Menu Forum

Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

26. bře 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
Registrovala se 22. března 2010 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel. Region Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
Registrovala se 22. března 2010 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků a 2 alba. Má 52 přátel. Region Vyškov.
 Holky, co myslíte, jaký nám na ten náš den vyjde počasí...? emoticon
My si sice objednali krásný slunečný den, páč máme obřad venku na zahradě, ale člověk nikdy neví, že... emoticon
7. dub 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katehorakova
Registrovala se 14. října 2009 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 19. června 2010
    Chlumec nad Cidlinou, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
katehorakova
Registrovala se 14. října 2009 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
    Chlumec nad Cidlinou, Region Hradec Králové
 Ahojky, počasí se modlím každý den jelikož také máme obřad venku. Jen doufám, že už přestane sněžit nerad abych měla obřad ve sněhu v červnu. No uvidíme.. Holky jak pokračujete s přípravou? Mě už se o tom zdají hrizné sny,,, doufám že v tom nejsem sama
7. dub 2010 ve 20:21  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudla2110
2
Registrovala se 1. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Břeclav.
    V Lednici, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
smudla2110
2
Registrovala se 1. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Břeclav.
 My máme mít obřad taky venku v parku, tak doufám, že bude krásně...hrozně by mě to mrzelo.Hlavně když nám dalo tolik práce sehnat oblouk a výzdobu a ještě sháníme červený koberec emoticon a všechno by to pak bylo zbytečné emoticon no,uvidíme...jinak začínám už fakt býr nervozní...zbývají nám zařídit jen dekorace, drobnosti, ale je toho ještě dost...jo, a včera jsme si už přivezli domů prstýnky emoticon
7. dub 2010 ve 20:27  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharma
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 716 příspěvků. Má 4 přátele. Region Zlín.
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
sharma
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 716 příspěvků. Má 4 přátele. Region Zlín.
    Ve Zlíně, Region Zlín
 V červnu kolem našeho data bývá pravidelně krásné počasí, tak se nebojte emoticon
8. dub 2010 v 11:14  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
 smudla2110 : Myslela jsem, že se pochlubíš a budeš mít prstýnky už v albu emoticon
9. dub 2010 ve 12:13  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudla2110
2
fotoportrét
fotoportrét
smudla2110
2
 mám je tam emoticon
9. dub 2010 v 19:08  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
 smudla2110 : A to je internetová fotka, nebo už reál vašich konkrétních prstýnků??? Jinak - jsou moc krásné emoticon
10. dub 2010 ve 12:14  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
 Tak jsem právě dopracovala předsvatební informační oběžník pro naše svatební hosty - jak se dostanou na místo určení, kde můžou nocovat, různé další info o svatebním dnu... Nemáte s něčím podobným zkušenosti? Mám totiž pocit, že jsem určitě na něco důležitýho zapoměla emoticon
Prstýnky už máme objednaný, máme kombinaci bílého a žlutého zlata (já nosím zlato, má drahá polovička stříbro) a v mém bude ještě zasazený zirkonek emoticon . Akorát byl problém v tom, že mám dětskou velikost (48), takže nám je pomalu ani nechtěly vyrobit emoticon
Jo a v kolik hodin máte obřad...? My to máme odpolko ve 13:00
10. dub 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
 Ty jo, předsvatební oběžník... To byc h určitě nestíhala. Budu ráda, když sesmolím svatební noviny! Ale zase máme rozdané oznámení i pozvánky ke stolu a téměř všem jsme tyto informace řekli osobně v rámci velikonoční návštěvy emoticon
10. dub 2010 v 18:35  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
 Tak svatební noviny bych taky ráda, ale na těch jsem ještě vůbec nezačala pracovat emoticon
Ale tam bych chtěla víc popsat nás dva a vepsat tam už konkrétní věci, které teď ještě nejsou potvrzené (třeba ještě pořád nevíme, co bude mít jako hlavní chod, jaký bude přesný časový harmonogram, jaké tam budou "kulturní vložky" apod.) - v jakém duchu zpracováváte vy?
Koukám zlaté Velikonoce - taky jsme objeli celou rodinu za účelem pozvání emoticon
V tuhle chvíli ještě potřebuju domyslet, jaká bude výzdoba - mělo by to být vše lososové (včetně jídla emoticon ), chtěla bych i balonky - mrzí mě, že večer nebudeme moct vypustit létající lampiony, tak alespoň takováhle náhrada emoticon
Co plánujete vy "na efekt" (ohňostroj, ohňová show, břišní tanečnice, lampiony, balonky, holoubky...)? Ať mám nějakou inspiraci... emoticon
P.S. A díky za pozitivní předpověď počasí! emoticon
10. dub 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
 No já svatební noviny nemámn ani nahozené, ale tuším, jak budou vypadat. Naskenuju fotky, popíšu nás, svatební hosty, nějaké ty legrácky, svatební menu už máme i program dne je nastíněn, jen nevím ještě přesný harmonogram časový. Krájení dortu, diskotéka, cimbálka, tombola, tanec, poznávání nevěsty a ženicha, soutěže... a ráda bych ty lampiony, ale dost lidí mě zrazuje. Tady ve Zlíně je to samý les emoticon
10. dub 2010 ve 20:39  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
 Hmmm, no právě - mě by se to v ten večer tááák líbilo, vypouštět ty lampionky, ale obřad máme mezi lesy a blízko obytné zóny, což bohužel rozhodlo za nás emoticon
No nic, ale myslím, že ty balonky splní tu samou službu, jen to holt nebude až večer, ale za světla... emoticon
My kdybychom měli popisovat všechny svatební hosty, tak by to nebyly noviny, ale časopis, páč nás bude fakt docela dost emoticon , ale nějak podobně si to taky představuju.
Ještě musíme vymyslet pár dobrých soutěží, ať je sranda, ale přiznám se, že se mi moc nelíbí takové ty kradené polky nebo židle, nejsem ani velký zastánce toho poznávání podle rukou či nohou, ale to už je taková klasika, že prostě musím emoticon . Ráda bych tam měla ženichovu zkoušku přebalování miminka (pro jistotu raděj na panence emoticon ) a pokládání dotazu oběma novomanželům tak, aby odpovídali nezávisle na sobě. No a pak už jsem asi v koncích emoticon . Máte ještě nějaké fajn tipy na hry a soutěže?
11. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
 Jo eště jsem se chtěla zeptat - pokud máte ten svatební oblouk, slavobránu, budete pod ním jen procházet nebo přímo v ní (pod ní, před ní) stát? Nám to v místě našeho obřadu nabízejí, ale když jsem viděla fotky předchozích svateb, tak pod tím jen procházejí a to mi připadá skoro zbytečný... emoticon
11. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
 My žádný oblouk neplánujeme. Spíš si myslím, že se to hodí tak nějak na obřad v přírodě. Hostů budeme mít asi 50, takže tak letmo aspoň napíšu do novin "who is who". Víc se rozepisovat nebudu, ať se seznámí osobně.
11. dub 2010 ve 21:40  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
 No my to právě v přírodě máme, takže by to asi bylo pěkný, ale fakt váhám... emoticon
Taky bych ráda napsala do novin alespoň seznam hostů a jejich "příslušnost" (nevěsta x ženich) emoticon , ale napadla mě i možnost nějakých cedulek se jménem na klopě, ať mají to seznamování snadnější... emoticon
11. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terka79
Registrovala se 12. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Plzeň-Bolevec, Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
terka79
Registrovala se 12. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Plzeň-Bolevec, Region Plzeň.
 Ahojky.Já mám TS také 19.6.2010...a už mám skoro vše zařízené. emoticon Šatičky už mám zamluvené od 12.12.2009,prstýnky už máme doma skoro 3týdny.
12. dub 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terka79
fotoportrét
fotoportrét
terka79
 Ahojky.Já mám také termín svatby 19.6.2010
12. dub 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
 flyaway : No hlavně se musím už do těch svatebních novin pustit. Ale myslím, že to bude otázka pár dní. S PC to celkem umím, tak není problém. I oznámení + pozvánky ke stolu jsem zvládla, tak co... I když pravda tady toho textu bude více. A ještě chci sesmolit svatební menu a program dne + ještě částečnou orientaci pro hosty kde kdo sedí.

terka79 : Tak tě tu vítáme emoticon
12. dub 2010 v 11:08  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
 Taky vítám Terku emoticon
Ty základní věci jako oblečení a vše s vizáží spojené + samozřejmě místo obřadu i hostiny je zařízeno, teď "jen" zbývá dopilovat spoustu těch konečných detailů, což je ta největší piplačka. Ale na druhou stranu musím uznat, že i když navenek brblám emoticon , ve skutečnosti mě to vlastně celkem baví emoticon
12. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terka79
fotoportrét
fotoportrét
terka79
 Moc děkuji za krásné uvítání od sharmy a flyaway. emoticon

flyaway:no,presně ty věci co jsi popsala už mám také vyřízené,také někdy brblám,ale ve skutečnosti mě to také velmi baví si zařizovat vše podle sebe.Už se nemohu dočkat toho našeho dnu D. emoticon Ted řeším oblečky pro naše klučánky,jdou nám za družby. emoticon Svatbičku budeme mít u nás v Kladrubech na Klášteře. emoticon
12. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
 Tak to bude romantika emoticon . V kolik to máte?
Jojo, s dětma je to vždycky roztomilé emoticon - to jsou přímo vaše nebo někoho z rodiny? My budeme mít 4 družičky (věk 3-9) a dva "družce" emoticon (7 a 9), takže to bude super emoticon .
12. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terka79
fotoportrét
fotoportrét
terka79
 Ahojky flyaway...No to doufám,že to bude romantika. emoticon Máme to od 13h.Dětičky jsou přímo naše,budeme mít jednu družičkua dva družce,partnerovo dceru s bývalého manželství je jí 9let,mého syna s předchozího vztahu je mu 6let a teď máme spolu skoro 15-měsíčního chlapečka.Dnes jsem objednala pro klučánky oblečky,nikde jsem nemohla sehnat,aby spolu ladili a to i k partnerovi až na netu jsem našla to co jsem hledala. emoticon A u Vás budou také vaše děti nebo jsou někoho z rodiny???A odkolika to mate a kde???
12. dub 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
 Jo, taky tam máme naše děti jako družičku a družby emoticon Bude to pěkné, s dětmi je to takové milé.
12. dub 2010 v 18:58  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
 Tak to my máme děti zatím jen "půjčené" od sourozenců a bratranců, na vlastním teprve pracujeme, takže to bohužel nestihnem emoticon
My to máme v Lulči u Vyškova, v G Hotelu - mají tam velkou zahradu, takže tam bude i obřad v přírodě. Pokud vyjde počasí, bude to moc příjemný emoticon . Budu se tam i připravovat, takže odpadne starost s přesouváním svatebčanů, což jsem docela ráda, protože nás bude kolem 60 emoticon . No a začínáme taky až v jednu odpoledne, takže žádný přehnaně časný vstávání a stresy z nestíhání emoticon
12. dub 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
fotoportrét
fotoportrét
flyaway
2
 sharma: Já se na těch tiskovinách taky celkem vyřádím, někdy mám pocit, že jsem se minula povoláním emoticon
Vyráběla jsem nám oznamko, jmenovky mám rozpracovaný, teď jsem dokončila ten oběžník a vzhůru na noviny emoticon . Meníčko budu moct dokončit, až se s mým milým konečně dohodneme, co že to vlastně chceme jako ten hlavní chod emoticon
Jooo, toto by mě bavilo, kvůli tomuhle bych se klidně vdávala i víckrát emoticon (to byl vtip, samozřejmě emoticon )
12. dub 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
 Taky jsem si říkala, že bych si klidně založila svatební agenturu - škoda všech těch zkušeností a kontaktů, ne??? emoticon
12. dub 2010 v 19:33  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenny.cz (31 r.)
Registrovala se 7. října 2009 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 11 přátel. Region Znojmo.
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
lenny.cz (31 r.)
Registrovala se 7. října 2009 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 11 přátel. Region Znojmo.
    Region Znojmo
 flyaway: Jééé tak to máme úplně stejně, vyrobili jsme s přítelem oznámení a pozvánky ke stolu (teda tisk obálek byla celkem fuška emoticon, naše tiskárna nějak často stávkovala emoticon) Jmenovky máme rozpracované a svatební noviny taky, obsah novin už máme hotový, ale chce to teď dát dohromady, aby to vypadalo jako noviny. A menu budeme taky dělat až se domluvíme na definitivní verzi jídelníčku emoticon
13. dub 2010 v 07:39  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenny.cz (31 r.)
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
lenny.cz (31 r.)
    Region Znojmo
 Jo chtěla jsem vám všem ještě říct, byla jsem teď o víkendu na svatbě přítelové sestřenici. No měli to všechno dokonalé, všechno ladilo (výzdoba v kostele, výzdoba na hostině, krabice s výslužkama, prostě všechno...), jídlo výborný, ale.... je to holky k ničemu, když si to neužívají ti dva! Ženich byl naprosto v pohodě, ale nevěsta se začla usmívat až někdy kolem 8. hod. večer, do té doby pořád plakala a působilo to na mě celkově moc afektovaně. Přesně v tu dobu bylo to, pak tamto....Můj pocit je, že to měli hezky udělané, ale nějaký extra nadšení s tím, že bych na tu svatbu vzpomínala jako na supr zábavu, to nemám. Prostě jsem chtěla říct, že není důležitý mít vše sladěné a dokonalé (samo že to tak všechny chceme), ale že kdyz náhodou něco nevyjde podle časového harmonogramu, tak se svět nezboři! Hlavně je to o lidech a nevěstě s ženichem, pokud se budou na sebe ti dva usmívat a budou v pohodě, je pak v pohodě i celá svatba emoticon Takže holky radím všem usmívat se a usmívat už od rána emoticon Den utíká rychle bohužel.

Na svatbě kámošky v září se nestihl ani rozkrojit svatební dort, no ale byla tam tak skvělá atmosféra, že já si toho ani nevšimla. Ptala jsem se jí až za pár dní, jestli vůbec krájeli dort emoticon
13. dub 2010 v 07:49  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenny.cz (31 r.)
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
lenny.cz (31 r.)
    Region Znojmo
 to terka 79: Vítám tě tu emoticon
13. dub 2010 v 07:50  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
sharma
    Ve Zlíně, Region Zlín
 No jo, to je jasný. Proto i záleží na výběru svatebních hostů, aby to byli lidé příjemní milí, kteří nepokazí žádnou legraci. Jde o to, aby měl člověk krásný zážitek. Já když byla naposledy na celkem velkolepé svatbě, ale v podstatě jsem se tam nudila. Bylo to možná dané i zmatkem kde bude kdo sedět, neboť chyběly jmenovky. Potom seděla polovina lidí od ženicha a druhá od nevěsty, byla tam hromada lidí, nikdo nikoho neznal, nepředstavil a bylo to opravdu nezáživné.
13. dub 2010 v 09:30  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš