Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi-to je fakt dobrý !!! :-D Ale zároveň tě lituji, že máš takové problémy. No, ono je to asi normální, viď?! Do toho 12 týdne nebo jak dlouho?! =-) marrei-a nešlo by to bez toho blití...?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já asi loučení se svobodou dělat nebudu. Všichni naši známý (takový větší) budou na svatbičce. Kdybychom to chtěli děla i pro ty méně známe, ale známé (jako jsou např. kamarádi v práci, Lukovi kamarádi z ping-pongu) tak asi skončíme na cifře 100 lidí a na to nemáme peníze. Přemýšlela jsem, že pozvu asi jen své kamarádky k sobě domů, přichystám nějakou baštu, otevřeme vínko a možná skončíme někde na diskotéce :-D ale nevím, kam vyženu Lukyho...?! =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, ano, dnes za 80 :-) Díky Majky. Marrei - super polštářek i botičky! Já s placením nevím. Asi pití komplet. Počítám, že pak skončíme na nějaké diskotéce a tam budou už panáky lítat ze všech stran. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já s tou rozlučkou nevím, možná uděláme s miláčkem společnou s našima známýma, pozvem je někam na večeři. Fakt nevim. Já stejně nebudu moct pít, pravděpodobně ani na svatbě. Takže se mi to ani nechce plánovat. S kámoškama se můžem sejít u nás doma, udělam nějakou baštu koupim šampus a tim to asi skončí. Když se vdávaly kámošky, tak to byly ohromný párty, kde se pilo o 106. Tak nevim, přece jen už na podobný akce nejsem zvyklá, ani mě to neláká. Spíš tak ta večeře a pak pokecat. Asi jsem divná...
Odpovědět
Profilova fotka
79 Rybka 80 :-D
Odpovědět
MIso to uz mate za takovou chvilinku :-N kdyz si uvedomuju uz bych se za chvilinku vdavala a jeste za nej....jsem rada ze sem sama a mam klid :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - no viď :-D Dobře jsi udělala. A jak je jinak?
Odpovědět
Miso vyborne...do au odjizdim prvni tyden v Zari a pred tim me jeste ceka Ischia a kamoskou a Nemecko s rodinou....mam se moooc dobre ;-) :-) lip nez driv :-N sefoj sem uz rekla ze koncim v cervnu coz je taky dobry,ale prece jenom mi ti mali caparti budou chybet...moc sem si na ne zvykla a oni na me... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pane jo, to je cestování! A co budeš v té kapitalistické cizině dělat? Všude se jen rekreovat? :-N :-D
Odpovědět
No v Italii budu jen lezet na plazi a poznavat stara mestecka.V nemecku jezdime kazdy rok do jednoho rekreacniho strediska...je tam krasne :-) a v Au budu asi pracovat...letenku mam na pul roku a pak uvidim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsi číslo! Já bych se bála :-) Co bys chtěla v AU dělat?
Odpovědět
no nejlepsi by bylo kdybych nasla praci ve sve profesi (socialni sfera :-N )...tyhle mista tam jsou hodne rozsirena a velni dobre placena...takze uvidim...ale zase kdybych tam zustala jen na pul toku tak bych mozna sla klidne prodavat nekam do obchodu...je tam v Adelaide par obchodu s nejlepsi a drahou cokoladou...na ty mam docela zalusk.kamoska tam pracovala a musela povinne ochutnat kazdy cokoladovy bonbon aby pak mohla popisovat,chvalit a doporucovat...nevim...uvidim co mi nabidnou...zlatnictvi jsou tam na docela jine urovni ;-) ...to by mi taky nevadilo,prodavat diamantiky....chci proste praci kde je hodne kontakt s lidma a kde se muzu dobre obliknout a prezentovat...proc ne zejo?Jako ucitelka si to uzivam :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Miso nemam se ceho bat...nejedu do neznama...ceka tam na me spoustu milovanych lidi...dyt vis :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko holky, Vewe, taky bych se někam rozjela, na škole jsem plánovala nějaký au-pair nebo aspoň semestr ve Vídni, nakonec jsem se k tomu neodhodlala, no a teď mě to kapku mrzí protože vím, že ta příležitost už nikdy nebude... |-| Takže ti to přeju, užij si AU jak jen to půjde!!! Jinak, řeším nějaký prádýlko na svatební noc (teda pokud neusneme jako špalek :-D ), našla jsem tohle, nejdřív mě mrzelo, že není v bílé, ale ona černá na opálené pleti vypadá fakt dobře, tak nevim - co vy na to??? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Choj, choj :-) Marrei: prádýlko moooc hezký :-) já bych do něj šla (kdybych na něj měla postavu ]-( ). Jo a holky, mám novinku...vysadila jsem prášky! Zapomněla jsem je skoro týden brát, tak jsem si řekla, že už je vysadím úplně a děj se vůle boží ! :-) Krom toho mě to v práci začíná neskutečně štvát, tak bych byla i ráda! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo Prio, nedávno jsem měla v práci fakt krizi a přála jsem si, abych těhotná byla :-D Takže vím o čem mluvíš... Tak přeju ať se brzo zadaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já vam tak závidim, že už to mimčo můžete zkoušet...já byla dneska u doktora, dostala injekci po které se mi udělalo špatně, tak jsem se v práci omluvila, že už nedorazím. My teď můžem jen trénovat nanečisto :-| protože beru prášky při kterých nesmím za žádnou cenu otěhotnět, kvůli poškození plodu :-( už aby byl konec května a výsledky z téhle děsné léčby byly dobrý, tolik se na to těšim
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky !!! vewe-Veru jsem ráda, že tě zase po delší době vidím. Jo jo, za chvíli i ty by jsi se vdávala, ale pokud jsi šťastná, tak ti to moc přeji a držím palečky, aby ti tvůj život vyšel přesně, jak si přeješ. :-) marrei-prádylko super, jen já třeba nevyhledávám takový střih, protože vím, že jakmile bych se v noci převracela (protože chci využít svatební prádlo i na další noci), tak bych do tý košilky byla celá zamotaná tím, jak je to uprostřed rostřihlé... ale jinak nemá chybu !!! ;-) micha-určitě bude, vím, že to musí být těžké čím si prožíváš, ale neztrácej naději. Uvidíš, že se uzdravíš a všechno bude v pořádku. Musí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
majky: děkuju za tvojí dávku optimismu ;-) snažim se myslet na hezký věci, tak jsem se teď obula do plánování svatby. Střídavě mluvim doma o svatbě a o miminku a miláčkovi už to asi leze krkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Majky, mě se zas to rozstřihlý právě líbí :-D No uvidím, třeba se nezasukuju..... já mám v pupíku piercing a tohle prádýlko ho krásně odhaluje ;-) ;-) Micha - už se taky nemůžu dočkat mimi, začneme hned o svatební noci :-D (né že bych byla nějakej puritán, ale mě to tak vychází, že poslední prášek doberu den před svatbou). A neboj, určitě to dobře dopadne, držím pěstičky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: no já taky doufam, že o svatební noci už budu fit a vlítnem na to :-D ale stejně jsem zvědavá kolika z nás nevěst ten první pokus vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - to prádýlko je super. A barvy bych se nebála... krásná proměna z bílého anděla v černou ďáblici ;-) Micha - konec května je tu cobydup a vše bude určitě v pohodě, protože až se společně všechny vdáme, tak si pak otěhotníme a bude x-) Majky - Ty jsi sluníčko :-) Prio - tak jsem zvědavá, kdy se zadaří x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha: nesmutni, určitě to vyjde :-) držím pěstičky!!! Marrei, Sil: budete první, kdo to bude vědět (teda až po mě :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jste mě ukecaly, prádýlko jsem právě objednala :-D Míšan bud v šoku... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bodejť, je krásné x-)
Odpovědět
micha: tak to jsme na tom stejně také ted nesmím otěhotnět kvůli práškům co beru... a to je mám už navždy, pokud budu chtí otěhotnět tak musím přejít na injekce a to mi hrozí potraty anebo předčasný porod!!! Hrozně mě to vzalo jak jsem to zjistila.... můžu se zeptat co ti je? Třeba trpíme tím samým
Odpovědět
Profilova fotka
micha-není zač, musíš věřit a snažit se na to nemyslet, i když mě se to lehko řekne, žejo?! Druhým radím, ale sama bych byla pos... ! =-) Bude to dobrý !!! ;-) sili-sluníčko? =-) No to mi říká hodně lidí :-N Ale já pořád netuším proč?! marrei-super, že jsi to prádýlko objednala!!! Líbí se mi jak to Sili pojala, nejdřív anděl a pak ďáblice. ;-) To bude Míša opravdu v šoku. A nezamotáš se, nejsi tak nešikovná jako já, přeci !!! :-) To prdlo je sexy a už se těším, až si já budu vybírat nějaké prádýlko. slunicko- :-( to je hrozný co píšeš! To není možný, jak je ten život nespravedllivý. Promiň, ale kdejaká cigánka má zdravé děti, které lítají ve špině a nic jim není a "normální" holka má takové problémy... proč?! ]-( Nebo kdejaká matka, co porodí zdravé děťátko ho začne týrat aj.... Snad se všechny tvoje zdravotní problémy alespon nějakým zázrakem zmírní a ty tak otěhotníš a budeš se s manžílkem těšit s miminka !!! Moc bych ti to přála. Krásnou dobrou noc. Jdu spát. Papa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Micha a Sluni - moje švagrová se musela cpát hormonama a trvalo jí to 2 roky než otěhotněla, a teď už má 2 děti x-) Sice se obě narodily dřív, ale zaplať pámbu za ně...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak pokrocili pripravy? Ja jsem byla v nedeli pozvat na svatbu sveho biologickeho otce. Ma tri deti (dva kluky a holku). Koukala jsem na sebe!!! Jen o 10let mladsi. Nevidela jsem hrozne dlouho. Zustali jsme stat vsichni jak opareni, kdyz jsme se na sebe podivaly. Jinak mimco ma nejaky problemy, tak mi drzte vsechny palce, co mate
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: tak jsem se rozhodla dneska nepracovat a až do odvolání budu držet všechny palce co mám (bohužel mám jen čtyři) !!!! To bude dobrý!!! Slunicko: ježiš to je strašný!!! uplně mám husinu jen na to pomyslím... Včera jsem byla zase hlídat synovce. Batolí se po celým obýváku, bere a tahá za všechno co mu přijde pod ruku, takže jsme převrhli dva květináče, při krmení ušpinili celýho jeho a mě, z koupelny jsme vylezli jako kdybychom se koupali oba a ne jen já jeho...naštěstí brzy usnul, ale splavená jsem byla víc než při cvičení!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?