Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ano slibuji, že řeknu ANO !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to Tě zachránilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) UF JSEM SI ODDECHLA... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si říkala, že jsem Tě určitě hoooodně vyděsila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem si představovala, jak budu zadušená !! A ty jsi mě nakonec vysvobodila.. jsi báječná !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ježišmarja, jak to stíháte??? Já furt jenom lítám na ČEerven 2008, nestíhám číst, aktualizovat, odepisovat, a vy stíháte ještě pokec tady?!! jak to děláte? :-D Uděláte vůbec něco v práci? Já ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky :-) tak jsem si naivně myslela, že když mam dovču tak budu na beremese pořád, ale bohužel jsem zjistila že mam kapůt počítač ]-( ]-( ]-( a klučina co se mi o něj stará tak bohužel nemá čas mi ho opravit 8-( Jen se modlim aby opravit vůbec šel ]-( Tak se s váma musim na chvilku rozloučit :-( , ale doufam že se sem dostanu dřív než přesídlíte na koníka ;-) já se chystám prášky vysadit měsíc před svatbou :-D , i když bych nejradši hned ;-) Zatim papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-( sarkas, to mě mrzí, skuz do něj bouchnout kladívkem, třeba se vzpamatuje...??? :-D Tak papa a brzy se ovzi!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Šári máme podobnej problém, dnes ráno mě můj drahý počítač pozdravil slovy "Disk boot failure, insert system disk". A to už byl prosím 2x na opravě, ale holt je to takovej dědeček pradědeček :-D Takže mizí mé veškeré úspory a kupujem novej...
Odpovědět
Profilova fotka
majky82: už jsem do něj mlátila a kopala :-D ale asi jsem to tim zhoršila :-( teď píšu od ségry, tak doufam že se sem aspoň k ní občas dostanu ;-) abych vás pak stíhala ve čtení :-) . Tak teď už ale zase musím letět papapa
Odpovědět
Profilova fotka
A s tím mimčem - taky bych nejraději vysadila HA hned, před svatbou to nechci riskovat, abych se neobsypala :-) . A můj drahý by nejraději na mimču začal pracovat až po nastěhování do našeho bytečku (staví se, kolaudace 10/2008), tzn. že bychom se začli snažit až tak leden 2009 :-( no, uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marrei: já také uvažuji o novém, ale bohužel teď musim v prosinci platit školu a hned v lednu zámek a to je hned 20.000,- slušně řečeno v čoudu :-( tak se musim modlit aby ten náš pradůchodce šel opravit, alespoň na pár měsíců :-| a pak s chutí vemu kladivo a ukážu mu za to že mě opustil když jsem ho nejvíc potřebovala a chtěla navštěvovat beremese a plánovat s váma svatbu ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Šári - no snad se to povede opravit ;-) Marrei - měsíce cviku a stihneš vše. Já jsem teď tedy na PN, ale jinak pohoda i v práci 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co to je PN.... ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - pracovní neschopnost ;-) 225 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahááá... Dobré ránko! A už jenom 225?????? to to letí..
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - jj, už jen tolikrát se vyspinkáš a jsi vdaná paní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši!.... to zní..... divně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si asi vybrala oznamko... mrkni do alba příprav :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - všechna jsou moc hezká, nejvíc se mi líbí to první. Mrkni i na goldpress (před a za si doplň, aby nám to admin nesmázl ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Taky moc hezký, a za pusu! A taky z Brna!! Tak to nebude tak jednoduchý, jak jsem si myslela... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, lehké to nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-D tak jsem v čera tomu našemu pradědečkovi domlouvala celý večer s kladivem a nakonec se mi ho povedlo opět uvést do provozu. :-) tak jsem zase mezi váma Ale bohužel jen na chvilku :-( V čera jsem měla nastoupit do nové práce a paní mi oznámila že bohužel ještě neni dostavěno, takže budu muset až do 29.11. od pondělka každý den dojíždět do Prahy :-( mam z toho hrůzu v tomhle počasí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sarkas - fakt jo? No to je teda od nich pěkně blbý :-( Dojíždíš autem? Tak opatrně, ať nedopodneš jak já ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, nestíhám, nesvačím .... :-D Marrei-moc hezké oznamko !!! Miadesign je dobrý netový portál !!! Já nevím, komu bych měla dát naše oznamko?! Když se necháme vyfotit od fotografa, jestli to poslat tady přes net, nebo bude stačit hodit to k nějakému "tiskyři"... asi to budu řešit, až budeme mít foto hotovo a to bude někdy na jaře... pojedeme za tím naším úžasným fotografem :-D Sarkas-No vidíš, kladívko na stařečka pomohlo?! Juchůůůůůůůůůůůůů :-) Ježiši, no tak to jezdi opatrně, nestojí to za to, Sili by mohla vyprávět, viď?!
Odpovědět
Profilova fotka
To bych mohla :-D Majky - na dobré domácí tiskárně to můžeš vytisknout doma, stačí koupit foto papír ;-)
Odpovědět
ahoj všem, jsem tady úplně nová a jen koukám, jaké jste šikulky! Můžu taky si s Vámi popovídat a třeba poprosit o radu? svatbu budeme mít taky 28.června, ale to je zatím to jediné, co vím. Můj miláček rozhodl, že vše se začne řešit po Vánocích, že prý si nebude "kazit" Vánoce. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Karin - ahoooj! No nejprve si asi oprav datum v pasu, já vím červenec je skoro jako červen :-D Máte aspoň zamluvený termín? =-)
Odpovědět
Silente-uff, tak jsem to spravila, myška si se mnou pěkně pohrála, děkuji za upozornění. Ne, termín ještě nemáme zarezervovaný, tohle je taky věc, která mě docela točí, ale vše se rozběhne už po 1.prosinci, protože to proběhně oficiální žádost o ruku u mých rodičů. Tatínek v ten den slaví 50.té narozeniny, takže je to pro něj takový malý dáreček.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?