Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Dobrý nápad na reklamu. Taky je u vás tak hrozné počasí? Myslela jsem na to, že jsem ráda, že už to máme za sebou a že bylo prímovně. Ani zima, ani vedro, sluníčko na fotky... no takové protekční :-)
Odpovědět
Tady na liberecku je taky hnusně. Prší, je zima, vlezlo. Doma už jsme si zatopili, protože venku v průměru 12°C a doma 17°C. Na spaní fajn, ale na fungování v domácnosti moc ne. Včera jsem přijela z práce domů a dala si gog :-) Děvčata, vytvořila jsem si fotoknihu formát A4 na šířku a řeknu vám, že to nemá chybu! Už ji mám doma a listuju v ní snad každý den x-) Samy si můžete udělat návrh, jak se vám líbí, takže lze snadno vkládat libovolné pozadí, kluparty, texty, fotky vkládat v libovolné velikosti na jakékoliv místo, rovně, obráceně, našišato nebo přes obě stránky, vkládat různé rámečky... No prostě bomba. Je to menší, než naše první album a taky o mnoho lehčí, fotky nevypadnou, žádné folie se nemačkají... Výborná kvalita. Použila jsem fotky ve velkém rozlišení tak, jak mi je poslala na CD fotografka a výsledek je báječný. Krásný barvy, ostrý, no prostě nádhera. Škoda jen, že jsem na to nepřišla dřív. Takhle už máme alba 2, ale to nevadí :-N
Odpovědět
Ne gog, ale grog jsem si dala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Super a to sis dělala sama, nebo nechala někde dělat?
Odpovědět
sharma: no to je tak, že na internetu je spouštěcí program ke stažení zdarma, takže jsem si s tou grafikou pohrála sama a pak jen hodila do košíku a oni to natiskli na lepenou knihu A4 na šírku. Pošli ti do IP, o jakou firmu jde.
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Jsi hodná, už jsem na to v poště koukala :-)
Odpovědět
Děvčata, jak se máte? Co máte nového ve stavu manželském či těhotenském? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem! Manžeslký stav nezměněn, miluju svého manžela a stále mám pocit, že je to ten nejlepší chlap na světě! x-) A ten těhotenský také při starém, Zbyněček se mně drží, jako klíště, zítra začínáme 38.tt :-) Co Vy ostatní? ;-)
Odpovědět
No konečně se některá z vás ozvala ;-) irenka41: A jak se cítíš nastávající maminko? :-) U nás zatím nic nového. Momentálně jsme ve stavu zajišťování nových oken do staronového baráčku :-D
Odpovědět
ahojky mlade pani, u nas take neni nic noveho, akorat planujeme svatebni cestu. lydusak: kdy mate v planu se stehovat?
Odpovědět
kacikp: no předběžný plán a přání je stihnout modernizaci přízemí tak do příštího léta, pak se nastěhujem a za pochodu postupně řešit první patro. Snad to zvládnem brzy, protože od toho se vyvíjí i naše budoucí snaha o mimi. Chtěli bychom přivést dítě do hotového, takže ještě vyčkáváme...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, dlouho jsem tu nebyla, ale koukám žádné velké novinky. A to je důležité!!! Svědčí to o tom, že jsme všechny spokojené, šťastné a že jsme si vybraly ty nejlepší muže pod sluncem :-D U nás také nic nového, jen jsem se jako učitelka dlouho vzpamatovávavala z poprázdninového šoku na pracovišti. Ale už je to v pohodě. Týdny mi šíleně utíkají, za chvíli budu s takovou stará baba :-/. Příští víkend plánujeme (protože je prodloužený na 4 dny) odjet do Luhačovic na tanečky, procházky a tak. I se sestřenkami a jejich partnery. Tak bude aspoň srandááá ! A Irenko tobě i chlapečkovi držím palečky!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky! :-) lydusak: Děkuju za optání. Tím, že mi už kleslo bříško, se mi lépe dýchá. Ale zase brouček nabral nějakou tu váhu a nechá se pořádně pronášet ;-) Už bych brala porod, moc si ho chci pochovat a pomazlit x-) sharma: Děkujeme! Jak budeme mít po porodu, ozvu se Vám! :-)
Odpovědět
Tak děvčata, já přeji jen jednu novinku mám ;-) Manžel dostal od kolegů z práce jako svatební dar poukaz na noční prohlídku zámku Loučeň s večeří a vínečkem... Ještě se nenašel ten správný čas, až na tuto sobotu! Jupííí. Těším se jako blázen :-D . Bohužel teda ani jeden nebudeme moct pít vínečko, protože já jsem na antibiotikách a manžel bude v sobotu za řidiče, ale snad přesvědčíme místního vrchního, aby nám dal lahvinku s sebou ;-). Co myslíte, projde nám to?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já mám jako učitelka teď ty avízované 4 dny volna, takže tradáááá do Luhačovic a užívat si krásných chvil i nááádherného počasí. Dnes ještě valím na oslavu narozenin a cimbálku večer, takže už se nemůžu dočkat. V manželství jinak všechno krásně klape - až podezřele :-D Přeji všem krásné dny a už jsem zvědavá na zprávu od Irenky!!!
Odpovědět
Milé dámy, zdravím a ptám se, jak se máte po téměř 4 měsících manželství?
Odpovědět
Profilova fotka
Lyduš také zdravím. No mám dojem, že se mám moc krásně, řekla bych, že čím dál tím líp. Manželství náš život posunulo hodně dopředu a jsem ráda, že jsme vše zrealizovali. Teď už nastává normální koloběh - práce, bydlení... Všem novomanželkám přeju, aby se jim plnily sny o partnerství i o případném rodičovství! :-)
Odpovědět
To jsem ráda, že se někdo ozval :-) Je pravda, že manželství je pěkné. Ještě by bylo fajn, aby se dařilo líp i v práci :-( Nicméně se snažím myslet pozitivně a problémy si nepřipouštět. Těšíme se, až si doděláme to naše bydlení. Zatím je to stále na začátku, bouráme a promýšlíme... Snad se věci pohnout více kupředu, protože se moc těšíme na miminko, jenže to je závislé na našem bydlení. Musím být trpělivá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, vy jste všechny mlaďošky, vy můžete budovat až do alelujáááá, ale jsou tu i mírně použité ženštiny, které musí spěchat. Já bych mimčo klidně brala, zkušenosti už mám, tak co :-) Bydlení je fakt ale moc důležité, je dobře, že jste se do toho pustili hned na začátku!
Odpovědět
ahojky mladé pani, nám se v manželství také daří dobře, za 14 dní jedem na nasi opožděnou svatební cestu tak uz jsme nateseny az budeme sami dva v klidu uzivat si. zadna prace, zadne problemy,... lydusak: fakt vam zavidim ze uz muzete budovat, my bysme staveli hned ale porad cekame co bude s pozemkama, tak snad se to zacne brzo rysovat.
Odpovědět
sharma: teda tys mě rozesmála s tou "použitou ženštinou". Tak se s manželem pusťte do druhého dítka ;-) kacikp: přeju šťastnou satební cestu a hodně pohodičky 8-) . Kam, že se to chystáte? Já vím, s pozemkama je to vážně na štíru :-/. Taky jsme původně chtěli stavět, ale u nás by to nešlo. Když už by se našel pozemek na prodej, zjistili jsme různá věcná břemena a hlavně za to chtěli majlant. Bohužel v naší lokalitě většinu pozemků vlastní cizinci, a ti si to umějí napálit, takže jsme se rozhodli úplně jinak a nakonec jsme šli do té druhé varianty, a to koupit starší dům a zrekonstruovat si ho. Naštěstí se nám podařilo koupit starý dům v pěkném udržovaném stavu a po částečné rekonstrukci, takže to máme o to snazší, ale všechno má své pro a proti. Je to rekonstrukce plná kompromisů, ale naštěstí se s manželem docela shodnem a nehádáme se kvůli tomu, jako někteří mí známí :-.
Odpovědět
Profilova fotka
kacikp : Tak si to parádně užijte. My už to máme za sebou. Ještě, že jsou příští týden aspoň ty prázdniny :-) lydusak : Snaha je, ale to víš, už to těm starším tak nejde :-D
Odpovědět
no my letime do thajska, jedem si zplnit sen ;-) no my to mame tak ze pozemky sice mame ale je to vedene jako pole a musi se udelat zmena v uzemnim planu, coz pry obec muze delat jen jednou za volebni obdoby takze nas to ceka snad ted. no a pak se to musi vsechno zasitovat a udelat prijezdova cesta a tak. takze hlavne hooodne behani po uradech a miliony papiru - toho se bojim. :-|
Odpovědět
kacikp: to víš, ať žije byrokracie. My jsme si jí užili při vyřizování úvěru a následné koupě baráčku. Byly to jak nervy, tak pěkný obštrukce. Žádná sranda. sharma: ty se tak máš, že máte prázdniny. A jak vlastně vycházíš se žáky?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, už se těším na prázdniny, jedeme tady kousek do takového horského hotelu s bazénem s teplou mořskou vodou :-) A s žáky si myslím, že vycházím docela dobře. Mám velký rozptyl => 9 - 29 let :-))
Odpovědět
sharma: 9-29 ???? kde učíš?
Odpovědět
Profilova fotka
kacikp : Učím na dvou školách, na ZŠ i na VOŠce, proto ten věkový rozptyl :-)
Odpovědět
sharma: a co konkrétně učíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Dne 16.10.2010 se narodil největší poklad maminky a tatínka! Jmenuje se Zbyněček Uldrich, měří 53cm a váží 4210g :-) Poradna 9.den po porodu 4440g a 54cm. Krásně papáme, jelikož má maminka místo mlíčka šlehačku :-D , spinkáme, protože jsme ještě malinkatí a rádi se mazlíme x-) Odkaz na mé stránky: www.zbynek-uldrich.webnode.cz Všechny zdravím!
Odpovědět
irenka: moc blahopreji, preji hodne zdravicka. malej je moc krasnej ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?