Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Ahoj holky, nějak se nám to tu zaseklo =-) Dneska jedeme s mojí polovičkou ke zlatníkovi, tak snad vybereme... ;-) Pak hodím do alba obrázek...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky ;-) lydusa:i já se přidávám k holkám,šatečky Ti moc sluší,budeš krásná princeznička! ;-) já si byla včera zkoušet snubáček(dělá nám ho soukromník z Tanvaldu-podle obrázku)a budu na něm mít 4 brilianty-takovej můj malej holčičí sen :-)
Odpovědět
lera1: včera jsme byli na Smržovce u pana Hejrala - už jsme vybrali a už se na nich taky dělá. V albu to mám vše popsané :-) Budu mít teda jen jeden briliant, ale i tak jsem šťastná :-) Bohužel jsem musela trochu ustoupit oproti původní myšlence, ale s drahou polovičkou jsme se dohodli na kompromisu :-D Až budou hotové, vyzvedneme si je v Tanvaldu na prodejně...
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: Vybrali jste moc dobře, pěkná kombinace! :-) lera: Už, aby byly doma, že? ;-) My jsme dnes vyjeli do Mostu, chtěli bychom se podívat třeba do OBI - sháníme takové ty bílé stany. Tak doufám, že něco splašíme a hlavně za rozumnou cenu... :-N Už mi přišlo i prádýlko, jsem moc spokojená, všechno sedí tak, jak má x-) A jsem nadšená, jelikož jsem zjistila přesnou cenu tisku oznámení, vizitek, atd. a vyjde nám to místo 1500,- o pětset korun méně ;-) Tak asi investujeme do spešl papíru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kolegyně nevěsty, tak jsem se rozhodla pro dnešek hodit do alba mé fotky šatů, které jsem si vybrala. Miláček totiž dneska nemá přístup k netu :-D :-D :-D Tak koukněte a řekněte co si myslíte. Jen se nekoukejte na ten ksichtík, ten je vážně děsný :-N
Odpovědět
parsoni: saticky ti moc slusi, hlavne ta vlecka je fakt nadherna.
Odpovědět
parsoni: šatičky nádherný! Podobný střih těm mým :-D A ksichtík roztomilý. Úplně normální ženská ;-) Jo a ty družičky jsou naprosto úžasný :-) :-) :-) Tvůj nastávající bude z tebe paf ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: děkuji, to je milé. No uvidíme jestli bude ze mě paf, ale říkal, že pokud se mu šaty nebudou líbit tak si mě nevezme :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
parsoni: jo jo, takhle vyhrožuje i můj mužskej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek děvčata :-) tak jsem dneska měla jít vybírat látky na šatičky a skolila mě nějaká viroza...no není se čemu divit v tomhle počasí :-| parsoni: šatičky jsou naprosto úúúúúchvatné a moc ti sluší ;-) myslím, že ženich řekne "ano" ani nemrkne x-) a ty družičky jsou naprosto kouzelný!!! lydusak, lera: jeeee, holky, jak vám ty prstýnky závidím :-D já pořád nenašla ten svůj zásnubní, dneska se mi dokonce o tom zdálo, že jsem ho našla v krabičce s cigaretama...hned po probuzení, jsem se skoro rozbrečela, jak mi bylo líto, že to byl jen sen :-( a pořád se mi nepodařilo přesvědčit mou drahou polovičku o našem původním plánu na prstýnky z bílého zlata...ani ho teda do toho netlačim...jen pořád nevím, jak to vymyslet...jedině mě napadlo nechat je vyrobit ze stříbra, aby to pak nebyla taková pecka, když ho ztratim ;-) irenka: hmmmm, prádýlko, na tuhle část příprav se taky těším :-) ikdyž počítám s tím, že u náš bude spíš svatební ráno, než svatební noc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
parsoni: Moc pěkné šatičky, které Ti báječně sednou! I ty rukavičky budou? veve: Taky tedy nevím, zda to nebude až ráno, nebo dokonce druhý den v noci, ale... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katehorakova: jj, rukavičky budou. Bez nich by to bylo takové holé :-) Děvčata moc děkuji za chválu, to jsem moc ráda, že se líbí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak se taky přidávám/e k datu 19.6.2010 :-) obřad bude ve Valašských Kloboukách a hostina v Horním Lidči.Až si pročtu všech 11 stránek, napíšu víc ;-) máme doma 4,5měs.ho prďolku, tak je to teď s internetem takové nejisté :-| Nevím, jestli tu jdou otevírat i odkazy, posílám můj výběr šatů - zatím nepotvrzený: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... x-) Jinak pouze plánuju...a sepisuju, myslím, že času dost :-D svatba bude pro cca 25, takže raději 30lidí 8-) Zjistila jsem, že zákusky se počítají na osobu/10ks na stůl a do výslužky 30ks, teď musím pátrat jak je to se švédskými stoly :-S zhruba na osobu - poraďte :-) Tak zatím... :-)
Odpovědět
nika16? vítám tě tu ;-) To víš, že je ještě čas, ale pomalu se připravuj, abys pak neměla všechno na poslední chvíli... S tou hostinou a švédskými stoly: raději počítej s cca 1000 Kč/osobu. veve: tak tys ten prstýnek ještě nenašla? :-( Ach jo. Ale nezoufej, zatím je ještě na prstýnky relativně času dost, tak snad svou drahou polovičku ještě přesvědčíš... My jsme se nakonec taky shodli. Úplně jednoduchý to nebylo, ale podařilo se. Tak udělejte kompromis jako my - jedna polovička prstýnku žluté zlato a druhá bílé... To bílé je dražší no, ale neboj, on tvůj snoubenec povolí :-)
Odpovědět
Jinak je mi v dubnu 30 :-N 16 je oblíbené číslo ;-) S přítelem jsme 14let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika16: Vítej mezi námi :-). No prozatím je času dost na takové drobnosti, ale já třeba mám už teď problém na toto datum sehnat kameramana a fotografa. Už jsem jich kontaktovala tak 5 a všichni mají tento termín obsazený. Mě asi klepne. Teď jsem rozhodila sítě ještě jinam, tak snad už se někdo najde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny po dlouhé době. Tak mi bouchla domluvená cimbálka, tak snad seženu další, bez ní by to na hostině nebylo ono. Aspoň tady u nás na Moravě :-|
Odpovědět
sharma: a jéje, tak to je dost nepříjemný. Držím pěsti, ať seženeš.... Holky, to zas byla noc. Zase se mi zdálo o svatbě... Nic moc hezkýho - nic se nedařilo... No doufám, že v reálu to bude dobrý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nika: vítam tě :-) sharma: ajaj :-( držím palce, abys sehnala!!! lydusak: přesně tak...zatím nenalezen :-( ale neztrácím naději a pořád doufám, že se někde nečekaně objeví ;-) ale s těma snubníma-nevím nevím...teď o tom moc nemluvíme, páč snoubenec se vždycky akorát rozčílí...ale co, ono to nějak dopadne...ikdybychom měli prstýnky ze dřeva, hlavně, že jsme spolu x-) parsoni: tak s fotografem mám stejný problém...taky se mi ho nějak nedaří sehnat...a to jsou pro nás krásné fotky jako památka jednou z nejdůležitějších věcí...uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí x-) tak asi 15 minut po odeslání mého předchozího příspěvku mi volá sestra, že se doma dohadují s mamkou, čí jsou ty prstýnky, co mamka doma našla...a víte čí jsou??? moje!!!!!! :-D a jeden z nich je ten můj zásnubní :-D to je asi nejlepší zpráva za hodně dlouhou dobu...snoubenec se usmál a pronesl, že mám víc štěstí než rozumu x-)
Odpovědět
veve: tak to je bomba! Ani vevíš, jakou radost mám za tebe samotnou! :-) :-) :-) Dítě štěstěny! A hurá do výběru snubáků ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veverka.dada: tak to je super :-) Konečně bude doma klid :-D :-D :-D a hurá do dalších příprav :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika: Vítej! :-) sharma: Přeji, ať brzy seženete dobrou náhradu! veve: Úžasnýýý! Gratuluju! x-) Já teď dorazila ze školy, poslední zápočet tohoto semestru za mnou. Uf ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, děkuju x-) ani netušíte, jak se mi ulevilo...a jak se doma najednou vyjasnilo :-D myslím, že teď už ho budu vážně opatrovat jako oko v hlavě... Irenka: a co ty to vlastně studuješ?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veve: To věřím! :-) Studuji Pedagogickou fakultu - Pedagogika volného času, teď jsem ve druhém ročníku... V Ústí nad Labem :-) Běžím do práce. Pá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, tak jste asi intenzívně fakt držely palečky - cimbálka je na světě :-D 6 borců od 17 - 02 hod uaaaa, už se těším. Díky za solidaritu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: no já teda nevim, jak ostatní, ale já mám ty palce úplně modré od toho držení :-D ale hlavně, že se to vyplatilo ;-) mám radost!!! no a já si včera objednala šatičky na večírek...mám v albíčku ;-) ...ale uvidíme, stojí jen 400, takže si to hravě můžu ještě rozmyslet a objednat ještě další jiné :-D a dnes jsem vyzkoušela novou paní na nehtíčky, tak uvidíme, jestli budou držet...ale je moooooc šikovná, tak se těším, co mi vymyslí na den D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veverka.dada: šaty jsou moc hezké a navíc ještě za babku... no já bych neváhala. Taky se budu převlékat, ale já už mám výběr jasný - mám večerních šatů dost, tak jen vybrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veve: Jsou moooc pěkné! Takový styl se mi líbí! :-) sharma: To je bezva, že jste sehnali!
Odpovědět
sharma: tak to je báječný, že jste tak brzy sehnali tu cimbálku! To bude tanec :-D veve: šaty jsou moc hezký, taková romantika. Shodou okolností mám hodně podobé co se týče barvy i střihu, jen tu mašli tam nemám, takže vlastně nic jinýho, než že jsou parádní, bych říct ani nemohla x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?