Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jj už jsem tady byla :-) Budeme to mít na radnici, máme to kousek a ani jsme nad ničím jiným neuvažovali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - 10:00 Kat - 11:00 Myi - 11:00 Majky - 11:00 Petulicka - 11:30 Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: já budu paní Janičatová.... :-D .... děsný,už ted když to vyslovuju,tak se přeříkávám :-D Jinak zdravím při úterku. Klepu v práci kosu,prasknul nám tu kotel,povodeň lidstva proběhla a je to tady jak po potopě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 Majky - 11:00 Petulicka - 11:30 Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová :-D Kat - chudinko malá omrzlá.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ha, koukám do minulosti, jelikož Majky nám dneska zběhla do Června 2008 ]-( , hlásím za ni, že bude paní SKOŘEPOVÁ 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: dobře, že to hlásíš :-) Majky: okamžitě se hlaš na vrátnici u budoucí paní Hudcové :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová 8-) 8-) 8-) Prio - :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu dát Majky sprďáka :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja se taky pridavam. Ze me bude pani Pudilová
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ze mě bude paní Florčinská 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Boooože, to bude sranda až vám jednoho rána napíšu: Vážené paní Janičatová, Pudilová, Skořepová, Florčinská, Dusilová a Hudcová, krásné ránko vám přeje paní Haraštová :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To bude za chvilku, nějak to poslední dobou strašně letí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám v albu počítadlo a dneska mi na začátek skočila jednička :-( 1 měsíc a 29 dní :-o To byl ŠOK!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No já mám v albu počítadlo, které počítá i vteřiny... to je vůbec mazec.... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Božéééééé holky vy mě děsíte s tím měsícem.... 29 dny a ubíhajícími vteřinami ..... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,asi jsem bláznivá,ale snažím se zjistit,jak bude vypadat počasí toho 28.6. :-D Našla jsem na netu odkaz,zaregistrovala se a podala dotaz,jaké bude počasí onoho dne :-) Ehm... v té diskuzi mě lidi mají určitě za dementa,protože furt každý měsíc (začala jsem v lednu) se ptám,jaképak bude počasí 28.6. :-D :-D :-D Už tam radši píšu jako anonym někdy :-D kdo se chce pobavit,tak tady to máte.... http://diskuse.in-pocasi.eu/tema-3-25...
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - a jak teda bude? :-D :-D :-D
Odpovědět
Zdravím holky tak ze mě bude pí Krčová teda podstatně se mi to zkrátí z Barabášové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: to je ještě ve hvězdách :-D schválně jim tam písnu v půlce května :-D at jim zase polechtám nervíky :-D
Odpovědět
právě jsem si to tam četla:-)))) tak nevím proč dávají takové forum, když to neví, to se pak klidně můžu kouknout na televizi ;-) :-) :-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sluni: viď,dělaj tam z lidí a ze mě jen dementy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: proste jim tam napis, ze je nas asi 10 a ze si objednavame slunecno, bez srazek a teplotu tak 25°C. At si to zaridi jak chteji.
Odpovědět
Profilova fotka
59...... Rybka 60 8-) Rej - 10:00 Kat - 11:00 - Janičatová Myi - 11:00 - Pudilová Majky - 11:00 - Skořepová Petulicka - 11:30 - Florčinská Marrei - 12:00 - Haraštová Slunicko - 12:30 - Krčová Prio - 12:30 - Dusilová Sil - 14:00 - Hudcová
Odpovědět
Profilova fotka
Tak srdicko nam boucha o sto sest, uz mame tehu prokazku a mimco by se melo narodit 24.12 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, Ježíšek :-N Holčinka z Dream teamu čeká taky Ježíška :-D Dobře, že jste v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi super, ty se tak máááááááš!!!!!!!! 8-) 8-) 8-) Právě jsem si vyzvedla botičky, jsem z nich absolutně nadšená, sice 1999,- :-| , ale zase je to takovej typ, že je vynosím... jsou úžasně pohodlný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: tak to budete mít krásné vánoce... to bude nejúžasnější dáreček ;-) Dneska mi to vůbec neutíká... :-| Venku nic moc... ještě že je zítra volno,chrchlám,tak budu asi odpočívat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - když se unosí, tak je to pohoda! Určo jsou kvalitní ;-) Kat - já měla ráno fofr a teď se to začíná zklidňovat. Zítra odjíždíme na závody a vrátíme se až v neděli, tak to bude síla :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?