Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sluni - koukala jsem na Vaše psí miminko a freťáka, bomba! Jak jsou spolu v pelíšku :-D Je super, že Martin je při Tobě, o tom to je! My máme moc přátel a známých, tak se to tak nějak sešlo... :-N Teď už jen objednat super počasí, páč všichni by se nám do kaple (náhradní řešení na zámku) prostě nevešli..... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sluni-to je bobišek nádherný !!! Ale bude to pěkné "telátko" až vyroste, viď ! :-D marrei-tak co botky?! Sehnala jsi něco? sili-pane jo?! To budete mít na svatbě 106 hostů?! No to je síla. =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zítra mě čeká pohřeb...a pak už snad bude jenom líp! Myslete na mě...
Odpovědět
Profilova fotka
Hojte! 65, Rybka 66 8-) Majky -- no však se tam nějak srovnají :-N Prio - hezky to zvládni! Budu na Tebe myslet! |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - sehnala, ALE... :-( koukala jsem na jedny v pondělí, moc se mi líbily, ale byly celkem drahý, tak že se ještě mrknu po Brně... v celým Brně ale nic jinýho hezkýho není, tak jsem se odhodlala, že ty prachy za ně dám, a oni nemají moji velikost!!! ;-( V pondělí ji ještě měli.... Prio - vím moc dobře, jak ti je. Zítřek přežij a pak už to bude fakt jen lepší... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sluni: koukám,že váš pejsek s kamarádem freťákem jsou dobří přátelé... doufám,že se takhle bude kamarádit i s dalšíma zvířátkama v našem okolí :-D Prio: doufám,že jsi dneska při tak krásném počasí venku alespon trochu načerpala tu sluníčkovou energii při tom shonu.... vím,že to je a bude těžké.... drž se |-| Marrei: neboj,nejsi sama,kdo má potíž sehnat botky... v mém případě je trochu problém ve velikosti. Jednu nohu mám sedmičku a druhou sedm-a-půlku :-D táta mi zase řekl,že jsem disharmon :-D nechápe problémy moderní ženy :-D Sili: tak pozoooor... včera proběhla rekapitulace počtu hostů,my jsme na 114 a ani nevím,kde jsme k tomu přišli... hele,si tak říkám,... sto nebo stočtrnáct :-D to už si toho ani nevšimneš :-D Majky... Rybka... Rejli... a všichni ostatní..... zdravím :-D nestíhám to tu... jsem trochu ve stresu...předsvatebním... rodičovském... :-D Brenďule se budí v noci po čtyřech hodinách a dožaduje se venčení (furt lepší bobek na trávě než na plovoučce) :-D je to docela makačka... je to taková zkouška na opravdové "mimi" stádium :-D
Odpovědět
maj: jo celkem to bude tele :-) takových 35 kg v dospělosti kata: my ze začátku chodily po 2 hodinách ted přes noc vydrží i 8 ale přes den tak 5-6 hodin, je to šikulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - vše nejlepší k narozeninám !!!!! Hodně štěstí, zdraví a lááááásky :-D 64, Rybka 65 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné páteční ránko !!!! sili-jé, to je milé, moc děkuji kuřátko. Udělala jsi mi veeeeeeeeeeelllllllllllllkkkkkkkkkkkkkooooooooouuuuu radost !!!! x-) Dáš si semnou šampus?! "Buch" "glogloglogloglo" "cink" ... :-D :-D a nabídni si chlebíčka a bokoviny a taky buchty !!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Majky, taky přeju vše nej..... kolik že ti to vlastně je? :-N 25? :-N Toto letí holky....
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-děkuji ti za přáníčko !!! Nó 25 :-( (26) ale cítím se na 20 :-N :-D :-D Tobě taky nalívám šáňo !!! x-) Holky, za chvíli z nás budou paní, uvědomujete si to?
Odpovědět
Profilova fotka
majky: taky preji vsechno nejlepsi, hodne stesticka, zdravicka a splneni i tech nejtajnejsich prani, ktere mas urcite schovana ve svem srdicku @----
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Těprsk holky :-D Majky: hééééépy brzdééééj tůůů jůůůůů k těm dvacetinám :-D :-D :-D Co já bych dala za 20 :-D kdo nabídne výměnu za mých 27 :-D Myi: co bejby? :-D Jak pak se máme? A co ty? Pociťuješ něco z toho mého mailu o 9.měsících? :-) Holky,mě se dneska zdálo,že máme obřad a já tam stojím jen ve spodním prádle s kytkou :-D Jsem fakt už debil :-D Ty stihomamy mě asi dostanou...
Odpovědět
Profilova fotka
Katy - vyměním mých 27 za tvých 27 :-D Majky - no už se těším na to, jak budu "paní", super pocit x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mě oslovujou klienti v práci už asi dva roky "mladá paní" :-D :-D :-D nosím totiž jako klam na levém prsteníčku prstýnek,který jsem našla na dovolené :-D Jsou totiž chlapi,který mi normálně řeknou v práci: kdybyste nebyla vdaná,tak bych vás pozval někam na večeři,ale takhle.... to ne :-D A já jen rudnu a mlčím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myi-moc děkuji za krásné přáníčko !!! kat-ó tvé pěvecké nadání dolehlo až ke mě !!! Krása !!! :-D Já nemením, mě těch 27 čeká za rok !! :-N marrei-já se těším na druhý den po svatbě, až mě Luky osloví "moje ženo Skořepko" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-D ti chlapy jsou ale potvory a to nemusí být ani ženatí a přijde mi, že ti ženatí jsou ještě větší potvory, tak snad nebudou ti naši miláčci taky tokový...?! =-) :-D :-D Jinak by tedy Luky viděl !!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brýýýýýýýýý ráno :-D Jakpak jste trávili víííkend? :-) Bylo nádherně... opékačky, grilovačky,... v sobotu jsem honila ožralu v našem městě,byla o tom reportáž na nově a primě ve zprávách :-D Přiznám se,jsem bonzák,naprášila jsem ho,zavolala policajty... a jdu k soudu ho usvědčit ;-) Takový prase by zasloužilo sedět do smrti,srazit chlapa s kočárkem a ujet,normálně mi bylo zle,když jsem to viděla... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Choj holky, kat: proboha co to píšeš...to ani nevím. Co se stalo??? Ale oceňuji Tvou statečnost, že toho chlapíka půjdeš usvědčit! Majky:dodatečně, ale o to více strdečněji přeji vše nej nej nej k Tvým narozeninám. Ať Ti všechno vychází podle Tvých přání, představ a snů :-) ...ještě pusu...tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko, katy - teda taková hrdinka??? Musím mrknout na archív Novy!!! :-D Mám konečně rezervovaný botky (v albu dole), do pátku mi je mají dovézt, protože v Brně už nikde nemají moji velikost :-| Tak jsem fakt zvědavá ;-) Holky, vy jste takový pejskařky, jak jste vyřešily vaše psíky??? Já furt řeším dilema, jestli pověřit Michalovu kolegyni, aby se o něj ty 2 dny postarala (vadí mi ale, že ji Vikinek moc nezná :-( ), nebo ho vzít sebou do Náchoda. Budeme ale někoho muset obětovat, kdo by venčil.... jo a taky u jídla s náma nemůže pořád být, on hrozně škemrá, taky tam bude hodně dětí.... takže by byl asi na pokoji.... ale myslím, že by byl kliďas, on jak má svůj pelíšek, tak je hodnej......
Odpovědět
Profilova fotka
Prio + Marrei: když si dáte archiv zpravodajství televizních novin na Nově,tak tam to je... opilý řidič srazil otce s kočárkem... nejhorší na tom je,že to byl náš známej :-( on už je z nemocnice doma,ale malej Tomášek je ještě v nemocnici... přijela pro něho helikoptéra... hroznýýý :-( Co se týče našeho pséka,tak výhodou je,že může být furt na zahradě,volný výběh. Ale uvidíme,asi zaúkoluju někoho z rodiny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky tak dnes to máme přesně za 2 měsíce a já už v tutu dobu budu paní Skořepová !!! :-N :-N kat-nová fotečka, pasuje ti to !!!! ;-) Ty jo, to se stalo ve vašem městě?! Já tu reportáž viděla, ještě jsme si s Lukym říkali, co to je za magora, co to mohl udělat (napsala bych i sprostější slovo) a ty jsi ho viděla?! Ty vogo !!! Jsi dobrá, že ses k tomu tak postavila priori-strašně moc ti děkuji za přáníčko !!! Jů, ta byla ale sladká... :-D marrei-my budeme mít pejska na svatbě sebou. Určitě ho tam někdo pohlídá... bude tam Lukův synovec a brácha, takže o něj bude postaráno. Je to fakt, musí se najít nějaký člověk, který se o pejska bude celý den starat...
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - platí ještě ten návrh výměny za Tvých 27? Měla bych vážný zájem. Nabízím svých 31 :-D :-D :-D A holčinky, nejen, že to dnes máme za 61 (Rybka 62), ale za 2 měsíce.... no...... jéééje :-D Kat - jsi naše hrdinka! Doma mrknu na archiv Novy. Jsi tam někde vidět? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: já jsem se radši nikam nehrnula do záběrů :-) Je tam naše sousedka,ta dávala první pomoc tomu dítěti a pánovi,já jsem komunikovala s policajtama ;-) Jinak dražba mých 27 byla ukončena :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mimco kazdy rano zlobi. Je to bomba. Byt kazdy rano od 4vzhuru je naprosto uzasny. Ten, kdo nazval tehotenstvi nejkasnesim cekanim byl urcite chlap :-D kat: nemuzu to tam najit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - a že ta dražba tak najednou končí :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: já jsem taky každý den od 4h vzhůru :-D ale se psem :-D Jinak odkaz na tu reportáž.... http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=27.... Sili:noooo tak někdy příště :-D třeba budu dražit za rok zase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: tak to je sila. Toho debila bych zavrela az zcerna!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - zlobí mimiško? Tak třeba nebude pak zlobit, až se narodí ;-) :-D Holky přesně za dva měsíce touhle dobou jdu k oltáři :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sil: zlobi docela dost, zacinam denne fungovat az kolem poledne. V sobotu se zeni svagr, jsem zvedava, jak tu cestu rano zvladnu. V 8rano vyrazime a pojedeme tak dve hodiny. Ja za dva mesice touto dobou uz budu vdana pani
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?