Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak No,kdyby to-člověk by nic nenamítal.Ale u nás je praxe taková,že pokud je třeba,naslibují proplácení přesčasů a hory,doly...a ve skutečnosti,když už jsme zpět všichni,tak se proplácení ruší...Tzn.my odmakáme celé léto a dají nám vybrat hodiny v zimě...Fakt boží...A ještě takovým stylem,že by se z toho člověk po....
Odpovědět
@mldk Tak koukám, že je to všude stejný :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Byli jsme tam 14 dní čistého času a ještě nám 4 dny spolkla cesta, protože já jsem chtěla jet lůžkovým vlakem. Byl to můj dětský sen. A jsem nadšená! Už nikdy nikam nejedu jinak, jak vleže ve vlaku :-) Lyduš, ve kterém jsi týdnu??? Kdy mimi čekáte?
Odpovědět
@sharma A kde přesně jste byli? My jsme s manželem předloni jeli do Bulharska - Primorska. Bylo tam moc hezky, měli jsme to na 15 dní letecky, ale 7 dní by mi bylo bývávalo stačilo :-) No už jsem ve 23. týdnu ;-). TP máme 10.12. 2011 ;-) . Břicho mám už pořádný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak My byli ve sv. Konstantinu a Heleně. Je to letovisko poblíž Varny. Také 2 týdny, ale byla jsem na mrtvici z těch jídel v hotelu, takže bych klidně taky ráda po týdnu odfrčela :-) 23. tt? Nooo, to už je něco. Jak se připravuješ psychicky a fyzicky? Myslím výbavička atd. Budete mít nejkrásnější Vánoce v životě - s mimískem!!! :-) :-) :-)
Odpovědět
@sharma Tak to jste to ale stejně měli prima dovču :-) Jak se připravuju? No pomalu, ale jistě. Někdy mě přepadá pocit, jestli to všechno zvládnu, jestli budu dobrá máma, ale to se mnou asi jen cloumaj hormony. Miminko jsem si přála už pár let a za pár měsíců se mi narodí, takže jsem moc šťastná a manžel taky ;-) . Moc se na toho drobečka těsíme. Nevíme pohlaví, ale nevíme ho proto, protože ho znát ani nechceme ;-) . Bude to pro všechny, včetně nás, překvapení! Zatím jsem přibrala zhruba 5 kg, což si myslím, že je ok. Snažím se cvičit, hodně chodím na procházky, ale momentálně jsem dost nastydlá, tak jsem ráda, že jsem ráda. S výbavičkou je to horší. Nejsou moc penízky, ale snažíme se nakupovat postupně. Mám nakoupené plenky (moderní látkové - sadu od narození po nočník), máme asi 5 ks krátkých bodyček, 2x dupačky, 1x rychlozavinovačku, 2x pletené/háčkovavé botičky, postýlku po manželovi (je ale pěkná, zachovalá), minulý týden jsme do ní koupili matraci, pořídili jsme si monitor dechu a včera jsem objednávala houpací lehátko. Myslím, že spoustu hadříků nám dají ještě známí, nebo rodina, něco se najde ještě na půdě po manželovi a švagrové. Moje máti nám přivezla nějaké bazarové osušky, ale jsou celkem pěkné, tak to jen pořádně vyperu. Bude potřeba koupit ještě kočár a nějaké drobnosti jako jsou hygienické potřeby pro miminko, ale to už budou maličkosti, který stačí koupit na poslední chvíli. Vzhledem k tomu, že to čekáme takhle k závěru roku, tak bude potřeba prcka obléknout do něčeho teplejšího. Ještě taky musíme pořídit deku a povlečení do postýlky. No je to teď trochu náročnější, když připomenu probíhající rekonstrukci domu, která spolkne dost peněz, ale snad to nějak zvládneme :-) . Musíme!
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Lyduš, to je jasné, že to zvládnete!!! Hele, na první dítě jsem všechny věci koupila v bazárku. Ale to byla pecka, protože majitel dovážel náááádnerné věci ze západu, takže přesto, že jsem neměla peníze, tak můj drobek se vozil v kočárku nastrojený jako princ. Je spousta takových obchůdků, které se specializují, nebo mají hodně velký sortiment na mimča - tedy aspoň tady u nás ve Zlíně. Co ti můžu doporučit, tak je také bazárek na serveru modrykonik.cz, který funguje podobně, jako bazar tady na beremese. Maminy prodávají často moc pěkné věci za velice slušné peníze, včetně kočárků atd. Někdy tam mrkni a uvidíš. Nové věci na mimi se absolutně nedají pořizovat. Tedy aspoň já bych do toho nešla. Majitelé obchodů nevědí, co za to chtít. Profitují na dětech (podobně jako je předražené vše svatební). Tak hodně štěstí a ničeho se neboj, ty to zvládneš!!!
Odpovědět
@sharma Dětské zboží je opravdu předražené. Pár věciček jsme dostali a něco jsem koupila v "akci". Určitě spoustu věcí budem kupovat v bazárku. Hodně věcí se dá sehnat i na aukru nebo na mimibazaru. Na ten modrý koník se taky podívám. Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Jo jo, určitě se podívej, vím, o čem mluvím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééjda, tady ale dlouho nikdo nebyl. Nějaké změny u vás, děvčata???
Odpovědět
Profilova fotka
@sharma Taky koukám... @lydusak Tak jak se vede?Jak vše zvládáš? U nás nového to,že budeme kupovat barák.Až budu bydleti,určitě písnu.Snad vše vyjde a my budeme po dalších 20-30 let zdrávi a schopni splácet...Když v dnešní době fakt jde málo co bez půjček a hypoték... :(
Odpovědět
@mldk Ahoj :-) . Vede se skvěle, já i mimi jsme v pořádku. V úterý jsem podstoupila test na cukrovku a vyšel krásně, takže můžu dál dlabat, co chci :-D . Už teda na sebe musím víc dávat pozor, protože mám v těhu ještě nižší tlak než normálně, takže na mě občas neřízeně přijdou mdloby. Zýda bolí, kyčle bolí, žáha pálí, často chodím na malou, ale to už k tomu těhotenství zkrátka patří :-D . Jinak si to celkem užívám. Prďola hodně kope, někdy je to sranda, někdy už ne, a to zvláště, když se trefí do močáku nebo pod pupík ]-( , ale snad to nedělá schválně :-D . Jéé, tak to přeju hodně štěstí a peněz! My koupili baráček loni v srpnu, takže už je tomu vlastně rok a stále to není hotovo. Rekonstruujeme vlastníma silama, respektive já jen dohlížím a maká manžel s taťkou, takže to jde pomaleji, ale věřím, že tak příští jaro/léto bychom se mohli stěhovat. Taky máme celkem vysoký úvěr a je před námi ještě 26 let splácení, tak doufám, že to nějak ukočírujeme. Dneska to není jednoduchý zařídit si vlasní bydlení. No a to kupujete starší nebo novostavbu?
Odpovědět
Článek se načítá
To je foto z konce 23. tt, nyní začínáme úspěšně 26. tt x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Jééééééééé,krásná,moc Ti to sluší....Přeji jen to nej... My budeme kupovat starší baráček...Částečně už je zrekonstruovaný,ale určitě tam jsou ještě nutné úpravy.Jak prostě na baráku.Pořád něco.jj,v dnešní době je to s financema fakt maras.Ale marné.Je taková doba,takže nezbývá nic jiného,než se tomu padřídit a přizpůsobit...
Odpovědět
Profilova fotka
Hezká fotka, neboj, ty věci okolo těhu brzy přejdou a pak s mimišem už si ani nevzpomeneš, že tě někdy něco takového trápilo! My kupovali byt na stejné ulici jako bydlí máma, takže z praktických důvodů. Také jsme si vzali úvěr, tolik peněz jsme holt naškudleno neměli. Ale bydlíme a to je hlavní.
Odpovědět
@mldk Děkuji x-) Jo, ten náš baráček byl taky po částečné rekonstrukci, ale i tak je tam strašně moc práce :-( . Ale až to bude hotové, tak to bude krásné ;-)
Odpovědět
@sharma Taky děkuji x-) A však já vím, já už si ty bolesti a nepříjemnosti kolikrát ani neuvědomuji. Pro mě je podstatnější, že čekáme vymodlené miminko a že je všechno v pořádku ;-) Dneska je bohužel vše jen o penězích :-( . No co se dá dělat, když mladí chtějí slušně bydlet.
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak jj,je to maras,ale jinak to opravdu v dnešní době nejde,pokud jsi "normálně pracující a hlavně standartně placený" člověk.Určitě to bude krásné,ale vždy se vyskytne něco "co bude třeba dodělat".Jsem z baráku,jen teď posledních pár let žiju v bytě,takže ty starosti okolo nemovitosti znám... :-) Vše má zkrátka svoje pro a proti.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud bych chtěla bydlet a nejsem zrovna tunelář anebo jiný podvodník, tak při dnešních cenách budu šetřit na bydlení hromadu let. Proto je nutnost se zadlužit, jinak to nevidím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Měla jsem v poslední době nějaké problémy ohledně přihlašování, takže teď už nanovo i s novým nickem ;-) @lydusak Máš krásné bříško! A starosti se snaž házet za hlavu - nějak bylo, nějak bude a Vy vše zvládnete! :-) @sharma Závidím dovolenou v teplíčku, ikdyž teď se to i tady trošku vyčasilo a snad naberu sílu a energii na zimu. :-) @mldk Paráda, že jste koupili baráček! Taky bychom do toho chtěli jít, ale dávám tomu ještě tak 5-6 let. ;-) Jinak mě čekají ve škole už jen 2 zkoušky a hurá volnooo! V pátek odjíždíme na dovolenku do Špindlu - manžel zařídil a postavil mě před hotovou věc x-) Tak se moc těšíme! A pak v říjnu na Vysočinu s holkama a dětičkama z Koníka :-) Zbyněček leze, všude se staví, říká holka, kluk, pápá, a spoustu jiného. Umí krásně a sám paci, paci, tak, tak všelijak, jak je veliký... Je to naše zlatíčko, už mu je 10 měsíců, hrozně to letí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fair Jééé, Zbyňa je ale veselé mimčo!!! Moc mu to sluší a vypadá děsně spokojeně :-) Hezky si dovolenou užijte. Já bych jela hned. Ono to vedro je taky unavující, není o co moc stát.
Odpovědět
@fair No to teda letí :-). Zbyněček opravdu vypadá velmi spokojeně a je krásnej ;-) . Užívej si to :-D . Jo a měj prima dovču. Špindl je kousek od nás a je tam krásně. Manžel ví, kam na dovolenou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@fair Krásné mimi...Je strašně roztomilý a usměvavý...Paráda...jj,baráček je baráček.určitě bude spousta starostí navíc,le zase...pro děti ideální a já mám ráda práci na zahradě,tak se celkem těším... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Bez komentáře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že je tu úplně vymeteno! Já chodím zatím ještě do práce, i když bych měla být možná na rizikovém, ale jsme s mimi bojovníci. Doma máme spoušť, protože stěhujeme synátora do jiného pokoje a zařizujeme miminkovský, všude samé krámy, krabice a oblečení, protože nové skříně nám ještě nedorazily. Tak se vracíme tase tak trochu do doby krátce po stěhování :-) Přeji všem krásné září!!!
Odpovědět
@sharma Ahojky, no to já se zase šetřím :-). Včera nám dorazil kočárek, tak jsme spokojeni, nadšeni a máme velkou radost. Předčilo to naše očekávání. Na baráku na zahradě jsme ho zkontrolovali, sestavili všechny varianty a zase složili a uložili na baráček. Doufám, že manžel pak nezapomene, co jsme si včera ukázali a řekli, až pojede do porodnice za náma :-D V pátek jedu na kontrolu na UTZ, tak věřím, že je všechno v pořádku a spokojeně se zase vrátím domů. Už se těším, až toho našeho broučka zase uvidím :-) Taé přeji hezké září ;-) a buď na sebe opatrná!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem! Holky, děkuju za hezká slova za Zbyněčka, potěšily jste mě! x-) @sharma Obrovská gratulace k miminku!!! Zasloužíte si tohle krásné potěšení! Buďte na sebe opatrní, odpočívejte a nestresujte! Držím Vám pěsti! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak To je super, gratuluju. Plácli jste se hodně přes kapsu? Já to vyřešila trojkombinací, ale koupila jsem na inzerát, úplně nový, nepoužívaný - jako nevhodný dar. Vyplázla jsem 1.800,- a spokojeně jsem odcházela. Ono totiž mimčo za chvíli vyroste a pak chci investovat do golfáčků, s těmi mám výborné zkušenosti! Minulý týden jsem byla na odběrech na tripple testy, tak jsem napnutá, doufám, že vše bude dobré ;-) @fair Moc děkujeme za gratulace k miminku. Bylo tak nějak neplánovaně, takže i já jsem byla obrovsky překvapená. Ale miminko jsem si přála, i když jsem si říkala, že už to asi v mém věku ani nepůjde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem pořád v jednom kole...Práce,dala jsem se na další studium (rovnou dvě školy),do toho vyřizování hypotéky atd.atd..Však to znáte,prostě běžný život.Sem občas mrknu.Ale asi jsme na tom všechny stejně...Držte se holky,buďte opatrné,ať jste s mimi v pořádku...A co u Zbyněčka nového?
Odpovědět
@sharma Máme trojkombinaci - klasická čtyřkolka na nafukovacích kolech (sporťák, hluboký kočár, autosedačka), k tomu je přenosná taška na miminko, zimní fusak, který se dá vložit jak do kočáru, tak do vajíčka, ta autosedačka lze připnout i na korbu, dále je k tomu jedna větší a jedna menší kabela, moskytiéra, pláštěnka a spousta dalších nánožníků... větrání na boudičce, odepnínatelná spodní část boudičky, všude možně kapsy... Dále přehazovatelná a výškově nastavitelná rukojeť, atd atd a to koplet za 5.757 Kč :-D Triple testy určitě dopadnou dobře. Dej pak vědět ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?