Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
No nepovídej! To je úžasný :-) :-) :-) Moc přeju, aby vše vyšlo a abyste byli všichni zdraví!
Odpovědět
Profilova fotka
irenka: mooooooooc vám blahopřeju!!!!!!!!! x-) tak se hlavně opatruj a taky přeju jen to nej nej nej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka:no to je krásnýýý!Moc moc gratuluju :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkujeme! Jste zlatý! Přeju krásný začátek nového týdne! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka41 : Jééé, to je nádhera! Moc moc ti to přeji. Teď jsi v začátcích,tak hlavně, ať ti není moc špatně :-p Gratulujiiiii :-) :-) :-)
Odpovědět
Tak holky, už to mám jasný, jedu do lázní příští měsíc od 16.3.-13.4.! Celkem se těším, že si konečně odpočinu a zdravotní problémy snad pominou... Jen doufám, že se mi ten měsíc nebude příliš stýskat po skoromanželovi... Tenhle týden je Aleš služebně v Německu, tak myši mají pré, ale upřímně bych byla ráda, kdyby se už vrátil... A co vy, jak pokračujete holky?
Odpovědět
sharma: teď jsem koukala na tvoje album - ty prstýnky! Nádhera! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : děkuji, děkuji, ale čeho jsem si nevšimla až napotřetí - že ten ženichův otočili - hi hi, on má levo-pravou verzi a já pravo-levou. Tak jsme tam včera byli reklamovat, všichni byli moooc slušní a ochotní a dnes už je vše opraveno, fofrem vyrobili další!!! Uvidíš, že ti to jen prospěje v těch lázních a odloučení před svatbou? O to víc si budete vzácnější! :-D
Odpovědět
Ahoj holky, mám možná trochu blbou otázku, ale budete přidělávat k vývazkům ještě i myrty??? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, já budu dávat i malou snítku myrty, myslím, že jsem to bez ní ani nikdy neviděla. Takže klasický "krušpánek" :-)
Odpovědět
Já jsem to právě nedávno viděla bez myrty a přišo mi to divný, ale nevěděla jsem.... Jak tu myrtu budeš k vývazku připichovat? Spíchneš to nití nebo jak?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem vývazky šila napevno nití aby se mi nerozpadávaly a koupila jsem dlouhé špendlíky s bílou hlavičkou, tak to prostě k té myrtě klasicky připíchnu a bude to snad držet.
Odpovědět
Článek se načítá
To já ty vývazky taky přišiju napevno nití, ale právě si nejsem úplně jistá, jak budou držet ty myrty jen tam se špendlíkem. No uvidíme, nějak to dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že jo, na všech svatbách co jsem byla se to tak dělalo a nikdy to nespadlo. Chce to jen pořádně přišpendlit a je to, neboj!
Odpovědět
Asi máš pravdu... Doma mám krásnou vykvetlou myrtu, tak to koneckonců můžu zkusit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mám dojem, že to stejně má i nějaký význam, buď konkrétně ta myrta, nebo zeleň vůbec. Takže směle do toho!
Odpovědět
ja budu k vývazkům taky dávat myrtu, ale kdyz jsem ty vyvazky delala tak sem je sesivala a nechala tam kousek nite a myrtu pak privazu a spendlikem to pripichnu uz cele (mam to pojistene aby to nepadalo :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Fíííha, ale to bude pracné, ne? Záleží na tom, kolik těch vývazků máš. Osobně by se mi nechtělo svazovat cca 60 vývazků. Zvlášť proto, že jsem na to nešikovná :-D
Odpovědět
no mam jich 80 ale delala sem je fakt dlouho, a myrty mi tam pomuzou navazovat druzicky, tak kdyz nas pak na to bude vic tak to zvladnem ;-) holky uz ste premysleli kolik budete objednavat kolacku?ja vubec neumim odhadnout mnozstvi :-(
Odpovědět
kacikp: no my budeme mít asi 20 hostů + několik lidiček mimo... No já to počítám tak na 500 ks koláčků. Mělo by to snad stačit...
Odpovědět
Holky, kdy budete posílat svatební oznámení?
Odpovědět
Jo a přišly mi z karafiátku ty děrovačky, ale jsem zklamaná, protože se do nich vleze obyčejný slabý papír, nikoliv lepenková čtvrtka :-( Asi jsem to měla vědět... Teď mi jsou děrovačky v podstatě k ničemu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kacikp : Tak já to teda raději fakt asi jen sešpendlím, toto bych nepřežila :-p Já mám asi 50 hostů + výslužky, takže asi 1000 kusů. Prostě podle počtu na osobu na hostinu + ty výslužky. Nějak to spočítat + ještě rezerva. lydusak : Já budu posílat tak v květnu, myslím, že 4-6 týdnů to stačí, ne? Lepenková čtvrtka se tam nevejde? Já děrovala tvrdý papír, klasické výkresovky 200gr a to bylo v pohodě. To mě mrzí...
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : tak co, jak jsi se poprala s děrovačkami?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem! Sharma: Děkujeme! :-) Jinak, my budeme posílat oznámení začátkem května, myslím, že by to mohlo stačit. Myrtu hodlám připichovat taky jen špendlíky. A koláčky nechám na rodině - kolik napečou, tolik bude ;-) Mě je už týden špatně, ale co bych pro Mrňouska nevydržela x-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka41 : Jestli je ti špatně, tak neboj, přejde to, ale bude to minimálně měsíc trvat. Pak zas nastanou jiné lahůdky. Ale všechno to stojí za to! Držím palečky, ať se vám s cvrčkem vede dobře :-)
Odpovědět
sharma: nepoprala jsem se s děrovačkama - fakt to nejde. :-( No nic, tak to dám buď dárkem neteři nebo jednomu ze synovců, anebo si to nechám pro svoje děti :-D irenka41: vydrž holka, vydrž a těš se na mrňouska. Jak já ti závidím! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Jo jo, děti to mají moc rády, bude to úspěšný dárek. Kolik jich vlastně máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Děvčata,, omlouvám se že jsem se dlouho neozvala. Ale nějak nestíhám.. Ale slibuju že se polepším. Jinak jak jsem psala, že jsem koupila víkendový pobyt na horách tak mě Jirka opravdu bere sebou takže hurááá!!! Jedeme tento víkend už se moc těším. Dneska jsem si udělala radost a koupila jsem si svatební botičky,, dám na net. Jsem na ně hrdá. Na to jak mi dneska bylo špatně tak tohle mi udělalo radost. Odpověď k vývazkům také budu dávat myrtu přišpendlím je jako Vy. Irenka - velká gratulace a tichá závist. Také už bych chtěla miminko. Tak doufám, že si to užíváš. Holky taky Vám dlužím fotky ze zkoušky šatů. Chjo jsem fakt hrozná. Ale asi se na to dneska vyrhnu. Jirka je v práci tak to upravím a dám do alba..
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jsem slíbila,, fotečky už jsou na svém místě i botičky a šatečky. Prosím o komentáře. Nemůžu se nějak rozhodnout
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?