Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, právě jsem se vrátila z města, s mým milým jsme byli objednávat jeho košili - ušijí mu ji na míru, tak jak chce, s manžetovýma knofláčkama, skrytýma knoflíkama a bůhví čím, co si ještě vymyslel :-D Má být do 3 týdnů, pak vyfotím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčiny.... já se připojuji k priori a držím palce za myi, takže už jich máme 8 a myslím, že další se přidají rádi. myi-a co se děje? =-) S těma tvýma sourozencama je to mazec ! Takže zveš na svatbu svého tátu a on má nějakou přítelkyni nebo dokonce i ženu? priori- :-D :-D :-D to si dokážu představit !!! marrei-určitě vyfoť. Jsem objednaná příští sobotu do Belly na zkoušku šatů s doplňkama tak snad budu spokojená a nepřidám se do diskuse proti salonům . :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - já jdu do Belly v sobotu 26.4., taky na zkoušku s botkama :-D Jinak - Michal se právě dozvěděl výsledky ze spermiogramu... Byl tam před 3mi měsíci a to měl 18 mil. těch potvůrek s 50% pohyblivostí (a minimum normálu je 20 mil., pohyblivost je v normě). Takže těsně pod hranicí. Doktor mu doporučil jíst 3 měsíce vit. E a pak jít na spermio znovu. Tak šel znovu, a má jich ještě míň... 15 mil. a pohyblivost 30%..... chápete to??????????? Já teda ještě nijak neplaším - v první řadě řešíme svatbu, v říjnu se má kolaudovat náš byteček, takže bude starostí nad hlavu..... Ale pak bychom mimi moc chtěli a zatím to vypadá, že to bude dlouhá cesta....
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jé, to je den po mých narozeninách :-D Ježiši kriste, to jsou teda zprávičky?! Proboha a jak to tak, že bere vitamíny a má jich ještě míň? Co to je za vědu?! =-) ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No já taky nechápu, a přidívám se ke Sluni a Micha.... taky to nebudem mít jednoduchý, no 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nevěšte hlavu, určitě to dobře dopadne. Mě to fakt připadá, že čím více se člověk na to soustřeďuje, tím je to snad horší a horší. Můj spolupracovník a jeho žena měla velké problémy otěhotnět a když otěhotněla tak potratila. Napíchavali je různýma hormonama, spolupracovník musel jíst vytříbenou stravu aj... a nakonec se jim podařilo a narodil se vytoužený Mareček.... a teď, když to nejmíň čekali otěhotněla podruhé, bez nějakých hormonů a přípravků, prostě šup a bylo to a teď se jim narodil Matýsek :-) Takže tady vám chci říct, že nic není nemožné, chce to věřit, že se to určitě povede !!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: nevěš hlavu holka. Takových bylo, kterým doktoři říkali...půjde to špatně a pak to šlo líp než lidem, kteří jsou naprosto "v pořádku" . Hlavně to chce být v klidu, bez stresu, pravidelně jíst a když to nepůjde...je spousta způsobů jak tomu pomoct a v dnešní době to není nic nenormálního. Jak vás tady tak čtu, čím dál tím víc si říkám, že se asi dám na modlení. Z mých kamarádek znám totiž jen jednu, která otěhotněla "normálně" bez starostí a stresů a po relativné krátké době! Co se to kruciš s námi děje????? =-) :-( ]-( :-o :-.
Odpovědět
Profilova fotka
priori-to je tou "předymenzovanou" dobou !!! =-) :-N Je to šílené. Já zase mám kamarádky, sestřnice atd... co otěhotněli v pořádku, takže já hledím na to, co se tu dočítám od různých holek... a jak píšeš, snad se taky dám na modlení, aby to všechno bylo v pořádku a já otěhotněla na vysněné svatební cestě! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
majky: taky si kolikrát říkám, že začnu dělat na poli, pěstovat králíky a slepice, jíst chleba se sádlem a pak to půjde všechno samo, jako to šlo našim předkům... :-) To přeháním samozřejmě. Ale proč dřív to šlo a teď ne???? Nebo se o tom dřív prostě jen nemluvilo???
Odpovědět
Já jsem loni v říjnu dostala trombozu a z toho mi zjistily že mám Leidenskou mutaci, což vlastně je to že mám 7x - 10x vyšší riziko tromboz jak u zraveho člověka a právě proto musím brát prášky na ředění krve a právě na ty prášky nesmím otěhonět, taky na ty prášky nesmím alkohol a listovou zeleni jako zelí :-( špenát :-( brokolici :-( v malém množství mrkev, papriku, rajče.... no vpodstatě veškerou zeleninu, nohy si musím bandážovat na to mám stehení kompresivní punčochy, tak jsem zvědavá na léto :-( :-( Ale snad to něja zvládnu, ted se hlavně soustředím na svatbu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sluníčko: no to zní teda vážné hrozně:-( A máš alespoň nějakou šanci, že by se to někdy v budoucnu zlepšilo ?
Odpovědět
Je to genetické, takže to mám po někom z rodičů, jen se budou dělat testy po kom a mám to na celý život, někdo má leidna celý život a neví o tom... takové ty spouštěče té trombozy je antikoncepce, což je můj přípat nebo těhotenství... mnoho maminek co potratí třeba 3x a dělají ji testy na leidna tak třeba zjistí že ho má pak se začne hlídat, začnou se píchat injekce do břicha na ředění krve a pak už je to lepší a potomek už se může snáž donosit, tak je zase dobré že už to vím a budou mě hlídat hned od začátku!!! Jinak se to nikdy nezlepší prostě to mám v krvi!!! Hrozně moc jsem to obrečela že mám leidna a to vím asi tak 2 měsíce, ale život jde dál a dá se s tím normálně žít, jen s nějakým tím omezením :-.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Bré ránko holky... ;-) Takže převezmu štafetu - 75, Rybka 76 :-) 8-) Já už se nemůžu dočkat pátku - ve čtvrtek odjíždíme do Náchoda a v pátek mají naši známí svatbu x-) Takže malá generálka x-) A pak se hlavně jdeme domluvit na zámek, ten levnější sál by už měl být ready a plně funkční a vyzdobenej, tak jsem moc zvědavá - zkusím to nafotit a pak se dám fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak Kvido by mel byt snad v poradku. Musela jsem zmenit doktorku. Ta moje je uplna krava... Tak jsem se vam neozvala, protoze jsem hledala jinou. NASLA!!! slunicko: to je mi moc lito, drzim palecky, aby to dobre dopadlo
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - super jméno :-D :-D :-D A není jedna z těch doktorek MUDr. Kutějová na Orlí??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neni, procpak?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jinak toho Kvida vymyslel nastavajici dedecek.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky. marrei-počítadlo nám zaspalo, tak jsi převzala štafetu... :-D To je síla už za 75?! =-) :-x slunicko-to je mi strašně líto a je to hrozné, co popisuješ. Já ani netušila, že tromboza může být nemoc. Myslela jsem, že ji prodělají lidi např. po operaci nohy, že je tam větší riziko trombozy, ale aby byla vrozená?! To jsem vůbec netušila. Kam se hrabe můj atopický ekzém, který mám od malička. To je oproti tvé vážné nemoci úplná prkotina. Přeji hodně moc sil a pevné nervy, aby jsi nad touto nemocí zvítězila a dočkala se vytouženého mimiška !!
Odpovědět
Profilova fotka
jinak dneska jdeme objednat s mamcou cukrovi. Tak jsem zvedava na cenu. Kdy se budete objednavat na zkousku ucesu?
Odpovědět
Profilova fotka
Choj holky, zase pondělí :-( Myi: já už jsem na zkoušku účesu objednaná na 24.5. - přijede i kosmetička, takže to bude taková generálka :-) Marrei: 75 ? Asi budu muset začít fakt něco dělat !!!! :-( pořád si říkám času dost, ale ono to fakt letí! Jo a nakoned jsme ještě změnili prstýnky, objednali jsme ty, které jsme chtěli od začátku a pak se nechali paní ve zlatnictví ukecat. Takže už máme prstýnky doma a jsou to ty, které jsou v albíčku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: Ja jsem asi blba a slepa, ale zqadny nevidim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha... Jsou nadherne, gratuluji
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: jsi byla moc rychlá :-) jsem je tam musela vložit :-) co mimi? ještě pořád "zlobí"???
Odpovědět
Profilova fotka
prio: dr mela podezreni na mimodelozni. ale vypada to, ze by to melo byl snad v poradku. Ve stredu jdu na kontrolu, tak uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
myi: to by bylo zlé! A jak to poznají - z ultrazvuku? Držím pěsti!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jo, z ultrazvuku. Drzte mi palce ve stredu v 9rano. Taky se to da poznat podle krve. Tu mi brali a pry jsem tak ve 3tt. Coz znamena, ze jsem musela otehotnet tesne pred dostanim menses a pak by bylo v poradku, ze Kvido jeste neni videt. Ale definitvne bych to mela vedet az v tu stredu
Odpovědět
Profilova fotka
myi-já ještě vůbec nejsem ke kadeřnici objednaná. Česat mě bude moje kadeřnice (kamarádka) a k ní se objednávat nemusím, ale typla bych to tak koncem dubna, nebo v půli května. Účes, který chci, není nijak náročný a po dohodě s kámoškou, která mě řekla, že bude stačit 1 zkouška (ale že mě jich udělá klidně i 10) :-) jsem si řekla, že bude stačit, když k ní zajdu tak měsíc před svatbou. To tak nějak půjdu i na melír. Držím palečky, aby to s Kvidem dopadlo v pořádku, bože to hrůza, čím vším musí žena projít... přeji, aby bylo všechno v pořádku !!!! priori-ty jsou krásné, tak je fajn, že jste nakonec dali na svůj "první" pocit, ten je mnohdy nejlepší než ty ostatní !!!! My doma o víkendu dělali čokoládky, ale jen řezali papír s vytištěným motivem. Tedy, on to měl v kompetenci Luky a moc se mu povedli, tak pak finální verzi nafotím a dám do albíčka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Počítadlo dělalo v pátek zkoušku (výsledek ještě nevím) a dnes od rána maká :-( Jo a mám pocit, že to letí fakt děsně! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, jakou zkoušku?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - já dálkově studuju, takže zkoušku z Teorie sociální praxe :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?