Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: já ti nevím...ta radnice je taky hezká! ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ano uznávám, radnice v Náchodě je nádherná. Ale je to radnice :-(
Odpovědět
Profilova fotka
prio: moc pěkný oblek ;-) my nakonec budeme mít ten tmavý s bílým proužkem, on by ten světlý co si chtěl koupit na svatbu pak nenosil a museli bychom kupovat extra i nové boty :-| marrei: teda to by si měli máknout s tím sálem, když to má být do půlky dubna... ta radnice se mi taky docela líbí, i když jsou tam takové trochu ponuré barvy...
Odpovědět
Profilova fotka
Micha: děkuju :-) mě se taky moc líbí...jen jsem si včera vybrala šaty v barvě champagne a mám strach aby to k tomu šlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: my to máme taky na radnici, zkusím najít fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tohle je naše radnice ;-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky... dneska nestíhám... mám tu nějak moc práce při pátku a to jdu ještě na ples ;-) Prio: ten oblek je moc hezkej.. mě by se na mým skoromuži taky takovej líbil,jenže on je děsně tmavovlasej,má tmavou bradku.. jemu by to neslušelo,ono se mu to teda ani nelíbí :-D Chce prej černej oblek rovnou pak i do futrálu :-| :-D Marre: My se budeme brát taky na radnici,protože to je jediný místo,kam toho svýho dotáhnu... řekl mi,proč jezdit někam mimo město,když se můžeme vzít na radnici... dál jsem se o nic víc nesnažila... ;-) Micha: ty skleničky jsou moc pěkný.. mě by se u toho hrozně klepaly ruce,já nejsem na takové tvoření.. já měla co dělat,abych vůbec rovně přilepila cedulky na jmenovky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, večer až to lepidlo zaschne, tak vyfotím i knihu hostů ;-) tenhle týden byl obzvláště plodný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes to máme za 90 a Rybka za 91 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už mám šatyyyyy... odpoledne sem dám fotečky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak uz mam potvrzeny, ze jsem tehotna!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak si vás jdu dočíst. V pátek jsem měla dovolenou... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
prio: uz se na saty moooc tesim
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jestli ti můžu poradit, tak ta radnice mi přijde taková smutná. Shoduji se s micha, že ty barvičky na zdi jsou takové ponuré. Ten Španělský sál je krásný, tedy soudím jen z té tvé jedné fotky, co máš v albíčku. Volba je samozřejmě na vás a tak se rozhodnite k čemu máte víc "srdcovku" :-) Držím palečky za správnou volbu !!!! priori-tvůj skoromanžílek je fešák, úplný model, zřejmě ho to focení bavilo, viď?! :-D micha-ty jsi dělala knihu hostů? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
89 Rybka 90 8-) Micha - gratulacééééé! x-) Prio - těším se na fotečky!
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem se divala na nejaky fotky a docela me desi ty briska ve 3mesici. Snad si nebudu muset vybirat jiny saty
Odpovědět
Profilova fotka
myi-kde jsi je viděla?! Na koníkovi?
Odpovědět
Profilova fotka
majky: jo, jen tak koukam, mam ted chvilku volno
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - gratuluju k šatečkům! :-) Myi - gratuluju k mimču! :-) My jsme v pátek vyzvedli naše prstýnky, chtěla jsem je tady v práci nafotit, ale máme debilní firemní foťák, fotky jsou na prd!!! :-| Takže zkusím vymyslet něco jinýho..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, koukám, že jsem napsala Michy a myslela jsem Myi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myi-každá žena to bříško má jiné. Třeba moje kamarádka měla v 8 měsíci břísko, jako někdo jiný ve 3 měsíci... a když by ti moc narostlo bříško, tak si myslím, že ti je nějak upraví, aby tě nikde na bříšku netlačili.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou tam!! Tak jsem ty naše prstýnečky nafotila, moc to nešlo, ale mrkněte do albíčka.... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky...jen na rychlo juknu...jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - krááásné prstýnky! x-) A jmenovky máš taky super! :-)
Odpovědět
teda holky, kde berete ten čas ještě na dělání si vlastních jmenovek :-( já to kydnu do tiskárny a hotovo :(
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: jééé...moc gratuluju :-) Já zase celý víkend byla se synovcem (včera mu 9.měsíců) tak jsem teď taková nakřáplá jestli mám to jedno platíčko ještě dobrat nebo se už na to vykašlat a začít zkoušet :-) Moc bych to miminko už chtěla :-) Fotečky sem hodím cca ve dvě, do mého počítače mi nejde nainstalovat foťák, tak musím počkat až kolegyňka půjde na porada stáhnu to z jejího počítače! Už se těším co budete říkat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - má představa dělání jmenovek je vytisknout to na barevnou A4 a pak rozstříhat :-D :-D :-D
Odpovědět
TAK TO MÁME sIL ASI STEJNÝ :)
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - :-D :-D :-D Jj, jsme holt zručné na ty ruční práce :-D Ale co zručné.. umíme zacházet s časem :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D hlavně se s tím necrcat :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?