Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
@mldk Díky díky :-) @sharma No já jsem taky měla určité obavy z porodu, ale čím je to blíž, tím víc se těším a na ty obavy zapomínám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mldk @lydusak Jo jo, to já jsem už strašně moc zvědavá, takže to pomalu začíná přebíjet nervy. U syna jsem třeba byla pořád předsvědčená, že umřu a pak jsem se hrozně divila, že jsem se ještě na sále probrala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata! Úplně se stydím, že jsem tady takovou dobu nebyla... Těhulinkám chválím bříška a gratuluji ke zdravým miminečkům! @lydusak To má za pár, takže hačí, nožky nahoru a nechat se poslední dny rozmazlovat :-) @sharma Má více, jak polovinu za sebou, takže teď už jen chvilku a bude Vás víc ;-) U nás nic nového - Zbyněček oslavil první rok (dostal vlastní dort) a celý ho rozpatlal, takže jsme měli v záloze ještě jeden, který mu nepřišel pod ruce a byl pro hosty :-D Dostal plno dárečků... Začíná pomaloučku dělat první krůčky sám, ale zatím se ještě bojí a my ho nenutíme capat, když nechce. Neustále se v tomhle ošklivém počasí dostáváme z nějakých rýmiček, kašlíků aj., ale poměrně úspěšně. Já se nenudím - pracuji v DDM (vedu 2x týdně mažoretky a taneční), 1x týdně mažoretky v Kryrech a 1x týdně batolecí cvičení v RMC Jonáš u nás v Podbořanech. Do toho teď budou vánoční jarmarky, takže připravuji něco na ně (vánoční šišky...), po večerech se učím háčkovat - povedly se mi již 4 čepičky a mám rozdělanou další :-) Miluju ruční práce, takže teď mrká po nějakém FIMU a pustím se do šperků. Ikdyž, nevím, kdy to všechno stihnu, den by musel mít alespoň 48 hodin :-D No, uvidíme... Holky, pokud máte FB, přidejte si mě - Irena Uldrichová - tam jsou aktuální fotky a info :-) Pá, Irča P.S.: Přidávám alespoň něco málo z narozeninek. Ve středu jedeme k fotografce, tak pak budou lepší fotky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zapomněla bych - roční váhy/míry 12 400g a 81cm :-) Umíme napodobit 10 zvířátek a mluvíme zřejmě vietnamsky :-D Protože mu jinak nikdo nerozumí... Dnes jsem natočila video, takže jej zpracuju, a pak vložím odkaz :-) Ještě přiložím foto mého pupíku... Pro pobavení :-D :-N - foceno 2 měsíce před porodem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fair Nádherná fotečka maminky a malý je úžasný...
Odpovědět
@fair Ahojky Irenko, to je fajn, že jsi sem taky nakoukla :-). Zbyněček je úžasnej a ty taky, když se vrháš do takových akcí ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@fair Jééé, děkujeme za pochvalu. Ten tvůj mimínek už je ale kus chlapa. A ty fotky s rozpatlaným dortem - tak ty jsou absolutně nepřekonatelnééééé!!!! Dort měl zjevný úspěch u synečka, moc se mu líbil, to je vidět. A to tvé bříško, to je moc krásná fotka. Jen nevím, jestli mi za měsíc taky takto povyjukne =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkujeme! Vkládám slíbené videjko ;-) http://www.youtube.com/watch?v=bYOvft...
Odpovědět
@fair Krááásnýýý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@fair Jééé, to je legrace a kolik toho Zbyňa napovídal :-) Nejlepší byl ale DJ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@fair Super...
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Ahoj Lyduš, ještě nemáš prcka na světě???
Odpovědět
Článek se načítá
@sharma Ještě ne. Už trochu přenášíme ]-( . Zítra jedeme na další kontrolu do porodnice, tak uvidíme, na čem se dohodneme.
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak A nebyl původní odhad až někdy na prosinec? Podle čeho se to mění? Podle váhy mimča? Držím ti moc palce, a dávejte na sebe ty i ten tvůj malý tvoreček v bříšku pozor! ;-)
Odpovědět
@sharma Původně podle MS byl termín 8.12., pak podle 1. screeningu byl 2.12., ale podle posledních UTZ byl první termín dokonce 17.11. Můj Dr. to měnil podle těch UTZ, protože mám velké miminko, nicméně v porodnici se vrátili k termínu podle toho prvního screeningu. Už mě hrozně bolí bříško a často tvrdne a miminku ne a ne se chtít podívat na svět. Asi ví, proč :-D . Ale Dr. v porodnici říkal, že pokud by do toho 2.12. miminko nechtělo na nás juknout, tak by mi ten porod ASI už vyvolali právě kvůli velikosti plodu. No tak uvidíme, co bude. Musím to ještě vydržet, ale už je to hodně náročný :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Lyduš, myslím na tebe a každopádně dávej info, ať můžu startovat kočár :-)
Odpovědět
@lydusak @evelp Včera odpoledne jsem opět byla na kontrole - miminku se daří dobře :-), na monitoru už se konečně objevily i častější kontrakce a vaginální nález je zase o drobátko lepší než minule. Pozvali si mě na kontrolu až příští týden v pondělí a podle nálezu v úterý nástup na 7. h a indukce, pokud se do té doby miminko nerozhodne samo. Snad už se to nezmění.
Odpovědět
@sharma Si posílám zprávy sama sobě :-D. Ta zpráva pro Evču platí i pro tebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to nevadí, přečtou si to všici :-) tak hlavně, že jste v pořádku a když nastoupíš v úterý, tzn. že tam budeš tak do soboty?
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Tak se drž,taky na Tebe myslím,průběžně sleduji zprávy...Pak určitě dej vědět...Drž se,mamčo!
Odpovědět
@evelp Když to dobře půjde, tak jo, v sobotu by si nás mohl manžel odvést domů ;-) . Kéžby to vyšlo. No třeba mi bude příroda přát a miminku se bude chtít samotnému i dřív.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já to vidím tak na pátek, že bych se tam otočila, když tam samozřejmě budeš :-D můžu? nevíš, jaké mají návštěvní hodiny?
Odpovědět
@evelp Jasně, že můžeš. Návštěvy jsou povoleny kdykoliv, ale preferují odpoledne. Ráno jsou vizity a mají fofr. Já ti pak napíšu sms :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Lydus, moc na tebe myslim. Jsi statecna holka a vsechno v pohode zvladnes! Vse se ti vynahradi pri prvnim pohledu na miminko. Je to nezapomenutelny zazitek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sleduji novinky,držím palečky...Lítám mezi prací,školou,zkouškama...Doma se moc neukazuji... :) DRŽTE SE,HOLKY...
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlásím za Lýdu, že se dnes před polednem mezi nás přidal Vojtíšek, 4,53 kg a 55 cm. maminka je unavená, ale šťastná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super...Moc a moc gratuluji a těším se na nějaké fotečky..Hlavně,že jsou oba v pořádku...Já se musím pochlubit,holky,strávila jsem dnešní odpoledne na focení...Tak sjem zvědavá,jak to vše vyjde a zda se budu na fotečkách manžílkovi líbit... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Tak Lyduš jak??? Už máš mimínka u sebe???
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Ahojky,tak jak se vede?
Odpovědět
@sharma @mldk ano ano, holky, dne 5.12. v 11:44 se nám narodil syn Vojtíšek, vážil 4,53 kg a měřil 55 cm :-D . Porod byl dlouhý a náročný, nakonec se musel ukončit kleštěma, ale jsme už oba v pořádku ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?