Termín svatby 19.6.2010. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoky najde se někdo se stejným datem?
Odpovědět
Profilova fotka
mám dotaz :-) už máte vymyšlenou hudbu na obřad? necháte co vám vyberou? nebo si přinesete vlastní cd s písničkama? pokud ano máte už vybrané písníčky?
Odpovědět
Profilova fotka
hojky holky-zítra jedem na Lipno zaplatit matriku,hrad,já mám zkoušení účesu a líčení a ubytovaný budem v pensionu,kde budem mít i hostinu :-) A v sobotu jdem po 15letech na lyže a pak bruslit na zamrzlé Lipno-takže to bude krááásnej víkend :-D veve:my máme hudbu svoji-oba se zuby nechty bráníme svatebnímu pochodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: jeeeee ty se máš :-) tak to přeju kráááásný víkend!!!!! když už je ta hnusná zima, tak z ní člověk musí vyždímat to dobré ;-) a jaké ty písničky máte vybrané? my jsme totiž taky odpůrci klasického pochodu...ale zatím mám vybrané jen dvě písničky, tak bych potřebovala nějakou inspiraci nebo tip x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ta moje je z filmu Láska nebeská-jsou tam dvě krásný,Tomášek ještě zvažuje ;-)
Odpovědět
veverka.dada: ahojky, taky řešíme, jaký písničky na obřadu. Na zámku, kde se obřad odehraje, bude varhaník a ten k tomu i zpívá a na matrice nám řekli, že nám ještě dodají playlist, tak uvidíme. Mně by se třeba místo pochodu líbila Ave Maria... No uvidíme, jaká bude nabídka. Vím, že v repertoáru má ten chlapík i Just a perfect day :-) Na hostině už to pak bude v pohodě, protože nám zahraje moje bývalá kapela... Hráli a zpívali jsme převzatý věci a všechno možný - od 60. let po současnost a fakt úplně všechno - od dechovky přes swing, pop až po tvrdej rock, takže bude zábavy až až :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: teda o tomhle filmu pořád slýchám, jaký jsou tam hezký písničky, že ten film snad budu muset zkouknout :-) a to máte písničky jen na nástup? koukala jsem do nějaké diskuze, že by měli být ještě na prstýnky a na závěr a asi i někde ještě ale to už mi zas přijde zbytečné... lydusak: my jsem si vybrali taky od Hejrala z kolekce diana :-) jenže přítel teď uvažuje jestli by nebyla přeci jen lepší nějaká chirurgická ocel, kvůli ceně...když mi prý ten prstýek vydrží jen chvíli než ho zase ztratím :-| a jak mi to pořád připomíná, tak už o tom začínám také přemýšlet...nebo třeba nechat ty samé co jsme vybrali, ale ve stříbře, aby nestáli tolik a nebyla to taková perda když ho ztratím :-( jinak my asi na nástup budeme mít jednu písničku společně a to vivo per lei-andrea boccelli(snad to správně píšu) a pak by se mi líbilo over the rainbow, nevím kdo to zpívá, ale je to hodně ve filmech, např v 50krát a stále poprvé a tu bych asi zařadila na konec...ale ještě potřebuju alespoň jednu na prstýnky a možná ještě jednu na ten závěr kdyby gratulace trvali déle :-)
Odpovědět
veverka.dada: my máme rozpočet na prstýnky do 6.000 Kč, takže kolekce diana asi padne ]-( Ale nevěším hlavu, protože se dají prstýnky sehnat i levně a jsou moc hezký ;-) A tys ten zásnubák ještě nenašla? :-S Nenech se navrtat do chirurgický oceli - to si snubák nezaslouží :-( Určitě najdete nějakej kompromis...
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: my taky měli původně v plánu vybrat do 6000, ale to jsme našli jen samé uzoučké a Tomáš má takovou medvědí tlapičku :-D nakonec jsme v té dianě objevili za 8000, takže jsme se rozhodli pro ně... ještě jsem ho bohužel nenašla :-( taky nechci ch.ocel, ale pořádný šperk x-) ale trochu se toho bojím...mám takové divné prsty, že se mi během dne mění a taky podle počasí a chvilkama mi prstýnek sedí perfektně a chvilkama je trošku větší...sice nesklouzne přes kloub, ale při některých věcech ho pro jistotu sundám...no a výsledek toho sundavání znáš :-( no uvidíme, jak to vymyslíme...třeba přítele nakonec na tu dianu zase přemluvím, páč jsou fakt nádherné ;-)
Odpovědět
veverka.dada: tak přesně ty samý problémy s prstama mám taky. Jak říkáš, někdy mi prstýnek sedí skvěle a někdy, když si s ním hraju, ho úplně v pohodě sundám bez nějakýho kývání ze strany na stranu kloub nekloub.... Například v úterý, když jsme byli v bazénu, zapomněla jsem si ho pro jistotu sundat a tak jsem si ho narvala na ukazováček a pak jsem měla co dělat, abych ho sundala :-D , ale dobře to dopadlo... Měli bychom se podívat zítra ráno na prstýnky právě do toho zlatnictví k Hejralovi, co má i tu kolekci diana, tak pak poreferuju... Holky, už se vám stalo, že když jste poslaly fotky svých vybraných svatebních šatů, našel se vždycky někdo, kdo vám to negativně zkritizoval a řekl, že jste si měly vybrat jiný? Mně to řekly moje dvě sestry, ale byly jediný z těch 20 lidí, kterým jsem fotky taky posílala, a ti byli nadšení a pěli chvály... Zamrzí to, když máte vybráno a myslíte si, jakej skvost jste si vybraly a pak se najde někdo, kdo vám tu radost zkazí. Normálně by mi to asi nevadilo, kdyby šlo o obyčejný šaty nebo rifle, ale takhle jsem z toho smutná. Proč se radši nezdržují komentáře?
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: tak hlavně že to dopadlo dobře ;-) v bazénu by se asi těěěěžko hledal... s těma šatama, každý mám jiný vkus a líbí se nám jiné věci...na jednu stránku si říkám, že když se to líbí 18 lidem a dvěma ne, tak je to asi dobře...ale zase chápu, že ti na názoru sester hodně záleží....ale myslím, že nejdůležitější je, že se líbí tobě a že se v nich dobře cítíš...protože strávit svůj den v něčem, co by nebylo pro tebe uplně ono, by nebylo dobré ;-) a nám ty šatečky taky ukážeš???? :-)
Odpovědět
veverka.dada: šatičky jsou v mém albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydus: jeeee....jsem já to ale hlava děravá....ty už jsem vlastně viděla :-) tak to ale nechápu, co se tvým sestrám na nich nelíbí :-| mě připadají krásne a zajímavě zdobené...a i ti sluší ;-) já bych se asi smířila s tím, že mají prostě jiný vkus a nenechala si vzít ten hezký pocit z těch šatů.... jinak děvčata, jdu si dát do alba zatím definitivní návrh mých šatiček x-) zatím jsou sice jen nakreslené na papíře, ale už teď bych je vystřihla a vzala bych si je na sebe :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zítra máme pohřeb - umřela má budoucí tchýně. Teď nevím, jestli všechno neodložit...
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak: Šaty máš moc, moc pěkné. Krásně Ti sednou :-) veve: Návrhy povedený, až budou šatky hotové, chci je vidět! Budeš kouzelná! x-) Jinak na Seznamu se můžeš přihlásit na email (momentálně ho nevím, ale zjistím :-D), kam holky z beremka posílají písničky... Takže je tam hromada inspirace. Třeba tam vybereš... ;-) A hledej dál, Puňťo! :-D sharma: Je tady již pár diskuzí na toto téma, ale všude vychází to samé... Žádné rušení svatby většinou nepřichází v úvahu. Ale každopádně je to na domluvě ;-) Přeji, ať je vše ok!
Odpovědět
Profilova fotka
Mám to!!! hudbasvatba@seznam.cz heslo: beremese :-) To jsem ale hodná holka, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sharma: myslím, že kdyby byla svatba třeba za měsíc, tak by to asi nebylo nejvhodnější...ale v tomhle případě bych jí nerušila...myslím, že to nejpodstatnější máš zařízené, takže si teď můžeš dát nějaký čas pauzu a věnovat ho snoubenci...ale samozřejmě jak říká Irenka, záleží na tom, jak to cítíte vy sami...držím palce, ať máš teď hlavně hodně síly, snoubenec to bude potřebovat! Irenka: děkuji za pochvalu :-) určitě se neudržím a budu přikládat fotky ze zkoušek atd... ;-) taky děkuji za připomenutí toho mailíku...už jsem tam kdysi byla, ale je fakt, že je to už dýl a určitě přibylo něco nového! Takže jdu hledat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenka41 : děkuji, všechno proběhlo dobře, bylo to smutné, ale aspoň jsem se seznámila s celou rodinou. Svatba se posouvat nakonec nebude. Ono se totiž už stejně nic nezachrání. veverka.dada : jsi moc hodná, také děkuji. Je to velmi ožehavá situace. A je mi to moc líto, protože jsem měla "skoromaminku" velmi ráda...
Odpovědět
Ahoj holky, teda víkend tu nejsem a co to tu nečtu... Předně vám děkuji za komplimenty :-) sharma: dodatečně vyjadřuji soustrast... a přeju tobě a hlavně snoubenci hodně síly! Do svatby je ještě kus, takže to zvládněte ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak se take pripojuji k termínu 19.6. 2010. ;-)
Odpovědět
kacikp: vítej! ;-) Tak kdepak se budeš vdávat?
Odpovědět
Profilova fotka
kacikp: vítej do klubu x-) a povídej přeháněj... ;-)
Odpovědět
obrad mae na zamku na dobříši, hostinu pak kousek od dobrise ve vesnickém sále :-) a jak jste na tom s přípravami? mi mame zatim zamluvenou fotografku, kapelu, floristku a ted pracujem na pozvánkách a šatech
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : děkuji P.S. ty šaty jsou nádherné, zvláště proto, že nejsou jen čistě bílé a mají krásnou aplikaci, gratuluji :-)
Odpovědět
sharma: moc ti děkuju za tvá slova - zase mě to povzbudilo :-) - i když v současné chvíli jsou moje starost,i oproti tvým, malichernosti... kacikp: na Dobříši je to prý moc krásný ;-) No co se týče mě nebo-li nás, tak obřad máme na zámku Hrubý Rohozec v Českém ráji, hostina je zamluvena v hotelu Petřín (také rozhledna, ale v Jablonci :-D ). Taky máme zamluveného fotografa (můj kamarád), hudbu máme taky zajištěnou (léta jsem působila v jedné kapele jako zpěvačka a kapela je tak trochu rodinná) a šaty už mám taky. Sharma mi je chválila, tak se můžeš mrknout do mého alba ;-) Pár drobností jako ozdoby na auta už taky mám, vývazky si budu dělat sama, takže mi zbývá domluvit jen kadeřnici, floristku a pár maličkostí na výzdobu stolů.... Jo a prstýnky už máme taky domluvený, ve čtvrtek jedeme za zlatníkem do Smržovky se domluvit na detailech, jako jsou rozměry a poměr zlata :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty :-) sharma:přeji vám hodně síly do dalších dnů,máte oporu jeden v druhém a lásku,která je na bolest společně s časem nejlepším lékem.Držím vám palečky! Holky,tak jsme byli s Tomáškem o vík na Lipně,tam kde měla být svatba,ale bylo to tam naprosto zoufalý,jídlo strašný a přístup majitelů k nám a naší svatbe katastrofální :-( Takže jsme tam nakonec všechno zrušili a svatbička nakonec bude na Moravě v penzionku u jedné úžasné holčiny,kterou jsem potkala tady na beremku :-D Vše jsme domluvili během jednoho dne,na matrice nám vyšli krásně vstříc,prostě pohádka :-) Takže svatna bude ve Vracově a obřad na zámečku v Bzenci :-)
Odpovědět
lydusak:saty jsou opravdu moc krasne, moc ti slusi. a hotel petrín-doopravdy romantika s tim vyhledem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata :) sharma: dodatečně - upřímnou soustras. A držím vám palce, abyste to se snoubencem překonali. Jinak v pátek jsem si vybrala svoje šatičky. Moje představa byla trochu jiná, ale když jsem oblékla tyto tak jsem byla rozhodnutá. Obrázek tu ale nedám, jelikož přítel je šídlo a asi by na ně přišel ;-) Ale řeknu, že do kostela jsou jako vyšité :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacikp: Vítej mezi námi! :-) Nám přišli v tomto týdnu již jednorázové fotoaparáty, atlasová stuha, set na krájení dortu a bílý cylindr Fandovi na auto. Tedy s tím, že si ho dozdobím, protože dávat navíc 250kč za to, že mi tam oni dají jednu kytku a mašli... :-| To zvládnu sama, ne-li lépe ;-) A teď čekám ještě prádýlko na svatební noc, včera mi bylo posláno, tak by mohlo brzičko dorazit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lydusak : ano, šaty jsouopravdu velmi zajímavé a krásné, to ti ale určitě řekly tady všechny přítomné dámy :-) lera1 : děkuji také, myslím, že tato bolestná událost nás stmelila ještě víc. Chci ještě dodat, že je dobře, že jste přišli na fakt, že původně zamýšlené místo oslavy je tak katastrofální. Zničilo by vám to celý dojem, je super, že jste našli další a jistě velmi příjemnou alternativu!!! :-) parsoni : děvčata jste všechny tady moc milé, děkuji všem. A s tím obrázkem - pokocháme se až ve svatebním albu 8-)
Odpovědět
lera1: jsem za vás ráda, že jste včas odhalili katastrofálnost původního místa a teď máte jasno :-) parsoni: už se těším, až uvidím tvoje šatičky ;-) Doufám, že potom bude svatební album ke shlédnutí... irenka41: máš pravdu, cylindr si ozdob sama, taky ho budu zdobit já. Budeme to mít podle našich představ a v podstatě zadarmo :-D Jinak všem děvčatům moc děkuji za ty komplimenty vůči mým šatům :-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?