Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
Povodně byly hrozné. Tady u nás na Moravě víme, o čem je řeč. Doufám, že jste všichni v pořádku. Já se hlásím stále ještě z lázní. Tento týden tady mám sestřenku, která si po dloooouhé době našla opravdovou lásku. Takže už se asi rýsuje další svatba v rodině. Nabídla jsem se ochotně, jako koordinátorka :-D
Odpovědět
Škody na povodních se sčítají a ve čtvtek má u nás zase pršet :-( Taky čekám, kdy mě někdo najme jako koordinátorku :-D . mě to tak bavilo. Ještě předělávám svoje album (to papírové), a tak tou svatbou zase tak nějak žiju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lydu: Nezávidím Vám tu situaci! Naštěstí my jsme v takovém místě, kde na nás záplavy nemůžou. Sharma: Brzy pojedeš domů z lázní, viď? Jak Ti tam je? Starají se o Tebe pěkně? Já peru minipiďi hadříky na toho našeho prďolku, který za necelých 8 týdnů bude s námi... x-) Hrozně rychle to těhulkování uteklo ;-)
Odpovědět
Irenka: teda to vážně nějak moc utíká. A jak se cítíš? je vše OK?
Odpovědět
Profilova fotka
no lázně mám ještě na 14 dní. Ale byla tu se mnou sestřenka, také má drahá polovička. V pondělí přijede zase, neboť máme výročí našeho seznámení, tak to musíme oslavit :-) Irenka: Těhotenství je hned pryč. A potom i ten malinkáček strašně rychle roste, tak si každý den hýčkejte!!!
Odpovědět
Ahoj dámy, jak se máte? Co je u vás nového? My jsme s manželem novými majiteli baráčku a příští týden začínáme s modernizací, kam nám držte pěstičky, abychom se u toho nesežrali :-D Už se moc těším, až se nastěhujem do nového a společně vybudovaného... To však ještě chvíli potrvá...
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Super, moc vám to přeju. Společně vybudované bydlení je to nejlepší, co si může člověk do vztahu přát. Tak ať vám vše vyjde podle vašich představ! Já jsem pořád ještě mimo domov a už se mi stýská, i když jsem vlastně docela blízko domova a často se vídáme. My teď plánujeme nějaký prodloužený víkend i se sestřenkami a jejich partnery. Tak vyhledávám nějaké pěkné hotely, nejspíš v Luhačovicích, tam je krásně. Hezký den všem!
Odpovědět
Hezké odpoledne ženy :-) Tak dnes máme 2 měsíce od svatby. Čeká některá z vás od manžela nějaké překvapení, nebo "výměsíčí" jde mimo vás a čekáte až na výročí?
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem na to svoje pred tydnem dostala 2 ruzicky :-) jako 2 mesice- to se brzo zruinuje :-)
Odpovědět
2 růžičky? To je jak na pohřeb =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja to tak neberu :-)
Odpovědět
Dámy dámy, tady to nějak usnulo :-| Včera jsem se žádného překvapení nedočkala :-( , ale zato nám byly předány klíče od našeho domečku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My měli výročí i jiné, takže jsem dostala pugét, šli jsme na pizzu, atd. Bylo to pěkné. Ale byla bych překvapená, kdyby to manžílkovi vydrželo déle. Toto bylo spojené i s naším seznámením, tak jsme se setkali na stejném místě. Ale ani já asi nebudu každého 19. počítat. Jinak u nás nic nového. A co vy, není tu nějaká nová těhulka??? :-)
Odpovědět
sharma: já jsem si naivně myslela, že bychom mohli počítat do 1. výročí každý 19. den v měsíci, ale to nejspíš už neklapne. Ale to nevadí. Budeme mít jiné starosti než slavit každý měsíc...
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo, za nedlouho musím do práce - to bude zas bomba po prázdninách :-S ! Potom chceme na nějaký prodloužený víkend i se sestřenkou a jejím přítelem, čekají nás podzimní prázdniny... a vůbec, všední život přináší hromadu více či méně příjemných situací, které je třeba řešit. Proto si myslím, že je důležité být k sobě hodní, pociťovat lásku a úctu a výročí? 1x v roce stačí. Svatba je stejně neopakovatelná!
Odpovědět
To máš pravdu. 1x v roce to stačí :-) Nicméně by se mi líbilo, kdyby mi manžel tu a tam jentak přinesl kytičku ;-) My už začneme pracovat na baráčku, takže žádná dovolená ani volno nás nečeká, ale to nám nevadí. Těšíme se na tu práci, i když víme, že to bude stát hodně úsilí a nervy, ale zvládnem to. No a až to dokončíme, uděláme si volňásko x-) . Teda snad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, poslušně hlásím, že jsme stále kinder vejce :-D Výročí svatby jsme neslavili, ale včera jsme měli 7 let od seznámení, takže tenhle den jsme si udělali krásným... x-) Fanda mi sice řekl, že pro mě nemá ani dáreček, ale vždyť já ten nejkrásnější a nejdražší dáreček nosím pod srdcem x-) Je to báječný chlap, který mě každý den přesvědčuje o tom, že jsem si nemohla vybrat lépe... Miluju ho! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Těšte se, i když je to práce, budujete si svoje hnízdečko, svou budoucnost. Uvidíš, jakou vám to přinese radost. A nemusí být ani to volno :-) irenka41 : A kdy máš datum porodu? Už máš sbalenou tašku do porodnice? 8-) Já přidala aspoň 4 fotečky z naší skorosvatební cesty. Jak jsem tak koukala, nebylo moc z čeho vybírat, tak aspoň to pobřeží...
Odpovědět
ahojky lydusak: ty jo se mate taky bysme nejradeji zacali s budovanim nejakeho domecku, ale musime jeste pockat :-| co vse budete na domku predelavat? sharma: podle fotecek muselo byt u more krasne, urcite jste si to uzili irenka: jen si to tehotenstvi uzivej musi to byt krasny pocit mit toho tvorecka v brisku x-) jinak my jsme zadne 2 mesicni vyroci neslavili slavit budem az rocni. a ted planujeme a pripravujeme takovou opozdenejsi svatebni cestu, uz se moc tesime az vypadneme a odpocineme si ;-)
Odpovědět
sharma: pěkné fotečky :-) Museli jste se mít jak v ráji... Ta prstýnková je taky zajímavá ;-) kacikp: budeme předělávat kuchyň, kterou spojíme s obývacím pokojem, takže přesekáme příčky, dáme nový krb s vložkou, předěláme podlahy (dáme nové dlažby), tam dveře zazdíme, tam zase dveře uděláme, vybavíme si ložnici, obložíme kamenné schodiště dřevem a uděláme úplně novou koupelnu v prvním patře v podkroví :-) Ale zatím si zvelebíme jen přízemí a první patro později za pochodu. irenka: a jak se pořád cítíš? Máš ještě nevolnosti nebo už si těhotenství jen užíváš?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, bylo to prima, moře nááádherně čisté a průzračné, pobřeží lemované horami až 2.500 m, takže romantika. Jen to vedro :-p ... ale to bylo v tu dobu všude. Všem budovatelům - je to strašně bezžva, ale ty začátky, kdy je všude hrozný nepořádek, dodavatelé se opožďují, řemeslníci taktéž, vidina toho, že se to snad ani nikdy nedá dohromady :-D Já z toho byla na prášky, i když jsme rekonstruovali jenom byt! Takže myslím na vás!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Termín porodu máme 1. října, ale Zbyněček tam takovou dobu nevydrží... Dnes jsme začali 35. týden, takže pohoda x-) Nevolnosti už dávno nemám, ale že bych si zrovinka užívala se už taky říct nedá - bříško je veliké, já jsem neohrabaná... :-N
Odpovědět
irenka41: a máš nějaké fotečky s bříškem? (kromě těch svatebních - tam to moc vidět není) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka41 : No... to mi povídej o neohrabanosti! Já byla jako balón a navíc byly v dobu mého těhotenství příšerný vedra. Tak se drž, já rodila neplánovaně v 37. týdnu. Císařem. Nemůžu si stěžovat. A i když jsem se bála atd. nakonec zůstanou jen ty krásné vzpomínky. Přeju vše dobré ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kameraman nám udělal 2 zkrácené miniverze svatebního videa. Je to beze slov - v podstatě takový videoklip. Je to opravdu moc dobrý nápad, ve zkratce je zaznamenán celý průbeh svatby a pokud chcete někomu svatbu prezentovat a on nemá zrovna čas koukat na hodinová videa, tak tato 5minutová verze je naprosto ideální! Doporučuju, mám radost :-)
Odpovědět
sharma: no fajn, a kde uvidíme to vaše video ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Mám album na koníkovi: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/fai... Sharma - Děkuju Ti! A taška je sbalená a připravená :-D
Odpovědět
irenka: móóóc ti to sluší :-) Ještě jednou přeju hlavně hodně zdravíčka a těším se na další fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka41 : Jéééjda.... to je hezké. Hned bych se do toho zase vrhla, nebýt už stará koza :-D ;-) lydusak : Myslíš jako, že bychom se měli prezentovat někde na You Tube??? Hi hi, to by bylo dobrý :-D
Odpovědět
sharma: no třeba :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?