Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
smudla: SN máš v mailu ;-) Tak to s tím oblekem je teda hrozná smůla ]-( To můj ženich má naštěstí padnoucí oblek ještě od promoce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : koláčky se objednat už musí, to je fakt, vyzvednou se sice až na svatbu, ale objednávka by měla být. Kytka asi nebude problém a kadeřnictví také ne. Kravaty se dají koupit na netu, vesta v půjčovně??? Šerpu si budu dělat sama z organzy a vlizelínu. V lázních na druhou stranu budeš mít klid a můžeš směle plánovat a promýšlet!!!
Odpovědět
Profilova fotka
smudla2110 : Hmmm a zkoušeli jste všechny půjčovny? A opravdu by oblek nevyužil, když je hubený, tak mu bude padnout ještě za x-let. Mezitím s ním může do divadla, na plesy atd. ne? Společenský oděv se určitě zúročí!
Odpovědět
sharma: no tak já s tou objednávkou koláčků teda trochu hejbnu, jenže problém je, že pořád nevím, od koho to u nás objednat =-) Kravata s košilí asi problém nebude, ale na tu vestu se musím přeptat... tenhle týden už nic nestíhám, tak to budu muset řešit hned po návratu domů. Šerpu si taky budu dělat sama - jak ty píšeš, buď použiju organzu nebo vlizelín... No až se vrátím, tak koukám, že budu mít co dělat :-. smudla: souhlasím se sharmou... Můj mužskej má ten svůj oblek od promoce a minimálně na plesy ho využívá a hodí se i na jinou svatbu, než svojí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně holky, musíte mít ty své manžílky pořád vyfešákované, ne? Přece nebudete celý život jeno provozovat bačkorovou kulturu! Šup pěkně někam na taneček a podobne :-D lydusak : No tak to teda určitě!!! Koukni se na net, tam najdeš jistě hromadu domácích cukrářek. Takto jsem já třeba vylovila cukrářku na dorty. Ale peče i koláčky, cukroví, vše. Jen jsem pak sehnala koláčky ještě levnější. Za 2.20/ks. No nekup to!!! Ale fakt si pohni, někteří mají zamluveno 6 - 12 měsíců předem cukroví!
Odpovědět
sharma: ježiš, ty mě začínáš děsit :-( No tak já zítra juknu na net no... Teď už pádím dom. Mějte se hezky, nevěsty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Neděs se, určitě koláčky seženeš, ale mrkni na to ještě před odjezdem!
Odpovědět
Profilova fotka
tak zítra ještě pojedeme do Brna, tam snad uněco najdem..a když tak se bude šít :-) díky za SN ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem smolila pozvánky ke stolu a vůbec mi to nešlo. Nakonec vypadají úplně jinak, než jsem chtěla. Tak jsem si nadávala, proč jsem je raději nevytiskla... :-S
Odpovědět
Sharma: tak je dej do alba, zhodnotíme, jestli se ti to povedlo ;-) . Já jsem pozvánky vytiskla na úplně obyčejný papír a vložila ke svatebnímu oznámení... Vypadá to jednoduše, ale dobře. Nikdo to neřeší, proč to není na tvrdém papíře...
Odpovědět
Já jsem taky pozvánky vytiskla a jen vložila do oznámka (fotku sem dám až je rozdáme, aby to bylo pro svatebčany překvapení). Jinak pomalu ale jistě tvořím noviny, celkem to jde i rychle, moc vám děkuji za inspiraci! Včera jsem nakoupila samolepicí papíry na etikety na vína a na štítky na krabice s výslužkama. Tak doufám, že to ve wordu zvládnu dobře rozložit, aby to přesně sedlo na ty štítky :-D
Odpovědět
lenny: taky budu řešit etikety na vínečka, tak si pak vzájemně sdělíme, jak nám to šlo :-D Etikety mám vyrobené (jsou v albu), ale jak říkáš, ještě bude legrace to hodit na ty samolepící štítky... Jinak holky, jakou vlastně budete mít svatební kytici? Já se právě asi rozhodla pro kaly... Hodně dlouuho jsem přemýšlela a hledala inspiraci, ale vzhledem k mým šatům a k tomu, že mám ráda jednoduchost, asi si nechám svázat bílé nebo béžové kaly :-) . Ženichovi korsáž, a pak taky třeba po jednom kvítku maminkám a svědkyním...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lydusak: Původně jsem chtěla kulatou kytici, která by se držela jen na stužce, ale jelikož v té době už sama budu jako kulička, nebudu to ještě podtrhávat kytkou. Takže s největší pravděpodobností to bude nějaká převislá - růže, malé chryzantémy a ještě nějaké pěkné bílé kytičky... ;-)
Odpovědět
Dám do alba moji představu, tak se k tomu vyjádři, ju?
Odpovědět
ahojky holky, kdyz pisete o tech etiketach: ja se taky bala abych se trefila presne do tech stitku a tak sem pak radeji koupila samolepici papir A4 a az po vytisknutí jsem to nastříhala a dopadlo to moc dobre ;-) jinak kaly jsou moc krasne taky jsem o nich uvazovala, pak mi ale sestrenice floristka privezla nejake fotky svatebnich kytic a ja se zas nemohu rozhodnout, momentalne jsem zamilovana do hortenzii :-D ale tesko rict jestli to jeste do te doby nezmenim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydu: Pro Tebe velmi dobrá volba, opticky Tě prodlouží. ;-) Holky, už druhý den mám kontaktní čočky a řeknu Vám, to je boj :-D První nandání - půl hodiny, první vyndání 20minut. Včera už to bylo lepší: nandání 20min a vyndání okamžitě. Dneska se na ně teprve vrhnu, tak jsem zvědava, jestli to půjde zase o píď lépe :-)
Odpovědět
irenka: jéé, díky, to jsem potřebovala vědět, respektive slyšet (číst) :-D Na čočky si zvykneš, jako každej ;-) kacikp: taky mám samolepící papír A4, ono je to opravdu nejjednodušší x-)
Odpovědět
lydusak:jj, koukala jsem na ty stitky abych to nemusela strihat, ale bylo by slozity to natisknout (teda pro me by to bylo urcite tesky :-D ) irenka: jaky cocky jsi si poridila? jednodenní nebo mesíční? ja si pro ne musím taky dojit, jeste nikdy jsem je nemela a kazdej mi rika neco jinyho, prý ze ty mesicni jsou tvrdy a dobre se nandavaj tak nevim
Odpovědět
Profilova fotka
Jééjda, vy řešíte ještě etikety na víno???? :-p My budeme mít domácí, takže v demižonu a rozlévané do džbánků, tak jste mě zase zaskočily ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak nakonec oblek máme koupený...za 2500kč sako, kalhoty i vestička...no byla jsem nadšená :-) irenka: já nosím čočky už 3 roky, první nandavání bylo jako kdyby mě někdo bodl do oka, ale ted už mám oko úplně zvyklé, odolné :-D a mám měsíční silikonhydrogelové a jsem moc spokojená, můžu je nosit 24 h vkuse... jinak nevím jak vám, ale mě to hrozě rychle utíká, mám pocit, že nestihnu nachystat a doladit do svatby všechno co bych chtěla... :-(
Odpovědět
sharma: no když vy budete mít domácí, tak to se máte :-) Já budu kupovat minivínečka - etikety mám připravené... Jo jentak mimochodem, holky, kde budete kupovat ta minivína? Dívala jsem se, na internetu se dají koupit, ale myslím, že i ve větších obchodech by to šlo, ne? Třeba globus? smudla: mně to utíká tak nějak normálně. Spíš si naopak říkám, že by už ten náš den mohl klidně přijít :-D To podstatné zařízené mám a zbytek doladím, až se vrátím z těch lázní...
Odpovědět
lydusak:my kupovaly J.P.Chanet a koukali jsme v obchodech (kaufland, hypernova) a nakonec jsme je koupili ve velkoobchodu u nas v příbrami a vysla nas flaska o 11 korun levneji takze kdyz jsme jich kupovali 80 tak je to velky rozdil, takze bych byt tebou koukla po nejakem velkoobchode nebo na netu.
Odpovědět
kacikp: na jednom webu jsem našla Müllera Thurgau 0,19l x 24 ks za cenu vč. DPH 631,2 Kč, což jedno vínko vyjde na 26,3 Kč. Je to dobrá cena?
Odpovědět
to sharma: no kdyz zacnu uplne od zacatku....Nevedela jsem, ze se svatebcanum davaji nejake darecky (to jsem se dovedela az tady na beremku a celkem me to udivilo), byla jsem uz na vice svatbach a vzdycky jsme dostali normalne vysluzuku (krabici s cukrovim) a nic vic a bohate mi to stacilo. No ale abych se teda "nevymykala", zacala jsem premyslet nad darky pro svatebcany. Rozhodli jsme se dat kazdemu lahev vina, ale zase potiz je v tom, ze kdyz by se davaly minivina, tak nevim, kam je dat a kdy je rozdavat? Vzit si je s sebou na hostinu, dat na stoly a at si je kazdy pak odnese domu? Za prve se mi to nelibi, ze bude cely stul zaskladany lahvema s vinem a vyzdoba v tom zanikne (mame 75 hostu), za druhe to musim dopravit do hotelu (to je vozeni sem a tam). Chtela jsem je tedy davat s vysluzkama, jenze ty budem rozvazet uz den pred svatbou (aby se taky zbytecne nevozily do hotelu a nemuseli jsme s tim mit vecer starosti, ze ti a ti odchazi a musi se jim dat krabice), takze se mi to cele zdalo komplikovane, jen proto, aby hoste "neco" dostali v ten den. Takze nakonec to bude tak, ze rozvezeme den predem vysluzky a k tomu dame do kazde rodiny dve lahve vina (normalni 0,7 l) a na to budu lepit ty etikety. A na hostine budeme mit taky demizony a dzbany (mame vlastni vino). Takze asi tak nejak u nas :-) to lydusak: kdy budes hostum davat ty minivina? budes je mit primo na svatebni tabuli? nebo jak? ja jen pro info, ze bych treba jeste prehodnotila svou situaci :-)
Odpovědět
lenny: já budu dávat dárečky v podobě mandliček v sáčcích, které budou na svatební tabuli v talířku a minivína nechám na stolku u vchodu spolu s knihou hostů... My máme teda jen 20 hostů, takže to bude v pohodě. Na tom stolečku u vchodu budou i svatební noviny s pokladničkou, takže když to sjednotím: extra stoleček u vchodu, kde bude 20 minivín, kniha hostů, svatební noviny na kupičce a pokladnička a zároveň ten stůl bude sloužit na případné hmotné svatební dary... Po obědě požádám hosty, aby si vzali do ruky svatební noviny, kde se dočtou vtipné i reálné informace o ostatních hostech a taky tam najdou návod, co se svatební knihou hostů ;-) Je to srozumitelné, co jsem tu teď sesmolila? :-D
Odpovědět
lydusak:myslim ze je to dobra cena, my koupily za 30 Kč jednu flasku ale je to tom ze J.P.chanet je drazsi, ale nas to vystihuje, jsme vynari a tuhle znacku vina milujeme ;-) lenny: my budeme davat minivina na stoly pac nam budou slouzit ároven jako jmenovky pro hosty. mame tabuli zdobenou do bilo zelena a mame zelena vina tak si myslim ze to bude vypadat dobre (doufam)
Odpovědět
Profilova fotka
holky kamarádka měla minivína všechny zvlášt na stole pohromadě a každé bylo ještě v malé dárkové taštičce a vypadalo to celkově hezky...možná mi to přijde jako lepší nápad než je dávat na stůl, už tak tam bude dost věcí, ne? jinak já minivína dávat nebudu...jen výslužku a jinak na každého bude čekata na stole malá čokoládka s naší fotkou, co jsem našla na internetu ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem rada, ze vim jak to kdo planujete :-) lydusak: jj presne jsem to pochopila, takhle me to totiz taky napadlo i s tema novinama, protoze nad tema jsem taky premyslela, kam s nima (na svatebni tabuli je urcite nechci) :-) Takze myslim, ze to mas dobre vymyslene :-) kacikp: taky mame tabuli do zeleno-smetanove , takze i tahle varianta me napadla, ze zelene flasky minivin by s tim ladily, tak jsem si to predstavovala, dokud jsem to nesdelila mamce...odtud mam tu myslenku, ze bude na stole sama flaska...bohuzel...takze mi to pokazila, uz se mi to nezda jako uplne nejlepsi napad :-( smudla2110: no ja jsem z tech darecku pro hosty celkem rozmrzela se priznam, opravdu jsem nemela nejmensi tuseni, ze se neco takoveho dava...a rodina i budouci manzel rika, ze je to blbost, tak to vidim fakt jen na krabici s vysluzkou a lahev vina, ale den predem... minicokoladky zni dobre, nezaberou moc mista na stolech, ale neroztecou se za cely den? jestli bude teplo....doufam, ze bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacikp: Čočky mám měsíční, měkké. Nemohu s nimi zatím spát, protože jsou to ty zkušební. Až mi dají do výroby ty ofiko, už budou na občasné spaní... lydu: ;-) :-D Holky, my nebudeme dávat vínka. Dostanou jen zvonečky, co máme v albu a nazdar bazar :-D Myslím, že toho dostanou až dost ;-) A stejně, jako lydu to chystám připravit na zvláštní stoleček u vchodu (kniha hostů, svatební noviny, zvonky, pokladnička, výslužky). No, uvidíme, jak to celé nakonec proběhne a kolik bude konečných ,,úprav" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : jo minivínečka jsou moc pěkná a milá, ale tady na Moravě by se to možná ani neužilo :-/ A jiné, než domácí tady taky nepřipadá v úvahu :-) lenny.cz : Já sem taky o dárečcích nevěděla, ale nakonec mi to přišlo pěkné a milé. Má mamina je výtvatnice, tak jsme se spolu rozhodly, že udělá něco malilinkatého každému na památku "pro štěstí". Beru to tak, že je to významný a doufám, že neopakovatelný den. Mám nachystané krabičky a ukázky kamínků mám v albu. Vína dávat nebudu - snad jen v lahvích nejbližší rodině.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?