Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-tak držím palečky, aby to vyšlo, pak dej vědět. Jsi šikulka, práce, svatba, domácnost a ještě studie... ;-) :-)
Odpovědět
majky: já to asi blbě napsala tromboza není nemoc, může to dostat i docela zdravý člověk, právě po té operaci, nebo třeba řidič s povolání a tak.... a já mám Leidenskou mutaci při které je vyšší riziko tromboz, někdo má leidna a celý život o tom nemusí vědět, ale tím že já už jsem tu trombozu měla tak ted budu hlídána.. No takže tak :-|
Odpovědět
Profilova fotka
74 Rybka 75 :-D Tak jsem včera viděla, jaké si moje družice koupily šaty a wooow! Budou sladké. Jo a máme zamluveného kameramana i fotografa. Ufff. Tento týden ještě musíme dořešit kapelu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko. Dnes počítadlo nezahálelo ... :-N Sili-super, moc gratuluji jak k šatičkám, tak k foto a kameramanovi. No už je nejvyšší čas !!! Ale neboj, ještě máme 74 dní, za tu dobu se dá toho spoustu stihnout ! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem myslela, že ty šatky stáhnu z mobilu, ale vzala jsem si blbý kabel :-D Majky - no už i miláček uznal, že času je málo, a to je co říct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, preji krasne rano.
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jé, to je škoda tak jsme se mohli pokochat šatkama?! Tak příště !!! :-) Tak to se miláček zapojí do příprav ne? Můj Luky dělal (tiskl) papír na čokoládky, v týdnu je musíme nalepit na čoko a nebo o víkendu, ale musíme teď taky kmitat, máme toho ještě hodně před sebou. myi-ahojky, jak je? Co mimi?
Odpovědět
Profilova fotka
majky: zitra jdu k doktorce, tak uvidime. Treba se nam uz konecne ukaze
Odpovědět
Profilova fotka
myi-ano vím, že zítra jdeš k doktorce. Určitě to bude v pořádku !!! Budu ti držet palečky.
Odpovědět
Profilova fotka
No miláček si vzal na starost jídlo a pití na svatbě, tak jsem zvědavá :-) Myi - tak to jsem zvědavá! Doufám, že bude fotečka mimíska ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar holky,dlouho jsem tu nebyla... je toho na mě nějak moc v poslední době. Mám pro vás jednu velkou novinku :-) V sobotu se stanu psí maminkou naší slečny rasy Tosa Inu... http://www.tosainu.info/ Jsem tak šťastnááááááááááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Katy, tak to gratuluju že jsi maminkou :-D Ono je to takhle nejlepší, tak ať vám vaše "mimi" dělá samou radost - a brzo pošli nějaký fotečky!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sili-tak abyste nebyli o hladu?! :-D Přinejhorším dojedeš k nám , ne? ;-) kat-ahojky, ráda tě vidím !!!! Už jsem myslela, že jsi na nás zanevřela. Uau, tak to ti gratuluji. Pejsánci jsou úžasní !!!!! A jak se bude fenečka jmenovat?! Tak očekávám fotečky !!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, dnes bychom to měli mít za: 73 8-) Rybka 74 8-) Kde jste nevěstinky?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tadýýý, ale jsem naštvaná, koupili jsme Michalovi parfém Dolce a Gabbana - The One, ale nevšimli jsme si, že je to DÁMSKÁ verze, takže to teď musíme vracet, grrrr..... 8-( :-| 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vas oznamuji, ze Kvido je v naproslem poradku. Jen je jeste hooodne malicky. Ale dneska se nam uz ukazal. Za 14dni si jdu pro tehotenskou prukazku. kat: gratuluji k miminku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Myi, tak to gratuluju ;-) fotečku z UTZ nemáš??
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: nemam, moc tam toho videt nebylo. jen tecka mensi nez smajlici na tehle strance. Pri prisli kontrole poridime ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, dneska to vypadá na konec světa. Ale těším se až půjdu dom. Od půl šestý jdu na svoji oblíbenou masáž lávovýma šutýrkama ;-) Myi: včera se můj nastávájící zřejmě musel někde bouchnout do hlavy a běhal kolem mě a vykřikoval: já budu báááječnej táta,budu naše mimi rozmazlovat... jak já se těším až uvidím tu "žížalku" na UTZ.... no já nechápala... :-D On začíná být děsně nadšenej z toho,že budeme už brzy mít mimi... brzy je po svatbě :-) Majky: jméno pro psí mimi ještě nemáme.. teda máme,ale nemůžeme se shodnout ;-) Mě by se líbila Bella, Beyla... nastávájící volí spíše tradiční česká jména.... Svíčková, Cíba (cibule),.... dokážeš si to představit,jak volám "Svíčková k noze" :-D Se mě snažil zase vytočit :-D Marrei: No to by mě asi natáhlo.... :-S hlavně,aby vám to vyměnili... nebo vrátili peníze.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jjjj, to se někdy stane !!! ]-( myisska-tak to je skvělá zprávička !!!! Gratuluji !!!!! To jsi mě tedy pobavila, menší, než smajlíci na téhle stránce... :-D :-D :-D kat- :-D :-D :-D tvůj Muchlínek se zase bouchl co?! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Bella je krásné !!! Jak probíhá ta masáž, chtěla jsem ji taky navštívit, tady v Hodoši to dělá jedna paní... já se půjdu nahřát na solárko, ať se mi zpraví nálada... to je počasí na milou prd... :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: musíš se rozhodnout,jestli chceš celý tělo nebo jen záda.. já chodím jen na záda... doba cca 50-60min. Nejdřív mi udělá masáž rukama, spešl olejíčkem,mezitím v horkém oleji nahřejvá ty kameny a pak po ruční masáži tě namasíruje těma kamenama,pak ti je pokade po páteři na ná závěr,dá ti je na plosky chodidel,do ruky,přikreje a odpočíváš chvíli... tvoje tělo by mělo nasát energii z těch lávových kamenů... je to lahoda a stojí to u nás 300kč. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nechaly byste se odvézt na obřad černým autem? Nebude to jako pohřebák? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zdraví Vás jedna zavalená pracující žena :-D Marrei - černá je elegantní a budou tam bílé stuhy, tak neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: když na tom bude ta bílá stuha a zdobení,tak to jako určitě pohřebák vypadat nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Do alba jsem přidala fotky družice, maminky a svědkyně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ježiši, už mi o tom nevykládej, to musí být úžasnéééééééééééééééééééééééééééééééééééé :-N marrei-nechala, mě se černé auta líbí... navíc, jestli to vyjde, budu mít tmavě modré až skoro černé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem tu jen na skok...v práci pakárna!!! :-( Marei: já černým autem pojedu. Sice se to nelíbí ani manžílkovi ani jeho mamince, ale to mají smůlu...mě se to líbí :-) Myi: tak to jsem ráda, že to s mimíškem dopadlo dobře !!! A těším se na fotečku z ultrazvuku :-D :-D teda až bude Kat: pejsek...jééé ten je hezkej!!! Na mě trochu velkej, ale líbí se mi! To bude radost ho živit :-D =-) Sil: družičce, mamince i svědkyni to moooooc sluší :-) majky: ahooojjjj
Odpovědět
Profilova fotka
72 Rybka 73 :-D Prio - kuju za pochvaly :-D Černé auto je fakt v pohodě. Dyť i vláda má černá auta, tak co :-D Kat - také gratuluji k rodičovství, je to nááádhera mít doma štěňátko x-) To naše - no už tedy roční slečna - se mi včera zesr až za ouškama, takže koupando grando hned po příchodu dom :-D No jo, průjmíček nezastavíš :-D :-D :-D Myi - moc se těším na fotečku ultrazvukovou, doufám, že bude! Majky - ahoj sluníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, fotecka urcite bude, ale ted by na ni nic videt nebylo. Byla tam fakt jen tecka. Jsem stastna i za ni. Mimochodem, mozna budeme prvni obcanci roku 2009. Prvni predbezny termin mam 1.1.09
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - jéé, tak to je hezké x-) Tak to se aspoň nebudeš muset trápit vánočním úklidem :-D To po Tobě přece nikdo nebude moci chtít :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?