Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Krásné bříško....
Odpovědět
Profilova fotka
@irenka41 Strašně to letí....A říká se,že nejvíce to právě člověk vidí na dětech....Přeji,ať malý dělá jen samou radost... :)
Odpovědět
@mldk Děkuji :-) A co státnice? Už to máš za sebou, nebo tě to teď čeká?
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak 15.6. mě to čeká... :) Tak uvidíme...Snad to dám..Už chci mít klid od učení,je to masakr...
Odpovědět
Profilova fotka
Irenka41: jo jo, já už jsem rezignovala, nebudu se přece stresovat, když mi KONEČNĚ začínají prázdniny!!! No ne? Jednání u krajského soudu je stanoveno na červencové datum, nicméně musela jsem požádat o odročení, protože jsem v Bulharsku. Vydrželi jsme to rok, tak už se taky nezblázníme. Lydusak: Hezké bříško... mně ani nenapadlo se v těhotenství fotit, jsem trdlo. Užívej si to a buďte oba v pohodě! Překvapení pro manžílka bude spočívat ve víkendovém pobytu, potom ukážu fotky. Toto uteklo... co? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@sharma Všechno tak nějak strašně letí...Zrovna tak nostalgicky vzpomínám,loni touhle dobou přípravy vrcholily...
Odpovědět
Profilova fotka
@mldk Já myslela, že jsem takový romantik jenom já! Pořád to vidím před očima, co jsem vše zařizovala, jaké bylo počasí, jak jsem celý den prožívala, jak jsem se cítila... No nostalgie jak noha... Už o tom ani nikomu neříkám, protože všem lezu na nervy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sharma Tak já si vzpomenu,ale taky to moc neventiluji.Asi by na mě všichni koukali jako na blázna.Protože jsem prohlašovala,že se vdám jen kvůli dítěti,že jinak po svatbě nikterak netoužím... ;-) Takže si očbas jako blázen připadám i sama před sebou,protože ten den byl fakt tak pěkný.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, mně hrozně deprimovalo, že po svatbě už nemám co chystat. Strašně mě bavilo všechno organizovat, vyrábět, zařizovat.... asi si zařídím svatební agenturu :-D :-D :-D
Odpovědět
@mldk Tak to na tebe budu myslet! :-). To zvládneš! ;-)
Odpovědět
@sharma Děkuji :-). Asi by mě taky normálně nenapadlo se fotit, ale někde na netu v diskuzích jsem viděla, jak se holky předháněj v takovýchto fotkách, tak jsem si řekla, že to vůbec není špatný a pak jsem to taky viděla v jedné knížce o těhotenství a přišlo mi to jako dobrý nápad. Manžel mě fotí týden po týdnu a je to celkem zajímavý :-) Taky mě napadlo, že bych si zařídila svatební agentutu. Moc mě to zařizování kolem svatby bavilo. Snad do toho brzy praští švagrová, tak doufám, že si vyžádá moji pomoc :-D A na kdy jste odročili ten soud? Na září? Doufám, že to proběhne všechno v klidu. Nervy máš jen jedny a myslím, že jeden kolaps už stačil! Držím pěstičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Děkuji,jsi moc hodná...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No je to paráda si vyfotit bříško (tedy pokud ho má některá jen z těhotenství, hi hi). Sledovat pravidelně, jak bobišek v břísku roste je naprosto super! Kdybys nevěděla s kým podnikat v té svatební agentuře, hlásím se dobrovolně jako společnice :-D Soud byl urče původně na červenec, ale datum odročení ještě nevím. To víš, jde to pomalu. Soudy budou mít určitě prázdniny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám to!!!!!!!!!!Hurá!!!Titul je doma!!!!!!!!!
Odpovědět
@mldk Supééééér! Šikovná holka :-D . To sis oddychla, co? ;-) Moc moc gratuluji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Děkuji moc.Ani nehovoř,jaká je úleva,když má člověk takové stresy za sebou...Ten pocit,fakt parádní.... ;-)
Odpovědět
Přeji příjemné a pěkné 1. výročííííí!!!! :-D Jak jste slavili se svými manželi? My nakonec nijak. Dostala jsem růžičku :-) a manžel ode mě bonsaj, toť vše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Já jsem se doštrachala z práce (dvanáctka jak cumel),dala jsem prát rpačku a vařím...Čekám,až manžílek dojde z posilovny....a než dojde,asi už někde odpadnu únavou...Taky fajn.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, všem gratuluji k 1. výročí svatby. My jsme zůstali sami doma a tak jsme vyrazili na víkend ve dvou do Luhačovic. Bylo tam krásně :-) Zase jsme si vše vyladili do červena, jako svatbu, ale to byla náhoda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sharma Koukala jsem do alba...Vypadalo to tam moc hezky...
Odpovědět
Profilova fotka
@mldk Ano, to je pravda, a kupodivu to nebylo ani drahé. Měli jsme i polopenzi a vyšlo nás to něco kolem 2,5 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@mldk Velká gratulace k titulu! :-) @sharma Na fotkách Vám to moc sluší, určitě jste si to báječně užili! ;-) @lydusak Alespoň kytičkami jste se obdarovali x-) My jsme měli výročí takové... Fanda si vzal v práci dovču (jako překvapení) a byl s námi pět dní v kuse doma, šli jsme na večeři do luxusní restaurace, měli zařízené hlídání (opět manžílkova práce) a nakonec jsem dostala Dárkový poukaz na vsazení diamantu do snubního prstenu... :-N x-) Takže už jsem jej poslala pánovi, od kterého jsme si prsteny objednávali a do 14 dní bych ho měla mít zpět i s kamenem ;-) Už, aby to bylo, jsem zvědavá a bez něj, jako bez ruky. Fanda ode mě dostal hodinky Casio a chodí s nimi i spát - evidentně spokojenost :-D
Odpovědět
@irenka41 Tak to máš moc fajnovýho manžela. Škoda, že něco takového nenapadlo toho mého :-) Ale nevadí, věřím, že ho někdy napadne mě pozvat aspoň na večeři :-D . Každý oběd a každá večeře, která v minulosti proběhla, byla na mou žádost |-| . Ale je fakt, že nemáme teď peněz nazbyt.... však těch romatických večeří ještě bude (i s prďolkou) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě překvapil manžílek po státnicích.Pozval mě taky na super véču do jednoho z nejlepších podniků tady...Bylo to fajn...Poseděli jsme,super pokecali,ještě lépe se najedli a doplnili to romantickou procházkou,co více si přát...Je to úžasné,když si dva lidé rozumí,že?
Odpovědět
Profilova fotka
@irenka41 Jééééjda, škoda že už mám ve snubáku 10 zirkonů a tak není místo, jinak bych závistí dozajista zbledla ;-) :-S Holky večeří ještě bude, nebojte, důležitější je, že se máte stále tak rádi, a možná jeětě více než loni, že máte zdravá miminka a vůbec... že jste šťastné!!!
Odpovědět
Jak se máte, dámy? Co je u vás nového? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás po příjezdu z dovolené. Byli jsme s rodinkou v Bulharsku. Ještě že tak, jinak bychom ani nevěděli, že je léto! Tady je fakt děsně. Já si užívám prázdnin a rochním si. Všechno tak nějak spokojeně plyne. Přeji všem krásné, i když nebude třeba zrovna slunné léto!
Odpovědět
@sharma Tak tos měla parádní. Na jak dlouho jste tam byli? U nás až na pár opravdu deštivých dní není zas tak špatně. My na dovolenou nikam nejedeme, protože nejsou penízky. Všechno zdlábne rekonstrukce domu, ale nijak nám to nevadí, na zahradě je taky krásně :-D a s tím mým pupkem se mi ani nikde cestovat nechce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,holky,my už máme dovču za sebou,užívali jsme si na konci června krásné a slunné počasí ve srubu poblíž Adršpachu.Byla nás celá banda,takže o zábavu bylo postaráno a teď jinak zbytek léta strávím v práci.Je nás málo,takže bdu mít za dva měsíce odpracováno přibližně 400 hodin... :)
Odpovědět
@mldk Tak hlavně, abys za to měla i hezký penízky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?