Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Je fajn, že Vás prstýnky vyjdou takhle málo. ;-) Silvestra jsme nakonec strávili u mé rodiny, byla sranda, ačkoli já jsem nepila, jelikož jsem řídila domů... :-) Bylo poznat, že jsem vychovatelka, tak jsem je tam trochu zaměstnala :-D Video raději nikomu nebudeme pouštět. A jak to proběhlo u Vás? Fandovi jsem nastínila, co bych si přála k narozeninám v březnu - nový zásnubní prstýnek, protože ten, co mám, nosím na prsteníčku už cca 5 let... Trošku se podivil, ale myslím, že mu to zavrtalo hlavinkou :-N pajinka: Skvělé, vítej!
Odpovědět
Profilova fotka
Hodně štěstí, lásky a hlavně pevné nervy v novém roce :-) Přidávám se s dovolením k vám. Taktéž 19.6. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky x-) vítám všechny nové nevěsty ;-) takže poslední "svobodné" svátky a silvestr už jsou za námi a teď nás čeká pěkná makačka...nebo tedy alespoň mě, protože, jak tak pozoruji, mám toho z vás zařízeno úplně nejmíň...všechno je zatím jen v podobě nejistého náčrtu...teď jsem třeba zjistila, že nám kiksnul fotograf...je sice absolutně skvělý, ale svatby nikdy nefotil a dost se toho bojí...no a vzhledem k tomu, že měl fotit zdarma a platit jsme měli jen "materiál", tak nám tedy trochu narušil rozpočet :-| ale zase mám radost, páč v pondělí mám první sraz se švadlenkou, co mi ušije šatičky...vybírání látky, zkoušky...to bude má nejoblíbenější část příprav x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No... já toho až tak moc taky zařízeno nemám. Pochopitelně termín, restauraci, fotografa, video, řidiče, hudbu, teď i oblečení a přemýšlíme nad oznámením a nad prstýnky. Asi se pěkně prohneme, ale bude to stát za to :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: no a já toho mám ještě míň: termín, místo obřadu,švadlenu na ušití šatů,kameru(známý,poloprofesionál), líčení a účes(maminka má salon)...a jinak prstýnky jsou vybrané ale neobjednané, u restaurace mám vybráno jen podle obrázku na netu, ale ještě jsem tam nebyla...a dál už nic :-| ale naštěstí v práci mám docela pohodu a můžu trávit dost času na internetu a obvoláváním, takže to snad nějak dopadne :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nečetla jsem úplně všechny příspěvky, tak snad se tu nebudu po někom opičit v názorech :-) Dneska jsem rezervovala termín svatby 19.6.2010 v 9 h na zámku Hrubý Rohozec. Moc se těším, ale zatím mi teda každej říká, že v 9 h je moc brzy. No ono už jsem neměla tak moc na výběr - v ten den už byly volný jen dva termíny: 9 h a 17h. Je tady někdo, kdo se vdává taky tak brzy ráno?
Odpovědět
Profilova fotka
Sharma, Lydusak - vítejte mezi námi, jsem ráda za každý nový příspěvek. Jinak ahojky všem, u nás žádná změna. Přípravy nijak nepokračují nějak jsem se zasekla. Mám jeden obrovský problém, nemohu sehnat tady v PCe žádné bílé boty a půjčovat se mi nechtějí. Když seženu bílé tak mají černou podrážku a podpatek. POMOC. Příští týden si jdu s kamarádkami zkoušet svatební šaty a hrooozně se těším. Za týden také jedeme zaplatit do Chlumce nad Cidlinou obřad a zálohu na hostinu. Lydusak - upřímně taky si myslím, že je to moc brzo, máma by mě zabila vstávat takhle brzo. No to tě obdivuju budeš muset vstávat tak ve čtyři,, a v šest mít kadeřnici a kosmetičku.. A to budete mít oběd v 10 hodin?? NOO máš můj obdiv, že do toho jdeš..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj.. já k vám moc nepatřím protože mám svatbu o týden dřív 12. ;-) ale omylem jsem sem vlezla a tak jsem se koukla jestli máte ty samé starosti :-D a musím říct Lydusak že Tě obdivuju že se Ti do toho tak brzo chce :-o já bych snad raději jiný termín :-D :-D :-D :-D jsem ráda že nám to vyšlo jak jsme chtěli - ve 12
Odpovědět
Profilova fotka
hanka - máme úplně stejný myšlenky,,,, taky zrovna koukám na tuto diskusi,, stejně jako hanka patřím o týden dřív a musím přiznat, že na 9h bych to asi mít nechtěla,,, já se rozhodovala mezi 12 a 12.45.... :) držím palečky, aby ti to všechno vyšlo a všechno jste krásně síhali
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: Wow... já osobně bych v tuto dobu byla asi dost mimo. Navíc ráno se sjíždějí hosté, ty se musíš obléct, namalovat, učesat, ošpendlit hosty krušpánky... atd. atd. Rozhodně bych to nestihla!!!! Proto jsem volilia obřad až na 12 hodin. Ale odpoledne, to je taky o ničem. Osobně bych si vzala raději jiný termín :-(
Odpovědět
Profilova fotka
veverka.dada: jo, prstýnky máme na netu taky vybrané, ale neobjednané. Byla to fuška, protože jich bylo snad 1000 modelů :-p Ale povedlo se! Tak držím palečky. Restauraci mám domluvenou už snad od listopadu, je to dost variabilní prostor, de facto budeme mít celý penzion jen pro sebe x-)
Odpovědět
Profilova fotka
katehorakova: já viděla nějaké bílé butky tady, tak se koukní. http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sharma: tak to máte super zařízené s tím penzionem :-) musí to stát asi pěkný balík, ale zase to určo bude stát za to ;-) x-) lydusak: no pokud jsi ranní ptáče, tak asi joo...ale jinak teda nevím nevím...já osobně bych to asi nedala :-( navíc přesně jak píše kate, v kolik pak bude oběd a večírek? to jedině, že bys měla připravený nějaký program na zabavení hostů...vážně si to nějak nedovedu představit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak se nám to tu pěkně rozrůstá o nevěstinky :-) Vítejte :-) lydusak: :-D Hrubý Rohozec je od nás asi 10min cesty :-D Bydlíš někde poblíž? my máme s Tomem obřad v 11H a ten den se už jiný nekoná,takže to bude pohoda :-) holky,držte mě palečky,teď v sobotu jedu na ty svoje vysněný šatičky,už mě volali,že už tam na mě čekaj,já asi v sobotu nedospim! :-D Jedu tam s mamčou,takže to bude krásný dopoledne :-) a 22.1.jedem na jih zaplatit matriku a hrad,dohodnout vše v penzionu,mě čeká zkouška česání a líčení a ještě máme rande s DJ :-D To musíme stihnout za víkend a do toho chcem ještě lyžovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
veverka.dada: nóóó, zas tak hrozný cenově to není. To víš, u nás na Moravě máme jiný ceny :-D
Odpovědět
Ahoj holky, odpovídám všem tak nějak všeobecně: máte pravdu, že v 9 je brzy, ale pro 19.6. mám důvod, takže jiný termín se mi nechtělo a v ten den už byly na Rohozci bohužel jen dva termíny, a sice buď v těch 9h nebo až v 17h :-| , tak jsem vybrala radši ten ráno a abyste si nemyslely, ono to vyjde tak akorát, protože než se vytelíme ze zámku (obřad tak půlhoďky, pak asi hodinu focení a ještě dalších 30-40 minut přesun na hostinu), tak to akorát tak vyjde na oběd. Mně s Alešem to nebude dělat takovej problém - denně vstáváme ve 4:45 h :-( , takže zas taková hrůza to nebude a navíc, která nevěsta tu noc před dnem D pořádně spí? =-) Nějak to dopadne. Myslím, že nebudu první ani poslední, která se bude vdávat tak brzy. Jasně, s kadeřnicí to bude horší, ale nějak se to zvládne. Bude muset. Lera1: jsme z Tanvaldu, ale já jsem původně Semilačka a dlouho jsem žila i v JBC a LBC, takže okolí dost znám a v Turnově mám příbuzný. Byla jsem na několika svatbách na Rohozci - je to tam pěkný. Jinak my budeme mít kapelu. Je to vlastně moje bývalá kapela. Dřív jsem asi 5 lez zpívala v jednom triu, takže se na chvíli vrátím do minulosti :-) Ten brzkej termín beru pozitivně - dřív ze mě opadne stres a nervozita a budeme mít celý den na ejchuchu :-D Tak mě holky už nestresujte a podržte! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: no vidíš, takhle když jsi to vysvětlila, jak to máte naplánovaný, tak to hned zní mnohem líp ;-) a hlavně jak už jsem psala, tak pokud ti brzké vstávání nevadí, tak v tom žádný velký problém nevidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: já jsem se spíš zděsila když jsem si představila sebe... bych to nezvládla... odjakživa mám problémy s brzkým vstáváním :) a tohle by mě zabilo... jinak bych si asi taky vybrala 9 ráno než 5 odpoledne.. když by nic jiného nezbývalo... a s obědem to aspoň budete mít na čas :-) ne jako my ostatní co budeme jíst ve dvě ve tři ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jste se mi ale nějak rozepsaly... :-D Zdravím nové tváře! ;-) Lydu: Když máte vše připravené a naplánované, určitě to vyjde podle představ! Jak píšeš, určitě nejsi první ani poslední, kdo se vdává takhle brzy :-) lera: Zkoušku šatek si užij a nech se obskakovat ;-) Dneska jedu na 2 zkoušky do Ústí nad Labem, snad se tam přes ten sníh dostaneme... Držte palce a pěkný páteční den všem! :-N
Odpovědět
Teda řeknu vám, holky, že se na ten den D celkem už těším. Až se trochu uklidní počasí, půjdu si vyzkoušet šaty. Jen jsem taková mrzutá z toho, že přes svátky jsem poněkud přibrala a ne a ne ty kila dolů ]-( . Slíbila jsem, že do svatby schodím aspoň tak 5 kg, tak jsem na sebe zvědavá. Jak roky přibývají, tak to hubnutí jde čím dál hůř :-( . Ale mám dost velkou motivaci, takže se budu hodně snažit.
Odpovědět
Profilova fotka
irenka: tak to tedy rozhodně držím palce ať je to aspoň za jedna x-) (jestli jsem tedy správně pochopila, že jde o školu) lydusak: tak tyhle tvé obavy sdílím :-| celá dlouhá léta jsem měla absolutně stabilní váhu...ale teď mi objevili nějakou nemoc a beru hormony, vkuse bez přestávky...a za poslední ani ne měsíc jsem nabrala 4 kila :-. hormony mám na půl roku, takže nejspíš do svatby budu jako koule :-D
Odpovědět
veverka: prosím tě, a co ti objevili, jestli to není tajný? Hormony jsou mrchy :-| . No moje standardní váha při výšce 162 cm byla kolem 58 kg, teď mám 65 kg ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tajný to určo není...je to endometrioza...no uvidíme, půjdu teď na menší zákrok a až se zotavim, tak začnu nějak cvičit a třeba to bude lepší ;-)
Odpovědět
veverka: proboha, co to je?
Odpovědět
Profilova fotka
irenka:děkuju a držim palečky,zvládneš to levou zadní ;-) lydu:tak to je gol,já v Tanvaldě žila od narození do 22let a teď žijeme v Brodě a v Semilech pracuju :-) A kde plánujete hostinu?A z těch kil si nic nedělej,máme na to 6měsíců a o vánocích jsme přibraly všechny :-) Já si dala od pondělí očistnou kůru a ty 3kg co jsem nabrala o vánocích už jsou dole,takže od zítřka se musím zase pomalinku vrátit k pravidelnému stravovacímu režimu a cvičení a do svatby budem mít určitě všechny postavičku,jakou si přejeme ;-) veve:holka,tak ať jsi brzo zdravá jako rybička! :-)
Odpovědět
lera: tak to je opravu gól :-) Co v SM děláš? Mám tam ještě rodiče a v Brodě mám strejdu... Jinak pracuju v LBC, kde momentálně celkem dost sněží.... Zrovna tenhle víkend jsme chtěli do SM, ale počasí asi nedovolí. Mně ta kila jdou nějak pomalu dolů. Ale je fakt, že příští týden si kupuju permici do posilky, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
lydu:já pracuju v Zuš jako učitelka tance :-) no chumelí se pěkně,doufám,že pojedou zítra vlaky,abychom se s mamčou na ty šaty vůbec dostaly :-N
Odpovědět
lera: kde že budeš šaty vybírat? Já si pořád říkám, že je dost času, ale ono ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím ze zasněženého Zlína :-S Já myslím, že je lepší si všechno vybrat a nachystat víc dopředu, klidně i ty šaty. Ono to totiž letí :-)
Odpovědět
sharma: to máš pravdu, letí to strašně, jen moje drahá polovička to moc nepobírá, že už všechno intenzivně řeším :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?