Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
obávám se, že já bych svého muže na předsvatební focení rozhodně nedostala :) budu ráda, když zvládneme svatební :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja ted koukala nedavno na nase spolecne fotky a jsem zvedava na ty svatebni, nejak se neumim smat na povel :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: no jo vlastne, vzdyt uz jsi to tu psala, ze budete mit svatbu ve stejny datum jako Honzik narozeniny. :-) Uz se tesim na tvoje foto ve svatebnich satech!! ;-) sarpie: nee, nebudeme delat predsvatebni fotky. Prijde mi to zbytecny, nemam je na co pouzit. Teda, to stehovani ti nezavidim. A to mate ty mistnosti stejne velky, ze jste to prozatim prohodili? Fiiha, to musi byt obrovska satna! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé bibi,to je fajn že budeš mít takovej kránej spoj:) se srazem taky souhlasííím:)ráda vás uvidím:)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: děkuji :-) bibi: no původní ložnici je větší, tak tam jsou všechny skříně a ještě poslet pro hosta. V ložnici máme jen TV s komodu a knihovničku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, srazíkbych taky brala:-) a teď letim do práce :-(
Odpovědět
tak dneska přišla první várka mašliček, tak budu zkoušet vývazky :-D nikdy by mě nenapadlo, že na to přistoupím, ale budiž...budou vývazky. My jsme na focení byli, nevím, jestli jsem to tu psala, ale ne jako předsvatební, prostě normální focení v ateliéru a z fotek jsme úplně hotový,jsou perfektní! Máme nějaký pověšený v obýváku, a jinak prostě jen tak na památku... bibi: ty letadla jsou super! A to se dřív nedalo ani letět třeba do Varšavy a potom nějakým vnitrostátním letem? To jsi měla blbý, že za tebou nemohl nikdo přijet... Jinak na ten veletrh asi nepojedem, všechno už snad budem mít, takže není důvod... Teď čekáme každým dnem by měli být hotové prstýnky..jsem na ně zvědavá!
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek: da se letet do Varsavy a odtamtud do Poznane, ale za prvy by to zabralo spostu casu a bylo by to masakricne drahej vylet... to uz muzes jet autem, vyjde ti to levneji a casove tak stejne. Prijeli za mnou rodice a jednou i bracha, ale z kamaradek zadna. No uvidime, jestli se tu ted nektera z nich stavi na vikend. :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak se zase hlásím:( ale boužel z postele, protože jsem si vykloubila kyčel a dost to bolí :( jsem na neschopence :( nevím ani jak se mi to stalo :( sedla jsem si, dostala křeč do kyčle a cítila, jak tam něco přeskočilo :( do večera mi to natelko, v noci jsem nespala a ráno letěla k doktorovi :( a musím chodit o berlích :( Jinak pro srazík v Praze jsem :) bylo by to moc fajn vás všechny poznat :) Ještě k šatičkám, já mám šité šaty, dovezené z Číny a jsou krásné!!! myslím si, že u Peti to bylo hlavně špatně zvoleným střihem, nízký pas vypadá pěkně opravdu jen na štíhlounkých nevěstách. V materiálu se moc nevyznám. ale můj korzet je hezky pevný. Prosím okomentujte moje šatičky, mám je v albíčku na jiné nevěstě, která má podobnou postavu jako jájsu to přesně ty moje. a až se hodím do pohody :) asi se vyfotím, abyste mi kdyžtak taky otevřeli oči.
Odpovědět
leni, to mě mrzí, že jsi nemocná :-( ale šaty chválím, moc hezký, vypadají i kvalitně, fakt super, výhrady nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenkakvap: musi to bolet jak cert, au au. uz se tesim az uvidim tebe v tech satickach. takhle vypadaji pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
leni, taky přeji brzké uzdravení! musí to být nepříjemné :( jinak i mě se tvoje šatičky líbí.. jinak, mě ten svatební veletrh až tak nezajímá, ale vy jo :) takže na něj klidně nemusím, ale na setkání s vámi jo :)
Odpovědět
Článek se načítá
děkuji moc holky, jak jsem teď taková mrzutá kvůli té kyčli,tak jsem dostala depku, že moje šaty jsou určitě nekvalitně ušité :(
Odpovědět
Profilova fotka
ale každopádně se, leni, vyfoť, ať vidíme, jak ti to sluší!!! nebuď mrzutá, zase bude dobře..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky a Leni, neboj, určitě ti to bude strááášně slušet. Já momentálně ebayuji :-D :-D jak jsem si to moje nakupování tam nazvala :-) Brouzdám po náhrdelnících a korunkách, našla jsem naprostou nádheru, co bych chtěla, ale bohužel to nemají ve fialové. Zkusila jsem prodejci napsat, tak uvidím :-) Dávám setík do albíčka, jak se vám líbí :-)
Odpovědět
veru: setík je pěkný, princeznovský :) budu držet palečky, aby byl ve fialové
Odpovědět
Profilova fotka
leni: satky nejsou uplne muj typ, ale material a usiti vypadaji OK ;-) Budes princezna! verisek: set je krasnej, ve fialove by vypadal bozsky! :-) sulcikova: no vidis, to je jako nebe a dudy porovnani tech predeslych a soucasnych satu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: děkuju moc, snad v té fialové bude :-) :-) sulcikovap: super super super, vypadá to úplně jinak!!!! x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc Vám děkuji,taky mám obrovskou radost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak jeden den volna azase v práci ale před námi víkend,to je příjemný..sice budu zase sama ale musim dát do kupy dárečky pro miláčka,má příští týden 30tiny a taky chci zorganizovat menší oslavu..teď jdou veškeré penízky do baráčku,tak to nebude nic tak velkého na co je zvyklý ale snad mu udělám radost.. leni,tak to mě mrzí,snad budeš brzy v pořádku!! Péťo,to je ono,super!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: vypadas ted uplne jinak nez v tech satickach predtim a to daleko lip. spravna volba
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky vy co jste už byly zkoušet šaty v salonu, jak dlouho vám přibližně zkoušení trvalo? Chci se objednat na zítřek do dvou salonů a nevím jaké si mám dát časové rozpětí?
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie, radeji si nechavej vetsi rozptyl, myslim ze 2a pul hodiny na jeden salon je fajn, ale malokde se ti chteji tak dlouho venovat. vetsinou je to hodinka az dve
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: ja bych rekla tak hodku... mne to v jednom salonu dyl netrvalo. Stejne mas jenom urcity styl satu, ktery se ti libi a od toho tam budou mit par kousku. Do kterych salonu se chystas? My za chvili vyrazime za babickama do Krakowa, tak vam vsem preju hezky vikend! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny,přeji taky krásný víkend:)papa
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie nedoporucuju drzet se jen strihu ktery se ti libil, je lepsi vyzkouset vsechno mozne, alespon tedy v prvnim salonu je to dobre a budes vedet, jaky strih ti sedi a co ti pasuje. bibi ma pravdu v tom, ze kdyz se budes drzet jednoho strihu a velikost jakou potrebujes pak maji v salonu tak nejvys patero satu. ale koukam, ze ty budes chodit poPze tak tam budes mit velky vyber
Odpovědět
Profilova fotka
no zítra jdu do Adiny a ještě se pak chystám zajít do Kleinodu, Andělského studia a Naive. No pokud bych se držela jen toho co mám vysněného, tak si tam nevyzkouším asi žádné šaty :-) Určitě chci vyzkoušet různé typy ale s určitostí vím, že to nejspíš nebodou žádné šlehačkové a princeznovské.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, já vás hledám a téma až na druhé stránce, no styďte se! :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky si říkám, že je tu mrtvo tak mám za sebou své první zkoušení šatů, ještě než jsme dojeli do salonu tak jsem byla děsně nervózní, co budu dělat teprve ve svatební den? :-) Nejvdříve jsme byli v Adině, moc milá slečna..přišli jsme na to, že antický styl mi sedí asi nejvíce, přítel tam objevil favoritky. Potom jsme byli v Naive, většina šatů co jsem zkoušela se mi líbila, ale už žádný jsem nepocítila to o čem jste psaly, že poznám ;-) V šatech jsem se cítila ale skvěla a sama sobě jsem se i líbila, ale když jsem se pak koukla doma na fotky, tak děs..Foťák mě prostě nemá rád :-(
Odpovědět
sarpie: hoď sem fotky ať to můžem zkonzultovat :-D u nás jinak nic novýho, přišly mi nějaký mašličky a věci na vývazky a něco do vlasů, ale teď na svatbu nemám čas...trochu rozmýšlíme oznámení a já pořád kreslím návrhy šatů, ale jinak nic :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?