Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak No už buď prosím tě zdravá, vždyť jenom lítáš po doktorech :-)) Já teď plánuju dovolenou - vybrali jsme Bulharsko, kde jsem byla jako malé robě snad před sto lety, a kam bych se chtěla znovu podívat. Pofrčíme vlakem, což byl taky takový můj malý sen, i když jsou z toho všichni na prášky. Ale to neva - já se totiž bojím lítat, takže mají holt smůlu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a aby toho vzrůša nebylo málo, tak mě pozítří čeká soud s mým ex-manželem kvůli výživnému. Už teď mám z toho migrény 8-( ]-( :-S
Odpovědět
@sharma Ajaj. To ti teda vůbec nezávidím. Moje sestra si tímhle prochází už taky pár let a není to nic příjemného. Přeju, abys to zvládla bez nervů a všechno hlavně v klidu. Až dorazíš domů, tak si dej panáka nebo něco jiného dobrého... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Bylo to Lyduš hrozné - stání trvalo hodinu a půl a nic se nevyřešilo, jen se vše odročilo!!! Ex pracuje v zahraničí a tak samozřejmě zatajil majetkové poměry, jak se jen dalo. A té špíny, co se tam nakydalo...!!! No hrůza! Koncem února tam musím znovu. Jsem z toho zdravotně úplně hyn :-(
Odpovědět
@sharma Ach jo. To mi je líto. Musí to být dost o nervy. Snad aspoň tvůj nynější manžel stojí při tobě. Nevím, jak bych tohle zvládala. Jsem celkem výbušná osoba, takže by mi tam nervy nejspíš ruply. Drž se, holka! Tohle je asi běh na dlouhou trať, tak buď vytrvalá.
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Já jsem taky výbušná a o to je pro mne horší, že se u soudu musím držet a poslouchat lživé řeči. O to je to pro mne horší, že se potom hroutím psychicky. Navíc nechápu, že se někdo může soudit respektive ne se mnou, ale s vlastním synem, protože jde snad o něj, ne? Jsem ráda, že můj současný manžel je úplně z jiného těsta a hodně mi pomáhá. Děkuji Lyduš na podporu!!!
Odpovědět
@sharma Je pravda, že tohle je taky věc, kterou nechápu. Jak se může soudit táta se synem a schovávat to za mámu... Tohle jsou moc složitý vztahy. Nerada bych si tím prošla. No teď z jiného soudku: po více jak 2 měsících jsem v práci. Tešila jsem se, ale teď pozoruju, že těšení bylo mimo. Kolegové z kanceláře mě pozdravili úplně normálně, jako by se nechumelilo, jako bych nebyla takovou dobu mimo. Baví se tu jen mezi sebou a když chci něco říct, tak ani nereagují. Najednou mají moc práce. Aspoň ostatní kolegové jsou vstřícní a příjemní. Je pravda, je ta kolegyně, která je se mnou v kanceláři, byla poslední dobou vůči mně chladná. Stejně je zvláštní, jak se mezilidský vztahy mění. Napřed jsme byly celkem fajn kamarádky a když jsem jí zasvětila do pracovních dějů, už jsem nebyla najednou ta potřebná... Já jsem tu skoro 5 let a za tu dobu se tady vyměnilo hodně lidí - z našeho patra jsem tady služebně nejstarší a připadám si jako černá ovce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Víš Lyduš, lidé jsou různí. Ovšem není třeba litovat. Protože jak se říká, teprve v nouzi poznáš přítele. Když se lidé chovají tímto prazvláštním způsobem, patrně nemá význam se jimi zaobírat, neboť nejsou asi tak kvalitní, za jaké jsi je považovala. To víš... sejde z očí, sejde z mysli. Osobně toto nechápu, u nás v práci je snad nejlepší možný kolektiv široko daleko. věřím, že se vše se v dobré obrátí :-) Poslala jsem ti zprávu na IP !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky zlatý! Jdu se poctivě nahlásit, že u nás vše funguje ke vší spokojenosti. Zbyněček se dostal z nemoci, stejně tak, jako my. Byli jsme na kontrole s kyčličkami - tak už máme jadýrka a další prohlídku již nemusíme, což jsem moc ráda! 16. února jsme měli 4 měsíce a 9kg, 68cm (cca - berte s rezervou, k doktorce jdeme až 28.2. ;-) ) Mrkněte na Zbyňulkovo stránky, je tam pár aktuálních článků a přihodím nové fotky... www.zbynek-uldrich.webnode.cz @lydusak Jsem moc ráda, že už jsi zdravotně v pořádku! A v práci takové lidi neřeš, nestojí Ti za to ;-) @sharma S nohama na zemi ustůj soudy a popotahovačky s bývalým! Moje mamča měla to samé s taťkou o bráchu a už je to v pohodě. Ale taky z toho byla vždy na prášky.... :-| Zdravíme! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@irenka41 Ahoj Irenko, fotky jsou moc krásné Zbyněček je fešáček. Buď pyšná maminka a hodně si to užívej, strašně rychle to uteče. Ale zas na druhou stranu - každé období dítěte je zajímavé. Mimčo, jesle, školka, malý předškoláček... mateřství je prostě krásná věc! Moc děkuji za podporu, budu ji potřebovat. V úterý je další stání ]-( Hezký den všem u vás doma!!! :-)
Odpovědět
@irenka41 Ahoj Irenko, moc vám to sluší a Zbyněček je už kus chlapa ;-) Přejeme s manželem hodně zdravíčka a tobě taky děkuju.
Odpovědět
@sharma V úterý držím pěsti ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak holky, stání sice proběhlo, ale bylo na prd, opět se odročilo až na 17.3. Nikoho zjevně nezajímá, že chlap dluží na výživném hromady peněž. Však co.... ženská ať počká! Rychlost našich soudů je skutečně zarážející. 3/4 roku trvá, než bude MOŽNÁ v dohledu výsledek. Hlavně jak se všude kafrá o právech dětí a rodičovských povinnostech. Jsou to jenom žvásty. Jsem na....á. ]-( Ahojte.
Odpovědět
@sharma Ach jo, no to je teda síla, ale popravdě mě to ani nepřekvapuje. Když má nějaké povinnosti "normální" člověk, tak to vždycky strašně spěchá a včera bylo pozdě, ale když mají pracovat soudy a jiné instituce, tak to všechno má svůj čas! Přeju hodně síly a trpělivosti! Boží mlýny melou pomalu, ale jistě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Díky. Jen doufám, že se tímto tempem těch "mlýnů" ještě dožiju :-D
Odpovědět
@sharma Tak když tu vydržíš aspoň do stovky... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Právě toto mám v plánu a obávám se, že to ta druhá strana tuší :-)
Odpovědět
Dámy, přeji všechno nejlepší k MDŽ x-)
Odpovědět
@sharma Jak dopadl soud?
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak No, velké rozčarování!!! Řekla bych, že šlo o šalamounské rozhodnutí, které se mi ale vůbec nelíbí a tak jsem zavítala k advokátce a chystám se odvolat. Takže všechen ten kolotoč pokračuje dál, bohužel... :-(
Odpovědět
@sharma Takže jste se nedohodli ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Ne a navíc soudkyně podle mého rozhodla velmi prapodivně. No nic, nějak to snad už utáhneme. Kašlu na to. Hlavně, že se máme všichni rádi :-) Radost z jara mi nic nepokazí! :-D
Odpovědět
No, já jsem si dneska dělala testík, respektive 3 a všechny vyšly pozitivně. 2 z nich přikládám :-). Teď se jen modlím, aby mi to potvrdil dokror (dnes jsem u něj byla, ale prý je ještě brzy a mám si přijít koncem dubna) a aby bylo vše v pořádku! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak teda lyduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus- gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to byla teda rychlouka
Odpovědět
@evelp Díky Evi :-). Doufáme, že bude vše v pořádku. Už se moc těšíme, až zajdem k doktorovi a on nám to potvrdí ultrazvukem... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Obrovská gratulace! Hlavně přejem zdraví, to je teď nejdůležitější...! A šup, šup na Koníka ;-) @sharma Je mi líto, že jste nedospěli k žádné shodě :-( Snad se brzy vše vyřeší!
Odpovědět
@irenka41 Děkuji ;-) . Občas se mi motá hlava, asi jednou nebo dvakrát mi bylo na zvracení a každý den cítím tlak v břiše a takový dloubnutí, jako bych to měla dostat... Jinak se cítím báječně :-) . Jsem trochu unavenější, a tak se snažím víc odpočívat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@irenka41 No nedá se, ono by to bylo asi moc jednoduché a na to já ve svém životě nejsem zvyklá :-D @lydusak Moc moc gratuluji!!!! Ta bolest v břiše je normální, také jsem měla pocity, že to musím už už dostat a ve skutečnosti se tam uhnizďoval synáček :-) Zle ti dlouho nebude, uvidíš!
Odpovědět
@sharma Už aby byl konec dubna! To pojedu na gyndu na ultrazvuk a už se moc těším :-). Jsem teď fakt šťastná a doufám, že mi to štěstí nic nezkazí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lydusak Lydus, uplně se mi chce brečet štěstím za tebe!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?