Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

17. dub 202014090

Ahoky najde se někdo se stejným datem?

• Jo jo,já 😉

• Za hoďku jsem tu zpátky 😉

• Ahojky, tak to jsem rádam že se někdo našel, už máš nějaké přípravy za sebou?

• Sponzor fóra
  • Tak 28.11. si jdu zkoušet šaty,už máme fotografa a kameramena,složili jsme zálohu,takže jsou na 19.6.2010 naši 😉 ,vybrali jsme si hudbu,oznámení,máme zajištěné ubytování a restauraci,ostatní pomalu dáváme dohromady.Jo a svatbu chceme bílo-modrou 😉
    A co vy? 🙂

• To jsme jen dvě,co se budou vdávat 19.6.2010? 🤔

• zatím to vypadá, že ano, Koukám že toho máš zařízeno opravdu hodně. my máme teperve zaplacenu zálohu na svatbu a zařízený sál a obsluhu na odpolední párty. Nic jiného. v pátek si jedu poprvé zkusit šaty, tak uvidíme.

• Kate:tak sem dej potom fotečky 😉 Já jdu na šaty 28.11. a snad mě ty moje vysněný budou 😉 A do jakého salonu se jdeš juknout? 🙂

• Furt jsme opuštěný 🤔

• nejak se mi to nezdá, že bychom měli jedinné v tento termín svatbu,, a kdepak budete mít obřad?

• My na Rožmberku a vy? 🙂

• Budeme se brát na zámku v chlumci nad cidlinou, přála bych si zahradní svatbu tak uvidíme zítra tam jedeme se domluvit co a jak.

• Ahoj holky, taky máme ten termín, ale moc ty přípravy nehrotíme, takze ani vlastně nemám co psát. Zatím je jasné, že máme zamluvený termín, jinak nic 😬

• Juchůůů,tak už jsme tu tři 🙂 A kolik budete mít hostů?

• Vítej mezi námi, konečně se rozrůstáme, mám radost. Já přípravy také nijak nehrotím, jen se tak koukám. Budeme mít asi kolem 25ti lidí na oběd a 70 na zahradní párty. Dnes jsem si byla zkusit nějaké šaty, ale nějak z toho nejsem nadšená.

• kateh:tak jsem koukala na Tvoje zkoušení a líbí se mě na Tobě dvoje 🙂 Ale pokud Tě ani jedny nenadchly,tak šup šup na další 😉 Výběr je velikej a svatba jen jednou za život,tak ať vybereš ty právé.A oběd klasika?Knedlíčková polívka a svíčková?Já nejim maso-to mám docela blbý,co 😬

• Sponzor fóra
  • jj ještě nějké půjčovny mám v rukávu tak uvdíme, jen nevím jak to budu stíhat, ted jsem měla volno. Tak jsem jela něco vyzkoušet. JAké se ti líbí,, poraď? Každá rada dobrá. My budeme mít oběd - knedlíčkovou polévku, a kuřecí maso s broskvý a sýrem hranolky a brambory.

• Holky moje............proč lidem tak schází Láska? 😞

• Co tak smlutně?

• Ahojky 🙂
    Také máme termín 19. června 2010 - obřad v Podbořanech na zahradě Myslivny ve 13:00hod.
    Máme toho už docela dosti, vše mám v albu 😉 Tedy kromě šatů, jelikož Zlatíčko je zvídavé a mohlo by na ně narazit... 😬 A navíc jsem před 3 dny objednala snubní prstýnky! Jsou nádherné, o polovinu levnější, než jsme předpokládali a za měsíc by mohly být doma....uuuáááá! 😵

• Ahoj irenko, vítám tě mezi námi. NO tak to je mazec, snubní prstýnky teda fakt ještě nemáme, kdepak jsi je objednala a jakto, že se slevou,, jaké máte. My chceme kombinaci žluté a bílé zlato. Já mám akorát termín a vyzkoušeno pár šatů.

• Děkuji!
    Také jsme nejdřív chtěli kombinaci žluto-bílé, ale potom jsme narazili na prstýnky z damasteelu a už nechtěli jiné... 😬 Nejsou se slevou, jen jsme měli vyhrazeno cca 9 000,- na snubáčky a tyhle jsou za 4 400,-. 🙂 Zamilovali jsme se! 😃 Zadej do vyhledávače Hynek Kalista a vyjede Ti to 😉

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• ty jo jsou fakt super, vidím to poprvé, ale zůstanu u kombinací 🙂

• Hoj holky,
    Irenko vítej mezi náma 😉
    My zítra voláme Dj,takže další krok bude za náma a 28.11.si jedu s mamčou zkoušet šaty-jupííííííííí 🙂

• Čauky, tak jsem dnes zase pokročila, mám zamluvenou hudbu a v týdnu jedeme ikouknout prstýnky. Hurááá zase další pokrok, co vy?

• My jsme ještě dneska vybrali oznámení.Kdy je budete posílat? 🙂

• oznámení máme už vybrané je na mých stránkách tak se jukni,, máš i ty nějaké album? Posílat nevím kdy budeme,, ale to se nosí s koláčkama ne? Už jsi počítala kolik budete mít aut v koloně?

• Děkuji za přivítání!
    Já nám oznámení vyrábím sama, ale výsledná verze přibyde až někdy později 😉
    Budeme je rozesílat začátkem května, to je dost času.
    Koláčky roznášet nebudeme, to by bylo na palici, je nás mnoho... 😃
    A auta v koloně? Jelikož pojedeme asi 10km, na nefrekventované silnici, tak se toho nebojím. Navíc nás bude jen asi 7 aut 😉

• ahoj všem,, tak co už jste pohnuly s přípravami, my jedeme zítra vybírat snubní prstýnky. Po novém roce se má zlato zdražovat, tak snad je do nového roku seženeme. 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Láska je mou inspirací...
    Fotografování svateb nejen po celé ČR.Svatba, to jsou emoce, radost, štěstí a pro mnohé nejkrásnější den života. Již několik let se snažím, aby mé fotografie tento okamžik zachytily co nejvěrněji...
    Vždy ode mne můžete očekávat profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci...
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů