Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak jaký jste měli víkend??Mě nakonec Péťa přijel,tak jsem byla ráda..Zítra má narozeniny ale jelikož přijede až za dva týdny,tak jsme trošku už slavili..dala jsem mu jeho naší karikaturu na motorce a byl úplně unešenej..asi to použijeme i na svatební oznámení,vypadá to fakt luxusně:) musim to vyfotit a podělit se:)Jinak místo obřadu je na 100%zamluvené i kapela a to vše grátis:) je to zařízené od kamaráda,od kterého bych to nečekala,o to víc a mile mě to potěšilo!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, tak konečně mám 2 dny volno po pracovním víkendu :-) Právě jsem si vybrala šatky na převlečení, buď si je vemu po půlnoci nebo na druhý den jako novoanželské :-) :-) Nevím totiž, jestli se mi bude chtít vzdát se svatebních :-D :-D Ale moc se mi líbí a objednávám :-) Jen nevím, jestli v této bílé, nebo ve fialové? Ve fialové bych je mohla víc využít, bílá je opravdu taková svatební :-) Co myslíte? Dávám foto do albíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: ty jsou hezké, odkud je objednáváš?
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: děkuji, z ebay, jako všechno ostatní :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno :-) verisek.s: Tak šatky jsou nááádherné a myslím, že i v bílé by jsi je využila....
Odpovědět
veru: moooc pěkné :) Líbili by se mi v té fialkové :)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju holky, no za 250 korun, nekup to :-) :-) Možná si vemu oboje :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: no tak to si kup klidně troje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
že? váhám i nad zelenou, přítel má košili i kravatu v zelené, tak kdybysme šli někam na slávu, tak abysme ladili :-D Poberu všechny barvy a hotové :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jistě jistě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: opravdu pekne satky. pak dej fotku jak prijdou jak vypadaji na tobe. a kolik maji druhhu barev??
Odpovědět
veru: 250kč??? to je nádherná cena, vem oboje a pak se rozhodneš:) nebo troje i zelenou :) a které se ti nebudou líbit tak pak prodáš :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jůů ty jsou kouzelný:) a ta cena..pošli mi veru prosím adresu do IP,taky na ně juknu..takový sháním pro drůžičky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujíí, to jsem ráda, že se líbí :-) Teď ještě do nich mít ty nohy :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je janulli pro druzicky me to nenapadlo, jsi mi vnukla cerva do hlavy , verisek posli mi taky prosim odkaz do IP, mrknu na tu zelenou
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, ne abyste mi je vykoupily!!! 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: děkuji za odkaz, dívala jsem se, že ten prodejce ale ještě nemá žádné hodnocení. Nebojíš se to objednat?
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: jojo, to mě taky zarazilo, ale za tu cenu to asi risknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tož jsem slepá? v albíčku vidím jen bílé.. ale krásné!! v noci mi z auta ukradli poklice, hajzlové jední :(
Odpovědět
mrazulka: má tam jen bílé :) musíš mít fantazii jak by fialové vypadali :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: jj, v albu mám jen bílé. ostatní barvičky jsou na ebay u prodejce :-) :-) Téda, to jsou šmejdi! My jsme jednu minulý týden někde ztratili :-(
Odpovědět
juhůůů, tak máme zamluven termín na matrice, ještě to domluvit na místě obřadu a je to! Akorát nemáme ještě přesný čas, protože jsme chtěli co nejpozději, ale paní nejsou moc ochotné, takže si nás napsali jako poslední svatbu a uvidíme, na kdy to vyjde...zatím je to předběžně 14:00 ... doufám, že datum je oblíbený a ještě nám to šoupnou...
Odpovědět
Profilova fotka
veru,děkuju!!neboooj určo na tebe taky zbyde:) jsem nadšená!!
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: to jsem ráda, že jsem udělala radost :-) No snad jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda tam toho je,no mazec:) jinak picasso,nebo dvojče moje, já sháním drůžičkám už dlouho ale vše bylo přes tisícovku a to se mi nechtělo dávat..ale tohle supr čupr:)))
Odpovědět
Profilova fotka
Janullii: mají tam toho miliony, chce jen pohledat. A ty peníze, no nádhera :-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s :šaty vypadají moc pěkně,luxusně,jen mě zaráží ta cena....ebay jsou nějaké výprodeje?Protože jinak bych ani nevěřila,že za tuhle cenu přijdou přesně ty šaty,které jsou na obrázku.Upřímně bych se toho bála,jen kvůli té ceně.Jsem zvědavá jak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vanesskamay: tam tak stojí ale skoro všechno :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s:Ahojky,můžu poprosit taky o adresu?:)jsou kráásné
Odpovědět
Profilova fotka
veru, měla by jsi za to začít inkasovat nějaké provize :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?