Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeee....holky děkujuuuuuuu :-) to mě moc potěšilo x-) sharma: super!!!! to se ti ulevilo,co? ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, holky, to je muzikantská solidarita, tak proto ta rychlost. Mám štěstí, že mám príma přátele.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata,,,, Parsoni - vítejj,, každá nová nevěsta je vítána s otevřenou náručí.. Holky u nás žádná změna,, právě mě skolila angína tak doufám, že se brzo vyležím. Jinak jsem koupila pro miláčka víkendový pobyt na horách tak snad mě veme sebou až mu to dám k valentýnu :-p . Gratuluji k nalezení prstýnku,, je super že je nasvětě. Asi bych taky byla z toho zhroucená kdybych ho ztratila.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme byli v sobotu i v neděli na výstavě psů, dopadli jsme skvěle :-) a rovnou jsme se v Brně skočili kouknout na prstýnky a rovnou si vybrali. Obrázek ve fotoalbu. ;-) Sice jsme měli jinou představu, ale padly nám hned do oka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uuuaaaaa, sehnala jsem skvělé svatební koláčky za ještě skvělejší cenu! :-D :-D :-D
Odpovědět
parsoni: hezké prstýnky ;-) Ale jsem dneska taková smutná. Asi bych měla být šťastná, ale... No abyste pochopily: Dneska mi můj drahý oznámil, že celý příští týden bude služebně v SRN, jenže mně se to nějak svírá v krku, protože takhle dlouho jsme od sebe ještě nebyli a ještě větší průšvih je, že mi konečně zdravotní pojišťovna schválila Františkovy Lázně, jenže to se mi v krku svítá ještě víc, protože ty lázně jsou na celý 4 týdny! :-( Nástup je v dubnu, a to si ještě budu připlácet za ubytování skoro 10.000 Kč, takže úplně supr před svatbou. Už tak nás svatba vyjde asi na 50.000 Kč a nemáme zaplacenou ještě ani pětinu a předtím ještě ty lázně. Možná si teď některá z vás říká, co šílím, ale představa, že budu měsíc bez Aleše, mě celkem děsí. Navíc ty finanční výdaje! Ještě před pár lety jsem byla zvyklá se nevidět s partnerem třeba týdny nebo dokonce měsíce (to když jsem byla jako au pair v Anglii), ale teď si to nemumím představit. Ach jo :-| Co mám dělat? Aleš mě sice bude moct navštívit, ale tak maximálně na jeden víkend. :-( Pomóc!
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Hlavu vzhůru! Také jezdívám do lázní. A je vždy na mně, na kdy si termín objednám. Myslím, že není problém telefonicky promluvit s vedením lázní (respektive s ubytovací kanceláří) a navrhovaný termín léčby prostě přehodit!!! URČITĚ TO JDE!
Odpovědět
Cožpak o to, termín by asi šel přehodit, ale v dubnu je levnější sezóna a koncem roku už zase bude chladno... Nevím jak to teď ale finančně zvládnem a jak zvládnu to odloučení. Jak to snášíš ty, když jezdíváš do lázní?
Odpovědět
ahojky holky lydusak:urcite ti to rychle utece,neboj. a to ja ma dnes zase dobrou naladu, přišlo nám oznámení tak mám radost pac sem chytla jeste slevu a usetrila jsem 800 ;-) jeste mi prisli nejaky dekorace tak sem zacala vytvaret
Odpovědět
Profilova fotka
kate: moc děkuji x-) tak to nám schválně pak dej vědět, jestli vezme...ale myslím, že stopro x-) lydusak: nevěš hlavu...4 týdny je sice docela dlouhá doba, ale můžete si volat, přijede tě navštívit...a má to i svá pozitiva...budete si mnohem vzácnější :-N ber to jako takovou předsvatební zkoušku ;-) sharma: supeeeeer x-) já se na ně zkoušela ptát tchýně, jestli by je upekla a ona navrhla, že radši upeče žloutkové věnečky x-) mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :-D jinak holky, máme to za 130 dní x-) to je vážně už za rohem....začínám být silně nervozní, ale musím říct, že příjemně ;-)
Odpovědět
No jo holky, však já vím, že to zvládnu, ono nic jinýho nezbývá, ale která z vás by chtěla být tak dlouho bez snoubence... Za 20 let bych za to třeba byla ráda :-D Teď ale ne. K tomu příští týden bude Aleš služebně v Německu, vrací se až v pátek, jenže ten pátek máme být na plese, na který se těšíme pů roku a lístky máme koupený v tříměsíčním předstihu. Fakt bájo...... tak to budu brát jako trénink... Ach jo. Přijde nám to, jak by nám někdo házel klacky pd nohy... Ale jedna dobrá zpráva je: zítra si jedeme pro prstýnky, tak je pak vyfotím a hodím do alba :-) veve: jo jo, taky jsem už příjemně nervózní.... Často si říkám, už aby to tu bylo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : Uvidíš, že to oba určitě zvládnete. Náhodou odloučení je někdy pro vztah upevňující element. Já osobně jezdívám o prázdninách - jindy nemůžu, z pracovních důvodů. Ale není problém si volat, snoubenec tě může přijet navštívit, dá se tam domluvit jistě i nocleh, tak můžete spolu strávit nakonec třeba krásné víkendy! Ber to pozitivně. Osobně bych ale jela asi až po svatbě - právě kvůli těm financím. veverka.dada : jéééééé věnecky mňaaaaam, ty já taky ráda, ale tady na Moravě koláčky prostě být MUSÍ ... (ale věnečky budou taky hi hi)
Odpovědět
Článek se načítá
sharma: no jo, uvidíme ještě jak to bude s tím termínem. Čekám ještě jeden dopis, kde se dozvím víc. Ale na netu jsem zjistila, že třeba duben je jakoby mimo sezonu, takže oproti letním měsícům vyjde například ubytování o dost ticís levněji. No nebudu předbíhat, počkám ještě na nabídku. Jinak jsem si dneska přes internet koupila pompadůrku v barvě šampaň a stužky pro vývazky, tak začnu vyrábět... :-) Taky přemýšlím o svatební knize - jaký názor na to máte? Není to zbytečnost? Přijde mi, že spousta hostů nebude tušit, k čemu to tam na stole vlastně je... ale zase na druhou stranu by to mohla být hezká spontánní vzpomínka na den D... No já nevím. Třeba stačí fotky ve fotoalbu... Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si svatební knihu pořídila jako jednu z prvních věcí. Příjde mi to hezčí, než skladování mnohých kýčovitých přáníček ke svatbě. Určitě říkám ano!
Odpovědět
Sharma: Nemám s knihou žádné zkušenosti, tak prosím poraď, jak ji využít... Mám představu, že nechám hostům volnou ruku, ať do knihy napíšou nějaké přání nebo prostě pár řádků a pak tam můžu třeba nějaký blahopřání nalepit?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, přesně tak a bude to zrovna takové hodně emotivní, protože to bude bezprostřední. Myslím, že se toho každý rád zhostí a napíše něco duchaplného 8-) Mně se líbí ta myšlenka, že je všechno ucelené. Záleží na tobě, jestli knihu necháš někde u vchodu, nebo ji dáš kolovat s prosbou o zapsání...
Odpovědět
sharma: díky :-) Jo a poraď ještě s koláčkama.... Budeme mít 20 lidí na hostině, tak bych potřebovala vědět, kolik mám objednat koláčků...? I když vlastně koláčky se taky rozdávají před svatbou, že? Dneska si vyzvedáváme prstýnky, tak se těším, že už budou doma... Příští týden (co Aleš bude v tom SRN), budu vyrábět jmenovky a taky vývazky, tak to potom všechno vyfotím a hodím do alba...
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, my budeme mít asi 50 lidí a napočítala jsem 50 výslužek, takže já počítám tak 1000 koláčků, takže si myslím, že polovina, nebo méně by vám měla stačit. Záleží na tom, kolik je výslužek (taky se nosí něco do práce atd.) a kolik se toho tedy dá do krabiček.
Odpovědět
No nějak to budu muset vymyslet...
Odpovědět
Tak holky, snubáky už jsou doma... :-) Fotečky v albu... Taky jsem si vyrobila etikety na dárková vínečka, tak se nechte inspirovat :-N Příští týden budu vyrábět jmenovky, tak je poom vyfotím a zase vložím do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj slečny moje! :-) lydu: Prstýnky máte vážně krásné! Jinak my dáváme zmínku o svatební knize do sv. novin, aby hosté věděli o co jde... ;-) P.S. Taky u Vás tak příšerně sněží??? Už mě to neba, jelikož jsem řidič, jelikož to klouže, jelikož je zima, jelikož.... :-( Ach jo! Teď by se hodil text z písně od Nohavici - ,,večer to odhážu, namažu záda, ráno se vzbudím a zas k...a padá" :-D
Odpovědět
irenka: děkuji :-) Zrovna vyrábím svatební noviny, tak díky za tip, ještě na závěr připíšu zmínku o svatební knize... :-D Tady v Liberci zatím nesněží, ale hrozně fouká vítr...
Odpovědět
Profilova fotka
Svatební noviny přijdou na řadu hned po oznámení. Budu jich dělat 100 :-p tak to snad do června stihnu :-D
Odpovědět
Tak holky, už jenom spontánně vyfotit budoucí svatebčany a svatební noviny budou hotové :-) Naštěstí jich bude jen max. 25 výtisků, takže to vypadá, že bych to mohla stihnout :-D Moje drahá polovička to sice neprožívá jako já, ale noviny budou! Svatební oznámení se trochu zaseklo, protože pán, který nám má poslat napřed 2 vzorky a pak vše, psal, že se objednávky prodlužují z důvodu časového presu. Má toho teď prý celkem hodně a nestíhá... Ale tak zatím jsem v pohodě, protože je ještě relativně čas.
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: koukala jsem na Tvé albíčko a viděla tam děrovačky - už asi týden je tu u nás sháním. Kdepak jsi je sehnala? Na netu? Tam jsem taky našla ale zdáli se mi drahé. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
parsoni : ano, na netu. www.karafiatek.cz. Snažila jsem se je sehnat v papírnictvích, ale buď to byly nevhodné vzory, nebo byly drahé či žádné :-/
Odpovědět
Super, tak jsem karafiátku taky využila a objednala si rámečky a děrovačky :-D
Odpovědět
Ahoj všichni, máme svatbu 19.6.2010 na zámku Pruhonice. Je tady někdo alespoň se stejným místem? Potřebovala bych poradit místo hostiny, budeme mít asi 25 lidí a nechceme do toho dát moc peněz. Něco hezkého alespoň trochu v zeleni a s pěknou uzavřenou terasou?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám zas další věci - dnes jsem definitivně zarezervovala kadeřníka, v pondělí budou prstýnky a navíc jsem na netu našla provozovnu, kde nám udělají studené občerstvení na dopolední pohoštění pro hosty. Navíc můžu uplatnit i stravenky, hi hi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Dlouho jsem tady nebyla, ale mám výbornou omluvu... Pokud vše dobře dopadne, tak 7. října budeme doma tři x-) Svatba platí 19. června, žádné změny ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?