Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
Lera, Kate: když my jsme začali plánovat, myslela jsem, že se hravě vejdem do padesáti...a teď se taky začínám děsit, že překročíme 70ku ;-) Lera: ta korunka je ve tvém albu? ta na obrázku s modrým pozadím? fakt krásná....jako pro princeznu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veve:jo jo,přesně ta ;-) Jen aby byla tak krásná i ve skutečnosti =-) Až dorazí,vyfotim jí a dám do alba,ju?Jinak příští víkend jedu zkoušet šaty-já se tak těšim!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lera: určitě jí dej do alba, ať se pokocháme a když budeš spokojená, tak mi pak třeba pošleš odkud jsi jí objednávala, abych věděla na jakou firmu je spolehnutí ;-) jeeeee...šatičky :-) to se nedivím, že se těšíš!!! já si byla taky jedny zkoušet, ale nebylo to ono, jako na obrázku...ale teď mám kontakt na jednu šikovnou paní, která by mi je ušila přesně podle mých představ a za cenu půjčovného, tak jsem zvědavá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera - je opravdu krásná. Budeš moc krásná nevěsta. A zkoušení šatů si opravdu vychutnej, je to nádherná zkušenost. Obskakují tě jen to nosí šaty a ty říkáš ano nebo ne. Já jedno zkoušení mám za sebou, ale žádné mi do oka nepadli. Nyní se chystám na zkoušku až v lednu a to už si chci konečně vybrat. Přeju si vypadat jako princezna, aby ten můj na mě oči nechal.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dík,užiju si to,jedu s mamčou a kámoškou,tak snad tam na mě ty vysněný budou čekat ;-) kate:přesně jak říkáš,taky chci být za princeznu ;-) Ale která nevěsta ne,viď? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky,tak máme konečně pátek ;-) Co máte v plánu o víkendu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! :-) Fanda bude zítra ve škole, v neděli v práci, takže víkend naprd :-( Ale v neděli mám taneční kroužek se ženskýma, tak to snad rychleji uteče... A co Vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky já jsem se právě vrátila ze služebky z Prahy. Jirka jde zítra do práce a odpoledne jede k mamince tak já budu relaxovat a odpočívat. Jen něco poklidím tak jako vždy jinak nedělám nic. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vám děvčata závidím x-) já jsem celý víkend v práci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky,dneska mě kurýr dovezl korunku,jenže předem nezavolal a já nebyla doma :-( Tak musim počkat až do pondělí.......
Odpovědět
Profilova fotka
lera: Aaaaajjjjj, to je ale škoda! Už se určitě nemůžeš dočkat, viď? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka:no právě!Takovéhle balíčky by měli doručovat včas a řádně,kdo to má do pondělí vydržet!!! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lera: V pondělí to bude úprk na poštu, že? :-D Já jsem zvědavá, co budu dělat, až nám dorazí prstýnky... Doufám, že bude alespoň jeden z nás doma, jinak to nevydržím! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ale je to stejně krásný,když se má člověk pořád na co těšit,že? :-) Já jedu příští sobotu na šaty a už nemůžu teď dospat.Co budu dělat týden před svatbou-netušim! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, taky mám na poště balíček objednala jsem si svatební dekoraci, akorát mě štve že to přivezli včera když jsem byla pryč. takže taky musím čekat do pondělí :-( ach jo. taky jsem se na to těšila.
Odpovědět
Profilova fotka
kate.vítej v čekárně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jáj, ještě, že na nic nečekám, asi bych se zbláznila! :-D Pevné nervy, slečny!
Odpovědět
Profilova fotka
irenka:ty nervy jsou přípravou na svatební den!Už pak budou tak otupělý,že nakonec žádný nebudou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V to doufám! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak 22.1.jedu zkoušet účes a líčení a běda jak nebudu princezna ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lera: závidím tohle mě čeká až v březnu. Já si jedu pro svatební boty, abych měla na zkoušku v lednu. taky se těším :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kate.a už víš jaké botičky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano vím, mám je svém albu tak se podívej. Jen přemýšlím jak je objednat, jestli osobně vyzkoušet nebo přes net.
Odpovědět
Profilova fotka
kate: Nezkoušej, objednej! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky budu objednávat :-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, já se také vdávám 19.6.2010, ale bohužel ještě nemám zamluvené místo obřadu. nevěděla jsem, že je tak náročné v Praze sehnat místo, když máš stanovené datum. A ještě sobota, tak krásně to vyšlo. Ale třetí, bud oddávají pouze 1. nebo 2.a4., přijde mi, že málo která matrika vyjde vstříc. Obvolala jsem tolik matrik a máme možnost se vzít bud na Praze 10,Praze 6 a možná Praze 5, takže toho moc nezbylo. termín mám zamluvený na Praze 10 s tím, že místo upřesníme,ale tam jsem nic nenašli. Tak z toho trošku šílím a koukam na zajímavé místa v těchto oblastech, kdybyste o něčem věděli, dejte vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzik:vítej mezi náma ;-) Ráda bych Ti hodila nějakej typ,ale nejsem Pražačka :-| Ale datum máš moooc krásný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzik: Vítám Tě! Holkyyyyy! Ani jste se nepochlubily, když jste v pondělí vyzvedly zásilky! Jaké bylo nadšení??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U mě to dopadlo na prdlačku,páč mě místo korunky přišli lampiony přání :-D No co,aspoň něco :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata u mě balíček dopadl velmi dobře, přišlopřesně to co jsem chtěla, takže je to fajn. Jinak za dva týdny nám už přijdou snubáky tak se na ně moc těším, jsem zvědavá jak si s tím zlatník poradil.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?