Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
sharma: no naštěstí jen 2 - jeden čtyřlístek a jednu lemovačku - mašli. Ještě si je nechám, ono se to třeba bude hodit a pak po svatbě uvidím :-) katehorakova: neboj, my tě nezakousneme.... ještě je relativně čas, takže v klidu rozšiřuj album :-D
Odpovědět
kate: no téééda! Ty ses rozjela. Teprve teď jsem koukala na ty šatičky. Takže asi takhle - mně osobně se moc líbí tyto: str. 39, 47 a 48, ale naprosto úžasný jsou dle mého názoru na str. 50, 67, 74 a 88 a teď si vyber :-D V těch posledních zmiňovaných vypadáš úžasně. Navíc štíhle! Že ty jsi zhubla? x-) Ještě jednou to projdu a řeknu, který by byly podle mě favoritky, jo?
Odpovědět
kate: tak jsem dál selektovala, a nádherný šatky jsou ze str. 67 a 88, ale mezi těmito už se nemůžu rozhodnout. Záleží, v kterých se ty sama cejtíš co nejlíp ;-) Jsem zvědavá na další názory :-x
Odpovědět
Profilova fotka
kate: 67, 74, 88. Ale výběr je, samozřejmě, na Tobě ;-) P.S.: Děkujeme. Snažím si to užívat, ale nevolnosti mi to zatím moc nedovolují... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata :-) teeeda, taky jsem tu pěkně dlouho nebyla...tedy občas nakouknu co je novýho, ale nemám moc čas odpovídat... Kate: mě se líbí 67,73,81(bez rukaviček),85...ale úplně nejvíc ti podle mě sluší 88...jsou krásné a tobě skvěle padnou ;-) pak nám dej rozhodně vědět, které nakonec zvítězily u tebe!!! Irenka: přeju ať nevolnosti brzy ustanou a je ti lépe ;-) ale vsadím se, že když srovnáš nevolnosti s radostí z miminka, dají se ty nevolnosti vydržet :-) taky tiše závidím x-) no a u nás je teď kolem svatby děsnej kolotoč...zrušili jsme místo hostiny, páč jsme počítali a přemýšleli a usoudili, že je to na náš vkus strašně předražené :-( ale naštěstí díky maminčině četným kontaktům a známým se rýsují další mnohem zajímavější možnosti x-) taky jsem se nedávno musela docela smát, páč u nás už nemám svatební noční můry jen já, ale i skoromanžel :-D jsou o tom, že neseženeme fotografa a já mu děsně zpruzená zakazuju při obřadu nás fotit mobilem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem myslela, že mám všechno zařízené, ale pořád se mi objevují nové nabídky, včetně místa hostiny a jsem teď dost nalomená :-| :-(
Odpovědět
Holky, za kolik se tak cca pohybuje cena svatebních koláčků, zákusků a dortů?
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska vážně dobrej den x-) konečně mi přešli šatičky na večer...zatím jsem je zkoušela jen na rychlo a měla jsem na sobě džíny, ale i tak vypadaly kouzelně ;-) taky jsem dnes konečně objednali prstýnky!!! ty co mám v albíčku nakonec x-) do 14 dnů budou doma, ale už teď se nemůžu dočkat :-D no a navíc jsem konečně našla to správné květinářství, kde mi udělají kytičku...slušné ceny, moc příjemná slečna, na které bylo vidět, že jí její práce opravdu baví a doplnila má přání spoustou skvělých nápadů...jsem nadšená x-) lydusak: tak to ti bohužel neporadím...za prvé jsem Pražanda, což je asi trošku jiná cenová kategorie :-| a za druhé mám tchýni a maminku, které mi napečou ;-) ale jsou tu diskuze, které ti určitě orientačně pomůžou !!!
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : já mám koláčky za 2,20,- /ks, zákusky krabici za 1.000,- a čtyřpatrový dort také za 1.000,-
Odpovědět
Profilova fotka
ale záleží na tom, odkud jsi a kde objednáváš. V cukrárně příjde dort i na 7.000,-
Odpovědět
veverka: a ty prstýnky budete mít teda v bílým zlatě? S tou floristkou ti závidím... U nás v Tanvaldu je jen jedno květinářství a ten den, kdy jsem se tam byla zeptat, paní asi měla svoje dny a neuměla mi vůbec poradit ]-( Zkusím to tam ještě jednou, jinak budu objednávat v Liberci... sharma: díky, aspoň mám trochu nějakou představu. Je mi jasný, že hodně záleží na lokalitě. Mám jednu kolegyni, která je moc šikovná a strašně ráda peče, tak ji možná poprosím a aspoň mám představu o ceně. Já jsem totiž vůbec nevěděla, jestli si mám říct 1 Kč nebo třeba 5 Kč... Dort nám možná upeče Alešův tatínek x-) No uvidíme. Teď už nemám moc času něco vymýšlet, ale až se vrátím z lázní, tak se na tohle zařizování vrhnu. Přece jen se vrátím v půlce dubna, takže bude nejvyšší čas na dokončovací práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : No není zač. Koláčky běžně tak 3 - 5 Kč, s těmi dorty je to různé. Cukroví se bere buď na kila, nebo krabice. Jak která cukrářka. Tak držím palečky. A jak je v lázních?
Odpovědět
Článek se načítá
sharma: do lázní teprve pojedu - odjíždím 16.3. ;-) Doufám, že budu mít přístup na net...
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: jj...budou z toho bílého x-) nakonec jsem miláčka překecala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ještě slečny! :-D Povinně hlásím mírný ústup nevolností - už třetí den je mi lépe, tak snad to tak již vydrží ;-) Přišly mi domů těhotenské pásy, jsem z nich nadšená! Byli jsme s Fandou na MÚ pro rozhodnutí a konečně máme vše potvrzeno a povoleno! Takže, v nejbližší době bude k tisku připraveno oznámení a všechny ty tiskoviny okolo. Dopíše se datum na zvonečky pro svatebčany a budou se dodělávat maličkosti 8-) Už jsem i zkontaktovala fotografy pro potrzení termínu, ale ještě se neozvali, snad jim to nebude dlouho trvat. Všem přeji krásný, prosluněný víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
irenka: tak to mám radost i za tebe x-) přeju ať už je to definitivní ústup nevolností ;-) také blahopřeju k potvrzenému datumu!!!supeeer x-) já si sluníčka rozhodně neužiju, páč jsem zavřená v práci...ale nezoufám a raduju se z tání sněhu, oteplení a hlavně z toho, že konečně jezdím do práce za světla x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : jo, zcela určitě tam bude přístup k netu. To je dnes ve všech lázních! Neboj irenka41 : Vidíš, říkala jsem, že to celkem brzy přejde. Tak ať se tobě i miminku dobře daří! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám holky radooooost x-) přišly mi svatební střevíčky x-) mám je v albu, tak jukněte...
Odpovědět
Profilova fotka
veverka.dada: Jéjda, vy tam kolem Prahy objednáváte kytice tak brzy předem??? :-.
Odpovědět
veverka.dada: jéje, souhlasím se sharmou - to máte ty kytice opravdu nějak brzy objednaný, ne? =-) Jinak už mám vývazky hotové, respektive ještě 6 ks mi zbývá, ale to mám za chvilku. Nakonec jsem ten pomocník při výrobě vůbec nepotřebovala - nějak mi to s tím nešlo. Udělala jsem si to po svém a myslím, že je to pěkný :-N Dneska se je pokusím ještě vyfotit a pak je hodím do alba. Jednu fotečku sice už v albu mám, ale včera jsem je ještě trošku vylepšovala :-D Taky jsme včera zcela výjimečně dali svatební oznámení Alešovým rodičům a jeho tetě, která byla na návštěvě, jinak budem rozesílat a rozdávat koncem dubna. A povím vám holky, ještěže jsme to včera tý tetě dali, protože ona už málem na ten týden kolem 19.6. měla zaplacenou dovolenou :-o Takže to bylo o chlup...
Odpovědět
Profilova fotka
veve: Moc Ti chválím botičky, jsou překrásné! My jsme byli s Fanouškem včera doma a vůbec jsme nezaháleli... Skočili jsme do města nechat vytisknout oznámení, pozvánky, vizitky, návratky atd. na spešl papíry a navíc jsem přikoupila i pauzovací papír pro vylepšení a celé nás to vyšlo na 1000,-! Jsme nadšení! :-) Hned po obědě jsme si sedli k tombole a řekli si, že ji prostě musíme dát do kupy. Skončili jsme sice asi v devět večer, ale výsledkem je zkompletovaná, zabalená, očíslovaná a na papíře hozená tombola! x-) Takže další věc z krku, na kterou nemusíme myslet! Dnes, když se mi bude chtít, nastříhám ty včerejší tiskoviny... ;-) Holky, my budeme objednávat kytice cca za měsíc, takže si myslím, že to není brzy... Krásný den! :-D
Odpovědět
ahoj holky, ja si taky nemyslim ze by bylo na kytky brzo, zalezi jestli nachavate delat kytku jen pro sebe nebo toho mate vic. ja uz jsem je ted o vikendu domlouvala, sice to neni jeste na pevno zamluveny ale pracuje se na tom ;-) chtela jsem se zeptat nebudete si nektera z vas delat svatebni dort z tech mini dortíku?ja bych ho chtela, byla jsem v jedny cukrarne a koukali na me dost divne co to ponich chci :-N a mam se tam jeste stavit, ze se domluvej s cukrarkou co to pece jestli to udela a hlavne za kolik.
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Jo jo, taky mi to s těmi špendlíky nešlo, nějak jsem se do toho zamotávala a nevypadalo to hezky. Tak jsem to umotala v ruce a bylo po problému. irenka41 : Jéjda, vy jste šikovní! A dělali jste nějakou tu vtipnou tombolu, nebo jste se inspirovali jinde a posle svého??? K té kytici - my objednáváme až v květnu, prý to stačí, řekli v květinářství
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak, sharma: tak oni nejsou uplně na pevno objednané...jen jsem prostě objevila vhodné květinářství, tak jsem tam zašla, řekla co bych si představovala, slečna mi řekla přibližnou cenu...a na pevno to dohodneme až po velikonocích...navíc v kytce budu mít levandule, které se musí včas objednat...a taky musím ještě stihnout zařídit spoustu jiných věcí, co vy už máte hotové a chodit na zkoušky šatů...takže jsem ráda, že už mám odškrtlou další věc ze seznamu :-) irenka: moc děkuji za pochvalu x-) jeee, tu tombolu ti závidím...já si na ní taky myslela, ale asi jí už nestihnem :-| už teď jsme ve skluzu a ještě vymýšlet tombolu...já nechápu, holky, jak to všechno stíháte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: Děkujeme:-) Inspirovali jsme se jak tím, co koluje tady na beremku,tak jsme vymysleli i spoustu ,,našich" cen. Pokud bys chtěla, pošlu Ti na mail názvy cen i s vysvětlením, co to je ;-) veve: Taky jsem si myslela, že na tombolu prdíme, že nestíháme, ale jak jsme se do toho dali, šlo to jako po másle ;-) A napadaly nás nové a nové ceny, ale to by byla tombola, jako hrom :-D Jinak, včera jsem si sedla k tomu stříhání a mám hotovo! Ještě potřebuju slepit oznámení s pauzákem a mašlí ;-) Hurá! P.S. Dneska mám pěkně otlačený kloub na palci od nůžek :-D Dneska mě Fanda vytáhl do Žatce, jelikož budu zítra zase o rok starší, a nakoupili jsme krásná těhu trička a konečně těhukalhoty! x-) Jsem šťastná, protože už mohu vylézt mezi lidi... Dosavadní kalhoty už nezapnu, takže na nich mám gumičku a trička?... Všechna končila v pase :-D Nádherný den! P.S. Já už nechci sníh! :-( Má zase v sobotu padat...
Odpovědět
Profilova fotka
irenka: a nechtěla bys i mě poslat to, co nabízíš sharmě? :-D že se ale umím vetřít, co? :-D já jen, že by mě to třeba inspirovalo a nakoplo a nakonec bych přeci jen něco zkusila vytvořit.... jinak přeju vše neeejlepčí a teď asi hlavně to zdravíčko a štěstíčko ;-) jak píšeš o těch kalhotech...to moc dobře znám x-) sice bohužel nekupuju těhukalhoty, ale jak jsem jednou psala, že beru ty hormony, tak už bych taky potřebovala kalhoty tak o 1-2 čísla větší :-D jen nějak poslední dobou nacházím samé šílené modely....ale už se těším, až jednou pojedu jako ty vybírat těhotenské hadříky...normálka ti fakt nahlas závidím :-D P.S. já už jsem z toho sněhu taky celá nakrknutá :-| v Praze už dneska trošku popadával...bleeee...a já se tak těšila, že už tu máme jaro :-|
Odpovědět
Profilova fotka
veve: Samozřejmě! :-D Pošli mi do IP mail. Děkuji za přání! JJ, šílené modely - o tom mi chvilku povídej ;-) A neboj, štěstíčko si Vás taky najde - a určitě tehdy, kdy to budete nejméně čekat x-) Já chci taky sluníčko a teplo...
Odpovědět
Profilova fotka
irenka: tak posláno ;-) jj...určitě najde ...kdo si počká ten se dočká x-) a co se týče toho sluníčka a teplíčka...já se na to neskutečně těším!!!! ale teď když nad tim tak uvažuju...klidně, ať je ještě chviličku zima, ale hlavně ať je nádherně 19.června :-D
Odpovědět
Profilova fotka
irenka41 : Joo, ty brďooooo, to by bylo super!!! Děkujííííí moc. Už mám koupené tombolové lístky, ale ceny jaksi nejsou :-D Můj mail je chant@centrum.cz Jinak já už dodělávám oznámení, tak je snad sesmolím během víkendu. Jako motto jsme si dali hlášku od Cimrmana.. Máti si sice ťukala na hlavu, že to zní, jako polibte nám všichni šos... ale nám to přišlo vtipný. Já jsem to totiž vůbec pojala v takovém veselém tónu. Vzhledem k našemu věku... Už nejsme holt žádní mládežníci 8-( Holky, vy tam máte ještě sníh??? Tady už je jaroooooo!
Odpovědět
irenka: tak to ti taky dost závidím to nakupování těhu hadříků ;-) Ale samozřejmě ti a vlastně vám přeju hodně zdravíčka a štěstíčka... Holky, ani nevíte, jak jsem se těšila na jaro, už to vypadalo tak slibně a včera nám tak chumelilo. U nás v Tanvaldu (kde bydlím) je zase tolik sněhu ]-( a tady v Liberci (kde pracuju) sníh taky napadl a zrovna strašně chumelí :-S Ach jo... sharma: tak pak dej to oznamko do albíka, ráda se podívám... Cimrmany máme s Alešem moc rádi ;-) Jo a koukej nám to jaro sem poslat! :-p Jinak my tombolu dělat nebudem. Už nám na to jaksi nezbývá čas a hlavně už mi dochází nápady. Dneska dodělávám svatební noviny a ty mi daly celkem zabrat - jsem myšlenkově vyšťavená =-) Ale myslím, že výsledek stojí za to x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?