Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Tohle je naše miminko - fotka ze včerejší kontroly (30.tt)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Úžasné...Nádherné...
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Dnes mi volala sestra, napínala mě, div mě z ní netrefil šlak. Nakonec z ní vylezlo - jen tak mimochodem, že krevní odběry na tripple test jsou v pořádku. Málem jsem to nerozdýchala! Ta cena za kočárek je super. My budeme vozit jen přes tu zimu a jaro a pak šupky dupky hezky do golfáčků. Už mám nějaké tipy, tak uvidíme. Doufám, že se cítíš ty i mimčo dobře. Opatrujte se. @mldk Děkujeme. Snažím se šetřit, ale moc mi to nejde. Navíc mám nastoupit ještě na studium - v sobotu jedu na zápis. Asi jsem cvok, ale zkusím, jak to půjde :-) Na jaké školy nastupuješ?
Odpovědět
@sharma Tak to je paráda, že je vše v pořádku. No ty seš ale stejně blázen, že neodpočíváš. Buď na sebe opatrná!
Odpovědět
Profilova fotka
@sharma Tak dodělám si Mgr.oetřovatelství ve vybraných klinických oborech (geriatrie) a pak si ještě dodělám specializaci ARO/JIP..Tak se uvidí... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Já zatím moc odpočinek nepotřebuju - nemám těžkou práci a baví mě to. V pondělí jdu na kontrolu k lékaři - zase mě bude chtít poslat na PN, ale mně se fakt nechce :-D @mldk Jéé, tak to jsi šikula, dvě školy najednou - máš se tedy co ohánět! Držím palce!!! ;-)
Odpovědět
@mldk Taky držím pěstičky, ať se ti to vše podaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky,holky,snad to zvládnu,i když po dnešních přednáškách,zadání úkolů a seminárek a učiva ke zkoušce...no,bude to zázrak... :)
Odpovědět
@sharma Tak jak rostete, rodinko? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Nazdar Lyduš, no už jsme ve 20 tt a příští pátek jdeme na 3D ultrazvuk, takže teď nemám vlastně žádné aktuální novinky. Co nového u vás?
Odpovědět
@sharma U nás je nového akorát to, že podle PM jsem v 32.tt a podle UZ už ve 34. tt :-D . Dr. mi posunul termín porodu na konec listopadu místo původního termínu 10.12. V úterý jsme byli na kontrole a mimi už mělo skoro 2,5 kg a asi 41 cm ;-) . Vše podstatné už mám tedy připraveno, jen ještě dokoupit dětskou kosmetiku, pro mě pak podprsenky a pomalu si začnu připravovat tašku do porodnice pro případ, že to přijde dřív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, lydus- za chvilu je to tady :-) kde budes rodit? muzu se za tebou stavit?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jééé,holky,ten čas tak letí....Držte se a určitě se pak ozvěte.Držím palečky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Jéééjda, to už je ale velké mimčo! My měli před 2 týdny teprve 240 gr, ale i tak to bylo víc, než mělo podle PM být. Takže se nechám překvapit. Nedivila bych se, kdyby nerodila v únoru, ale už v lednu a osud mi poslal do cesty dalšího Kozoroha :-D V pátek jdu na 3D, jsem natěšená jak hrom. @mldk Děkujeme, podle rostoucích pupíků se fakt ten čas zdá mnohem rychlejší :-)
Odpovědět
@evelp Ahoj Evi, to víš, že jo, stav se, ráda tě uvidím a pokecáme :-)
Odpovědět
@evelp Rodit budu v Jilemnici ;-)
Odpovědět
@mldk Jo, ten čas opravdu letí :-) . To víš, že se pak ozvu, až to přijde a určo sem dám i fotečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak tak at jsou na tebe hodny v jilemnici:-) kdy mas cca nastup? resp. termin?
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak jj,budu se mo těšit na info a fotečky...A jak psala @evelp ,kdy máš termín?
Odpovědět
@evelp Dr. říkal, že do konce listopadu nejspíš porodím :-D :-D :-D (původní termín dle PM byl 10.12., ale dle UZ jsme o víc jak 2 týdny starší)
Odpovědět
@mldk viz odpověď Evičce :-D
Odpovědět
@evelp Kdy se stavíš? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme dnes byli na velkém UTZ (20 tt.). Všechno je v naprostém pořádku, mimčo na nás vystrčilo prdýlku, takže se 100% jistotou víme, kdo mezi nás v únoru příjde - ale aby se chtělo mimčo fotit a odkrýt identitu na 3D snímku, to neeeee!!!! :-|
Odpovědět
@sharma Takže holčička, nebo kluk? Já pro změnu hlásím, že včera večer mi odešla hlenová zátka =-) . Voda však nepraskla a kontrakce taky ještě nemám, tak uvidíme, kdy to přijde.
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak No počkej, a neměla jsi původně rodit až v půlce prosince??? Vím, že ti pak termín posunuli, ale i tak... Dávej na sebe pozor a nenamáhej se, nic nedělej a odpočívej! O hlenové zátce nic nevím, ani o vodě (teda vím, ale neznám) => rodila jsem císařem.
Odpovědět
@sharma Jo, původní termín byl 10.12., pak mi to posunul na konec listopadu. No ono je to prý velmi individuální. Některá žena po odchodu hlenové zátky porodí do druhého dne, a u některé to může trvat 2-3 týdny, někdy i měsíc. Nicméně to stejně vypadá, že porodím ještě dřív, než na konci listopadu. =-) . Dneska, kromě vaření oběda, odpočívám. Jen jsem si raději sbalila tašku pro sebe a miminko. Sice mi chybí pár drobností, ale už to jsou opravdu drobnosti - víceméně jen nějaká kosmetika a nemám ještě mateřské podprsenky a noční košilky na kojení, ale i bez toho by se dalo jet :-) . No já se budu hlásit. Zatím se cítím dobře ;-) . V úterý (pokud do té doby neporodím) jdu na kontrolu, tak tam mi Dr. snad řekne více.
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak no stavim se, kdy mi reknes, ze budes chtit, citit se na to :-)
Odpovědět
@evelp Tak já se ti ozvu po úterní kontrole, ju? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak No tak to je vlastně o 2 měsíce dřív od původního termínu - teprve je půlka října! Miminko budeš mít Štíra, jako jsem já. To jsou strááááááášně hodné děti ;-) ;-) ;-) Já jdu na kontrolu zítra. Hlavně musím ještě večer zbaštit druhou večeři, protože jinak se mi v moči objevuje aceton, což není zrovna nejlepší. Pa a držím palečky na to úterý!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dnešní kontrola naprosto super a k 1.11. už budu hezky doma v teploučkuuuuu!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?