Termín svatby 20.5.2011. Co plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Najde se někdo, kdo má vybraný stejné datum? :-) Pojďte poklábosit, co plánujete! Jak, kdy, kde, v jaké stylu atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi za to nic nedáš,ale jak řikám,psala mi 2 měsíce před svatbou.Podle mě se jí to trošku plní,tak aby někam ty zkoušky vmáčkla,víš?!Ale taky mi psala,že mi termín rezervuje.
Odpovědět
hele i to je možný. Já jí v březnu zavolám nebo napíšu a domluvím se s ní a bude. Ale jsem ráda, že je jedna věc z krku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak.A na tu hostinu už jste něco našli?Myslim,že jste nic neměli,vid?!
Odpovědět
zatím jsem se dívala jen tak v rychlosti a našla jsem penzion Český statek, tak tam musím zavolat nebo tam zajedeme zeptat se na nějaký ceny atd. ale nevypadá to špatně.
Odpovědět
Profilova fotka
ten je krásnej.Od mámy z práce kolegyně tam měli hostinu,tedy její syn,letos v srpnu a prý supr.Počkej,juknu a najdu ti to. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tu...má tami reference ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
jéé, díky to jsi moc hodná. Mě se to taky moc líbilo akorát musíme zjistit jako mají cenovou představu a když se bude slučovat s tou naší tak si plácnem :-D
Odpovědět
tak už máš skoro všechno ne? alespoň tak v hrubých obrysech a teď tak do ledna docela klid co?
Odpovědět
hele, budeš mít závoj nebo jenom něco prťavýho do vlasů? já jsem nejdřív myslela, že bez závoje jenom něco malýho,ale když koukám na ty různé fotky a všechny se závojem, tak ti nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslim,že by to mělo být cenově velmi dostupné.Kolik plánujete lidí? Já budu mít závojíček.Už nikdy nebudu mít možnost ho mít.Jemnej,s ruční výšivkou okolo.Uvidim,jestli bude přehazovací,ale přítel to moc nechce. :-D Jinak včera jsme byli na schůzce s panem zlatníkem a je úžasnej.Cena za stříbrné snubáčky boží.2600 i s ritinou,zirkonem.Prostě supr.Mám radost.Budou teda za měsíc,ale už ted se nemůžu dočkat. ;-) Příští měsíc jen dárky.No a půjdu juknout na šaty,ale jinak nakupování na svatbu zase až od února. ;-) Budeme řešit hlavně oblek,boty a vestičku pro ženicha.
Odpovědět
už jsem si nechala poslat rozpočet na tu svatební hostinu a vypadá to dobře. Plánujeme na oběd, jenom rodinu, takže max. do 20 lidí a večer raut pro kamarády atd. a to bude asi tak do 40 lidí. My jsme se včera byli podívat v OP Prostějov na obleky a nic jsme nevybrali :-( nějak nám nic nepadlo do oka :-( přišlo mi to takový bez šmrncu :-( Já nevím jestli půjdu do závoje, na jednu stranu mě to moc nebere, rozhodně bych ho neměla přehazovací, ale fakt jenom dekorační :-) tak to je super s těma prstýnkama, nás zlatník teprve čeká. To je fajn za ty prachy paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Na výsledek si tedy ještě počkáme,ale práce pana zlatníka byla supr,co jsme zkoukli na jiných prstenech a špercích. A chcete oblek určo koupit?Můj přítel ho nevyužije,tak ho kupovat nebudeme,ale koukni na Venesis.Je to salon v Praze a ještě ěnkde,myslim,že tam obleky i prodávaj.Maj jich pár,ale luxusní. ;-) Nám se moc líbí.Vyrazíme tam v únoru. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A nechali jste si poslat ten rozpočet z Českého statku?
Odpovědět
tak to je dobrý. Oblek chceme určo koupit, protože ho využije do divadla a párkrát na ples, připadá mi to lepší než ho půjčovat. Na Venesis kouknu pro inspiraci. ;-) JJ, rozpočet z Českého statku máme ale ještě nevím jak se rozhodneme. Včera jsem jen tak lehce v rychlosti zkalkulovala celou svatbu a trochu se mi udělalo špatně, tak to budeme muset nějak upravit, protože za to bychom měli docela dost luxusní dovolenou :-))
Odpovědět
Profilova fotka
gabro,to vždycky naskáče,ale třeba my jsme to řešili tak,že prstýnky máme ze stříbra,levnou,ale šikovnou fotografku,DJ a ani kapelu nemáme vůbec.Kameraman bude známý,oznámení si budeme dělat sami...oblek taky levně v půjčovně...Na šaty pro mě máme slevu.Prostě hodně věcí nemáme a nebo máme ušetříno.Pač náš rozpočet byl ze začátku taky naprosto šílenej. :-|
Odpovědět
hele to je fakt hrůza. Jsem si říkala, že mě to připadá trochu zbytečný, jde hlavně o to, že se chceme vzít a to všechno okolo je fakt zbytečný. To mě připadá lepší si ty peníze vrazit do bydlení nebo do dovolený nebo prostě do něčeho co si užijeme, ale ten den uteče a pak máš akorát fotky a vzpomínku, ale jinak nic. Tak asi taky asi začneme kalkulovat jak to stáhneme a bude. Víš co je na tom nejhorší, že mi přišlo, že jsme se taky snažili ty věci docela osekat a i tak jsem se dostala na nějakých 40 tis. bez hostiny což je další darda, tak nevím, asi to nějak stáhneme.
Odpovědět
Profilova fotka
Já třeba chtěla výslužky a nakonec jsem je zrušila úplně.Spoustu kravin jsem zrušila a uvidíme s tou hostinou.Máme jen oběd,zbytek sami,tak to enbude snad tak zlý.A tvrdej platit vůbec nebudeme. ;-) Neplatíme vlastně ani nic za pronájem restaurací.Máme sice placený zálohy,ale tedy se to pak strhne z celkový ceny hostiny.Takže supr. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
PB: To je dobrý, napřed jste mě vyděsily tím, co je vše potřeba a pak to všechno zrušíte:-D Tyjo, ale ta svatba je fakt drahá, my se na těch 100 000 Kč už dostanem, kdybysme se zbláznili ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
když ono jde opravdu o svatbu a ne o kravinky okolo.dá se to zvládnout i bez nich.navíc tim nikoho neoslníš,jen se to líbí tobě a stojí to šílený prachy...
Odpovědět
porodní babko přesně tak, je to jenom takový divadýlko a nic z toho. My to taky osekáme a uvidíme. Hele a vy máte teda jeno oběd a pro kamarády budete dělat nějaký raut mimo restauraci nebo v restauraci? my právě chtěli raut pro kamarády, ale když jsem si spočítala 330,- na osobu za raut a pod 30 lidí to nedostaneme a to je bez pití, tak teda fakt nevim :-( když budeš chtít myrtu na věnečky nebo na výzdobu, tak ti můžu nabídnout, máme toho na chatě asi 6 keřů takže není problém, samozřejmě zadarmo.
Odpovědět
Profilova fotka
Gabro,díky. ;-) Nakonec budu kombinovat buxus,mám na zahradě červený a zelený s větvičkou thuje.Myslim,že to bude netradiční,uvidim,jak to bude vypadat.Ale i tak moc děkuju. ;-) Jinak...bude oběd pro rodinu v restauraci Mlýnský domov,tam máme zaplacenou zálohu.Bude to jen nejbližší rodina a svědci s partnerama. Odoledne se přesuneme na chatu,kde máme téměř všechny kamarády.Původně to mělo být na chatě,ale nakonec to bude v místní hospodě,kde se dá být i za nepřízně počasí vevnitř nebo venku.Hospoda je velmi dobrého známého mých tchánovců,takže není prblém.Hospoda moc nevydělává,tak je otázka,kdo tam bude v pronájmu,ale toto si domluvíme přímo s tím známým.Budeme grirovat,nějaký mísy a vše budeme asi dělat sami s kamarádkama a rodinou.takže budeme kupovat sami. ;-)
Odpovědět
tak to je dobrý. Tak uvidíš, kdybys nakonec zjistila, že třeba ty věnečky z buxusu nejdou, tak písni a dala bych ti myrtu. Tak to je dobrý, já taky koumám, že bychom udělali hostinu jenom pro rodinu a pak raut na nějaké zahradě s grilováním atd. problém je, že skoro všichni jsou z Prahy a nevím jak by se pak dostávali domů, protože zahrada by byla za Prahou, ještě to musíme nějak doladit.
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt se to vyplatí, nebo jedna holčina z jiné diskuze psala,že pač se vdává podruhý tolik to neří a jsou zařízení a nic nechtějí,tak se domluvili tak,že kamarádi a kolegové,co k ní dorazí na raut nemají nosit dary,ale jídlo na ten raut.Pomazánky,saláty,pečivo,chlebíčky,sladké.Co kdo chce. ;-) Taky fajn nápad.My nemáme nic,tak se spíš budou hodit ty dary. :-N Stěhujeme se těsně před svatbou. Jo a díky za tu myrtu,kdyby náhodou to nešlo.Zlatá. ;-) Třeba najdeš mezi příbuznými někoho,kdo bude střízliv a ujal by se pozice řidiče. ;-) Já mám třeba jednoho kamaráda,který pít nebude,tak ho asi požádám. ;-) Navíc s nami bude i na obědě,takže celý den,tak zkusím jeho.
Odpovědět
To je dobrý s tím rautem, taky fajn nápad. Já vůbec nevím jak to uděláme, uvidíme, něco vymyslíme. Odvoz bude asi jenom pro babičku s dědou a jinak každý stejně přijede autem a svědkyni s manželem budeme ubytovávat takže to nějak pofackujeme. Ještě spekulujeme s myslenkou udělat nějaký grilčo někde s pronajatýma chatičkama atd.
Odpovědět
Profilova fotka
no,já jsem tu radila jedný nevěstě,že je supr třea si zkusit pronajmout nějaký tábořiště,kde maj děcka v létě tábory nebo camp.Obvykle je tam restaurace nebo aspon kuchynka.Chatky,ohniště...sociální zařízení.Hřiště,kde se třeba dá hrát volejbal nebo tak,když je chut. ;-) supr i pro děcka a nebude to tak drahé,budou rádi,že maj kšeft mimo sezónu.
Odpovědět
To je fakt. Akorát bychom to asi museli udělat jiný den, protože nevím jak bychom se z restaurace přesouvali někam do kempu a rodiče poslali domů. Asi by to bylo jenom pro dospěláky, protože dětičky zatím mají jenom jedna rodinka jinak všechno bez. Ještě se dívám po jiných restauracích, že by se třeba našla nějaká fajn varianta co by byla dobrá jak finančně tak nápadem :-) sice pochybuju, ale třeba ;-) Ještě nám chybí fotograf, šaty, prstýnky a ta restaurace :-) ještě, že je to až v květnu a máme dost času :-) jinak by mi hráblo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
šaty zatím taky neřeším...čekám na novou kolekci,ale zbytek máme.no,ale moc času už není,holka.Holky,co se vdávaj po nás už kolikrát nic neseženou,ale to proto,že červen a červenec jsou nejpopulárnější.
Odpovědět
hele, to mě neděs!!!!! :-) já si říkám jak je spousta času a že po Vánocích to všechno seženeme, třeba budou i nějaké povánoční výprodeje, tak uvidíme. No, prstýnky snad budou, oblek určitě taky, horší to možná bude s šatama a s restaurací a asi největší průšvih s fotografkou. Dívala jsem se a to je už totálně vybukovaný. Ale taky se trochu uklidňuju, že zase tolik lidí se v květnu nevdává, že léto je horší a víc frekventovaný, tak snad ještě něco bude. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu ti doporučit jednu fotografku,ta má na tvoje datum volno,ale fotí 21.5.,tak nevím,zda by to vzala.Hodim ti odkaz do IP. ;-) Kamarád má restauraci a maj tam rezervačky na svatební hostiny až do konce října.to už je teprv mazec. :-x
Odpovědět
hele,nestraš!!!!! s tou restaurací to fakt vidím jako docela velkej průšvih. Protože než něco vybereme a ještě aby tam bylo volno, to bude kombinace. Super, na fotografku mrknu, děkuju. V nouzi máme pár kamarádů který fotěj i profi, tak kdybychom nikoho nesehnali tak bychom řekli jim.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?