Termín svatby 16.6.2012 nebo město Havířov? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky holky, taaakze ja mam termin 16.6.2012 v 10:00 na zamecku v havirove a hostinu mame na zaguri :-) pocitam ze na obrad bude mozna neco kolem stovky lidi...mozna vice... co se tyce obedu tak tam budou jen ti nejblizsi a to je 60hostu a na vecerni raut se pripoji i kamaradi cca 15-20 lidi :-) zatim mam koupene jen prstynky do vysluzek :-) saty mam vybrane zavoj obednany :-) a to je asi tak vse a co vy??
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f tak rika se ze si mas davat 1osoba/1000.- ale i v restauraci kde odeberes vscehno ti reknou ze spise tech 800/900.- :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
klarina_f: Jeho rodiče jsou moc fajn! ;-) Zatím nám do ničeho nekecají a nabídli se hned,že zaplatí půlku hostiny(a to ani pořádně ještě nevěděli kolik lidí si chceme pozvat :-N )Za to já už mám jen mamku a ta se mi snaží kecat do všeho.Chce si asi přeze mně splnit spíše své sny o svatbě :-| Takže hádky sou u nás běžně :-| Zasnoubili sme se letos na dovolené na Rhodosu a oznámili sme to hned po příjezdu :-) Všichni se na to tvářili v pohodě,jen některý lidi měli průpovídky,jestli to po 2 letech není brzy! :-S Ale my to tak oba cítíme a tak na ně házíme bobek ;-) Jak se chystáš na nedělní rozmluvu u tchánstva?? ;-)Budu držet palečky ať to máš v klidu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
&scarlett3: Moc děkuji, ale pro mě docela z ruky. Jsem ze Zlínského kraje. ;) @machal: Tak my spolu budeme 10.11. dva roky a zasnoubili jsme se 16.3.2011. Bydlíme spolu teoreticky od tříměsíční známosti. Na okolí kašli. ;) No, moje mamka si podle mě bude taky plnit nějaké sny, takže taky budou nějaké hádky. Jsem zvědavá jak to dopadne. :-D Ona je tvrdohlavá, já taky, ale snad to pochopí. Zatím se teda tváří rozumně, i když teda prstýnky z chir.oceli se jí moc nelíbí. Pro muže budiž, pro ženu ne. Představuje si pro mě bílé zlato. Mě se taky líbí, ale je drahé. Sice za 30 let bude mít furt nějakou hodnotu, ale... . Můj tvrdí, že chir.ocel je lepší než bílé zlato. Je tvrdší, je stejně pěkná, je levná. Tak nevím. Na jednu stranu souhlasím s milinem, na druhou stranu chci, aby mě zdobil prst krááásný prsten. Samozřejmě že nechci prsten za 10.000,-, ale... . Fakt nevím. Co si myslíš ty??? Prosím tě, když mi píšeš, dávej před mou přezdívku @. Pak mi to ukáže i server, že mi někdo píše, nebo že někdo zmínil moje jméno. ;) DÁMY!!! Nejspíš vás opustím! Povídá se mi s vámi krásně, ale... zatím bez potvrzení dr. mi těhotenstký test nadělil dvě čárečky, takže svatba se asi posune o něco dřív. Plánované datum je na 17.3. Pokud nás s tím rodiče nevypískají (tehdy se totiž brali i oni). V tom březnu bych měla být cca 5-6 měsíc. :-N
Odpovědět
Ahoj holky, všechny Vás moc zdravím. My máme svatbu 2,6. Na hostine budeme mit asi 20 hostu. Nevite nekdo o nejake příjmemné restauraci poblíž Havířova nebo přímo v Havířově? Uvažovali jsem o zaguři, včera jsem byli i v neli a nevypadalo to spatně... díky za nápady..
Odpovědět
Profilova fotka
ja se taky přidávám k 16.6 2012 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f:Jé tak to sorry,já netušila,že se ti to neukazuje,že ti píšu.K mimi MOC blahopřeju,to je skvělá zpráva,ne? :-) !Snad i závidím,můj by chtěl miminko třeba hned ;-) ale já sem na to moc realista :-| Mimochodem,my měli výročí 10.10. :-D :-D ;-) My bychom chtěli prstýnky taky z chirurg.oceli,příjdou nám pěkné,nepoškrábou se,ani časem nezmění barvu jako z bílého zlata!Navíc,na co budu řešit jejich hodnotu za pár let,ani zlaté bych nikdy neprodala?!!! Jak jste vůbec dopadli u tchánstva??Budete mít teda svatbu dříve?? My jsme teď o víkendu zamluvili na pevno místo na svatební hostinu ;-) :-D Nádhera a zadarmo,protože se tam měnil majitel a potřebuje reklamu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Podle nadpisu jsem pochopila, že stačí splňovat jednu podmínku....Takže pokud se mohu přidat k 16.červnu....
Odpovědět
Profilova fotka
@machal: Ty jo, tak to s tou hostinou je super. A kde jste to teda rezervovali? No, mý rodiče to včera vzali vše dobře. Rodiče přítele to zatím neví, ale dozví se to v sobotu tento týden. Uvidíme. Jsem docela zvědavá. Jinak s tou chir.ocelí máš pravdu. Mamka je tvrdohlavá a furt tvrdí, že zlato je zlato. Má to do budoucna hodnotu, můžu to dát svým dětem a podobně. Furt jsem tak nějak na hraně. Uvidím. Podle toho co kde najdeme. A vy už máte něco vybraného nebo máš vytipovaný nějaký zlatnictví? Svatbu budeme mít 17.3. Řeknu ti, že to datum moc rozšířené není. :-D Ale ten den se brali i mý rodiče, tak to pro ně bylo pěkné zdělení. :-) Já si teďka musím najít nějaké to místo pro svatbu. Výhoda toho červnu byla v teple. Tak jsem zvědavá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kotvaskala ahoj vitam te u nas my mame svatbu 16.6 a budeme to mit na zaguri :-) no co se tyce prijemne restaurace tak hezke to je u jelena na sumbarku nebo je moc hezka drevjanka v šenove :-) ale zalezi co ocekavas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f obrovksa gratulace k prdolkovi :-) tyjooo v breznu.... no to je jeste zima a mnohdy snih...fuuj bych zmrzla :-) a co udelat svatbu az po narozeni??
Odpovědět
Profilova fotka
@katkavfr: To si myslíme, že nebudeme vědět kam dřív skočit. Takhle bude teoreticky ještě klid. Bydlíme z rodiči, takže mít doma dítě, plánovat svatbu...se nám nechce. Ale tak nějak jsme to čekali. Snažili jsme se, takže... :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@klarina_f tak ja znam hodne lidi co svatbu posunuli treba mesic po porodu a zvadali to v pohode ale zase takhle nejsi nikym vazana s miminkem je to horsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katkavfr: Jo, někomu to vyhovovat může, ale nám ne. Teď mi bude max špatně, budu unavenější, nebudu pít a pod., ale s mimčem bych ještě musela kojit a mít někoho, kdo mi ho bude hlídat při spánku třeba.
Odpovědět
@kotvaskala nádherná je myslivna v Těrlicku pro 20 lidí akorát, chtěla jsem to tam, ale já mám 50 lidí a to se tam nevleze, ale je to tam krásné, výborně vaří
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f:Hostina bude na Habřince v Českých Libchavách.A to,že to bude zadarmiko mě taky nadchlo :-D Zlatnictví sme zatím ještě vůbec neřešili,asi až po novém roce ;-) Teď hledáme podnájem,do toho budou Vánoce(už zase) :-) a furt se něco řeší.Takže s tímhle musíme počkat.Mluvila sem dnes se zlatnicí od nás a ta je zásadně proti chir.oceli, :-) protože zlato se dá prý tvarovat,takže s věkem upravovat podle prstu,tloustnutí v těhotenství :-. ,hubnutí po něm,stárnutí apod.a ocel ne!Takže mě taky docela nahlodala ;-) :-N S tím datem svatby je to náhodou zajímavá náhoda s tvými rodiči,ne?! :-) Osud? x-) Hold bude chladno,ale třeba to bude o to zajímavější ;-) V březnu se vdávala i má nej.kámoška a bylo to OK,jen oslavu pro přátele udělali až za 2 měsíce potom,venku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taaak prstýnky vybrané, zaplacená záloha a za 3 týdny zkouška jestli jsou OK a potom dodělávky :-) tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@machal: No super! O té zlatnici jsi mi vůbec neměla říkat! :-D Má pravdu... ale nechat si tvarovat prsten kvůli těhu a pak zpět a pak na stáří atd... mi přijde zbytečné. A kromě tvarování je proč proti chir.oceli??? Jen se jí pořádně vyptej a dej info. :-D A ta Habřinka je nějaká nová restaurace? Tak chtěli jsme 16.6., protože jsme se 16.3 zasnoubili. Březen nás ani nenapadl. Prostě červen už je pěkně. Ale teďka, jelikož byly // (ale zatím to není potvrzené od dr., to bude až 24.11.) tak jsme to chtěli uspíšit. Bude to praktičtější než to dělat až s mimísem. Tak jsem tak koukala do kalendáře a ejhle... 17.3. je sobota. Tak proč ne. Aspoň si to vše zapamatujeme. :-D
Odpovědět
Ahoj holky, chci se VÁS zeptat na tip pro živou hudbu. Poradíte některá? Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám ten samý problém ;-) Ani na netu sem nic neobjevila :-S Pod čím to mám hledat??DJ na svatbu 8-) :-D
Odpovědět
Taky sháním kvalitní cukrářku pro svatební dort. Máte některá nějaký TIP?? Díky za opověď. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ mam vynikajici cukrarku ale zalezi kdy mas termin protoze po ni budu chtit dorty ja a dve svatby ve stejny termin by asi nezvladla:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@krejci1510 ahojky vitam te mezi nami :-) tak se pochlub co vscehno uz mas... a kde ze se to vlastne vdavas??
Odpovědět
Profilova fotka
@katkavfr vdávám se na Vysočině a zatím máme jen zamluvené místo, fotografa, video, kadeřnici a vizážistku. A pak nějaké doplňky, ale ne moc. A vlastně už máme kromě košile i všechno pro ženicha.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky,byly jste se podívat na svatební veletrh?stálo to za to?Bohužel mi to nevyšlo,ale celkem mě to mrzí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@alisi82 ahoj, ju byla jsem tam, bylo tam asi 40 vystavovatelů, nebylo to špatné, aspoň ke sběru vizitek, ale lepší to bude určitě v lednu v únoru v ostravě..ten větší..tento byl malinký :-)
Odpovědět
@zmaldik ahojky, kde sis nechala prosím tě dělat prstýnky??díky
Odpovědět
Profilova fotka
@colibra nechala jsem si je dělat v centru Ostravy - Zlatnictví Karel Stoch :-) http://www.zlatnictvi-stoch.cz/produk...
Odpovědět
Ahojte slyšela jsem o cukrarstvi aknel ale nemám zkušenoti jdu na ocutnávku v sobotu tak uvidím.Jinak se chystám na veletrh až do Ostravy je tam prý too hodně :-)
Odpovědět
omlouvám se za chyby nějak mi přeskakuje H
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?