Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak:můj ženich vestu bude mít...koupili jsme ji spolu s oblekem a mě se moc líbí..ale původně být neměla...myslím, že když nebude tak nevadí...vždyt je to váš den:-) dneska jsme zamluvili v půjčovně červený koberec a židle...doufám, že nebude pršet a můj sen o venkovním obřadu se splní :-) a dnes jsem byla poprvé v solárku a asi jsem u sebe objevila klaustrofobii nebo tak něco...nebylo mi tam moc příjemně, ale musím to do té svatby nějak vydržet:-)
Odpovědět
sharma: přiznám se, že se mi cimbálka taky líbí... V repertoáru máme taky několik moravských písní a kapelník umí na klávesách krásně napodobit zvuk cimbálových tónů :-) A jak se na to krásně tančí ;-) Já se na tu vestičku ještě zeptám v té půjčovně, a když nebude, hrotit to nebudu. Holky, včera jsem objednala pronájem čokoládové fontány x-) . Už se na to moc těším. Mňam!
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: taky jsme chtěli čokoládovou fontánu, ale prý je stím moc práce...musím to furt někdo hlídat, aby nedošla čokoláda nebo tam neztuhla a pak se to prý blbě čistí a pochybuju že obsluha bude žhavá nám to obstarávat a pak čistit, když to ani není jejich (bylo by to půjčené) :-( a vestička jde určitě pujčit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a hoky máte někdo naplánované balonky na svatbě jako výzdobu?to taky dáte obsluze, aby vám to nafoukla a nachystala? přijde mi blbý je se vším otravovat...ale sama si to ten den achystat nemůžu... :-|
Odpovědět
smudla2110: zas taková práce s tím není. Jde o to, jaký typ fontánky byste měli... Když jsem byla v lázních, tak jsme tam měli jeden večer raut a fontánka tam byla. Ptala jsem se na to servírek a ty mi říkaly, že obsluha i čištění je úplně v pohodě. Já mám kamaráda, který nám bude dělat fotky a zároveň je to číšník profík a ten se mi o to postará ;-) Balonky mám nakoupený a nafouknout se můžou i během dne - nemusí tam být hned od začátku. Vidím to tak, že tím opvěřím synovce a neteř :-D . Oni si s tím zároveň pohrajou a zabaví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já fontánku mám, už jsme i koštovali čokoládu. Opravdu čištění není moc náročné. Prostě se to opláchne a je to.
Odpovědět
Ahoj holky, včera jsem byla na místě, kde budeme mít hostinu. No řeknu vám, přístup paní manažerky celkem otřesný :-| . Mají pouze bilé ubrusy - to by tak nevadilo, ale ty ubrusy byly příliš krátké, a když jsem jí řekla, že bych potřebovala delší, aby to k nečemu vypadalo, tak mi na to odpověděla, že na tom svatba snad nestojí!!! Myslela jsem, že se neudržím, protože už od začátku dělala obličeje a byla arogantní vůči mým nápadům, nicméně jsme se nakonec dohodli, tak snad bude vše v pořádku. Ubrusy si totiž dodám svoje a podle našeho gusta.
Odpovědět
Profilova fotka
to ti teda nezávidím:-( to naštve... my jsme se s majitelem restaurace dohodli na všem bez problémů, možná i proto že se trochu známe ;-) jinak mám problém sehnat fialové mašle na židle...všude na internetu mi odepisují na objednávku že nemají :-(
Odpovědět
smudla2110: no jo, snad to všechno dopadne dobře. Tak si kup nějakou fialovou látku a mašle si vyrob sama a máš to ;-) Holky, mně se zase dneska zdálo o svatbě, ale to vám byl sen. Začalo to tím, že jsme se museli z nějakého důvodu vzít o den dřív, takže to proběhlo bez rodiny, jenže jsem neměla připravené skoro nic, takže to byla svatba nesvatba. Neučesaná, nenalíčená, bez kytek, takže jsem doma splašila nějakou umělou a aby toho nebylo málo, málem přijel pozdě i fotograf, který teda vše dohnal, jenže mě fotil už při oblékání a já byla nahá, takže z toho vznikly akty... Pak nám rodiče strašně vynadali, když viděli, že jsme dorazili domů s prstýnkama... No holky, vážně děs. :-. :-D Asi pracuje podvědomí, které se bojí, aby vše klaplo. ]-(
Odpovědět
lydusak: To znam :-) taky se mi zdalo dvakrat po sobe o svatbe, ze jsme zapomneli vzit furu veci, pritom byly nachystane (bublifuky, bryndak,....) no nocni mura to byla :-) Jesteze to byl jen sen. Ale ted uz se tesim! Pomalu ale jiste uz dokoncuju vsechny tiskoviny, zbyva je uz jen namnozit. Dodelala jsem svatebni noviny (konecne), jemnovky na stoly, etikety na krabice s vysluzkama, etikety na vino i jidelni listek :-) Tak mam z toho radost, ze jsem se do toho konecne dala a je to hotove. Taky jsem o vikendu udelala ozdoby na krabice s vysluzkama. A nejvetsi radost mam z toho, ze jsme sehnali varhanika do kostela a ten nam zaridil, ze nam budou zpivat pani z jeho sboru (asi 10 zpevacek/zpevaku), tak na to se moc tesim!
Odpovědět
Já už mám taky skoro všechno. Mám skvělýho kamaráda, který už pár svateb dělal a vyzná se, takže mám v posledním měsíci velkou oporu. Krom toho taky bude fotit společně s jednou slečnou, která je poloprofík a ještě nám ten můj kamarád bude rozvážet hosty :-). Jo a taky má velkoobchod - papírnictví, takže nám zajistí krabičky na výslužky a taky nám vytiskne etikety na vínko... No zkrátka je to takovej brouk pytlík :-D. Včera jsem v Lidlu koupila karton minivín - 1 ks za 25 Kč. Jsem úplně nadšená x-) . Svatební noviny raději vytisknu tak týden před svatbou, kdyby se náhodou ještě něco změnilo... Mám tam stručné charakteristiky svatebčanů, a už se mi dvě osoby vyměnily (jeden se omluvil, a tak jsem přidala místo něj strejdu), takže raději počkám na poslední chvíli...
Odpovědět
lenny.cz: chtěla bych si vložit pod to počitadlo taky tu tabulku návštěvnosti, jako máš ty, ale nevím jak. Poraď, prosím. Asi budu potřebovat nějaký zdrojový kód, ale nevím, jak na to...
Odpovědět
Článek se načítá
lydusak: dala jsem v googlu vyhledat pocitadlo navstev a naslo mi to odkaz ABZ rychle pocitadlo pristupu, tam by ti to melo jit uz pak nastavit, snad to pujde :-)
Odpovědět
lenny.cz: díky, snad to funguje. Zkoušela jsem tam dát napřed jedno počitadlo, pak druhé z jiného webu, a pokaždé to byla úplně jiná čísla, tak nevím. No to je koneckonců jedno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nevím jak vy, ale na mně jde celkem deprese z toho, jak to rychle utíká a začínám mít dojem, že určitě něco nezvládneme, zapomeneme, nestihneme... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata,, tak se nám to kvapam blíží, už jen 51 dnů. Je to mazec, když jsme byla požádáná o ruku bylo to 222 dnů. Snad už mám zařízeno snad už jen cukroví a nakoupit na svatební odpoledne. No už mi jde hlava kolem, ale horzně se těším.
Odpovědět
Holky, já se taky strašně těším. Řekla bych, že vše podstatné mám již zařízené. A abych vás potěšila, tak já vstávám už po 3. h, protože ve 4 u mě bude kadeřnice jako na koni, a to leckterá z vás bude ještě hajat :-. . Paní s tím nemá vůbec žádný problém. Říkala, že nejsem ani první ani poslední, kdo se vdává v 9 h ráno a že tyhle nevěsty běžně češe ve 4 h, takže paráda. Hold půjdu spát den předtím tak ve 20 h :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty bláááho, ve 4 ráno! To já bych spíš tak šla spát. Já se budu ráno chystat na svatbu a ty už budeš vdaná paní :-D
Odpovědět
Teda jo, to je pekne brzy, ale myslim, ze ja stejne nebudu ani moct spat :-) Jak se znam, tak budu nedockava a budu se porad budit a kontrolovat, kolik je hodin :-) Ja to vidim u sebe na kadernici v 6 rano, vdavam se v 11, svatebni hoste a zenich prijedou k nam domu v 10, tak bych to mela stihat dobre. Pocitam od 6 do 8 kadernice, od 8 do 8.30 kosmeticka a pak se budu oblikat :-) Strasne to leti, uz je to za chvilku. Ted mnozim svatebni noviny, delam 40 vytisku, uz aby to bylo :-) Pak jeste menicka a jsem s tiskovinama hotova, uf. Mne jeste chybi nejaka bizuterie na krk a zenich nema kosili a kravatu :-) Jinak uz mame myslim taky vsechno.
Odpovědět
sharma: to máš pravdu, budu na vás na všechny myslet. Myslím, že ten den jsem snad jediná, která bude tak brzy vdaná paní :-D lenny.cz: tak já pro změnu nemám ty tiskoviny, jinak si můžu odfrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem! Vyšly nám špatně tripple testy, takže jsme jeli na Genetiku do Ústí nad Labem... V úterý jsme se dozvěděli výsledky, ve středu jsem si tam volala na objednání a včera jsme tam byli... Teď jen čekat, ale věříme. Kopíruji zprávu ze včerejška z diskuze Říjen 2010 - Modrý koník. Na svatbu máme vše důležité připravené, dolazujeme maličkosti - naštěstí :-) Ahoj holky! Genetika - velmi příjemní - úplně všichni. Velice chápou danou situaci, nebo tak alespoň vypadají. Prošli jsme dvěma ultrazvuky - na jednom upřesňovali stáří miminka a na druhém kontrolovali srdíčko. Takže, ve stáří se náš doktor sekl téměř o 2 týdny, odpovídáme naprosto přesně 17+0, stejně, jako podle poslední menstruace. Tím se nám vyloučil ten druhý syndrom (SLO), jelikož, když vše přepočítali, došli k tomuto závěru. Stejně tak se nám změnilo riziko na Downa z 1:20 na 1:90. Není to zrovna uspokojivé, ale pro nás mnohem přijatelnější. Hned se cítíme klidnější! Srdíčko je naprosto v pořádku, miminko má všech 5 prstíků na všech končetinách a na 95% to je chlapeček! Pan doktor si ještě zavtipkoval - Víte, co čekáte? Ne, vy to víte? Co už máte doma? Kocoura. Tak budete mít ještě jednoho! A pak mi ukázal, že nekecal, byl tam pindík, jak vyšitý! Plný močový měchýř, žaludek, takže vše na podrobném UZ v pořádku! Myšáček měl škytavku, pak si cucal paleček, bylo to nádherný! Navíc tam byla nějaká mladá sestřička, která se zřejmě teprve učila a říká: ,,Na Vás je všechno tak krásně vidět, můžu si ještě chvilku prohlížet a zkoumat to Vaše miminko?" Takže jsme tam pobyli asi 20 minut, bylo to moc fajn! Pak jsme šli do genetické poradny a doporučili nám na vyloučení toho Downa odběr plodové vody, souhlasili jsme. Myslím, že bychom byli akorát sami, proti sobě... Maminek tam bylo spousta, nebylo se čeho bát. Trvalo to necelých 5 minutek, šlo to, jako na běžícím pásu. Pak 20 minut počkat v čekárně a tradá domů odpočívat. A výsledky? Ty budeme znát už ve středu 5.5. po 13. hodině - budeme volat. Jsme moc rádi, že ani tak dlouho čekat nebudeme. Další návštěva 27.5. (v 21.tt) pro veškeré výsledky a opět na podrobný a echo ultrazvuk. Fuj, to jsem se rozkecala, ale neměla jsem to komu říct. Jsem plná dojmů ;-)
Odpovědět
Irenka41: Z celýho srdíčka vám přeju, aby ten cvrček byl zdravý a ty taky :-) . Věřím, že všechno dopadně dobře a vy se budete těšit z kluka jako buka. Hodně štěstí!
Odpovědět
Profilova fotka
irenka41 : Buď bez obav. Já byla také na genetice. Jistota je jistota. Syn je naprosto v pořádku, vše se včas vyloučilo. Neboj, bude to zdravý kluk jako buk!!! Tak tiskoviny ještě teda nemám, dokonce mi pochyběla oznamka, tak jsem musela dodělávat. Byt také není ještě úplně hotový - no hrůza. Ale zato jsem včera rozesílala elektronickou formou oznámení v Power Pointu. A už nám chodí i gratulace, to je sranda :-) Přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
No bezva... tak mi odřekla má svědkyně - sestra. Hlavně ze zdravotních důvodů. Navíc si má sestřenice hodlá s sebou přitáhnout nějakýho chlapíka, kterého nikdo z nás nikdy neviděl, což se mi absolutně nelíbí a jsem proti, neboť se domnívám, že na svatbu mají přijít jen ti nejlepší z nejlepších a ne CIZÍ LIDI!!!! Z U Ř Í M ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
sharma: ajaj :-(. No já řešila něco podobného. Tedy svědkyně nám zatím neodřekly, ale moje sestra si chtěla s sebou vzít svého nového přítele, kterého nikdo neznal. Teď už ho rodina zná, ale já se s ním viděla jen jednou a navíc mi nesedl, takže jsem to segře vysvětlila. Chvíli se mnou nemluvila a byla uražená, ale po čase to pochopila a už je to o.k. Pro změnu mi ale málem odřekla sama účast kvůli tomu, že na svatbě nebude náš bratr. Rodiče a jedna ze sester jsou teď na mě naštvaní, jenže já jim nemůžu vysvětlit, proč bratr nebude přítomný. Je to moc složitý a moc choulostivý. Mám z toho trochu depresi, protože bych moc chtěla, aby moje rozhodnutí respektovali a aby tomu rozuměli, jenže já jim to teď opravdu nemůžu vysvětlit. A navíc s našima jsme k sobě našli cestu terpve nedávno a mrzí mě, že se zase rozcházíme jenom kvůli tomu, že můj bratr je zrůda ]-(
Odpovědět
sharma: No moje sestrenice taky bude na svatbe s pritelem, kterého jsme nikdy nevideli a totéž platí i o mém bratrancovi, jeho přítelkyni taky neznám. Ale mně to přijde samozřejmé je pozvat spolu, bylo by to divné, kdyby tam tu svoji polovičku neměli a aspoň se teda konečně poznáme :-) Určitě si to líp užijí, když tam budou v páru. Ale je to jen můj názor. Byla jsem na svatbě kamarádce, pozvala mě a mého přítele, kterého viděla jen jednou nebo dvakrát. My jsme se pak ale tři měsíce před její svatbou rozešli a začla jsem chodit s někým jiným (s mým současným skoromanželem :-)), no a pozvání platilo i pro něj, ikdyž se předtím neviděli. A já jsem byla moc ráda, že tam se mnou je, měla jsem s kým povídat, tancovat, bylo to fajn :-) Ale chápu, že různí lidé se na to dívají různě :-)
Odpovědět
lenny.cz: co člověk, to názor. Jak je patrné z mé předchozí zprávy, raději taky budu mít kolem sebe lidi, které znám a znám je dobře :-). Necítila bych se dobře, kdyby na mé svatbě byli cizí lidi, ba dokonce lidi, kteří mi nesedli (jako nový přítel sestry).
Odpovědět
Profilova fotka
naštěstí já nic takového neřeším...jen bych na svoji svatbě nepotřebovala mít budoucí tchýnio, ale s tím asi nic neudělám ;-) dost jsem si s ní rozumněla, ale od jisté doby se změnila a vlastně ji ani ta naše svatba moc nezajímá ...mrzí mě to a nejhorší na tom je že to mrzí i mého skoromanžela, který s ní odmítá jít k oltáři...no hrůza :-(
Odpovědět
no holky ja resim taky neco podobneho: teta se po 25 letech rozvedla protoze se zamilovala, s tim panem uz zije asi 2 mesice, ja ho sice znam ale vubec se mi nezamlouva a hlavne moje babicka (tety mamka) to nemuze rozdychat ze se teta rozvedla a tak rekla ze jestli tam bude on tak ona nejde, a teta zas ze ho vezme at si babucka zvyka :-S no a jeste k tomu rodice meho skoromanzela jsou na zhrouceni ze neni svatba v kostele furt to tutlali i kdyz nam bylo jasne ze je to uzira a ted vybuchli a prej ze nas nebudou brat ani jako manzele :-( ach ty pribuzni, pomalu si rikam ze jsme to radeji neudelali mensi, uvidime jak to dopadne snad dobre
Odpovědět
Profilova fotka
Možná je to malicherné, vím, že se na to mnozí dívají jinak, než já, ale urazilo mě, že si sestřenka rezerovala pokoje v penzionu a nikdo se neobtěžoval se mě aspoň zeptat, zda mi přítomnost někoho dalšího a navíc cizího na mé svatbě nevadí! To považuju za nehoráznost.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?