Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Ahojky,nevím nic...Taky tu občas nakouknu,zda není nic nového....A jak se máš TY/Vy? :)
Odpovědět
@mldk To je divný, že se už tak dlouho neozvala. My se máme skvěle ;-) . Vojta roste jako z vody, je to naše sluníčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Jééééééé,krásný...Fakt moc...A kolik má vlásků.A Tobě to taky moc sluší...Nádherná mamča...Mám z Vás radost... :) Je to divné,snad jsou v pořádku.
Odpovědět
@mldk Děkuji x-) A ty se máš jak?
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo,dobře..Znáš to-sice pořád nějaké starosti,ale dá se.Jsme s manželem a nejbliží rodinou zdraví a zbytek je méně podstatný... :) Ale letí to,co? Ty jo,už to bude dva roky od svatby...
Odpovědět
@mldk Letí to hrozně :-). Vidím to teď na Vojtíkovi a můžu říct, že se těším na další těhotenství :-D . Vojta sice dá občas pěkně zabrat a já jsem na něj sama, protože manžel jde z práce rovnou na barák, kde probíhá rekonstrukce a já tady nemám žádnou kamarádku ani rodinu, která by mi pomohla s prckem, ale zvládám to, myslím, velmi dobře. Jen se to odráží na tom, že moc s manželem nevíme, co je to sex :-D :-D :-D . Já jsem večer prostě vyřízená a padám na hubu už po 20.h, co ukládám synka ke spánku. No a vy mimčo ještě neplánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne,ne.Neplánujeme.Zatím řešíme barák a hypotéku....je to u nás složité.Takže ještě nějakou dobu počkáme.Taky jsem se ještě dala na další studia.Zkrátka pořád něco. ;-) To věřím,že jsi hotová.Vím,co to je.Mám bratrance,sestřenici (dvojčata),které jsem opečovávala od miminek a doteď si je každoročně beru na týden na jarní prázdniny a přes letní prázdniny taky,pokud mám volno...Mimi dají občas zabrat,ale je to krásné... :-) A to bydlíš daleko od rodiny a kamarádek?
Odpovědět
@mldk Moje rodina je asi jen 30 km daleko, ale vidíme se jen 2x do roka a všechny kamarádky mám taky pryč. Já se přistěhovala za manželem a město, kde jsem měla zázemí, jsem opustila. S prckem je těžké někam dojíždět a rodina a kamarádky taky nemají čas za mnou jezdit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jj,je to dnešní uspěchanou dobou.Na nic není čas..Tak snad si brzo najdeš v místě bydliště nějakou fajn kámošku...Je to pak takové veselejší... :)
Odpovědět
@mldk už tu bydlím 3 roky a našla jsem si jen 2 kamarádky, jenže obě mají děti, a tak to není jednoduché skloubit ty naše časy nečasy. Mně to ale zas až tak nevadí. Jasně, že by to bylo lepší trávit čas s nimi, ale už jsem si zvykla na samotu a navíc mám teď Vojtu, tak to celkem utíká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máš pravdu,že člověk si zvykne.Já jsem ale dost společenská,tak by mi to asi avdilo..Ale když je mimi...tak je fakt,že šve nějak rychle uteče... :)
Odpovědět
@mldk Já jsem taky hodně společenská, ale nakonec to dopadlo, jak to dopadlo a zvykla jsem si.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lydusak jj,to věřím....Jak říkám,člověk si opravdu asi zvykne na všechno...Ale určitě zase bude lépe... :) A určitě Ti vše teď plně vynahrazuje mimi... :)
Odpovědět
@mldk To si piš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pořád ale přemýšlím,co se mohlo stát,že se Sharma tak dlouho neozvala... :(
Odpovědět
@mldk No já právě taky. Psala jsem maila, ale ani na ten neodpovídá :-/ @sharma Ditko, kde jsi? Ozvi se nám, prosím!
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak No,budeme doufat,že jsou všichni v pořádku,že si jen třeba plně užívá mateřství a nějak nemá čas a ptořebu mrknout na net... :( Jinak nevím...
Odpovědět
@mldk No ale ona má i prázdnej profil :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To jo...TY jo,tak se asi fakt něco muselo stát...Telefon na ní asi nemáš,co? :(
Odpovědět
@mldk To právě nemám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Hm,tak to nevyřešíme...Můžeme jen doufat... :(
Odpovědět
@mldk Snad jí napadne sem zavítat pod jiným jménem a dát o sobě vědět. Doufám, že jsou všichni v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak No...To taky doufám...Chjo..To je hrozné,co?Člověk nezjistí nic... :-(
Odpovědět
@mldk Teď jsem dostala echo od jedné holčiny nebo paní, že zřejmě bude na Koníkovi.
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Teda jo, vy máte ale vlasatce :-D ! Krásná fotečka! :-) Moc sem teď nechodím, spíš kecám "vedle" na modrým koníkovi, ale sem tam sem zavítám, ať jsem v obraze, co dělají a jak se mají moje spolunevěsty... 8-) Co se týká sharmy, je to divný, ale třeba je jen v jednom kole s malým a nestíhá :-) . Nebo se rozhodla stáhnout z veřejných diskuzí - přibylo teď hodně případů "vykradačů" fotoblogů ]-( . Doufejme, že žádné katastrofické scénáře se za tím neskrývají!!! Jinak já už jsem ve 24. týdnu a zdárně rosteme a přibíráme :-D . A jakpak se máte holky vy? :-)
Odpovědět
@flyaway Jůůů, to je novinka. Nějak mi to ušlo, že jsi těhotná :-). Bezvadný ;-). A jak se cítíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Zatím dobrý, jen takový ty klasický těhotenský bolístky, bez kterých to snad ani nejde :-) . Jen se trošku děsím toho nadcházejícího léta, jakpak to s tím pupkem zvládnu =-) No a co Vojtíšek? Nezlobí mamku a taťku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Víš co mě tak napadlo s tou sharmou? Že vlastně ona před nějakou dobou psala na fotoblogu něco v tom smyslu, že nechápe, proč jí zablokovali fotky mimča, tak jestli se prostě jen nenaštvala na beremko a nepřesunula se do miminkovské sekce... :-N
Odpovědět
@flyaway Mám zprávu, že je adminkou zablokovaná, ale že to s ní už řeší, takže se sem snad brzy přihlásí. No jo, ty těhotenské neduhy se dají zvládnout, když se hodně myslí na mimčo :-). Já už si to bez Vojtíška nedokážu představit. Je to naše sluníčko. Bylo mu 5 měsíců, takže úmyslně zlobit ještě neumí :-D. Roste jak z vody, teda totiž z mého mlíčka a je to fešák šikovnej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Páni, už 5 měsíců, to tak neuvěřitelně letí! x-) No my už se na toho našeho prcka (nebo spíš berušku, protože to bude holčička) taky neuvěřitelně těšíme - však jsme se taky načekali a cesta byla trnitá, ale výsledek bude stát za všechna ta trápení :-) Tak ať se vám všem daří, užívejte sluníčka a já sem pak někdy na přelomu srpna a září přidám také nějakou tu fotečku... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?