Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny mladé paní :-) ! Konečně jse se dostala po návratu z líbánek k založení svatebního albíčka a k prohlédnutí těch vašich. A musím konstatovat, že vám to všem moc a moc slušelo ;-) !!! My to měli jednoduše perfektní, i ty tzv. nedokonalosti byly vlastně roztomilé a originální, takže bych neměnila vůbec nic. Tak a teď už se můžeme jen těšit, až se tu postupně začnou objevovat fotečky našich potomků, ne... 8-) ?
Odpovědět
Ahoj děvčata, včera jsme se vrátili z líbánek z Orlíku... Naprosto úžasná svatební cesta. Počasí báječný a hodně jsme výletovali, např. výletní lodí plavba na hrad Zvíkov a zámek Orlík... Opravdu povedená dovča. Hotel skromný, jak vystřižený z 80. let, ale moc hezký. Z pokoje jsme měli výhled na přehradu, takže romantika x-) S manželem jsme těch pár dní okomentovali tak, že kam se hrabe loňská dovolená (15 dní) v Bulharsku! Ne že by v Bulharsku u moře nebylo fajn, ale tady nám bylo líp a přinesli jsme si mnohem víc zážitků :-) . Jsme plní dojmů a krásných.
Odpovědět
Milé dámy, copak děláte? Povídejte, jaká byla svatební cesta, nebo jestli teprve jedete.... Přidávejte fotky, šup šup ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte devcata, zdravim vas vsechny z Italie. Je tu nadherne a nejen to. Svatebni cesta prekonala ma ocekavani :-) Jinak pocasi je tu asi stejne jaiko u nas. Videla jsem na netu, ze teploty 36 stupnu nejsou vyjimkou. Tady se to ale daleko lepe snasi s ohledem na more. Preji vam vsem krasne letni zazitky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já už mám taky profi foto...jsou krááásné, jsem spokojená...jen občas fotografovi ujela ruka a někdo má seklou hlavu:-) ale jinak fakt paráda, jak bude chvilka tak jsem nějaké hodím.
Odpovědět
ahojky holky, tak jsem se vratili ze slovenska, bylo to celkem v pohode akorat jsem ted nastydla z klimatizace :-( ty jo nevim jak sem dat fotky jsou vetsi nez to je povolene a nevim jestli se to da nejak zmensit? :-|
Odpovědět
kacikp: to víš, že se dají změnšit :-) . Určitě ti někdo v okolí pomůže. Takhle na dálku se to těžko vysvětluje...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám stejný roblém :-( zkoušela jsem to zmenšit přes "malování" sice se mi to zmenšilo, ale taky nějak ořízlo, jakože vedle fotky je vidět bílá plocha a to teda nevyadá moc hezky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem přidala profi fotečky do alba...jsem nadmíru spokojená, moc se mi líbí:-) holky za chvilku už to bude měsíc od svatby :-) hrozně rychle to utíká! a jdou na mě po svatbě mateřské pudy:-D
Odpovědět
smudla2110: krásna, vážně krása :-) Moc ti to slušela, vám oběma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacik.p: zkus fotky zmenšit v Microsoft Office Picture Manager. V něm si najedeš na soubor s fotkami, otevřeš, pak dáš CTRL A aby se ti všechny označily, nahoře na liště máš upravit obrázky, vpravo se ti otevře okno, kde máš změnit velikost a už můžeš měnit, jen to pak nezapomeň uložit. Holky, tak já už mám též svatební albíčko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky:všem vám to v albech stráááášně moc sluší x-) prostě 19.6.2010 se vdávali samé princezny ;-) jinak my jsme se vrátili ze svatební cesty 10.7.,byli jsme na Rhodosu a byli to opravdu líbánky se všim všudy,prostě pohádka :-) smudla2110:jojo,i na mě už jdou mateřské pudy,k listovce jsem ještě přidala kontryhelkový čaj a moc si přejem aby se miminku už k nám chtělo co nejřív x-) tak si všechny držme palečky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, jste tak krásné! Je vidět, že se svatby vážně povedly! x-) A těm, kteří si přejí miminko, plivu těhubacily :-N Ať se zadaří, co nejdříve!
Odpovědět
tak uz konecne ;-) veverka.dada dekuji.
Odpovědět
Profilova fotka
irenka:děkujem za těhubacily :-D už máte vybraná jména? a jak je vdané paní?Dneska máme všichni 1 měsíc výročí,tak to krásně oslavte ;-)
Odpovědět
Přeji všem hezké JEDNOVÝMĚSÍČÍ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, zdravím všechny po návratu domů. Dnes mě čeká vyzvedávání nových dokladů a cesta do Prahy. Dívala jsem se na fotky, které jste sem mezitím přidaly. KRÁSNÉ :-) Mimochodem smudla2110 - ty ses jmenovala skoro stejně jako já, jen jsem měla B ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharma - :-D
Odpovědět
Milé dámy, tak jak jste oslavily první měsíc po svatbě? Já jsem uvařila mňam večeři, koupila šampaňské a tajně jsem doufala, že třeba malou kytičku dostanu, ale ne e. Nakonec se šlo i normálně spát, protože drahý byl unavený, ale překvapení přece jen bylo, a sice včera. Když jsem se večer vrátila z práce, měla jsem na stole růžičku x-) . Jak to probíhalo u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! :-) Lera: Máme vybrané, už asi 4 měsíce tomu mrňouskovi říkáme Zbyněčku x-) A nebudeme měnit ;-) My jsme slavili véčou a velmi příjemným chováním... Se mnou už to není v tomhle pokročilém stadiu těhotenství jednoduché... :-N Kaci: Moc pěkné fotky! V pátek odjíždíme na ten prodloužený víkend do Mariánek, tak se necháme rozmazlovat x-) Konečně svatební cesta :-) Mějte se fanfárově!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zdravím. Mám už konečně ty nové doklady a snažím se už neplantat své jméno. Zítra zase odjíždíme na do soboty pryč, takže se pořád něco děje. Protože jsme byli v Praze a v jednom kalupu - na nějaké kytičkování v rámci výročí nezbyl čas :-( ale i tak to byl krásný den.
Odpovědět
Profilova fotka
No holky - po svatbě se po vás slehla zem! Copak nemáte žádné novinky z novomanželského života????
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím! :-) Na svatební cestě bylo báječně, moc jsme si to užili! Bylo o nás náramně pečováno x-) Ani se nám nechtělo vracet se do reality, ale nedalo se nic dělat... :-N Jak to bude možné, chtěli bychom se do Mariánek vrátit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jooo, Mariánky jsou krásné! Určitě jste měli nádherné zážitky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky? máte se krásně? unás už prvotní novomanželská euforie opadá, ale je nám fajn....měli jsme letos začít přistavovat u rodičů, ale furt je s tím nějaký problém, tak nevím, kdy se dočkám vlastního bydlení...do té doby by se nám ani miminko nehodilo, asi by jsme to finančně s podnájmem nezvládli. ted jsem kolegyni pujčovala náš svatební oblouk, bude se za tři týdny vdávat, tak mi přijde, že už je to hrozně dlouho co jsem tyhle přípravy prožívala já :-) svatební cestu jsme neměli, al emám ted dva týdny dovolenou ,tak snad se aspon na víkend někam mrkneme.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, to je fakt, že zatím v podnájmu by to s mimčem nebylo moc ideální finančně. My se stěhovali v březnu, svatba nás taky dost vysála peněžně, ale zatím se držíme. Přeji vám, ať máte co nejdříve vlastní bydlení, to je totiž opravdu o něčem jiném. No a hlavně s tím potom spojeného malého broučka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte paní, tak my jsme začali po svatbě opravovat domeček po babičce. Do této středy bychom už měli poprvé spát ve svém. Sice tam budou nějaké dodělávky, ale co. Hlavně, že aspoň spodek bude hotový. Švagrová by měla dneska porodit, tak až se vrátí tak bude doma (kde zatím bydlíme s rodiči, švagrem a švagrovou) pěkný frmol a uplakánek. :-) Takže nám už nebrání nic k tomu abychom se taky nějak rozrostli. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata,,, opět se sem dostávám po dlouhé době tak se omlouvám. My se už snažíme o rodinku,, mám necelý měsíc vysazenou antikoncepci, ale tak nějak doufám, že se to nepovede dříve než na svatební cestě. Ale už jsem to měla dostat a nic, no ale test je negativní takže to přísuzuji vysazením HA po 11 letech. Jinak u nás euforie z manželství také upadá,,ale máme se stále rádi a možná i trochu víc od svatby,, ps dodávám foto
Odpovědět
Profilova fotka
Také všechny zdra přeji příjemné léto. Já jsem teď v lázních, takže poprvé odloučená od manžílka. Včera mě přivezl, dnes odjel, tak jsem zvědavá, jak to ten měsíc bez sebe zvládneme. Ale třeba to bude příjemné osvěžení, aby nebyla ponorka. Jinak i já cítím, jistý posun po svatbě ve vztahu mezi námi. Pochopitelně k lepšímu :-) Tak hezký den!!
Odpovědět
Ahoj děvčata, tak jsem měla teď dva týdny dovolené, ale všechno se zkazilo těmi bleskovými povodněmi v našem kraji :-( . Jsem z toho všeho taková smutná. Jinak jsem přidala další fotky do alba, tak se můžete pokochat...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?