Termín svatby 20.5.2011. Co plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Najde se někdo, kdo má vybraný stejné datum? :-) Pojďte poklábosit, co plánujete! Jak, kdy, kde, v jaké stylu atd.
Odpovědět
ahojky, taky se mi víc líbil květen, tak už máme zamluvený termín. Prstýnky zatím hledáme na netu, nějakou představu máme,ale vyrazíme asi až po Vánocích. Ale vůbec nemáme představu o restauraci. Tím, že obřad máme za Prahou, tak bychom chtěli mít hostinu a raut v Praze, aby bylo jednodušší cestování pro kamarády atd. To je hezký nápad dát si prstýnky pod stromeček, to se mi líbí. A jsi alergik i na bílé zlato? nebo chirurgická ocel je taky dobrá pro alergiky.
Odpovědět
Profilova fotka
Gabro,i na bílé i na žluté.Z oceli nechceme,pač máme vysněný model(mám je v albu) a ty z oceli udělat nejdou.Takže proto stříbro ;-) A kde nakonec budete mít svatbu?!
Odpovědět
aha, tak to jo. Ty prstýnky máte krásný. My jsme strašně dlouho vybírali a ještě pořádně nejsme rozhodnutý :-( Chceme kombinaci žlutého a bílého zlata, tak uvidíme co vybereme. My nakonec vybrali svatbu v Kostelci, už máme zamluvený termín, v lednu vyplníme papíry a zaplatíme obřad a bude to. Ale to je zatím všechno co máme :-) chystám se na šaty, ale taky až v lednu. Pořád si říkám, že je ještě spousta času na všechno. Vůbec nevíme kde udělat hostinu, chceme něco v Praze, ale zatím jsem se ještě nedívala kde se dá udělat hostina i raut a bylo by to tam pěkný a příjemný.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít hostinu v restauraci Mlýnský domov. No a na šatky půjdu těsně před vánocema,at to mám z krku.No a pak únor,březen šaty pro přítele a bude klid.
Odpovědět
To vypadá hezky. My chceme nějakou restauraci někde v Běchovicích nebo v Klánovicích, tím že svatba bude v Kostelci tak by bylo fajn aby to bylo všechno na jedné straně Prahy, abychom nemuseli do Kostelce na obřad a pak třeba hodinu přes Prahu, tak uvidíme, restaurací je hodně tak snad najdeme něco co se nám bude líbit. S oblekem pro přítele, to bude sranda. Zalíbila se mi fialová barva, tak bych ráda svatbu naladila do fialova. Když jsem to říkala příteli, tak skoro upadl, protože si chudák myslel, že ho budu chtít navlíknout do fialového obleku :-D když zjistil, že by to byla jenom fialová kravata a max.vestička, tak se mu značně ulevilo :-) vy budete mít bílo-zelenou svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
jo,jo.Bílo zelená a jemný prvek žluté,aby to bylo jarní a trochu ozváštněné.Bílo zelená je jinak dost frekventovaná.Jukni na strudio princess.Od tamtud budeme mít taky vestičku.Mají hezký barvy ;-)
Odpovědět
bílo zelená je hezká kombinace. Kamarádka co jsem jí byla za svědka měla taky kombinaci bílo zelenou a bylo to moc hezký. Hlavně dort měli bílý a ozdobený zelenými kvítky a ozdobnou trávou, paráda. Na vestičku mrknu, pořád trochu bojuju s tou fialovou, moc si nedokážu představit přítele ve fialové vestičce, tak uvidíme asi to chce vyzkoušet. Třeba nakonec změníme fialovou na nějakou "přijatelnější" barvu (třeba růžovou :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ta je taky dobrá :-D Tak můžete mít jen světle fialovou,vodovou.aby se v tom necítil blbě.Mně jí třeba přítel zatrhnul,ale já bych jí stejně nechtěla.
Odpovědět
mě se líbí, ale zase ho nechci navlíknout do něčeho v čem se nebude cítit dobře. Ještě se mi líbila bordó, ale tu si na vestičce moc představit taky nedokážu. Tak musíme něco vymyslet. Hele, máte už vybraný oznámení?
Odpovědět
Profilova fotka
mám ho v albu ;-)
Odpovědět
aha :-) jednoduchý, hezký. koukám, že už toho máte hodně, jste nějaký moooc připravený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani ne.Máme jen termín,hostinu a fotografku.Pár dekorací.Tot vše. ;-) Na prsteny jdeme příští týden a do konce roku ještě stihnu šaty,ale myslim,že jsou tu holky daleko vybavenější.Ted hledám vizážistku.Ono,svatba za půl roku...tou už je za chvíli.No a i holky,co se vdávaj září říjen už maj termíny a hostinu zaplacenou...takže myslim,že bysme furt proti nim měli být víc napřed ;-) Jinak vše ostatní máme v hlavě,ale doma ještě nic.
Odpovědět
Článek se načítá
je pravda, že to uteče hrozně rychle. Nás všechno teprve čeká. Asi bychom si taky koupili prstýnky, ale 100% potvrzený termín svatby budeme mít až v lednu tak do té doby nechceme kupovat prstýnky, protože kdyby se náhodou změnil z nějakého důvodu termín tak abychom si nemuseli přebrušovat čísla v prstýnkách :-D teď jsem našla stránky s šíleným množstvím svatebních oznámeních, 16 alb tak mi z toho jde hlava kolem protože se mi jich líbí víc :-) vizážistku taky budu řešit. Když narazím na nějaký dobrý odkaz, tak pošlu.
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěla jsem původně Simonu Bártovou,ale je hrozně drahá :-(
Odpovědět
ještě jsem nic nehledala, tak vůbec nevím jak se to pohybuje.
Odpovědět
Profilova fotka
no,za zkoušku a líčení v den svaty 2500 kč,což je fakt dost. :-( A účes to samé,takže 5000 kč za oboje. :-N
Odpovědět
no tak to je opravdu dost. To si myslím, že se to dá pořídit za míň. Účes mám za polovinu a myslím, že i líčení bude za polovinu
Odpovědět
Profilova fotka
právě,tak hledám dál
Odpovědět
no ja to mam trochu komplikovanejsi, protoze mam moooc sikovnou kadernici, ale v Melniku a moc si nedokazu predstavit, ze bych rano jela z Prahy do Melnika a zpatky a pak se jeste nekam presunovala na liceni, tak to musim nejak vymyslet, aby to bylo idealne vsechno v Praze.
Odpovědět
Profilova fotka
No,já jsem si nakonec zarezervovala tu vizážistku Martinu Duchoňovou a ta mě učeše i nalíčí.U mě doma,takže supr.A cena asi 1600 za obojí i se zkouškou. ;-) Hodně vizážistek dělá obojí,abys nemusela lítat celý ráno po zkrášlovacích procedůrách.A když ještě dojedou domu,tak je to supr.Martina má svoje stránky,tak jukni.Nebo ještě velmi šikovně vypadá Romana Beitlová nebo jana Dufková
Odpovědět
no právě, že mě to taky připadá hrozný běhat celé dopoledne po kadeřnici a vizážistce atd. díky za typ, mrknu na obě.
Odpovědět
tak jsem se dívala na všechny 3 a líbí se mi M. Duchoňová a Jana Dufková tak uvidím koho si vyberu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pak už zámeží jen na tobě,kolik jsi ochotná investovat penízků. ;-)
Odpovědět
jasny, ja jsem si predbezne zamluvila M.Duchonovou,tak uvidime ale myslim, ze bude dobra. Zkouska bude v dubnu a pak v kvetnu na ostro :-)
Odpovědět
Profilova fotka
v dubnu?Já myslela,že se jí máš ozvat 2 měsíce před svatbou.Mně to teda psala.
Odpovědět
my jsme se spolu domluvily, že mi ten termín zarezervuje už teď a v dubnu se jí ozvu rovnou na zkoušku. Takže tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha a ty jsi jí volala?
Odpovědět
ne, psala jsem si s ní. Už na to nechci myslet, takže jsem to s ní domluvila, že mě tam má na ten květen už zapsanou a začátkem dubna se s ní rovnou domluvím na zkoušku a bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha,tak to nechápu.Taky mi řekla,že to mám zamluvený a i jsem jí řikala datum a hodinu obřadu...tak já nevím.Třeba je to kvůli tomu,že já jsem až na konci května a k ní jste objednané z květnovek minimálně 2,tak aby mi dala nějakej normoš termín.Ozvu se jí v březnu a bude.
Odpovědět
hele nevim, je to fakt divný. Já jsem jí taky psala hodinu a i to, že obřad máme mimo Prahu, takže potřebujeme vyjet z Prahy v 11 hod. tak nevím, říkala, že si to tam zapíše a ať se ozvu v dubnu na zkoušku. Asi se taky pro jistotu v březnu připomenu a uvidíme, nerada bych byla nemile překvapená, až by mi v dubnu řekla, jooo, sorry, ale to už mám plno na květen, takže žádná zkouška nebude :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?