Termín svatby 16.6.2012 nebo město Havířov? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky holky, taaakze ja mam termin 16.6.2012 v 10:00 na zamecku v havirove a hostinu mame na zaguri :-) pocitam ze na obrad bude mozna neco kolem stovky lidi...mozna vice... co se tyce obedu tak tam budou jen ti nejblizsi a to je 60hostu a na vecerni raut se pripoji i kamaradi cca 15-20 lidi :-) zatim mam koupene jen prstynky do vysluzek :-) saty mam vybrane zavoj obednany :-) a to je asi tak vse a co vy??
Odpovědět
@klarina_f mimořádný tím, že ho nemají vypsaný na webovkách :-) Proto i ten "poplatek". Tak nám to napsala ta paní v mailu. My budeme mít venku jen obřad, hostina bude uvnitř na zámku. My jsme si vybrali 16.6., protože jsme chtěli svatbu buď v září nebo v červnu a ty šestky v červnu nám přišly takové hezké, samá sudá čísla 16,6, 2012 :-) Tak proto :-) Navíc 17.6. pak máme výročí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky mám akutní dotaz sháním si svatební boty ale nikde nejsou prošla jsem snad všechny obchody v ostravě a všude jsou jen černé hnědé vinove a samé tmavé barvy:( našla sem jeden obchod kde byli asi jedny hezké jenže za 2500.- a to se mi zda fakt moc kdyz je budu mít na sobě jen jednou jsem totiz teniskovy typ:)
Odpovědět
@katkavfr tak to řešíme stejný problém, nějak už mě nenapadá kam se mám jít na botky juknout. Mě příjde zbytečné za ty boty dát i 1300,- protože v bílých botkách určitě víckrát nepůjdu ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@colibra ted sem dostala tip :-) od 5-6.11 je v kravarich za zamku svatebni veletrh a tak urcite budou max do 1000.- tak to asi prubnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky! :-) Tak si připadám jak Alenka v říši divů. :-( Já ještě skoro nic neřešila.Všichni mě tu přijdou,jako,že už to někdy dělaly :-. Jak víte kdy,kde a co všechno zařídit??? :-) Já sem si zatím jen zařídila kadeřnici na 16.6.2012 :-) Tady u nás na mě všichni totiž koukaj jak na exota,že už se ptám teď.A tak se ani nikdo nenamáhá mi poradit. :-| Existuje nějaký seznam-Co vše se musí zařídit???Mám od přítele volnou ruku,je kamioňák a nemá kdy se o to se mnou podělit!!Naštěstí věří mému vkusu a tomu,že máme podobný pohled na věc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@colibra: Tak to je pěkné. 16 bude vaše šťastné číslo. :) @kimmi1: Dva v jednom. Taky fajn. ;) 16. svatba, 17. výročí. :) @machal: Ahoj. Tak můj mi v tom dal taky volnou ruku. Žení se poprvé (ale já se vdávám taky poprvé :-D ), říká, že tomu nerozumí a hlavně si neumím představit jak stojí v květinářství a baví se s aranžérkou. :-D Každopádně klid. My byly objíždět místa a taky na nás koukali jak na voli. Nemám zařízené nic. Vím jen, že bude oranžová svatba, toď vše. A taky se mi zdá, že většina ženských tady je z oboru svateb. Jen já si připadám neschopně. :-D Prostě nejsi v tom sama. Udělej si seznam sama. ;) Matrika, místo, fotograf, videokameraman, šaty, oblek, zákusky... prostě postupně začni zařizovat vše... . Ale nezapomeň, že některé věci jsou prostě přednější. ;-) Jinak já bych chtěla balerýnky. Bílé. Sice jsem nedostala moc ok ohlasy, žeprý to bude vypadat blbě. Můj má 198 cm a já 162, takže to bude jak dlouhý - on, široký a bystrozraký - já. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f:Jsi milá!Sem ráda,že to nevidíš tak tragicky jako já :-D Já už taky aspoň představu mám,že by to mohlo být v sytě růžové se světle zelinkavou :-).Na matrice sem se zeptat byla,ale taky na mě koukali jak na cvoka,že už to chci zamlouvat na 2012 :-| Hostinu už taky vím kde,napsala sem tam mail,jestli by to tam vůbec bylo možné zhruba pro 30 lidí s mozností místa na tanec i sezení. :-S Odkud jsi,jestli to můžu vědět :-) ??
Odpovědět
Profilova fotka
@machal koukali jako na cvoka?? no to v muj termin byli posledni dva volne casy :-( no myslim ze cim driv tim lip... az kdyz je jisty termin muzes planovat zbytek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@machal: Všude na mě taky koukali jak na cvoka. Ale pak se nám zalíbili dvě místa pro svatbu a ty už zamluvená byla, takže jsem si řekla, jestli mě ještě někdo řekne, že máme času a času, tak ho pošlu do určitých míst. :-D Sytě růžová se světle zelenou? To zní dobře. ;-) Tu moji oranžovou má hodně lidí na svatbě, ale mě nic moc nenapadá. Jsem hrozně nerozhodná a ta oranžová se mi líbí asi nejvíc. Mojí mamce to pije krev. :-D Oranžová = politická strana. :-D Tak pokud máš termín, teoreticky místo a byla jsi na matrice, tak přece už něco máš. ;) Hlavně pozor na fotografy. Tam jsou rezervace taky docela složité. Pokud to je dobrý fotograf, už teď nemusí mít volno, ale tak to sis už určitě vypátrala. :) Nebo i ty zákusky. Dokud jsem se o to nezajímala, nevěřila jsem kolik svateb se koná. Jsem od Uherského Hradiště, Zlínský kraj. Ty?
Odpovědět
Profilova fotka
klarina-f:Fotografa naštěstí řešit vůbec nemusím,moje nejlepší kamarádka je profi fotografka a mám u ní focení do smrti(prý :-D )zdarma.Fotila nás už několikrát a vždycky to bylo super. ;-) Zákusky mě vůbec nenapadli :-S Ja sem z Ústí nad Orlicí,Pardubický kraj Právě se mi ozvala ségra z Anglie a poslala mi fotečky botiček x-) Má stejnou velikost nohy jak já,takže by mě je mohla dovézt ;-)Vybrala sem tyto,co ty na to? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky musim se úpochlubit dneska mi dosel polstarek pod prstynky a je uzasnyyyy, prekrasny no nevim co dodat :-) ted cekam nez dojde zavoj a pompadurka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@machal: Tak ty vypadají opravdu pěkně! Já bych si na ně netroufla, ale jsou pěkné. :) Já raději balerýnky. :) Bez podpatku. :) Tu kamarádku fotografku ti závidím. ;) Ta se vždy hodí. Ségra v Anglii? Ona tam žije nebo tam jela za prací??? @Katkavfr: A fotečka nebude?:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@klarina_f uz je v albu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a holky co vscehno uz mate zarizene?? nebo jsem jen ja takovy svatebni posuk ze to chci mit co nejdrive a pak si jen uzivat nicnedelani :-p takze termin svatby mam, restauraci zamluvenou, fotograf je zarizeny, dj je predbezne zarizeny, tiskarna na oznameni zarizena( strejda od svedkyne a zaroven nejlepsi kamaradky :)) svedci byli pozadani a prijali tento tezky ukol :-D auta zamluvene mame teda muj budouci muzik je zamluvil :-) zatim mame jednoho clovicka ktery bude hosty rozvazet a druheho musime pozadat :-) saty mam predbezne vybrany a zamluvit je pujdu po vanocich pokud nenajdu lepsi, nehtarku mam, kadernici a kosmeticku mam, řasarku mam :-) kvetinarku mam jen tak musim skocit ukazat muju navrh kytice a domluvit detaily.... pekarku na svatebni dort mam :-) no a pomalu uz sme vse zacla nakupovat... spodni pradlo mam, prstynky do yvsluzek mam, polstarek pod prstynky mam, zavoj mam, korunka obednana :-) nevim jestli to prehanim a uz to nehranici ze silenosti ale pripravy si maximalne uzivam :-) a co vy holky???
Odpovědět
Profilova fotka
klarina_f: Ségra tam žije.Je tam už 11let.Je o 5 let starší jak já,ale zatím nezadaná. Dnes sem byla na té matrice,tak mám předběžně datum zamluvený,ale mám přijít ještě v lednu to znova potvrdit. ;-) 8-( Taky se mi ozvali z toho místa na svatební hostinu,že by to u nich šlo a tak se tam půjdem s Lukášem v pátek domluvit. :-) Co ty,něco nového? :-)
Odpovědět
@katkavfr fíha a já jsem myslela, že jsem šílená :-D No tak já mám, radnici, hotel, fotografa, DJ, květiny, auta, řidiče na rozvoz, svatební oznámení zamluvené, cilindr na auto ženicha, doma vyrábím květinky na ozdobu, domluvené zákusky, dorty a tot vše. Prstýnky nemáme nějak se nemůžeme rozhodnout z jakého materiálu :-p jinak si přípravy taky užívám.a svatbu budu mít ve fialové barvičce.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se mi zdá, že jsem asi jediný, co na to tak nějak dlabe. Svatbu nám platí moji rodiče, v neděli dojdou rodiče Aleše a uvidíme, jak se vyjádří. Buď přispějí nebo se na to vyserou. A po neděli chci začat plánovat. Ale tak nějak se bojím... . Mamina je docela "velký rapl" (je OK, ale když má svůj názor, musí být po jejím... a ona vše udělá dokonale, ostatní ne... , neuvědomuje si to, ale občas mi tím hodně ubližuje), takže jsem zvědavá, od kdy se začneme hádat. Chtěla jsem jí s milinem nedávno k jeho rodičům. Říct, že už hledáme místo a potřebujeme vědět, jestli teda půjdou a kdo z jejich strany by šel, mamina samozřejmě že to ne! Tohle dělají rodiče a ne nevěsta a ženich... . Docela vám tiše závidím. ;) @machal: Ségře závidím. Taky bych se tam chtěla mrknout. Třeba ne na 11 let, ale chtěla bych. Aspoň na dva týdny. Super, matrika zamluvená... za chvíli budeš jak colibra a katkavfr. ;) Samozřejmě to myslím jen v dobrém. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@katkavfr: Pěkný polštářek. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@colibra aaa aspon nejsem jedina supeeeer :-) my to budeme mit vinovo-bile :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f no tak zavidet... nemas co ... ono treba mame zamluvene predbezne na zaguri rozpocet je velice krasny... a tchyne nam porad nuti ze to chce tu hostinu na cepaniku(mi se to tam nelibi je to tam lacine obycejne no hruza...pro oslavy jo pro svatbu NE!!!) a vcera zacla kdyz to bude levnejsi tam bude to tam tak sem lehce zvysila hlas a rikam no to teda nebude i kdybych mela nakonec udelat svatbu jen ze svedkama... staci ze sem kvuli tchanovcum zmenila datum a nebude se to ridit podle nich.. ja sice chapu ze tchyne rekla ze to plati ona ( z zenichovy strany 50lidi a z me jen 10) ale protoze to plati prece nebude svatba po jejim ma to byt nas nejkrasnejsi den ... to nam to chce kazit nebo se chce zbytecne hadat?? nema nekdo stejny problem??? jinak nakonec rozpocet na tom cepaniku je vetsi :-DDD
Odpovědět
@katkavfr kolik ti dali rozpočet?
Odpovědět
Profilova fotka
@katkavfr: Tak to jsem "ráda", že takové problémy neřeším sama. Rodiče jsou rodiče. Ohledně placení jsou naši realisté, to bude ok. Já se budu snažit ubrat kde se dá, oni zase udělat vše možné pro dceru, to se tak nějak vynuluje. S maminou budou asi rozlišné názory v pár věcech, tak jsem zvědavá, jestli to ustojíme, ale jak píšeš, nejvíc se bojím strany druhé. První řekli, proč spěcháme, pak že nic nezaplatí, pak že nepůjdou na svatbu a teďka v neděli by měli dojít a domluvit se z našima. Prostě bude den jak má být. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@colibra nedali zadny rozpocet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f no tak to jsme rada ze taky nejsem sama... s tim ze hostinu zaplati rodice pritele prisla tchyne sama protoze vi ze jejich rodina je obrovska samozrejme nechci jako predkrm krevety a kaviar ani humra... chci klasiku rozpocet uz je spocitany :-) a rekla bych ze ve vsceh restauracich je stejny ... akorat nekde mas vyzdobu v cene nekde platis podnajem salu nekde ne... a to je jedine co cenu rozlisuje ale je to minimalni castka :-) verim ze moje mamka bude taky prispivat ale to bude zanedbatelna castka za 10 lidi :-) a kdyz rekla ze to zaplati sme samozrejme rada ale musi chapat to ze svatba je nas den D a ne jeji!! takze to bude po nasem.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klarina_f: já byla v Londýně taky,na půl roku jako aupair a pak s bejvalim přítelem na 2 měsíce a stačilo mi to :-| .Doma je doma,bez kamarádů a rodiny si to vůbec nedokážu představit x-) .Do holek co sem píšou mám daleko,vždyť nemám zařízeno skoro nic :-N .Furt se ještě rozkoukávám,jako ty ;-)Třeba rozpočet zatím nemáme vyřešený vůbec,ani kdo co bude financovat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky,máte už zařízeného kameramana?dáte mi nějaký tip?zkoušela jsem topis,ale už má obsazeno.
Odpovědět
Profilova fotka
@katkavfr: A jestli se můžu zeptat, na cca kolik vás to vyjde-vyšlo? Jojo, tak to vidím i já. Mamča si musí uvědomit, že to sice financují, ale svatba to je naše. Furt je tu možnost vzít se v tichosti bez příbuzných. ;) @machal: Jako aupair jsem tam chtěla jet a furt mě to tak nějak v tichosti drží, ale jak píšeš... rodina je rodina. Mě tam spíš láká to neznámo, ta angličtina, novota... . A jak to máš ty se svými a jeho rodiči? Kdy jste to oznámili? Jak se tvářili? @alisi82: Ahojky, tak já nemám kameramana, fotografa... nic. :) Odkud jsi? Zkus se kuknout po netu. ;)
Odpovědět
@alisi82 ahoj, já kamaremana profesionálu mít nebudu, svěřím to někomu z rodiny, a známý mi to pak pěkně sestříhá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky přodávám se vdávám se 16.6.2012 v brně na zámečku belcredi. Zařízený mám termín na radnici, šaty a salonek na hostinu dnes budu domlouvat aranžérku a u ní zároveň květiny a oznámení
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f jooo vzit se v tichosti to je tady taky stale jako moznost :-) hihi no pro tech 60lidi je to cca 50tis. no a mozna by se dalo pocitat +-5tis. teda spis plus kdyby zacal nekdo fakt pit ve velkem ale to asi nehrozi :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?