Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, až budu mít více času, tak ten servr pročtu...
Odpovědět
Profilova fotka
určo pročti, jsou tam konfety, bublifuky a podobné kravinky ... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky, kde jste kdo??? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tadýýýýý!!!!! Šéfové nikde, snad na vás dneska budu mít víc času ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-u tebe taky!!! To je bezva!!! Co je u tebe nového?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, novýho je to, že jsem si včera upravovala alba :-D Rozdělila jsem to jako Silente, na album inspirace, a na reálný přípravy... Dělám si místečko na fotky ze zkoušek šatů ;-) A zítra odjíždíme do Náchoda, kde se bude všechno domlouvat... Tak po víkendu snad budu mít víc novinek. Co ty??
Odpovědět
Profilova fotka
226 8-) Marrei - wooow, jako já x-) x-) x-) Ahoj Majky! Žádné novinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé marrei, všimla jsem si dvou albíček... já už jsem taky nad tím přemýšlela, už totiž plácám jedno přes druhé, sny, realita... za chvíli se v tom ani já nevyznám! :-S Všimla jsem si, že budeš ubytovávat i hosty.. to nebude zrovna levná záležitost?! To je bezva, že jedeš už zítra do Náchoda na domluvy, snad dobře pořídíte !!! Já... no nic moc nového, zařizovat na zámek půjdu až po novém roce, to taky chtějí zaplatit 5000 Kč zálohy na hostinu. Pak už budu taky vědět víc. Teď se to zastavilo na mrtvém bodě, ale vyrábím doma vývazky a svatební noviny. Jde to pomalu, protože na to není čas, ale tak snad za 7 měsíců to stihnu?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, bude nás celkem 38 + 7 dětí, někdo bude místní, takže ubytování neřeším... Zatím počítáme s ubytováním pro cca 20 osob. Na té vyhlídce mají skup. slevy, takže mě vyjde 1 os. na 500,- Kč/noc se snídaní, což není nejhorší... Navíc, jsou to taky známí mé tchýně, možná bude větší slevička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, a taky jsem se chtěla zeptat: neplánuje některá z vás hned po svatbě mimi?? Že bychom plynule přešly z beremese na modrýho koníka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - já vysazuji HA 14 dní před svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
S*U*P*R!!! Takže sejdeme se na koníkovi!!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj, Koník to jistí ;-) Taky už na to mám věk, moje hodiny mlátí jak divé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mě začaly hodiny bít začátkem tohoto roku: švagrová porodila, 2 spolužačky taky, další známý jsou těhotný... Hrůza!!! ;-) Tak jsem zi začala kupovat časopis Maminka a už studuju ;-) A v lednu mi bude 27, tak už na to taky mám věk.
Odpovědět
Profilova fotka
Kolikátého ledna? Já mám narozky 31.1. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
16.1. Ty už jsi vodnář?
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, vodnář jak poleno. A můj miláček taky, i když je až 15.2. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám přítele panice :-D Teda pannu - 10.9. O 3/4 roku mladšího. A bšichni tvrdí, jak se k sobě kozoroh + panna hodí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kde máme Majky? A Šárku?? A ostatní?
Odpovědět
Profilova fotka
Ten můj je o rok a těch 15 dní mladší, ale nikdo nám to takhle nehádá, on je dostatečně mužný typ :-D A už se těším, páč mu teď bude 30, tak se mi přestane smát, že mi už táhne na 40 :-p :-p :-p :-D No jo, toulaj se nám holky =-) To zdobení, jestli je marcipán, z toho by byl miláček hotový http://www.beremese.cz/album/view.php... Fakt moc hezká fotka http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Sili-já dnes v práci nestíhám... myslela jsem, že když tu nebude tak budu mít míň práce, ale přitom je to opak.. ]-( Zase se rozproudilo téma mimi... včera jsme o tom s holkama diskutovaly, že jo??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je krásný dort Sili!!!! Já chci mít taky marcipánový, nejlépe bílí s lososovýma růžičkama ... :-D Včera jsem dělala 2 vývazky a byla jsem u toho kupodivu klidná a ani jsem se moc nedopichala... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele hele děvčata. Kam to ještě chodíte plkat? Co mi uniklo? Ohledně mimineK??
Odpovědět
Profilova fotka
do diskuse červen 2008, ale to jsme plkaly až večer a ty jsi psala, že nemáš doma internet :-( ale teď jsme tam taky, tak pojď kuknout za nama !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrknu, jestli mě vemou mezi sebe ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se klíďo píďo chodím vykecávat všude. Nejčastěji jsem na Dream team 2008 a tam je vítán každý ;-) A na červnu 08 taky nevidím problém :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé, a proč by nevzaly?! Jsme tu všechny za jedním účelem, takže v klidu!!! Sili, ty jsi jak chobotnice, chapadla máš všude... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uááá, chobotničák :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bojím bojím... zachlánit, zachlánit.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Máš to marné.... leda by ses v červnu vdala :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?