Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky moje nevěstinky !! Která z vás pracujete?! za kolik to dnes máme?... žeby za 58 a Rybka 59 ?! No nevím, raději mě někdo opravte, ať tu nešířím poplašné info. Jinak se hlásím na bráně č. 28 a dávám vám sem propustku, že jsem si dovolila dne 29.4. zabrousit do mé "druhé" diskuse "červen 2008" :-D :-D :-D Sili-jsi šikulka, jak jsi dala dohromady ty naše příjmení...ano ano, tak, jak poznamenala Marei, já budu paní Skořepová... tak jak mi říká Luky... "Skořepka" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Majky, nepracuju, ale nakukuju :-D Do práce jdu až příští pátek, a to na šílených 10:00 - 14:00 hod. Hrůůůůza..... Holky jak jsem si říkala, že min. 2 měsíce před svatbou se budu snažit jíst zdravě, hodně vitamínků a tak, abych byla v den D krásná, jaksi neplním plán :-( Zjišťuju, že mě uklidňuje jenom čokoláda a tak se cpu a cpu sladkým... :-| Budu na svatbvě jak bečka :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
marrrei-no fíha, ty máš tak dlouhou dovolenou?! =-) No, co se týče vitamínů, tak já jim taky moc nedám. Ovoce mi zakázali jíst, když jsem byla malá, kvůli atopickému ekzému (způsobovalo mi to ekzém) a tak ovoce nepotřebuji dotěď. Nechutná mi banán, pomeranč, mandarinka... aj... Jediné, co z ovoce jím jsou jahody, meloun a sem tam hrozny... toď asi vše. :-. A víš, kolik je v takové čoko vitamínu?! ;-) Žádná bečka, vždyť jsi štíhlá jak proutek, takže i kdyby jsi snědla kilogramy čoko, tak se to na tobě neprojeví. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Né Majky, já myslela, jako že tento pátek nemakám, ten příští ale jo 8-) Dovču nemám, po-st jdu normálně do práce.... potřebuju vydělávat, aby byla z čeho zaplatit svatba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-aha... já jsem dnes nějaká unavená, tak mě to nemyslí !!! :-) Já si hlavně šetřím dovolenou na svatbu a pak dovolený. Taky na svatební cestu jestli nějaká bude?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
choj holčiny, tak to jsem ráda, že v práci tenhle pátek nestraším sama. Já si šetřím dovolenou ze stejných důvodů jako majky..budu jí potřebovat na svatbu a svatební cestu... Ve středu dorazí konečně oznámka...nemohli jsme se shodnout na veršíku, tak nakonec tam máme "S Tebou ten důvod mám..." a pak ...všem těm, kteří ještě doufali i těm, kteří už doufat přestali oznamujeme, že své "ANO" si řekneme 28.června 2008 ve 12:30 v kapli zámku Kačina. A taky jsem včera sehnala od jedné nevěstinky v bazárku košíčky pro družičky :-) Holky budete mít nějáké ozdobné SPZ ?
Odpovědět
Profilova fotka
priori-ahoj,¨jé, ten text je krásný !!!! Už se těším na oznamko, až ho ukážeš. :-) já žádné ozdobné SPZ mít nebudu. Nevím, jak to je s policajtama, kdyby tě chytli?! Myslím, že nic takového by jsi mít neměla pokud s autem jedeš... aby z toho nebyl problém?! =-) Ale nevím to jistě ?!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: díky :-) K těm SPZ...no samozřejmě, že je mít nesmíš :-( ale já je chci stejně jen dopředu a kdyby nás chytli tak to snad nějak okecáme. Jo a ve středu jsem mluvila s kamarádem, co má koně...tak říkal, že nás z toho obřadu klidně odveze...jen máme problém, že je to na místo hostiny cca 10 km, to bychom jeli asi hodně dlouho :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Teda, dlouho jsem tu nebyla. Nevím, jestli se mi podaří Vás dočíst. Ve zkratce, co je nového? Přidávám svá data :-) 29.6. v 11:30 (Kalná) Mám už botičky, které budu noci krásně unosit i po svatbě. Vypadá to, že oběd nakonec sfoukneme doma na zahradě. Byli jsme se kouknout na salónek v restauraci a i kdyby bylo šeredně, tak náš obývák je větší. Takže to asi dopadne takhle. Možná, pokud to vyjde, tak dneska začneme poprvé koukat po prstýnkách - na to, že ještě nemáme asni nafocené fotky na oznámko jsem nějak podezřele v klidu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori- :-N no to by jsi tomu koňovi musela dát nějaký energetický nápoj, aby zrychlil... :-D :-D :-D Ale romantika by to byla krásná !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem dneska v práci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
priori-fíha, japato?! To to v té restauraci vypadalo tak bídně?! A co z obědem, kdo by vám navařil?! :-N Tak to jste adrenalisti... !!! :-D Ještě nemít ani prstýnky a oznamko?! Tak to šup, šup, abyste to stihli !!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
majky: vidíš to mě nenapadlo...koupíme komíčkům nějáké maxibalení Redbullu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky - to bylo asi na mne ne na prio ;-) No u nás to vypadá přece jen lépe. Bude nás do 20 lidí, máma má clekem do přípravy doma chuť. A jedna z důležitých věcí je, že pejsek Péťových rodičů není moc vychovaný a neumí být sám. Do hospody ba rozhodně nemmohl a co s ním je docela problém. A navíc budoucí tchán je zvyklý, že ho má stále u sebe. Takže takhle se to snad nějak zvládne. Ale stejně z něj mám celkem hrůzu, je to strašné tornádo :-| I když ho mám strašně ráda. No, uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já to vezmu za Sili, lítá nám prý někde po závodech ;-) , takže: Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová a den poté ;-) Rybka - 11:30 - Kalná Rybko, je super jak to bereš v klídku, ale 20 lidí není zas tak moc, to v pohodě zvládnete 8-) A náš pejsek je taky žravý tormádo, bála jsem se, jak to bude s jídlem (on hrozně žebrá... :-S ), a pak tam bude hodně dětí, takže nakonec jsme se rozhodli, že pesana necháme doma v Brně a pohlídá ho naše kámoška. Aspoň že je ochotná být tu 1 noc u nás v bytě a pesan nemusí být v cizím prostředí...
Odpovědět
Profilova fotka
marrei - Takové hlídání by bylo také nejlepší, ale to jednoznačně neprojde :-| 19.4. jsem byla v Náchodě kamarádce za svědka, měli to v obřadní síni na radnici. Vy to tam máte také, viď? Je to tam moc pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY, dnes mě berte s rezervou, bo já jsem úplně mimo. Mám pondělí, pána v telefonu jsem oslovila druhým stupněm výbavy ve 207 ... tedy pane "Urbane" místo "Skalníku" :-D :-D :-D Dnes se mi daří. Rybka-samozřejmě, to bylo na tebe !!! :-N Jasně, ti psí mazlíčci... ještě že ta naše může do resturace i na obřad bez problémů, je tedy hodně vychovaná, ale jinak taky z toho mám hrůzu, až se všichni opijou, kdo ji bude hlídat.. no asi já !!! :-D Tak snad to nějak dopadne. Pokud maminka se tak nabídla... ?! ;-) marrei-jsi 1* !!! ;-) :-D No, jinak z toho mám taky obavy, protože ta naše-ne že by žebrala, ale sedne si k židli a hledí na tebe, jestli něco nedostane. Navíc, nikdy neměla sladké, tedy jako zákusky, tak mám strach, aby ji tam děti nekrmili. Prostě budeme muset předem poprosit svatební hosty, aby pejskovi nic nedávali. Ona by samo "žrala" do doby, než by ji pořád někdo něco dával, ale na druhý den by to bylo krušné... !!! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Rybko, to jsme se minuly - my jsme tam byli 18.4. na svatbě kámošům :-D Ale nebudeme to mít na radnici, ale na zámku. Radnice je fakt moc hezká, ale já jsem prostě na zámky... to prostředí miluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: budiž Ti odpuštěno. Za chvíli pomažu dom...miláček od středy pracuje na našem baráčku, tak ho pojedu obšťastnit mou přítomností :-)
Odpovědět
holky to my taky ještě němáme prstýnky, ale už začínám pomalu stresovat!!!! Jo jinak přeju všem krásný víkend, protože já ho mám opět pracovní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Zjišťuju, že začínám blbnout :-( Dneska se mi zdálo, že v 8:00 ráno před obřadem mi oznámili, že se obřad ve 12:00 ruší a můžou mi to přesunout jenom na 9:00 (ale to by nestihli dojet svatebčani), nebo na 15:50 (ale to už musíme být dávno v hospodě)... :-S :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak: 54 :-) a Rybka 55 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem byla v sobotu na svatbe meho skorosvagra. Byla nadherna. Uz se tesim na tu nasi. Zitra jsem objednana ke kadernici na prvni zkousku, tak jsem zvedava, jak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem!
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: já se taky přidávám 28.6. v 15:30 Prknová
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová Micha - 15:30 - Prknová a den poté Rybka - 11:30 - Kalná :-D sme se nějak rozjely :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem dneska nějáká vyždímaná...celej víkend jsme hákovali na stavbě - David zdil a já vázala věnec. na ruce mám asi deset puchýřů a šíleně to bolí...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, já jsem taky mrtvá...... jsem nemocná,nechce se mě to pustit,ale v práci jsem že... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, Micha mě zachránila, nejsem poslední :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil, a pak to ještě jistí Rybka :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?