Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
veve, sharma: Emaily jsou odeslané ;-) Dneska je to tady jako na houpačce - ráno poletoval sníh a teď zase svítí slunko :-N sharma: Souhlasím s lydusak - hned, jak budete mít oznámení hotová, šup s nimi do alba! Já je snad dodělám během víkendu a taky nafotím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka41 : Děkujiii. Tyýýý jo, to už máte všechno sehnané, nakoupené, zabalené???? To jste borci, teda! CHválím a jako úča píšu za 1 !!! lydusak : S tím jarem jsem to přepískla, dnes jsem vstala - chumelenice jak blázen, zasněžené auto... Tak sorry. A taky skládám poklonu za svatební noviny. Jste nechutně aktivní, děvčata. Leda mě tím nervujete ]-( Holky, s tím oznámením nevím nevím, jestli stíhám. V pondělí jdeme přepsat byt a 25.3. se stěhujemééééé. (To možná pak už ani ty nakoupený svatební škatule nenajdu :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: JJ, vše máme hotové a připravené ;-) Děkujeme za jednuchu :-D A gratuluji ke stěhování! Pěkně si to užijte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka41 :-p noo... právě řešíme, jak udělat koupelnu. Aby nám proboha taky zbylo na tu svatbu :-o
Odpovědět
sharma: tak vy se do toho ještě stěhujete, jo? No panejo. My teď taky řešíme bydlení. Sice máme vlastní byt, ale jen 1+1, což je moc malé, tak přemýšlíme o úvěru a o koupi staršího baráčku a jeho následnou rekonstrukci. Držte, holky, pěstičky, ať najdeme něco rozumného... :-N V pátek jsem ukazovala svatební noviny ženichovi a moc se mu líbily ;-) Dělala jsem je celé sama a byla to celkem dřina, ale povedlo se. Nafotím je a dám do alba... Příští týden odjíždím na měsíc do těch lázní, tak začnu pomalu balit. Co myslíte, holky, mám si s sebou přibalit nějaké hezké šaty a lodičky? Zas aby ženich ale nežárlil :-D V pátek jsme byli na plese, Aleš seděl u stolu a vychutnával si kafíčko a já se skorošvagrovou tančila na parketu a co se nestalo: normálně se ke mně připletl jeden mladík, chytnul mě za pas a začal se se mnou pohybovat do rytmu :-D a asi za půlhodiny přišel jiný mladík s růžé v ruce, kterou mi nakonec dal... x-) No a když jsem se podívala směrem nahoru k Alešovi, tak koukal jako puk se zdviženým ukazováčkem :-N . Ale já za to vážně nemohla. S nikým jsem nekoketovala a navíc jsem tančila s Alešovou sestrou... No řeknu vám, zajímavé to bylo, a na druhou stranu to bylo dobře, protože miláček začal malinko žárlit a pak se věnoval už jenom mě a o víkendu prohlásil :"už aby byla svatba"! ;-) No někdy zkrátka asi nezaškodí malinká decentní žárlivost :-) Zatím jsem občas v mezích a potichu žárlila já, teď se karta obrátila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno, děvčata musím se pochlubit z celého kvanta zkoušených šatů jsem už našla ty pravé. Včera jsem byla na zkoušce a prostě to jsou ony. Až bude chvilka dám je do alba. Lydusak: já bych si určitě šatičky a lodičky vzala vždycky se v lázeňském městě najde nějaká akce na kterou je můžeš využít. Souhlasím s tebou ohledně :-) žárlivosti, nikdy neuškodí trocha té zdravé žárlivosti.
Odpovědět
Profilova fotka
irenka: jeeeee...díky za mejlíka :-) máte to fakt super udělaný, šikulka x-) tak uvidíme, jestli se mi podaří získat trochu času a něco uplácat.... lydusak: pravda pravda...trochu zdravé žárlivosti neuškodí ani jednomu z vás x-) on ví, že není jediný chlap na světě a že se líbíš i spoustě dalších a tebe to určitě potěší, že ikdyž už jseš skoro okroužkovaná :-D tak je o tebe zájem a hlavně, že skoromanžel si tě hezky zdravě hlídá x-) jinak šatky s botkama bych určitě do kufříku přibalila, nikdy nevíš, kdy se můžou hodit...ikdyby třeba jen pro příležitost, že za tebou snoubenec přijede a vezme tě na véču ;-) kate: tak šup šup...já jsem zvědavá jak lázeňská veverka :-D no jinak holky s tím bydlením jsme na tom obdobně...máme baráček, ale potřebuje rekonstrukci jako sůl!!! už jsme se chystali letos si vzít půjčku a trocu s tim hnout, ale radši počkáme a vezmem si půjčku jako manželé x-)
Odpovědět
kate., veverka: máte pravdu, holky, šatičky a botky si vezmu. Snad se mi v kufříku moc nezmačkají :-. Taky si nejspíš budem brát úvěr již jako manželé. To je asi tak jediné, v čem se bohužel zadlužíme, ale je to nezbytné, když nemáme vlastní prostředky. Někdy závidím kamarádkám, které se nastěhovaly do hotového a mají krásný barák, hodně peněz, ale zase si říkám, že vybudovat něco společně je taky krásný a hlavně nás to bude víc těšit, než žít v hotovém. Práce nám nevadí a jak se říká nesmrdí, jen mít ty peníze. Jak se říká: peníze jsou až na prvním místě :-. Bohužel je to pravda. Ale co, věřím, že jednou bude líp. Hlavně, že se máme rádi, máme jeden druhého a ve své podstatě jsme opravdu šťastní. Nejšťastnější stejně budu, až k nám přijde třetí tvoreček ;-) Peníze budou, my nebudem ]-( Někdy to ale naštve, zvláště po tom, co jsem dneska viděla za prezentaci o české charitě jménem Lata Brandis Ladie´s club, kterou zaštituje např. Talmanová, vesecká a spol... viděly jste to? Pokud ne, pošlu vám to do mailu... Děs běs. Jsem naštvaná, a proto tu tady taky filozofuju :-S
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: máš naprostou pravdu...taky by se mi líbilo přijít už do hotového a mít ty korunky :-) ale zase si říkám, že jsou lidi, kteří nemají vůbec nic a musej třeba do pronájmu a pár let cpou prachy do něčeho, co jim nikdy nebude říkat pane...a vy máte výhodu, že máte ten byteček...dá se to pak pronajmout a určitě aspoň část peněz vám bude splácet úvěr ;-) my zase sice máme barák, ale pomalu nám padá na hlavu...je asi 150 let starý, staral se o něj naposledy přítelův tatínek a to už je hezkých pár let...takže nám místy protejká skrz střechu do garáže, padá omítka, komín jsou jen holé cihly nezadělané...schody jsou tak strmé a kluzké, že se návštěvy po nich bojí chodit a já se děsím, že je nestihnem vyměnit dřív než otěhotním, což by nebylo dobré, stropy nejsou obložené, okna netěsní, topení zrezlé....atd atd atd....no a nábytek a spotřebiče jsou staré 15-skoro 30 let...takže je to sice použitelné, ale člověk by si rád pořídil něco vlastního hezkého nového x-) ale jak říkám, je lepší splácet něco, co je naše, než to cpát do kapsy někomu cizímu ;-) určitě pošli...veverka.dada@gmail.com
Odpovědět
veverka: tak to máte teda veselý :-| Tak to přeju, ať se najdou finance na rekostrukci! Máš pravdu, byteček budeme pronajímat (odhaduju to na 5.000 Kč vč.služeb), takže každá koruna dobrá... Prezentaci posílám do mailu..
Odpovědět
Ahojte nevěsty, tak konečně jsem se taky dostala k tomu něco sem napsat :-) No a koukám, že tak jsme na tom celkem podobně, co se týka zařízených věcí a tak, však ono se nám to už taky hezky blíží :-) Mně v pátek přišly šaty (objednala jsem je přes ebay), mám z nich radost a nejradši bych se do nich furt oblíkala :-D Prstýnky jsme si vyzvedli před třemi týdny a oznamko jsme se dělali doma sami, nakoupili jsme ruční papíry a lýko a hezky se u toho pobavili. Jinak ty hlavní věci máme už domluvené (kostel, hostina, fotograf, kamera, hudba a zpěvačka do kostela, kapela na hostinu, cukroví, dorty i koláče). O květiny se mi postará známá, takže do květinářství vůbec nepůjdem, jen jsme se spolu domluvily, které kytky budu chtít a o víc se nestarám, navíc nám uděla i kompletní výzdobu svatební tabule, takže vůbec nemám ještě nakoupené žádné dekorativní vecičky na stoly. Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli budu mít závoj nebo jen živé kytky ve vlasech :-) Co vy? Jak plánujete vlásky? Závoj nebo nee? :-) Nemáte některá náhodou udělané svatební noviny? Chtěla bych je udělat, ale nějak se nemůžu dokopat k tomu, abych začla, tak kdybyste některá měla a nevadilo vám mi je poslat, byla bych opravdu vděčná (lenny.cz@seznam.cz) No a koukám tady na debatu o bydlení....my začínáme teď na jaře stavět, takže dva roky budem muset ještě nějak vydržet (buď u rodičů nebo nějaký podnájem, ale to se nám moc nechce, bude to stát vše spoustu peněz..půjčky...a ještě cpát někomu do kapsy za nájem, když máme oba rodiče v jednom městě a mají jak jedni tak druzí rodinný domek, takže by nám to určitě chtěli rozmlouvat :-) no nějak to zkusíme, když se nám nebude líbit u jedněch, zkusíme ty druhé :-) problémy nemáme, vycházíme dobře, naše rodiny se znaji už dlouho (chodili jsme se skoro manželem 13 let do jedné třídy). Takže se nám k svatbě přidávají straosti s územním řízením, stavebním ohlášením, výběrem cihel, oken a křidlic a tak :-D
Odpovědět
ahoj lenny, tak tě tady taky vítám... máš pravdu, blíží se to :-N Co se týče závoje, já ho určitě mít budu. Vlasy budu mít polorozpuštěný - spodní vlasy budu mít volně rozpuštěné a vrchní část sepnu do spony a ty sepnuté si natočím :-). Svatební noviny mám, tak pošlu pro inspiraci...
Odpovědět
Článek se načítá
Jééé moc děkuju za ty noviny! Jsou super fakt! Taky to vidím na zpracování ve wordu, snad to nějak zvládnu, chce to jen začít, pak doufám, že už to půjde. Jsi šikulka! Vlasy bych taky chtěla polorozpuštěné a natočit, skoro přemýšlím nad kompromisem, dát si do kostela závoj a pak ho vyměnit na hostinu za živé květy, na svatbě bude i kadeřnice, tak by mi to mohla pak přehodit :-) no uvidím ještě. Hlavně bych měla začít chodit pomalu na solárko, jsem bílá jak stěna v těch šatech :-)
Odpovědět
lenny: není zač ;-) na solárko se vykašli, to není zdravý ]-( Až vysvytne sluníčko, vystav se jemu ;-)
Odpovědět
Já vím, normálně do solárka nechodím, ale bojím se, že se opálím špatně (ramínka od plavek a tak), nějakou trochu tmavší barvičku to fakt chce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj slečny! kate: Šup sem se šatkama, všechny jsme zvědavé! :-N lenny: Poslala jsem Ti taky naše svatební noviny, snad přidám trochu inspirace a Tobě půjde práce lépe od ruky ;-) A na solárko nechoď - raději si pořiď topík bez ramínek a na slunko vycházej v něm :-) Taky to tak hodlám spáchat, ikdyž s bříškem to bude trošku problém :-N Já chci mít závoj, snad to taky tak dopadne. Ale živé květiny určitě nezavrhuji - vypadají nádherně! x-) lydu: Věřím, že se Ti bude v lázních moc líbit! My jsme si s Fandou objednali víkendový wellnes pobyt jako součást svatební cesty, taky se už hrozně těšíme! Ta kolonáda, teplé oplatky, atmosféra...Uááá! :-) A šaty a lodičky určo schvaluji, budou se hodit - znáš zákon schválnosti, kdyby sis je nevzala, stopro bys je potřebovala a akorát si to pak vyčítala... ;-) A žárlivost - ta zdravá je určitě na místě! Řešily jste tady bydlení - my to, naštěstí, máme za sebou. Stěhovali jsme se na vánoce 2008 do vlastního 4+1. Byt jsme převzali k prvnímu prosinci a já, jako ženská, jsem chtěla na vánoce bydlet, ,,jako člověk". Takže si umíte představit, jaké tady probíhaly fofry, ještě 23. se vrtalo :-x Ale stálo to za to! Sice nám ještě mnoho věcí chybí - např. máme oblečení v banánových krabicích v ložnici na zemi, protože nebyly koruny... Ale teď to všechno shrábne mrňousek a tomu chce člověk dát vše, na co si vzpomene. Takže si na nábytek do ložnice ještě nějakou tu chvilku počkáme :-D Každopádně všem přeji krásný začátek týdne!
Odpovědět
irenka: jéé, tak to vy už se můžete těšit jen na to hezký ;-) . My bychom už taky chtěli mimi, jenže si předtím právě potřebujeme zařídit úvěr, protože na mateřský nám ho žádná banka nedá ]-( , ale já to chápu... Už se do těch lázní těším. Jedu už příští úterý x-) Jů, a mohla bys mi taky poslat ty svatební noviny? Podívám se, v jakým duchu je máte udělaný vy :-) (lydusak@centrum.cz) lenny: vidíš, i irenka se mnou souhlasí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak se asi zastanu lenny...já jsem taky bílá jak papír...a když bych vylezla na sluníčko, tak si spálím stehna a záda do ruda a vše ostatní zůstane bílé, jako by se toho paprsky ani nedotkly...takže taky hodlám začít se solárkem...ne nijak radikálně, jen občas na chvilku, abych trošku chytla barvičku a pak to sluníčkem doladím :-) jinak já závoj mít nebudu, páč budou šaty se šněrovačkou vzadu a chci aby byla vidět...a krátké se mi moc nelíbí....ale když zavřu oči a představím si nevěstu v kostele, tak asi se závojem x-) a ty živé květiny na večer, super nápad x-)
Odpovědět
Tak to vám, holky, nezávidím. Já jsem snědší pleti, takže jsem celoročně hnědá. když svítí slunko, stačí mi 15-20 minut a jsem jako hnědočeška :-D No já budu mít závoj i přesto, že budu mít šněrovačku... jsem silnější postavy, takže mi to aspoň schová silný paže a silnější záda... Moje máma mi říká, že zezadu vypadám jako zápasnice, a ten závoj to přece jen trochu zamaskuje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Jo jo, my se za čtvrnáct dní stěhujeme, právě jsem podepsala smlouvu na koupelnu. No děs. Peníze jsme si vzali na úvěr, protože jinak bychom se na větší byt 4+1 prostě hned tak nezmohli. Ceny jsou teď dole, ale za dva tři roky... kdo ví. Přeju vám, ať se vám podaří najít to vaše vysněné bydlení. Nám to tedy chvíli trvalo! Uff a to papírování! Ale dnes jsem vše ukončila a byt je konečně přepsaný. Ty svatební noviny vám závidím, já se na ně v tom chaosu ještě nezmohla... :-( A pěkné botky do lázní zcela URČITĚ patří!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, mám svatbu ve stejný den jako vy, tak bych se k vám ráda přidala... Chtěla bych se zeptat kolik počítáte koláčku a zákusků na osobu? nemám vůbec představu, jaká bude spotřeba :-( a já se chystám také do solárka, popravdě jsem tam nikdy nebyla, ale do bílých šatů bych byla ráda opálená, jen jsem myslela, že stačí párkrát, tak měsíc předem a vy tu píšete, že se už na solárko chystáte..tak nevím.
Odpovědět
sharma: jak dlouho jste scháněli bydlení? My, když si vezmeme teď úvěr, budeme mít rok a půl na to si najít baráček, tak upřímně doufám, že je to reálná doba =-) smudla: ahoj nevěsto, jen se přidej a povídej... No, upřímně řečeno, já taky přesně ještě nevím počet koláčku a zákusků, ale zatím to ještě neřeším.... My budeme mít 20 hostů + my dva a zřejmě budu objednávat 500 ks svatebních koláčku a vzhledem k tomu, že bude nějaký ten dort, tak to s těmi zákusky nebudu přehánět. Snad tak 3 ks na osobu? Ještě nevím, asi se poradím s cukrářem... Holky, na to solárko bacha! Jestli nemáte zkušenosti, neriskovala bych to. Taky se vám nakrásně může stát, že místo hnědé budete žluté :-S
Odpovědět
irenka: moc děkuju za ty svatební noviny, jsou zase úplně jiné než jsem viděla! Super nápady, pro inspiraci se vážně hodí! Včera už jsem začla konečně něco tvořit :-) no s tm solárkem...já už párkrát byla a v pohodě, potřebuju jen chytnout zákad a pak už na sluníčku chytám dobře. Jinak se na slunku opaluju jakš takš, většinou prvně zčervenám a do večera nebo do druhého dne zhnědnu, ale jsem celkem světlá (blond vlasy) a opálení mi nikdy dlouho nevydrží, prostě vyblednu....ale z toho solárka jsem tenkrát měla základ (to jsem taky začla někdy v dubnu) a pak v červnu už jsem měla díky slunku krásnou hnědou barvu. Nehodlám tam chodit denně :-) ....jen prostě párkrát pro začátek to bude chtít, ale pak už to nechám na sluníčko, jen musím dát bacha na ty ramínka. Ikdyž nad tím tak dumám sluníčko....kdy? celý den jsem v práci a když přijdu domů, tak už je schované...a o víkendech taky nemám moc čas ležet a opalovat se :-) prostě potřebuju víc času a opalovat se čatěji, abych byla dohněda...no a na to nějak nebudou asi podmínky...už to není jak ve škole, kdy jsem si ve zkouškovým v květnu lehla na zahradu a učila se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : No myslím, že určitě tak půl roku, ale další hromadu měsíců trvalo vyřízení peněz a další formality. Včera jsem to konečně uzavřela a zítra jdeme přebírat klíče, ale byla to fuška. Taky si myslím, že je lepší se zadlužit a už věci, nebo byt používat, než pomalu šetřit. Ono to při dnešní inflaci vyjde skoro na stejno. Dámy, pošlete mi prosím nějakou inspiraci na ty svatební noviny, jsem teď v časovém presu a nestíhám ani přemýšlet :-D :-p Díky. chant@centrum.cz
Odpovědět
sharma: SN máš v mailu ;-) Už abychom to bydlení měli vyřešený. Když pomyslím na ty starosti, vůbec se mi do toho nechce ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Moc děkuji. A já zas když pomyslím na tu svatbu, zjišťuju, že mi snad čím dál tím věcí chybí a že nestíhám a popadá mě panika a nejraději bych to odložila aspoń o čtvrt roku, ale to už taky nejde... Smarjáááá, já to asi nezvládnu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Jsi hodná a velmi pracovitá. Hezké noviny :-)
Odpovědět
sharma: kuju x-)
Odpovědět
sharma: co bys to všechno nestihla, vždyť je ještě relativně čas a když se do toho vrhneš, máš raz dva hotovo... Taky mi pár věcí chybí, např. košile, kravata a vesta pro ženicha, minivína pro hosty, nemám zajištěný koláčky, kytky, ještě jsem neoslovila kadeřnici ani vizážistku, potřebuju taky koupit šerpu na moje autíčko... a čert ví, na co ještě narazím..., no a to jedu teď do těch lázní, takže to pak bude fofr, ale aspoň ten čas rychleji utíká, když máš co dělat... Já si zase naopak říkám, už aby ten den D tady byl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, já myslela, že to nejnutnější máme zařízené a ted už jen ty drobnosti, ale asi máme problém sehnat budoucímu ženichovi oblek...on je vysoký a hubenýa všechno na něm tak divně visí...Jediný který by se nám líbil, je oblek se stojáčkem, ale zen zas není nějak k sehnání ...zbývá nám asi možnost oblek ušít, jenže on by ho pak vůbec nevyužil.no, nenapadlo by mě že budeme mít problém se ženichem :-S lydusak: můžu taky poprosit o zaslání těch novin jako inspiraci, už jsem trochu začala, ale rda bych se mrkla smudla2110@seznam.cz
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?