Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Vítám nové nevěsty... :-) Ahoj holky, tak už jsem se vrátila z lázní a nastává tvrdý režim :-D . Musím se neprodleně vrhnout na svatební resty, neboť už tolik času nezbývá a teď se asi pár dní nehnu z kanceláře. Možná, že pod těmi všemi papíry zahynu :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéjda, toto uteklo! To už je tři týdny, co jsi odjela??? To je strašné! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
vítám tě zpátky lydusak ! jsi odpočatá plná energie tak ty zbývající přípravy půjdou raz dva ;-) flyway: my budeme mít obřad v parku a budeme mít oblouk, už ho máme doma, jen ho trošku ozdobit :-) a budeme stát těsně před ním a oddávající z druhé strany... sharma: ta fotka prstýnků je internetová, zatím jsme si prstýnky nefotila, ale jsou přesně takové, jen vyryté jméno a datum mi přijde moc jemné, aby se za čas neošoupalo nebo tak něco :-| jinak jsme si dodělal jmenovky, máme zamluvené novomanželské apartmá, pomalu si chystám oznámení do obálek, sháním něco na svatební noviny a přemlouvám miláčka aby jsme si nacvičili netradiční svatební tanec...nejdřív to byl jeho návrh, ale ted se cuká, že prý budeme vypadat hloupě :-) a ještě jsem se s váma chtěla poradit...dostali jsme návrh, že by jsme se v restauraci, kde budeme mít hostinu mohli přesunout na večerní raut do části, kde je bouwling, posezení, tam by jsme měli i DJ...a pokud by byl zájem tak si i ve svatebních šatech a oblekách bouwling zahrát :-) co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
smudla2110 : Kamínky na prstýnkách jsou moc krásné. Také je mám. Myslím, že jste vybrali moc pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji...přesně takové jsme si představovali, ale chvilku nám trvalo než jsme je sehnali... Ještě jsem se chtěla zeptat (nevímjestli se to tu už probíralo), ale plánuju pár návštěv solárka, chtěla bych být trochu opálená do šatů, ale nikdy jsem tam nebyla tak nevím, kdy začít a kolikrát tam jít... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
smudla2110 : Já na solárku byla prvně až loni. Nejdřív určitě stačí málo, tak 5 minut. Osobně mi to ale nijak neprospělo a kdybych nebyla opálená, tak solárko = nulový výsledek. Tedy alespoň pro mne.
Odpovědět
Profilova fotka
a už bych měla začít chodit na solárko, nebo je ještě čas?
Odpovědět
Profilova fotka
Lenny, taky mám pocit, že připravit obálky k tisku mi zabralo víc času než celý oznámení :-D . Co se týká toho samotného svatebního dne - je mi jasné, že vše nebude tak, jak by si to člověk přál, protože pokaždé se NĚCO nepředvídatelného přihodí. Ale chci si to užít, jak jen to bude možné a vím, že všichni, co tam s námi v ten den budou, jsou tam kvůli nám, protože nás mají rádi, ne kvůli dokonalému "představení" :-) A taky si říkám, že nezáleží na tom, jestli mám perfektní svatbu, ale na tom, že si beru perfektního chlapa, no ne ;-) ? Sharma: Při větších svatbách je fakt docela problém, že se lidi neznají a zažila jsem taky svatbu, kde nebyl zasedací pořádek a dopadlo to tak, že se vytvořily skupinky, které se s ostatníma navzájem nebavily - no prostě blbý 8-( Akorát teď přemýšlím nad tím, jak nejlépe promíchat svatební hosty, aby se zvládli seznámit a zároveň se necítili nepříjemně, že kolem sebe mají samé "cizince"... =-) Smudla: S tím obloukem takhle by se mi to moc líbilo :-) , ale nevím, zda se nám to tak podaří zrealizovat. Pokud ne, tak se na to asi úplně vykašlem :-| A s tím solárkem bych asi začala už teď, klidně na kratší dobu, ale častěji. Nicméně bych Ti doporučila (z vlastní zkušenosti) začít k tomu zobat betakaroten, to Ti při opalování pomůže zhnědnout
Odpovědět
flyaway: jj je to presne jak rikas, dulezity je, abyste si to uzili vy dva, byli v ramci moznosti v klidu a pak i hoste budou dobre naladeni a spokojeni :-) smudla: taky planuju solarko, akorat se chystam koupit si permanentku a zacnu ted ke konci dubna, ze zacatku mi to trosku trva nez se chytnu, tak chci zacit radeji driv, pak uz to v cervnu doladim slunickem :-) hlavne dat pozor na raminka, aby se neopalily :-) Vcera jsme se byli domluvit s fararem, od prostiho tydne nam zacina priprava. Taky jsme vcera resili kvetinovou vyzdobu a vyzdobu svatebniho stolu s moji znamou, ktera se o to vse postara. Pristi tyden jdeme spolu na nakup vsech tech nezbytnosti do velkoskladu, tak doufam, ze tam budou slusnejsi ceny nez na netu, protoze mam pocit, ze vsechny internetove obchody se svatebnimi doplnky na tom dost vydelavaji. Dneska jedu za pani, ktera nam pece svatebni dort, tak snad ji vysvetlim svoji predstavu :-) A vubec, porad jsem si rikala, ze uz toho mame plno zarizeneho a pritom je ted plno zarizovani, kazdy den neco. Jsem trosku smutna, ze moje kosmeticka bude mit zrovna na nas den dovolenou, tak ted shanim nekoho jineho :-( snad najdu nejakou dobrou
Odpovědět
sharma: no dokonce to jsou 4 týdny ! ;-)
Odpovědět
lydusak: no to teda uteklo! Jeste nedavno jsi tu smutnila, jak je to na dlouho a uz jsi zpet, leti to strasne!
Odpovědět
lenny.cz: letí to to strašně, a já teď nevím, co dělat dřív. Dnes jsem první den v práci po té měsíční stávce a nevím, kam dřív skočit. Do toho mi zbývá ještě celkem dost věcí k zařízení ohledně svatby, tak snad všechno zvládnu. Už to máme za pár...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
flyaway : Já chci, aby se valná část svatebčanů sjela už ráno - jednak z důvodů občerstvení a hlavně - aby se navzájem aspoň trochu seznámili. Při svatebním přípitku budeme i hosty ještě představovat, ve svatebních novinách bude zhruba napsáno kdo je kdo a zasedací pořádek už mám. Na jedné straně mí hosté, na druhé ženichovi, ale sedí u jednoho stolu, takže blízko sobě. Předpokládám tedy, že budou navzájem komunikovat. Navíc budeme s přítelem takový spojovací článek a s každým prohovoříme, obeznámíme atd. lydusak : 4 týdny? :-. To je fakt hrozné. Není to tak dlouho, co jsi psala, že to bez své lásky tak dlouho nevydržíš !
Odpovědět
sharma: no řeknu ti, že chvílema to byla muka. Měsíc je vážně dlouhá doba a už došlo i na ponorku, neshody. Ale ne všechno bylo tak špatný. Celkově mám dobrý dojem :-) Jak jsi říkala - jsme si teď s Alešem takoví vzácnější... Jsem ale šťastná, že už jsem doma. Musím se už vrhnout na nedořešené věci ohledně svatby. Vůbec ještě nemám zasedací pořádek... No ale ono se to všechno zvládne. To podstatné už mám... Jéžiš, ještě ty dorty a koláčky :-. No to mám co dělat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : V klidu, zasedací pořádek jsme měli hotový snad za hoďku. To zvládnes. Ale to cukroví - to už si opravdu objednej, nebo budete na svatbě chroustat kyselý bonbóny!!! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
lenny: máš krásné šaty na převlečení, přesně něco takového bych si představovala, ale nikde jsme čistě bílé neviděla...odkud je máš, jestli můžu vědět? lydusak: dort a zákusky jsmezařizovali před 3týdny a už nám všude říkali, že jdeme akorát...oni pak jsou všude samé svatby a hody... JInak jak počítáte počet koláčků, zákusků na hostinu na osobu a kolik do výslužky...aby někdo neřekl, že dostal málo?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám 50 lidí a 1000 koláčků
Odpovědět
smudla2110: jééé děkuju! Šaty jsem objednávala přes www.ebay.co.uk, přišly celkem rychle (myslím, že za cca 14 dní). Dají se sehnat i někde na našich www stránkách, někde jsem je našla, ale už bohužel nevím kde (cenově však u nás stály víc), takže ebay vyhrál. Mám z ebay i svatební šaty, tak jsem neměla strach :-)
Odpovědět
Holky, já to prostě nestíhám. A víte co? Beru telefon do ruky a jdu zavolat hned teď pekařovi... Budu objednávat 500 ks koláčků - máme 20 hostů + něco do firmy. Myslím, že to bude stačit.
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Tak jak to dopadlo... Máš??? ;-) x-)
Odpovědět
Jupííí, mám. :-) 500 ks. V sobotu jsi jdu pro ochutnávku a závaznou objednávku můžu poslat prý tak týden před dodávkou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak super. A jaké se u vás v Turnově pečou svatební koláčky?
Odpovědět
sharma: u nás v Tanvaldu ;-) v těchto náplních: mák ,tvaroh, ořech, povidla, merunka, jahoda.....nebo dle dohody.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha - to jsou normální koláče, nebo speciální svatební, jako tady na Moravě?
Odpovědět
sharma: speciální svatební ;-) Mám je teda o trochu dražší než ty, ale i tak to jde. Všude možně je mívají za 5 Kč a já je mám za 3 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se pečou svatební - klasika tvaroh s rumem a rozinkami, nahoře povidla a posypka. Jak je mám v albu. A cena je super.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já to mám s koláčkama a celkově s cukrovím vyřešený - péct bude budoucí tchýně se svou sestrou :-) Vlastně nám bylo skoro zakázáno někde něco objednávat :-D A holky, kdy plánujete převlečení do druhých šatů? Vzhledem k tomu, že to máme v přírodě, tak bych se nejraděj převlékla hned po prvním (druhém, třetím...) tanci, ale nevím, zda to není moc brzo :-| Jo a jakou košili máte pro své drahé nejmilejší? Měla by být s manžetovými knoflíčky nebo je "povoleno" i s normálními? sharma: Vy budete ty hosty představovat při přípitku? Jakým způsobem? Zažila jsem svatbu, kde každý vstal a sám se představil, ale přiznám se, že to se mi moc nelíbilo 8-( . No uvidíme, ještě popřemýšlím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
flyway: já původně převlíkání neplánovala, ale raději si už sháním nějaké šatičky a převleču se až mě to přestane bavit v těch svatebních, jinak asi kolem půlnoci určitě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych si ty svatební na sobě nechala klidně celou noc, což o to (když už jsem si je zaplatila, že? 8-) ), ale bojím se, že si je někde o něco zatrhnu, něčím si je pocintám nebo prostě jinak zničím... :-S . Ale asi to taky nechám "koňovi" a uvidím, jak se mi bude chtít :-) A co vy budete mít za šatky? Nějaký plesový nebo hlavně pohodlný? :-D
Odpovědět
Tak ja planuju zustat ve svatebnich satech az dokonce, pokud to v nich teda vydrzim. O zniceni se nebojim, protoze jsou moje vlastni, tak si je chci uzit, vsak je to jen jednou :-) Saty na prevleceni mam v planu az na druhy den rano, protoze v necem z hotelu odejit musim, budeme tam spat, no a chci jit jeste v necem peknem, bilem, svatecnim, precejen u nas budou jeste hoste a tak :-) Saty na prevleceni mam v albicku, tak muzete pripadne nakouknout. Vcera byla u nas budouci tychne, domlouvala se s moji mamkou na peceni cukrovi, vysluzkach, kde se budou schazet rano vsichni hoste, bylo to celkem nadlouho :-) A nakonec budem mit na svatbe autobus, byla jsem zasadne proti, ze to bude v kolone vypadat pekne blbe, chtela jsem mit hezky nazdobena auta, ale smula...pani ridici chteji pit a nestarat se o rizeni ani rano (myslela jsem, ze rano by vsichni prijeli vlastnimi auty a vecer by byli dva ridici, kteri by rozvazeli zpet, ale smula). Jak to mate s dopravou vy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?