Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
@flyaway Jo jo, letí to. Přeju ti, ať je vše v pořádku, ať jste všichni zdraví a spokojení a do prvních měsíců po porodu hodně síly a pevné nervy! Vím, o čem mluvím, ale fakt to za to stojí. Vojta zrovna žvatlá a do toho vydává zvláštní zvuky, až se tu musím smát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!!! Tak jsem znovu tady, tentokrát pod novým nickem, protože ten starý mi z nepochopitelného důvodu byl zablokován - respektive zrušen přístup. Musela jsem si smazat i svatební alba. Všechno pryč. :-( Jenýsek roste také jak z vody (viděla jsem foto malého Vojtíška), rychle to letí, už si zkouší sedat. To i presto, že mu jsou teprve 4 měsíce. Doufám, že se vám všem daří dobře. Krásné sluníčkové dny přeji 8-) Dita
Odpovědět
@amrash Ahoj Dito! No co já se tě nahledala! I maila jsem ti posílala, ale bez odezvy a už jsem se fakt docela bála, jestli se něco nestalo, ale pak mi do zpráv napsala jedna paní, že si myslí, že jsi na MK, a tak jsem jí poprosila, jestli by ti mohla dát vědět, že tě tu postrádám a pak mi odepsala, že tě adminka zablokovala, ale že už to řešíš :-) No tak to jsem moc ráda, že je jinak vše v pořádku. Teda Jenýsek už je velkej! Fakt krásnej a evidentně se má dobře. Jak to všechno zvládáš? My máme akorát takový divočejší noci, protože se mu prořezávají od 4 měsíce zoubky, jenže ne a ne se vyklubat a to mu v úterý bylo 6 měsíců. Začali jsme taky s příkrmy, jinak stále kojím :-)
Odpovědět
@amrash Jo a jinak dobrej nick :-D :-D :-D, zdraví tě kasudyl :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Ahoj Lydu!!! Byla jsem ze zablokovani celkem na prasky a vubec jsem netusila, proc se to vlastne sebehlo. Vojtisek ma nadherne haro - to my jsme porad plesounci. Uz nekojim, nejak jsem nemela moc mleka. Ale to ani s Vojtikem (tim mym). Nicmene Janicek roste jak z vody i tak. Preji at zoubky brzy nezlobi Vojtulku!!!
Odpovědět
@amrash No ty zoubky jsou strašný. Trvá to od 4. měsíce a já se ptala doktorky i našeho zubaře, jestli je to vůbec možné, a bohužel potvrdili, že ano, že u některých dětí to může trvat jen pár dní a u některých naneštěstí i měsíce :-(. No Vojta už má 70 cm :-), takže roste taky jak z vody, nebo spíše z mlíka :-D. My jsme od narození Vojty bojovali s kojením, protože se zdálo, že mám taky míň mléka a navíc to Vojta dost bojkotoval, vůbec to nebylo příjemné, ale byl to boj, no ale ustála jsem to a navzdory tomu, že ani teď to není jednoduchý, protože ještě i na půlroce kojím každé 2 hodiny a často u toho dělá blbosti, stále to nevzdávám, i když bych už mohla a jedeme dál. Jsem asi blázen, ale prostě se mi to nechtělo vzdát. No aspoň se nenudím :-) No a už víš, proč tě vlastně zablokovali? Nebo asi spíše zablokovalY? Tak se mějte krásně, rodinko a zase se ozvi, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak To je super, že tak dlouho kojíš. Vojtíškovi to do života dá maximum. Janíček byl po silné žloutence tak hrozně spavý, že vůbec netahal a tak se mi mléko ani netvořilo :-( Mlíčko mu nicméně chutná, baští a teď už pomalu nabíháme na kašičky a teď 2 dny jsme zkoušeli i zeleninku. Je to sranda pozorovat malého, jak se snaží poradit si v pusence se lžičkou. 8-) Ale baští pěkně - zjevně je po tatínkovi!!! Jinak hrozně to letí... už to budou 2 roky od naší svatby. Co chystáte? My jsme loni byli na víkendu v Luhačovicích, ale to jsme tam byli už 3 (i když jsme to ještě netušili).
Odpovědět
@amrash Jo jo, to si pamatuju, žes psala, že jste byli v Luhačovicích a že jste tam byli už 3, i když jste to ještě nevěděli. My nechystáme nic. Stále rekonstruujeme baráček, takže není čas a ani peníze na to někam vyrazit. Možná si stihneme akorát prohlédnout fotky ze svatby a dáme si u toho kafe :-D Jo, já taky ráda Vojtíka krmím lžičkou. Dneska jsme měli zahradní zeleninku - mrkvička, květák, rýže a brambora :-). Jak ten baštil! To ale nemá po tatínkovi, nýbrž po mamince :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak To je prima, ze mate vlastni dum a muzete si pestovat ekoprodukty. To ja jsem tady odkazana na trh, nebo.bio. Zatim kupuju hotovky, ale pristi tyden uz chci nabehnout na "homemade" :-) V utery jdeme na ockovani, tak bych rada nostalgicky vyrazila na vecu v pondeli do penzionu, kde jsme meli svatbu. I s prckem, pochopitelne :-D
Odpovědět
@amrash Tak snad vám prcek nepropláče celou večeři :-D. Hezky si to užijte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Janicek je spavec a klidas. Zvlast, kdyz se kolem nej neco noveho deje. Potichu juka kolem a kouli ockama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amrash Jéééééééééééé,já jsem tak ráda,že ses našla...Koukám na fotečky..Holky,ty Vaše zlatíčka tak rostou....To je hrůza,jak ten čas letí... :) No,2 roky jsou za náma..Taky neuvěřitelné.My taky plánujeme maltu a písky...takže to taky vidím tak na nějakou véču a chvilku nostalgie nad fotkami... :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mldk Take moc zdravim! Ani nevis, jak me holky stvalo, ze sem za vami nemuzu :-( Miminka rostou raketovou rychlosti - na svatbe by me ani nenapadlo, ze za 2 roky bude vedle mne hajinkat ten muj maly skritecek. Uz kvuli memu veku :-D Jsem stastna ze vse dobre dopadlo. Preji krasne proziti vyroci a intenzivne pretrvavajici.zamilovanost!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@amrash jj,mě by to taky štvalo...Obšas nakouknu a jsem ráda,když dáte vědět,že se máte dobře,že jste spokojené,zdravé a dětičky Vám dělají jen samou radost... :)
Odpovědět
@mldk @amrash No ale co tak pozoruju, tak jsme zůstaly věrné tomuto fóru jen my 3 :-D . Co asi tak dělají ostatní, že? Zda-li se mají tak dobře jako my? Mám jednu kamarádku, která se vdávala 12.6., tedy týden před námi a po půlroce jejich vztah ztroskotal, nedávno se rozvedli a ona každým dnem má rodit, ale mimčo čeká s jiným. (jestli sem, Evičko, zavítáš a čteš můj komentář, tak doufám, že se na mě nezlobíš, že jsem to práskla :-), ale vlastně jsem neprozradila tvůj nick, takže je to v pořádku ;-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Hm,ta jo...Masakr.Ale zase občas se stane,že člověk šlápne vedle a pak najde svoje štěstí jindy.Život je holt takový... :)
Odpovědět
@mldk Evička je ještě mlaďounká, tak snad to štěstí brzy najde. Nový přítel, se kterým čeká mimi, je pěknej .... ehm...., no prostě opět šlápla vedle a ona to moc dobře ví, ale nemá teď kam jít, tak trpí :-(.
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Hm,tak to mě mrzí.... :( Někdo holt tu smůlu přitahuje...
Odpovědět
@mldk A ta Evička, o které jsem psala, tak právě rodííííí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Tak hlavně,ať je ona i malé v pořádku a jsou zdraví...Ten zbytek se už nějak vyvrbí... :)
Odpovědět
Tak v 8:45 se narodil malý Benedikt, 51 cm a 3,70 kg :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak @mldk Ahoj holky, tak jsem teď měla dost stresy. Oční lékař nás s Janíčkem poslal na dětskou oční kliniku do Brna s podezřením na nádor, nebo cystu v očíčku.. Úplně jsem se z toho složila. Primář v Brně sice od pohledu tuto hrůznou diagnozu téměř vyloučíl, ale i tak máme nastoupit 26.7. na 3 dny do nemocnice, aby Janíčkovi provedli magnetickou rezonanci v narkóze. Modlím se, aby bylo vše v pořádku. Mějte se děvčata.
Odpovědět
@amrash Ježkovy voči :-(, to je strašné. Úplně tvůj strach, jako matka, chápu. Moc na vás budu myslet, ať je vše v pořádku. Mám teď normálně husinu, když si to představím, že bude ten malý bobeček pod narkózou a budou mu něco dělat :-(. Držte se!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@amrash To mě mrzí...Ale určitě vše proběhne v pořádku a budete mít jistotu,že je malý zdravý jako řípa..Myslím na Vás,Držte se a hlavně dejte vědět,jak jste dopadli... :)
Odpovědět
@amrash Tak na vás tento týden myslím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mldk @lydusak Tak děvčata, pozítří ve čtvrtek nastupujeme do té Fakultní nemocnice. Dám potom hned zprávu - a já věřím, že dobrou! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amrash O tom nepochybuji... :) Držím pěsti... :)
Odpovědět
@amrash taky o tom nepochybuju! ;-) Hodně zdravíčka, sil a krátkou rekonvalescenci po zákroku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem! :-) Poslední dobou jen okupuji koníka a na beremko jsem dočista zanevřela... Až dnes jsem si uvědomila, co s Vámi je nového? :-N @amrash Skvělé, že ses vrátila, ačkoli s novou přezdívkou ;-) Já měla také problémy - na koňovi jsem měla jiný nick, než tady, takže mě taky totál blokly a nechaly jen jeden nick... Proto teď tady nemám žádné fotky :-S Krásně rostete a věřím, že se z nemocnice vrátíte jen se samými dobrými zprávami! :-) @lydusak Vy už jste taky velicí! Je moc fajn, že stále udržuješ kojení, my jsme kojili pouze šestinedělí |-| Opatrujte se! @mldk Tédy, další studium, smekám! Já budu ráda, když dodělám, po čtyřech letech, toho mého Bc. :-D :-N U nás novinky takové, že čekáme druhé mimi - jsme na začátku - 9.tt ;-) Zbyněčkovi už budou v říjnu 2 roky, je to kus chlapa, který opakuje každé h**** :-D Je moc učenlivý a šikovný. Máme z něj velkou radost! Přidám pár novějších fotek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fair Jéééééééééééé,tak to moc gratuluji..Malý je úžasný a roztomilý...Andílek od pohledu...Ale nebojej,doděláš...Vše zvládneš... :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?