji všem dobrou noc!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko holky, uff, tak jsem dotiskla svatební itineráře (= přehled, kdy se co bude dít a hlavně jak se moji příbuzní dostanou do Náchoda). V sobotu jdeme vyzvednout Michalovu košili (nechal si ji šít) a možná koupíme i kravatu, viděli jsme moc hezký.... Co jinak novýho??? Nějak to stagnuje, mohla bych se vdávat hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
52.... Rybka 53 Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná Marrei - itinerář a mapka mě taky ještě čekají, auuuuu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsem vám tady včera chtěla nechat dlouhý vzkazík,ale pak mi spadl net,psala jsem to ještě dvakrát a pak jsem to vzdala :-D jsem doma,marodná,mám zápal plic a tak si tu rekapituluju vše možné. Byla jsem u doktora a nechala jsem si udělat kontrolní testy,... snažení o mimi musíme ještě odložit... asi tak o půl roku 8-( No nevadí,musím být fit a zdravá... a tak se nechci trápit a nechám tomu volný průběh ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, připomínáš mi ženu našeho právníka - ta taky dostala zápal plic, a zjistili, že jí je furt blbě proto, že je ve 2. měsíci :) Prý z toho měla nějak oslabenou imunitu nebo co... A neboj, já bych si dala očistnej půlrok a pak hups na mimčo! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: já mám oslabenou imunitu už ted a nedokážu si představit,že budu oslabená ještě víc :-( ale vydržím vše kvůli pidičlovíčkovi :-) Jinak jsem s tebou za slovo,jak jsi psala,že bychom se mohly sejít po svatbě a o tom všem klábosit,ale bude nám na to stačit jeden den? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to je pravda, to nevim :-D To by chtělo aspoň týdenní pobyt někde... 8-) Právě jsem si objednala čokofontánu, jen u ní bylo pořád napsaný, že je "skladem", teď už že ne, ale že obvykle dodávají do 3 týdnů - tak snad to do svatby stihnou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: to by měli stihnout poslat... přemýšlím,kdy se objednám na zkoušku šatů,abych to vyzkoušela s účesem, botkama a s bižu... ta moje nemoc mi udělala čáru přes rozpočet s plánováním... ale musím být do svatby fit... ;-) Jsme řešili písně na obřad a zatím jsme se shodli na jedné a to na songu od L. Armstronga.... :-D Naštěstí si to s Kabátama rozmyslel.... co vy a písně? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, já mám jen nástup - kánon od Pachelbela. Pak možná v průběhu obřadu pustit potichu Largo ze Zimy od Vivaldiho. Jako první gratulačku jsem chtěla mít Falling Slowly od Irglové a Hansarda, ale je to v poslední době kapku ohraný :-| Jinak nevim, ještě uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: my budeme mít asi jen toho Armstronga :-D Nic jiného nevymyslíme,můj nastávající má nejspíše hudební hluch :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, možná to znáte, ale já to sem prostě MUSÍM, MUSÍM dát... :-D :-D :-D http://youtube.com/watch?v=aeoi16lScf4
Odpovědět
Profilova fotka
51.... Rybka 52 Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná Doufám, že nemusíte pracovat tak jak já ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: je to super,už jsme doma taky nacvičovali taneční kreace na první tanec... bude to rozhodně zajímavé,můj nastávající není rozhodně na nějakej breakdance,spíš latina,ale musím ho rozhejbat na nějakou tu dance - hip hop music - to bude prča :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To video je super :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?