Termín svatby 16.6.2012 nebo město Havířov? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky holky, taaakze ja mam termin 16.6.2012 v 10:00 na zamecku v havirove a hostinu mame na zaguri :-) pocitam ze na obrad bude mozna neco kolem stovky lidi...mozna vice... co se tyce obedu tak tam budou jen ti nejblizsi a to je 60hostu a na vecerni raut se pripoji i kamaradi cca 15-20 lidi :-) zatim mam koupene jen prstynky do vysluzek :-) saty mam vybrane zavoj obednany :-) a to je asi tak vse a co vy??
Odpovědět
Profilova fotka
@katkavfr: :-D To se mi líbí!!! Tchýně a vodka nejlepší chlazená. :-D No, já si s milinovýma rodičema tykám. Ilona to chtěla hned na začátku a to vypadala ok, Staňa to chtěl až po čase, ale u něj mi to nevadilo. Můj si s našima taky tyká, znají se z country a vody, takže tam ok. Moje mamina je taky ok. Ale bydlení s ní je občas za trest. Jsme si hodně podobné. Ona je paličatá, já taky. Vše musí být po jejím a já to nemůžu vydýchat. Vše co dělá někdo jiný než ona je špatně. Často si z toho s taťkou děláme srandu a je to ok, ale občas je to fakt na mašli. Osobně bydlení s jakýmkoliv rodičem je na palici. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@katkavfr: Tak nějak. My jdeme dneska nebo zítra k jeho rodičům. Naši to berou sportovně a trošku po staru, ale kdyby jsme si platili svatbu, tak na ní jsou jen 4 lidi. My a svědkové... . Takže nám svatbu platí... a my dneska jdeme k jeho rodičům, pozvat je k našim, aby se dohodli co a jak... . A už se docela děsím a bojím. :/ My si svatbu platili samy, taky si ji samy zaplatťe. Nemůžete počkat? Proč se do toho tak ženete? No prostě super. Oni nemají peníze, oni mají velký barák, synové jsou na nic, protože si našli ženské a nebydlí s rodiči. Pak napíšu kdo skončil s monoklem. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@klarina_f no my sme chteli svatbu jen my a svedci a to by financne bylo v pohode jenze.... rodina od pritelovych rodicu je strasne velka cca 50lidi a vsichni sou zvykli nebo nevim jak to mam rict maji vzite ze na vscehny vetsi udalosti se zvou navzajem tudiz by bylo velice neslusne vzit se a nikomu o tom nerict a nepozvat je a pritelova mamka sama rekla ze to zaplati coz sem rada protoze tam fakt budou hlavne lidi z jejich strany... jooo kdyby byli penize takl by sme si svatbu zaplatili i pro tech 60 lidi jenze penize nejsou proto taky bydlime u tchyne... bohuzel se to vscehno nejak posralo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@katkavfr: Jo, mě se zdá, že poslední dobou se sere vše. Ale máme to stejně. Můj byl včera u rodičů. Já nešla protože za a) předemnou by asi neřekli vše, za b) hlídala jsem ségru... a světe div se, řekli, že přijdou. Tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@colibra @klarina_f @kimmi1 tak co slecny nevesty cekala sem ze se bonzak sam prizna ale asi nema odvahu....tak cipak maminka pracuje na mittalu ktera nevesta bonzacka praska a donasi jak 15 leta pubertacka..hmm... jasny tip mam ale sem zvedava zda si dost odvazna se priznat!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@katkavfr ale ale, až tak jo? že by tady trošku smrděl podraz? to se teda nesluší... :-(
Odpovědět
jejda, moje mamča pracuje na OKD v Karviné, přítelová v Kiku v Havířově, já to nejsem. Ale nějak ani nechápu co se stalo?
Odpovědět
@colibra a navíc já o svatbě zatím doma nemluvím, protože mi říkájí, že jsem na hlavu, že tak brzo něco zařizuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmaldik nooo taky se nestacim divit :-( a zatim se slecna ktera je v podezreni nevyjadrila :-( jj to co jsem vam psala o tchyni donasi sve matce protoze to je jeji spolupracovnice....takze poradne falesne jsou mezi nama :-) a nejvetsi legrace je to ze o sve tchyni moc hezky taky nemluvi :-) a vyzvida na me stale nove a nove informace.... takze samy muzete tusit kdo je zradce :-)
Odpovědět
hmm, co k tomu dodat, ještě že mám normální tchýni. Ale je to podraz, měly jsme zde rozebírat svatební přípravy, podělit se o moudra a postřehy, o radost apod. a ne tady dělat podrazy!!! :-p
Odpovědět
@katkavfr tohle je hloupé Já to ale znám i z druhé strany. Náhodou jsem tady narazila na budoucí švagrovou mé dobré kamarádky a pokaždé, když si nějaký její příspěvek přečtu, až naskakuji. Úplně všechno jinak, ano, základ pravdy tam, ale velmi podivně překroucené. A přiznávám, byla jsem taky za bonzačku, dala jsem odkaz na tyhle stránky rodině nastávajícího. Když sem ale někdo dá fotku a podrobně se vypisuje, nemůže se divit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@katkavfr: Nemám ráda, když mě někdo obviňuje neprávem, takže prosím, zjisti si podrobnosti kdo na tebe donáší a mě z toho vynech! Nevím, proč jsi tam dávala i mě, nemám důvod na nikoho donášet a pomluvy sama ráda nemám. Tohle mě umí nadzvednout ze židle.
Odpovědět
holky taky mám svatbu 16.6.2012 a dnes jsem si vybrala šaty v saloně Vanessa v Českém Těšíně. Byla jsem velice překvapená milou obsluhou,poradenstvím a výběrem šatů.Šaty šijou i na zakázku a můžete si je jen půjčit.Cena půjčovného ušitých šatiček je 4900kč a musím říct že to jsou opravdu krásné modely. Jela jsem tam na doporučení a jsem ráda,že jsem to udělala.
Odpovědět
@alimi1 Taky se vdáváš v Havířově??
Odpovědět
@katkavfr Souhlasím s karina_f. Pokud máš jasný tip, že na tebe někdo donáší, tak by sis to s tou dotyčnou měla vyřídit přes IP, protože mi přijde docela nefér, abys do toho zatahovala mě, která s tím nemá nic společného a taky ty další dvě slečny. Navíc tady toto forum je přístupné všem uživatelům a může si ho přečíst kdokoliv, to tě nenapadlo?
Odpovědět
@demian mně teda přijde zase naprosto hloupé, když někdo takhle donáší. To dělají malé děti a ne dospělí lidé ;-) Když se tady někdo přihlásí pouze za tím účelem, aby tu na někoho útočil, denně projížděl jeho fotoblog a podával čerstvé informace rodině? Tak buďto má ten člověk velmi smutný život, když má čas na takové věci a nebo je to s prominutím svi...Nikdo nikdy neví, co na to druhá strana, pochybuji, že jsi byla u všeho, co třeba ti lidé udělali té slečně..
Odpovědět
Jinak přidávám se do této diskuze s tímto datem:) Svatbu máme na zámku v Raduni
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Holky vyřizujte si tyto účty v soukromý. Určitě nejsou budoucí nevěsty zvědavé na to, která slečna donáší které a podobně. Není to fér od těch, které pomlouvají a donáší, ale takový je život. Prostě takový lidi mezi náma jsou. Mě jde o to, že nemíním být křivě obviněná z nějaké dětinské donášky a podobně. Kromě toho pokud má někdo s někým problém, nejsme v křížovce. Proč tak tajnůstkářky? Prostě narovinu. Jsme snad dospělé, nebo ne???
Odpovědět
@klarina_f omlouvám se, ale vytočilo mně to. :( ale bohužel, takový už je život...jinak mně mrzí, že vás tu nevěsta obvinila, ale tak asi má důvod, ikdyž chce to spíše asi napsat konkrétně, jak jsi psala, křivé obvinění není nikomu příjemné
Odpovědět
@klarina_f jinak, máš úžasný dort v albu, ten první puntikatý, ten teda je ;-) máš takový v plánu?
Odpovědět
@tatran08 Ahojky, taky jsme původně chtěli svatbu v Raduni na zámku 16.6., ale tento termín nám nevypsali, tak to nakonec budeme mít v Loděnici na zámečku Kocharowsky. Vy to v té Raduni máte jako mimořádný termín?
Odpovědět
@kimmi1 zažádali jsme o něj, tak snad nám ho dají :( ale uvidíme, ještě jsme na matrice nebyli..Budeme mít svatbu pouze ze svědky, jelikož bydlíme někde jinde, ale tady u nás se přítelovi nic nelíbí
Odpovědět
@tatran08 Nám ta paní z Raduně tenkrát řekla, že by to byl mimořádný termín a že by to stálo 10tis., tak proto jsme do toho nešli. A vy jste žádali v Raduni nebo v Opavě na matrice?
Odpovědět
@kimmi1 na matrice jsme ještě nebyli, psala jsem pouze paní ze zámku email, ale o tom poplatku se nezmínila! psala jsem jí, kde tedy máme zažádat o mimořádný termín a že chceme tento termín rezervovat a už se neozvala. ALe žádost bych řekla v Opavě,jelikož pod ni Raduň spadá..Chtěli jste svatbu v oranžerii nebo klasicky v zámku?
Odpovědět
@tatran08 Chtěli jsem venkovní s tím, že kdyby pršelo, tak se to dělá uvnitř v zámku, ale ten poplatek nás odradil. Nakonec jsem čistě náhodou narazila na zámeček Kocharowsky, kde budeme mít venkovní obřad a v případě deště bude obřad uvnitř. Hostinu a ubytko máme taky tam. Co už máš všechno sehnáno a zařízeno?
Odpovědět
@kimmi1 no zatíím nic moc...Chceme jak jsem psala pouze malou svatbu, jen se svědky, bude svědčit kamarádka, které jdu pak za svědka já:) Fotografovat bude známá a jinak si pak zajdem na oběd. Pokud ale je pravda ten poplatek, tak to ani omylem:(
Odpovědět
Profilova fotka
@tatran08: Je to asi hloupé, ale zatím to moc neřeším. Většina fotek v albu je minulost. Velké nadšení a žádné informace. Třeba ten penzion U Holuba je pěkný, ale zapomněli jsme na to, že může pršet. DOUFEJME, ŽE NEBUDE. :-D Teoreticky ani nevíme, jak se k tomu postaví rodiče mého, takže vlastně to je zatím zbytečné. To plánovaní. Jinak ten dort se mi moc líbí, ale uvidím, co dokáže moje teta. :) @kimmi1: A čím mimořádný??? Proč 10.000,-??? Jak píšeš, taky chci hostinu pod širým nebem, samozřejmě ne někde na poli. :) Ale bojím se toho počasí. Holky proč jste si vlastně vybrali 16.6.2012??? Finance, nějaké magické číslo??? :-)
Odpovědět
16.6.2012 jsme vybraly, protože já jsem narozená 16 můj budoucí manžel je narozený 16, náš milovaný pejsek je narozený 16, tak prostě jsme si řekly, že to je asi náš den, a jelikož těch 16. sobot v roce byly jen dvě a ta jedna mám dojem že v březnu, tak bylo rozhodnuto, to že je to ještě 6 měsíc beru jako bonus :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?