Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
micha-myslíš tou barvou nebo stylem?! Protože mě ten styl B,C,D,G připadá stejný, možná jinačí velikost mašliček...?! =-) A E,F... ty mi taky přijdou stejný...ale nemám brýle a tak možná špatně vidím... :-D ale jsou hezký i ty !!! Podle mě, každé má v sobě něco !!! Takže, pokud se ti líbí, s chutí do toho !!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
micha: presne jak pise majky. Ja teda bryle mam, ale je mi zase nevolno, takze moje videni je ponekud zkreslene. Teda jestli nejsem tehotna, tak se vazne bojim toho, co by to mohlo byt jinyho
Odpovědět
Profilova fotka
BCDG jsou stejný (dvě barvy 3 smyčky perlička), EF mají jen jednu barvu a růžičku a A má dvě barvy 5 smyček a růžičku... no asi to udělam následovně, svatebčani dostanou E, svědci dostanou D s růžičkou a ten zbytek prodam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se líbí G... asi proto, že je vlastně mám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak dlouho pred svatbou budete mit volno v praci?
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska: u mě to je jednoduchý... my musíme mít jednou za rok 14dní vkuse dovolenou.. tak že si vezmu týden před svatbou a týden po svatbě.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam tyden pred svatbou, chtela jsem i tyden po, ale tam je bohuzel statni svatek a to si dovolenou vzit nemuzu
Odpovědět
Profilova fotka
micha-já to blbě napsala to "A" mělo být malý "a" E,F...., to ještě poznám, že A je úplně jinačí od ostatních... :-D A co dát A-čka maminkám, tatínkům, svědkům a zbytku osazenstva třeba do D myi-neboj, já si myslím, že určitě jsi maminkou... jestli tě bolí prsa a tlačí tě v podbříšku, tak si myslím, že jsi v očekávání... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Před tak 2-3 dny a pak bych ráda týden x-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: prsa me moc neboli, ale ten podbrisek mi dava dost zabrat. Nevim, jak to do pondelka vydrzim. Porad koukam na hodiny a cekam asi nejaky zazrak v posunu casem
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se rozhodla, že si udělam nakonec ty E a svědci budou mít zmutovaný D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska: já naštěstí na st.svátek do práce chodit nemusím... škoda,že ten upálenej s ostatníma nevychází spíš na nějaký dny v týdnu :-| Ale už jsem to takhle vyřešila.. Jinak budemem mít dvě svatební cesty :-D Hned v úterý po svatbě frčíme s přáteli sjíždět už asi po miliontý řeku Vltavu.. a koncem srpna nás čeká naše letní sídlo v Brele (Chorvatsko).... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My jsme planovali Recko, ale asi to vypada, ze se nikam nepojede
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jenom na skok: dovču budu mít ve čtvrtek a pátek před svatbou a pak jenom v pondělí. Šetřím si ji na svatební cestu :-D Pokud nějaká bude.... a to bychom chtěli asi Řecko. Nebo Egypt.
Odpovědět
Profilova fotka
myi-já budu mít týden před svatbou (v pondělí) jedu do Brna, aby mi upravili šatky a v pátek si pro ně pojedu.:-) a po svatbě chci mít 3 dny volna a chceme jet s Lukym na nějaký wellnes "víkend".. našla jsem nádhernou chatu s překrásným pokojem a úplně jsem se do něj zamilovala, i když je tam jen bazén s vířivkou, tak naco chodit někam, když to mají být líbanky, to je budeme trávit pořád v posteli, ne?! :-D kat-on ten upálený zrovna letos vyšel na nedělu... :-( a Cyrilovci a Metodějovci na sobotu.. :-( chjo ...
Odpovědět
Holky nevíte kde sehnat dobrou kapelu na svatbu? zapomněli jsem řešit hudbu :(
Odpovědět
Profilova fotka
mizim do skoly, v pondeli se ozvu jak dopadla navsteva u doktorky, zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
Rej - my taky nemáme kapelu dořešenou, příští týden..... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jinak pozdravuj v Brele !!! ;-) Doufám, že se tam taky ještě někdy podíváme, bylo tam přenádherně !!!! KDyžtak bys mi pak mohla dát nějaký kontakt na nějaké to apartmá, do kterého tam jezdíte?! My letos jedeme po svatbě (v srpnu) s Lukovýma rodičema do Chorvatska od Zadaru na poloostrov Ugljan - Kuklice... a pak možná v září (podle penízků) bychom chtěli někam letecky?! :-) Možná Egypt...?! rej-psala jsem ti do diskuse "červen 2008".. ale asi ti neporadím :-( chce to někoho z tvého okresu tedy z Prahy, a co třeba božského Káju?! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rejl: no my naštěstí kapelu řešit nemusíme, teda doufám...měli by nám hrát stejní muzikanti jako na ségry svatbě, zpívá tam ségry švagrová... sice je to pálka, dát 6000,- za muziku, kdyby bylo na mě, tak si pustim něco z CD :-N jsem si právě objednala podvazek s tou flaštičkou a mám to o dost levnějc než na těch svatebních webech :-) sice už slyšim ségru, že ten má bejt darovanej...ale já na ty tradice moc nejsem a líbí se mi a hlavně je mi trapný si někomu říkat, aby mi ho koupil a daroval....
Odpovědět
dík holky, koukala jsem na net a rozeslala mailem o kalkulaci tak uvidím. country nechceme to já nemuuuužu, a dechovku taky ne, být na mě taky pustim cd...a hotovo...Tak uvi zda něco najdeme :( ale pálky to jsou od 5000 a vejš :(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje, já mám strašný dilema... :-( Mrkněte do albíčka - ten sál, co jsem si myslela, že se v něm v Náchodě dělají svatby, je úplně jinej... :-| :-| :-| Zatím je v nic moc stavu, teď se upravuje a plně v provozu má být od půlky dubna 8-( No jestli to nebude vypadat slušně, tak fakt za obřad vypláznu 8330,- a byl by v tom dražším španěl. sále (fotku mám taky v albíčku, nahoře)... Místo abych se dnes těšila na prstýnky, tak jsem fakt otrávenááááá!!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Choj holčiny, přidala jsem do albíčka fotečky Davídkova obleku! Prosím kritiku :-) ... na fotkách vypadá, že je šedý, ale je takový šedo-béžový! Zkusím ho vyfotit o víkendu za denního světla Jinač...včera jsem byla zkoušet šaty, fotečky mám, ale ještě je musím stáhnout do PC, celou dobu chci bílé šatičky a nakonec budu mít champagne :-) tu fotečku bohužel nemám, dneska jedu ještě na další zkoušení :-) Marrei: jdu mrknout na ten sál!
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: nedělej si s tím hlavu...my jsme viděli naší kapli v tom samém stavu v jakém je nyní ten váš sál. Ale dovedu si docela reálně představit, že to tam bude krásné!!! Prostředkem bych natáhla červený koberec, trochu vytřít, maličkoo vyzdobit a máte nádherný sál :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
No já taky, jako když se podívám jenom na ten prostor, tak je to hezký, pěkná klenba a tak..... musí se ale vymalovat, dát tam nějaký obrázky, stolečky, zakrýt to příšerný topení a vyházet ty děsný židle.... 18.4. se tam jdeme mrknout, to už by ten sál měl mít finální podobu, takže až pak se rozhodnem... ufff :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No a abych se vyjádřila k manžílkovi - MOC MOC mu to sluší!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: uvidíš, že si to tam uděláte hezký :-) nebo to budou zdobit tam na tom zámku?
Odpovědět
Profilova fotka
Kytky si máme zajistit.... jinak je to na nich. Jo a doufám, že brzo budou šatičky v albu, jsem hrozně zvědavá ;-) No, ještě si hodím do alba třetí variantu - radnici v Náchodě. Poprosím Vás o váš názor holky - co byste vybraly? Kdybyste byly šíleně zamilovaný do zámků? :-N Ceny: Radnice - jen 1000,- Kč za obřad v sobotu. A možná něco za kytky (foto dole v albu) Zámek, Španělský sál - 8330,- Kč, + kytky si platíme sami (foto nahoře v albu) Zámek, Ratibořický sál - 3750,- Kč + kytky si platíme sami (foto dole v albu) Stejně se rozhodneme po svým :-D , ale zajímá mě váš názor. Díky moc......
Odpovědět
Profilova fotka
Změna - fotky z radnice v Náchodě jsou tady: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
... a tady taky radnice: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?