Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, já už se budu cpát polívkou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - jen opatrně, ať se nepobryndáš :-D Myi - wooow, tak mladá paní, jo :-D No tou dobou by už mimís ani nemusel zlobit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil: ja bych rekla, ze jsem tady z vas nejmadsi :-D Ja doufam, ze ho to prejde, jinak to bude desna sranda. Ja pujdu k oltari s lavorkem v ruce... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - lepší s lavorkem než s kýblem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: já touhle dobou už budu :-D mladá paní :-D a budu juchat :-D Chjooo,se tak těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky..... jak půjde časová posloupnost? V kolik to přesně máte? Abych na Vás myslela :-D :-D Já v 11 hod. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: ja taky v 11
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - 11 Myi - 11 Sil - 14 :-)
Odpovědět
holky nevíte jak se jmenu je ta cukrárna...sweet něco???? nebo nějaké podobné slovo v tom názvu je....
Odpovědět
jinak vás všechno moooooc zdravíííím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaká cukrárna? Jo a tady máte šampus, slavím příspěvky :-D Rej - v kolik to máte Vy?
Odpovědět
sil: my to máme v 10 někde se probíralo od koho si kdo bude dělat dort...já zapomněla jak se to jmenuje
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já ve 12 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rejli: v 10 :-) ty budeš muset asi hoooooodně brzy vstávat že =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mate uz vyreseny, co budete mit na obed?
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - předkrm broskev s kuřecím salátem, pak knedlíčkovka, na jídlo kuřecí steak zapečený s hruškou a parmazánem, lyonské brambory (se smetanou a pórkem). MŇAMMMM!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zni to dobre, my budeme mit na predkrm sunku s krenovou slehackou, pak knedlickovou a pak uz nevime. Koncem tydne to chceme jit domluvit a absolutne netusime, co objedname :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pred chvili volal muj biologicky otec, ze pujdou jen na obrad... Takze hostinu mame -5lidi. Docela mi spadl kamen ze srdce, ze nejde. Nejak jsme si cizi
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: sakryš,začínám mít hlad,když to tak čtu... ;-) Já ještě absolutně nevím,nějak se nemůžeme rozhodnout... :-|
Odpovědět
kat: no ještě jsem to nepropočítávala ale nemám složitej učes tak v 5 ráno snad nebudu muset vstávat :) jian kmi už menu máme hotovéééé mnam už se těším...a od klasiky jsme opustili
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já dnes pořád cestovala vůbec jsem na vás neměla čas. :-( Tak jsem si vás teď aspoň dočetla... :-) myi-tak mimiško takhle zlobí?! =-) Snad je to dobré znamení, že je v pořádku, tedy, aspoň se to tak říká...?! :-) Jo a ty půjdeš s lavorem a Sili půjde s "kukačkama"... dostane je ode mne jako svatební dar... :-D :-D :-D a musí s něma jít k oltáři, aby jim kukačka odbila "ANO"... :-D kat-i my máme svatbu v 11:00 tzn., vzpomeneš si na mě, jak budeš stát před oltářem?! :-D Já jo a asi se začnu smát...?! :-D :-D :-D Jinak, my máme na oběd klasiku... dala jsem na většinu lidí, co mají rádi. Kdyby totiž bylo po mém, tak máme bramborovou kašu a kuřecí řízek... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - 10 Kat - 11 Myi - 11 Majky - 11 Marrei - 12 Sil - 14 K baště máme klasiku, jak si přál ženich - knedlíčkovou a svíčkovou :-D Rej- mrkni na stránky medovnik (před a za si doplň) ;-) Já dnes dořešila kytíííííííí. Nakonec budu mít převislou a budu ji courat ještě cca 50 čísel po zemi. Kombinace zelených a bílých orchidejí, růžiček a vůbec x-)
Odpovědět
tak holky my se bereme v 12:30 a jsem docela ráda že je to trochu později, že nemusím stávat tak strašně brzo jak některé z vás (i když i tak nevím kolik toho naspím :-)) jinak na oběd máme knedlíčkovou polívku a krnovský kotlet to je řízek plněný hermelínem a šunkou + brambory a na véču bude knedlo zelo vepřo a pejska nám pohlídá kamarádka, my měli spíš větší dylema s fretkou protože tu vám jen tak někdo nepohlídá, no tak nakonec nám ji budou hlídat známí co mají zverimex a mají taky freťule tak vědí co od něho můžou čekat
Odpovědět
Profilova fotka
60.... Rybka 61 8-) Rej - 10 Kat - 11 Myi - 11 Majky - 11 Marrei - 12 Slunicko - 12:30 Sil - 14 koukám, že budu svobodná nejdýl :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, tak jsem právě objednala oznámko...až budu mít chvilku, dám ho do albíčka... Jinak ze mě bude mladá paní Dusilová ve 12:30 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - 10 Kat - 11 Myi - 11 Majky - 11 Marrei - 12 Slunicko - 12:30 Prio - 12:30 Sil - 14 Prio - uka pak oznamko! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, co kdybys tu naši tabulku obohatila o naše budoucí nový příjmení? :-D Prio bude Dusilová, já Haraštová, jak vy ostatní?? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: Dobrý nápad :-D Holky, to byl fofr, v devět jsem zadala objednávku na oznámko a už máme návrh :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my to máme v 11,30 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahol petulicka, vítám novou tvář ;-) Nebo jsi tu už někdy byla?? =-) Kde bude svatba? Já kdybych byla z Ostravy, tak mám jasno - zámek Raduň :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?