Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
@sharma To je moc dobře, že je vše v pořádku :-) . Jen tak dál :-) Já mám od včerejška mateřskou a rodit můžu prý už kdykoliv. Prcek má bezmála 3 kg :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak No vida, tak to budeme doma "spolu" :-) Já končím tento měsíc - tj. v úterý, potom jsou prázdniny. Mám PN jako rizikové těhu. Doktor mě prakticky nechtěl pustit už od září, ale ukecala jsem to 8-) Prcek má už 3 kila? Tak to je teda pěknej macíček :-N
Odpovědět
@sharma Taky jsem měla PN - rizikové. Jen si to hezky užívej a odpočívej, aby bylo vše nadále v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Uzivam si to i vzhledem k veku. Ted jsek sna na tehu nejaka vyzralejsi, ci co :-) Jen mi pripada, ze to hrozne rychle utika!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se nám dnes (22 tt + 1) na podruhé podařilo malilinko vyfotit mimínka!!! Je to můj nejkrásnější narozeninový dárek. Už se nemůžu dočkat, až ho uvidím v reálu a budu držet v náručí. :-)
Odpovědět
@sharma Tak to krom fotečky přeju všechno nejlepší k narozeninám! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Ony teprve 11.11. přijdou, ale já už počítala s tím, že si budu muset pro fotku ještě několikrát zajít. Moc děkuji za gratulaci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,mám z Vás radost... :)
Odpovědět
@sharma @mldk No tak koukám holky, že z našeho tématu tu komunikujeme už jenom my =-) :-) Já už mám tak velké bříško, že se těším, až se miminko rozhodne opustit svlj domeček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Jůva,to je...Ale moc Ti to sluší,máš jen to bříško...Ale věřím,že už se těšíš,až maličké bude na světě...:) Fakt krásné...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Ty bláááho!!! To abys to bříško pomalu vozila!!! Dá se to ještě unést? Musí tě bolet děsně záda. A to jsem si připadala, jak nejsem pupíkatá. Počkej, zítra sem taky hodím nějaké foto. Moc ti to ale sluší, tak jsi nám nějak "zmaminkovatěla" :-)
Odpovědět
@mldk @sharma Moc díky, holky. Potěší to, když i s takovým bubnem mi někdo řekne, že mi to sluší x-) Záda bolej, to je jasná věc, ale dá se to vydržet. Naučila jsem se správně držet tělo, takže to jde. S mojí vyhřezlou plotýnkou se až divím, že to není horší ;-) . Tchán mi taky říkal, že jestli chci, tak mi vyrobí nějakou kárku na to bříško :-D . Dneska se mi snad celou noc zdálo jen o porodu a jak už to malé držím v náručí. Už aby to bylo. Naštěstí už to je za pár dnů / týdnů. Do konce listopadu bych měla porodit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lydusak Tak já tady Lyduš tedy zanechám foto - ale je z noci, se špatně nastaveným foťákem a s totálně mimo datem :-) Tak se nesměj :-D 8-) :-p
Odpovědět
@sharma Týjo, pěkně ses nám zakulatila. Nesměju se :-D , naopak ti to moc sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Lyduš, už jsem přibrala asi 12!!! kg a to mi často vychází aceton v moči - prý z hladovění :-D :-D :-D Doktorovi jsem říkala, že jsem nikdy tolik nebaštila, tak nevím, kam až se propracuju =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joooo... a jinak, dnes máme všechny výročí - 500 dní od svatby, tak gratuluji, doufám, že váš ty drahé polovičky poslouchají :-N :-N
Odpovědět
@sharma Já jsem přibrala 7 kg :-), a to mi dneska Dr. na kontrole říkal, že by odhadoval porod do 2 týdnů :-D . Tak uvidíme. Podle UTZ jsem v 38.tt, podle PM 36.tt, tak jsem sama zvědavá. Taky jsme se dneska měřili, tak máme už 3,3 kg ;-)
Odpovědět
@sharma Fákt? No vidíš, to ani takhle nesleduju. Manžel poslouchá jen tehdy, kdy se mu to hodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Tak to bude pěkný macíček. Syn měl 3,40 a bylo to pěkné mimi. Ovšem my s manželem jsme měli oba 4,00! No děs rodit normálně taková mimča a to jsou i větší. Jinak výročí nesleduji, ale juklo to na mne, když jsem se koukla do svého alba - tam je počítadlo. Tak jsem to doma inzerovala a dostala jsem těhu kalhoty, aby mi nezmrzla v zimě prdýlka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sharma @lydusak Holky,vapdáte obě fakt suprově,moc Vám to sluší...Krásné maminky.Já doufám,že nebudu jako vorvaň,až jednou otěhotním... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mldk Jééééjda, děkuji za kompliment. Osobně si jako "vorvaň připadám - hlavně ty děsně nateklé nohy jsou jak cizí :-) Ale když není nic horšího... Říká se, že na těhotných ženách je jejich těhu tak nějak vnitřně vidět - že je změní. Tak nevím... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sharma Hm,to si asi připadá každá žena...Nevím,jen mluvím ze zkušeností v okolí...Ale zase je to určitě krásné...A opravdu-obě jste nádherné maminy...
Odpovědět
Profilova fotka
@mldk Tak ještě jednou děkuji. Těším se, až i já ti budu moct napsat taková pěkná slova po té, co sem dáš jednou fotečky s bříškem :-)
Odpovědět
@mldk Jéé, já taky děkuji x-) :-) . To víš, že je to krásný pocit. Já si přijdu kupodivu docela hezky, ale je fakt, že teď ke konci už vidím v zrcadle vorvaně nebo hrocha :-D . Funím jak lokomotivka a z křesla vstávám jako moje babička :-. :-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sharma @lydusak jj,ale zase za to,až člověk bude držet v náručí ten malý uzlíček všechno stojí...jj,až to bude aktuální,určitě dám vědět a fotečky přihodím..Ale myslím,že to jsou ještě zvony daleké budoucnosti... :)Snad budu alespoŇ z poloviny tak hezká,jako Vy dvě mamče...
Odpovědět
@mldk Budeš krásná! :-) :-) :-). Každá těhulka, která se na miminko těší, je krásná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak To je pravda...A dík... :) Ty každopádně dej vědět a nahoď fotečku,až bude malé na světě... :)
Odpovědět
@mldk To víš, že jo ;-) . Už se těším, až se tu pochlubím, hlavně, že už to budu mít brzy za sebou a budu držet svoje dětátko v náručí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mldk Krásná nevěsta z 19.6. přece nemůže nebýt krásná mamča!!!! :-) Potom se tady pochlubíš také bříškem a mimínkem. @lydusak Já se také těším, ale začínám být i mírně "poserinkaná" přesto, že už vím o co "go" a že porod nebyla žádná hrůza :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@sharma @lydusak Ale jo,obavy má asi každá nastávající maminka,ať už je prvorodička,nebo už ví,co jí čeká..To je přirozené a já Vám oběma budu držet palečky,ať jde vše naprosto hladce a pak už si jen bduete užívat Vašeho malého uzlíčku v peřince...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?