Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Krásný...Moc gratuluji..Až mi fotečky vehnaly slzy do očí...Ze srdce přeji do života jen to nej a hlavně to zdravíčko...
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Jéééé, to je ale krásná mikulášská nadílka!!!! Mooooc mooooc gratuluji a synečkovi přeji krásný, dlouhý a požehnaný život. Bylo to teda velikánské novorozeňátko. Panečku! A věděla jsi, že bude takto veliký? Mimochodem - Vojtíšek je nááádherné jméno (také mám synečka, který se jmenuje stejně, takže vím, o čem mluvím) :-D
Odpovědět
@sharma Nikdo netušil, že bude mít 4,5 kg. Odhadovalo se do 4 kg, ale tohle byl nářez :-D . Naštěstí už jsem na tu bolest zapomněla, jen si ještě po tom šití nemůžu moc sednout, jinak jsem v pohodě. Vojtík je zlatíčko. Sice krmíme každou cvhíli, takže vůbec nic nestíhám, ale jinak dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Teda, musel to být mazec, ale hlavně, že je Vojtíšek v pořádku a ty už se také zotavuješ. To víš... my s plánovaným císařským řezem - jsme tak trochu v tomto směru vysmáté :-)
Odpovědět
Přeju všem krásné Vánoce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Děkuji....Také všem přeji krásné svátky...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, děvčata, doufám, že jste všechny prožily kouzelné Vánoce a že vás všechny v novém roce čeká rodinná pohoda, štěstí, zdraví, láska a radost z již narozených dětí!!! My stále rosteme, dnes jsme byli na 3. UTZ. (31. + 0 tt) No... asi mám v bříšku cvalíka - neboť už teď má (podle odhadu) 2.300 gramu! :-D :-D :-D Z toho jsem sice nadšená, ale ty důsledy! Pořád mě pálí žáha, funím jak parní lokomotiva a dnes jsem si v kabince dokonce nemohla ani pořádně obléknout punčocháče, takový to byl záhul :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sharma Moc Ti to sluší...Ale věřím,že je to zabíračka... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mldk Děkuji. No zatím to pořád ještě jde! Mluvila jsem s doktorkou v porodnici, kde jsem byla předevčírem na kontrole (protože jsem sebou plácla na zem) a tak prý budeme rodit tak ve 37.tt takže ze 5 týdnů to vypukne!!! A to už se pak nevyspím vůbec, vzhledem k nejdivočejším nočním rejům mého děťátka v době od 22.00 - 02.30 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
♥ ♥ ♥ VŠEM PŘEJI KRÁSNÝ, ŠŤASTNÝ, RADOSTNÝ A POHODOVÝ NOVÝ ROK 2012, NAPLNĚNÝ NAVÍC LÁSKOU A VZÁJEMNÝM POROZUMĚNÍM!!! ♥ ♥ ♥
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám a všem přeji,aby ten rok 2012 přinesl jen zdraví,lásku,štěstí,pohodu,úspěchy v práci i mimo ni...zkrátka,aŤ se švem daří tak,jak si sami přejí...
Odpovědět
@sharma tý jo, hezky rostete :-). Hlavně, aby bylo vše v pořádku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lydusak Vše vypadá dobře, jen maloch už má asi málo místa. Včera jsem ho skoro necítila a volala do porodnice, jestli je to normální. Dnes na KTG se ale vydatně mimínek hemžil, ale já to zase necítila! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se na vás přišla podívat, jak se vám daří v tom rodinném životě a koukám, docela se nám to tu začíná množit :-D @lydusak Vojtíšek je prostě nádhernej! A je to teda pořádnýho kus chlapa :-) @sharma Maminko, Vy se nám ale hezky zakulacujete :-D . Moooc hezký pupíček a už je to teda docela macíček to vaše miminečko... :-) Já zatím pupíček nemám, ale to je jen otázka pár týdnů až měsíců - na Vánoce jsme na testu objevili //, takže někdy koncem léta k nám přiletí čáp (a nebo vrána) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flyaway Jééé, tak to moc gratuluji k miminku! Hlavně přeji klidné a pohodové těhu a krásné zdravé děťátko ☼ ♥ ☼ ♥ ☼ ♥ ☼ Já už jsem tedy kulatá až až a miminko má nějak kolem 3 kg. Čeká mě v pondělí ještě poslední poradna u lékaře a pak další týden už možná šupky dupky do porodnice 8-)
Odpovědět
@flyaway Hezky pěkně! Tak to moc gratulujuuuuu :-). Hlavně, ať je vše v pořádku ;-) a my děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
@sharma No páni, to už máš opravdu za pár :-) . Tak přeji pohodový příchod miminka na svět a ať dělá mamce a taťkovi jen a jen radost! ;-) Už se těším na fotečky!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flyaway Děkujeme, pokud bude miminko po nás, tak bude 100% strááášně hodné ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
14.2. se nam narodil nas valentynsky darecek JAN JIRI. Jeho.miry: 3.620 \52 ve 38+0tt. Je zdravy, akorat nechce poradne papat :-)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
@sharma Nádherný čumáček, moc moc gratulujeme! x-)
Odpovědět
@sharma Moc moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka a ať kouká papat. My s tím taky bojovali, ale vybojovali :-D
Odpovědět
@sharma Jéé, to je andílek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fair @lydusak Už jsme konečně od úterý doma a vše se tak nějak urovnává. I já se rychleji hojím a malý Jenýsek už papá lépe a začíná přibírat. I když tedy musíme dokrmovat. :-S Ale snaha je x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sharma Jsem tu dlouho nebyla,tak opožděně moc a moc gratuluji....Malý je krásný... :)
Odpovědět
@sharma Japato, že musíte už tak brzy dokrmovat? :-| . No hlavně, aby bylo vše v pořádku. Pošli mi na mailíka fotečky, prosím ;-) . Přeju brzky zahojení a ať se brzy sehrajete :-). My už jsme s Vojtíkem prima dvojka. Krásně pase koníky a furt něco žvatlá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sharma Gratulace obrovská, Honzík je naprosto úúúžasnej!!! x-) Přeji všechno dobré jemu i šťastným a pyšným rodičům! ;-)
Odpovědět
@sharma Tak jak válčíte? ;-)
Odpovědět
@sharma Jste v pořádku, Dito?
Odpovědět
Holky, nevíte něco o Ditě as sharmě?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?