Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-nazdárek !!!! Už jsem ti chtěla napsat Á-čko :-D Jsou to ty prstýnky, u kterých máš napsané "tak nevím" ?! :-N Protože jestli jo, tak ty jsou fakt krásné !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: jojo,to jsou ony... Emílio nechtěl nic složitýho,tohle je maximální jednoduchost a ten druhý mi vybral on sám.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jsou fakt krásné. Ty kamínky na tvém se mi líbí, já mám taky po celém obvodu kamínky. Ani Luk si nenechal dát kamínky na snubák, na klukovi se mu to nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
majky: díky za chválu.... mastím domů,jdu hrát squash... pá zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-nemáš zač. Papa já už taky poběžím, jdu na solárko, tak se těším, že se zase prohřeju. :-) Páááááááááááá
Odpovědět
Holky, jaké máte prstýnky? Myslím jestli bílé zlato nebo žluté? Já viděla úplně nádherné z chirurgické oceli... ale nevím?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nejak vas vubec nestiham, ale za chvili se to snad zmeni. Mela bych nastoupit na neschopenku. Moje zamestnani mi nastesti neumoznuje pracovat v jinem stavu. Sil: nic si z auti nedelej, nam se vcera rozbilo. Zacalo kourit,smrdet a skoro jsme i hasili. Ale kaslem na to.Mame jeste nohy, ne?!
Odpovědět
Profilova fotka
slunicko: my máme z chirurgické oceli :-) Dneska nám psali, že už je máme hotové!!! Hurráááá
Odpovědět
Profilova fotka
slunicko-my máme z bílého zlata (viz. moje album) :-) ta chirurgická ocel se mi taky moc líbí !!!! ;-) myi-tak to ti závidím, aspoň si odpočineš. Je to skvělé, že budeš doma. Přeji, aby jsi to těhotenství prožívala v pořádku ! priori-jé, tak to ti gratuluji. Kdy pro ně jedete? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: to si taky preju, mam klasicke ranni nevolnosti. Holky, neni to nic moc. Ale snad to bude stat za to!!!
Odpovědět
Profilova fotka
slunicko: my mame prstynky taky v albu, kombinace bileho a zluteho zlata
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, co já bych teď dala za ranní nevolnosti. Včera jsem se tak chytla se šéfem, že jsem měla 100 chutí dát výpověď. Nebo odejít na mateřskou :-( Doufám, že to brzo po svatbě bude... 8-( 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ale jinak: :-) v sobotu si konečně jedu pro svatební botky, tak se fakt těším. A ten další víkend jsem se objednala znovu do Belly, nechám si přivézt ty moje vybraný šatky a vyzkouším si je s botičkama a těma svatebníma tangama :-D A kromě nich vyzkouším ještě dvoje šaty, který jsem v prosinci měla taky objednaný na zkoušení, ale který jaksi nedorazily. Tak pro klid mé duše :-D A sluni: my jsme staromódní, oba máme rádi žlutý zlato - jsou už taky v albíčku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: to ja jsem mela taky, pak jsem se zacala divat po jinem miste, mam za sebou par pohovoru a najednou jsem tehotna.
Odpovědět
Profilova fotka
myi-to víš že to bude stát za to. Myslím si, že až budeš držet v náručí to maličké, tak na všechny tyto nepříjemnosti zapomeneš. marrei-to já mám taky tak. Jakmile je šéf hnusí, zpakovala bych si své saky paky a odešla z fleku na mateřskou. Nevšimla sis tady v jedné diskusi hodně kritizovali salon Bella. Jeda holka tam dokonce napsala, že to tam smrdělo...no nevím?! Mě to nepřipadalo a já tam byla spokojená....
Odpovědět
Holky máte všechny moc krásné prstýnky, my se ještě musíme rozhodnout :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - no nesmrdělo to tam, ale je pravda, že měli takovej chladnej přístup. Když jsem tam byla, přišla tam jakási holka - neohlášená, neobjednaná, neměla nachystaný šaty - tak jí to jasně vysvětlili, že do Belly se objednává..... odešla naštvaně pryč... a pak jsem měla nachystaných mých 7 šatů v kabince, a když jsem zkoušela šaty venku před kabinkou, vlezla tam cizí baba co tam taky zkoušela a přehrabávala ty moje objednaný šaty..... Tak jí ta paní co se o mě starala taky důrazně vysvětlila, že se jdeme převlíkat a ať to tam hned opustí..... Ale fakt nemůžu říct, že bych byla nespokojená, prostě jen nesmíš očekávat nějakej moc ťuťu ňuňu přístup, ale takovou chladnou profesionalitu, no...
Odpovědět
Profilova fotka
myi, marrei máte nádherný prstýnky :-)
Odpovědět
ahoj holky. ted mi přišla zpráva že máme hotové snubáčky...takže odpoledne po práci pro ně jedemeeeeeeeee :-D jupííí
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já z tama mám šaty a i když jsem byla objednaná, což by mě tedy nenapadlo jít do salonu neobjednaná, protože vím, že vždycky dostanou přednost ty objednané, tak se ke mě chovali perfektně. Slečna si vzala notes, přečetla mi mé šaty, zeptala se mě, jestli chci ještě nějaké mimo objednané vyzkoušet a pustila jsem se do toho. Některé měli až ve velikostech 40 což jsem zrovna zamítla vyzkoušet (i 34 mě musí zpravovat) :-D a když tam přišla další nevěsta s celou "family" mě se věnovala pořád jedna a ta samá a na ni poslala druhou obsluhu. Také měla objednané na zkoušení šatů "moje" vybrané šaty Nepál, ale i přesto mě je ještě jednou navlíkla ta obsluha na sebe, abych si byla 100% jistá, že jsou to ty ONY. Pak s nama ještě sepisovala cca 15 minut papíry a kupovali jsme tam ještě podvazek, dávala mi různé prospekty a katalog, takže já si nemůžu stěžovat. Je pravda, že z druhýma salonama to nemůžu porovnat, protože jsem žádný druhý nenavštívila. rejl-diskuse červen !!! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
85 Rybka 86 8-) Nějak to letí.... :-N
Odpovědět
Ahoj holky, my včera byli vyzvednou prstýnky, krásný a nechtěla ho sundat, ale BOHUŽEL SME SI JE NEODVEZLI :(, měli kazy takže nám je musí předělat :(
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - kazy? Velké? A jak ses cítila s prstýnkem na pacce? :-)
Odpovědět
sil. no velké já si toho nevšimla, ale manža ano...na jeho byla bublina černá tečka. no citíla se jak malé dítě :)
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - no to bych je asi vykuchala, já jsem nemohla ani dospat, chtěla jsem si ty prstýnky odnést už když jsme byli jenom na zkoušce a nebylo na nich ani nic vyrytý :-D :-D :-D Aspoň o to víc se na ně budeš těšit a o to větší pak budeš mít radost!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěstinky. Fíha...už jen 85 dní?! To je šílené !!! x-) rej-to je blbý, dobře jste udělali, že jste je tam nechali, protože je máte mít na celý život a tak dívat se na kazy, to opravdu neeee, neboj, dočkáš se. marrei-já z těch rozdělaných prstýnků jsem měla stejný pocit... :-) Holky, stejně je to zvláštní, jak to všechny prožíváme úplně stejně a přitom každá má jiné šaty, prstýnky, představu o svatbě...ale ty pociti si myslím, že jsou stejné. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jj, pocity jsou stejně chaosné a krásné x-) Hmm, taky bychom už měli řešit prstýnky :-D Já právě řeším dortíky, takže mňam mňam práce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-ty jsi taky dobrá "adrenalistka" :-D To já byt v tuto dobu bez prstýnků, tak mám v žaludku o jednoho, ne-li dva vředy navíc... :-D Dnes se mi zdálo opět o svatbě. Seděla jsem v kapličce, v které se máme oddávat úplně vzadu, přede mnou seděli svatební hosté a vepředu můj Luky s nějakou nevěstou, ale nešlo jí vidět do tváře... smála se, nakláněla se k němu a já jsem říkala vedle sedící tetičce, kdo to je a ona mi odpovídá "však Markéta"... :-D :-D Holky, mě z toho asi už fakt hrabe !!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - nám je bude dělat kamarádka ;-) Takže pohoda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-tak to potom jo!!! To bych byla také klidná. :-) A ty dortíky mňam, mňam... jeden mi pošli, ať ochutnám... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?